Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54151) Xero válasza hdman (#54150) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha valamibe becsapódik akkor ez ilyen. Ha szerencsés az ember és sima egyenes aszfalton csak elcsúszik. akkor ki lehet csúszni azért.

(#54152) bitpork válasza Kornel (#54147) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez így van! Azért ennyi idő után jó lenne már realizálni a tényt hogy a vezetés veszélyes üzem!
Ma voltam szüleimnél reggel, és a visszaúton van egy körforgalom. Előttem megállt egy női vezető egy lila daewo lanosszal. És hiába indexelt minden tőlünk balra a körforgalomba be, illetve még a mi bejáratunk előtt kihajtó autós,. nem volt hajlandó elindulni. Pár perc várakozás után a -meg pár felharsanó dudadszót követően- kiszálltam odabattyogtam és megkérdeztem hogy van-e valami műszaki probléma, tudok -e segíteni? Erre teljes nyugalommal közölte h nincs semmi baj, csak várja h ne legyen senki a körforgalomba, amikor ő behajt.... :W

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#54153) MunezXBK válasza bitpork (#54152) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De kis nyugodt vagy. :D

(#54154) bitpork válasza MunezXBK (#54153) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mit kellett volna csinálnom? Benyúlni a lehúzott ablakon, megmarkolni a haját és a kormányba verni a fejét amíg mozog? Mért bántsam ha Isten ennyire megverte?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#54155) hdman válasza MunezXBK (#54153) üzenetére


hdman
őstag

Eléggé :DDD

Pár perc várakozás után :R :C

(#54154) bitpork: GTA style ;]

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#54156) MunezXBK válasza bitpork (#54154) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Tájékoztatni, hogy 3 m.percen belül ez fog történni...és 2 már letelt. :DDD

(#54157) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nézzétek el nekem , de nem vagyok egy lépten-nyomon konfrontálódó típus. Ha mégis eljutok addig, akkor vér fogja magát folyni. :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#54158) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

JAó ótó hátha vkinek kő!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#54159) Xero válasza bitpork (#54158) üzenetére


Xero
nagyúr

Kár, hogy traktor. ;]
Amúgy nekem ez mennyivel jobban tetszett. Az óracsoport mind a mai napig top nálam. Szerintem rossz irányba indultak el utána.

(#54160) Rambovits válasza Xero (#54087) üzenetére


Rambovits
senior tag

+1
MPI fabia, tegnap jöttünk haza Agárdról, 3 személy (90+120+120kg) megy egy négylábú.Ezen a részen 80-al zötyögünk, mondom kicsit emelni kéne a tempón... és nem volt hajlandó... 5-ös padlóval kb fél perc alatt emelkedett 10 km/h-át a sebességünk...
Vissza kellett pakolnom 4-be, hogy ne dudáljanak le :W :W

Szóval Retro DJ oké hogy nem versenyezni akarnak, de ha abba az autóba 2-nél többen ülnek, akkor már a közlekedésre is csak kompromisszumokkal alkalmas...

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#54161) Balupapa


Balupapa
senior tag

uj index karra mar nem futotta? de szanalom 0:31...mar a P 406ban is ez volt.

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#54162) bitpork válasza Balupapa (#54161) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mert vannak hagyományosan sz@r francia megoldások ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#54163) latyak17 válasza bitpork (#54154) üzenetére


latyak17
tag

szerintem a puszta megjelenésed szőrös arc aranymarbi kézbe nagy audi tükörbe xenonfénnyel, azonnal beletaposott a gázba és letarolt egy traktort de azért húzatta neki tovább tiltásig :D

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#54164) Rambovits válasza Rambovits (#54160) üzenetére


Rambovits
senior tag

Pénteken felmentünk Ferihegyre fater thaliájával...
Első benyomás, hogy a váltó mennyivel nagyobb úton mozog mint a skodában. Második, hogy mennyivel jobban megy... Városban 7 literrel elballag, országúton 5.5-el... Nyílván nem a szemét kinyomva.
Érd mellett az emelkedő.. Skoda nem tudta tartani 4-be a 70-et, Rönyó felment 5-be, 4 személlyel... 90-ről 80-ra esett vissza a sebessége...

Ezért is akarom lecserélni... a befutó valószínűleg egy 1.4-1.6 clio lesz... Annyira nem rossz az a váltó, hogy ne lehessen megszokni, motorikusan viszont kielégítő. 2es swift is képbe került, de azok kicsit feljebb fekszenek árban...

Szóval jó nézni, hogy érvelésekkel teli diskurzust ;] vezettek a kocsiról, de ezt igazán csak az tudja átérezni, aki jelenleg is benne van :(((

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#54165) MunezXBK válasza Rambovits (#54164) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Majd viszlek egy kört oszt a Clio se kell. ;]

(#54166) zolikaDB válasza Rambovits (#54160) üzenetére


zolikaDB
veterán

Astra 1.4 detto... Ez van, majd maskor.
Mondjuk Fabia 1.9 TD-vel, hmmm :D
Nos, havernek mit ajanljak?? Rönyó, Kopel, Ford, Chevrolet??? Innen, Debrecenbol!
LPG, dizel kizart, min. 2004, max. 1.2m, max. 1600 ccm.

(#54167) Xero válasza zolikaDB (#54166) üzenetére


Xero
nagyúr

Focus mk1 1.6

(#54168) Rambovits válasza zolikaDB (#54166) üzenetére


Rambovits
senior tag

Én semmi esetre sem zárnám ki egyik márkát sem.. Csak azért mert francia vagy olasz, vagy koreai.

Annyiból kijön már egy jó állapotú Polo, esetleg Aveo de ez utóbbiről nem sok mindent tudok mondani. Csak azt hogy kicsi :D

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#54169) Rambovits válasza MunezXBK (#54165) üzenetére


Rambovits
senior tag

Oszt mé? ;]
Amúgy simán vennék másik fabiát, de csakis a 101 pacis motorral.

[ Szerkesztve ]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#54170) Mawyx válasza _NCT (#53417) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mik makkantak meg a kocsidon?
Nagy álmom egy benzines grandtour, mint a tiéd.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#54171) giigz válasza Mawyx (#54170) üzenetére


giigz
veterán

Az övé nem gt :D

(#54172) Mawyx válasza giigz (#54171) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem baj :D Csak néha olvasok a topicba. De renault megane és benzines.

Vissza nem keresem kinek van ilyenje itt a topicban, de vkinek van egy világos gt-ja, másnak meg egy sötét. A sötét kocsik a legszebbek sztem :K

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#54173) giigz válasza Mawyx (#54172) üzenetére


giigz
veterán

Jó kis autó, csak ő is olyan szerencsétlen vele néha, mint én az enyémmel. Az első autósoknak már csak ez jár :D

(#54174) Xero válasza Mawyx (#54172) üzenetére


Xero
nagyúr

Na ezért kéne a táblázatot bedobni az első HSZ-ba.

(#54175) giigz válasza Xero (#54174) üzenetére


giigz
veterán

+1

És minden fórumosnak, aki küld be képet, egy név+kép. Szvsz. jó lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#54176) 8th válasza hobizoli (#54103) üzenetére


8th
addikt

Azért lássuk be ez eléggé övön aluli volt. Japán autós kolléga ezek után nagy valószínűséggel beugrott a kocsijába hazaszáguldott, magára zárta a hálószoba ajtaját és magzatpózban az újját szopogatva álomba sírta magát. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54177) _NCT válasza Mawyx (#54170) üzenetére


_NCT
őstag

Megmakkanni semmi sem makkant meg nálam. Az előző tulaj hanyagsága miatt kellett cserélnem az ablakmosó szivattyút + a hátsó csomagtérajtó zár ment tönkre, meg az elektromos tükör állító kapcsoló, a többi kopó alkatrész volt, ami ráért volna még a cserével, de én kicseréltettem. Full Vezérlés+okoskerék csere, váltóolaj csere, kuplungszett csere, szóval ilyen pár száz ft-os dolgok természetesen márkaszervizben, mert az első kicsi szerelmemnek megadok minden jót. Na azóta felébredtem és márkaszervizbe a büdös életbe nem fogom vinni.

Giigz jól mondja, eléggé sok költeni való volt az autón az elmúlt 6 hónapban, ami miatt kicsit kiszerettem belőle.

3 hete jégeső verte szét, ami miatt szélvédőt cseréltem 70ezerért, a kasztnit meg hagyjuk, az több százezres kár, nem is foglalkozok vele. Gurul és kész.

[ Szerkesztve ]

(#54178) Ivan15 válasza giigz (#54175) üzenetére


Ivan15
senior tag

+1
auto, önarckep, telefonszam, lakcim... :)
:U

(#54179) giigz válasza Ivan15 (#54178) üzenetére


giigz
veterán

Olyanra gondoltam, mint a VW vagy Renault topicban, nick név + autóról egy kép :)

(#54180) Ivan15 válasza giigz (#54179) üzenetére


Ivan15
senior tag

:R

(#54181) Xero válasza Ivan15 (#54178) üzenetére


Xero
nagyúr

P*csméret!? ;]

(#54182) MMA87: Akkor Zaporozsec-ről rakok be képet. Úgyis csorog a nyálam az új flepnis automatára E93-hoz. Meg lehetne támogatni a Xero vegyen inkább frissebb autót közalapítványt. :P

(#54183) Ivan15: Melyikről? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54182) _NCT válasza Ivan15 (#54178) üzenetére


_NCT
őstag

Meg egy számlaszám az adományoknak. Ha valaki megszorult, a többi fórumtárs 100ft-al támogatja, hogy hamarabb meg tudja javítani az autóját :DD

[ Szerkesztve ]

(#54183) Ivan15 válasza Xero (#54181) üzenetére


Ivan15
senior tag

es egy foto a baratnöröl is, telefonszammal...

Xero: az utolso 3-rol :D

[ Szerkesztve ]

(#54184) MunezXBK válasza _NCT (#54182) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Bitporknak máris utalhatsz. :D

(#54185) Xero válasza Ivan15 (#54183) üzenetére


Xero
nagyúr

Logikus :D

[ Szerkesztve ]

(#54186) _NCT válasza MunezXBK (#54184) üzenetére


_NCT
őstag

Nem lenne elég az éves fizetésem ;]

(#54187) Revolit


Revolit
senior tag

Újra ráálltam az autó témára, két típust nézegetek főleg, a bálna Civicet (UFO előtti) és az első szériás 3-as Mazdát. Főleg (~80-90%) városba használnám, meg néha kimennék Ausztriába is vele. 3-as Mazdának csak a segge nem tetszik :( A civicnek meg az orra nem adja annyira... a sport amúgy jobban tetszik, jól néz ki az az oldal-küszöb :P

Szóval kinézetre kb egy szinten vannak számomra, árban a Mazda kicsit drágább úgy nézem, teljesítményre is kb azonosak, a kérdés, hogy melyiket olcsóbb fenntartani fogyasztás és alkatrszé/szervízköltség tekintetében? Melyiket ajánlanátok, és miért? Vagy más tipp ebben a kategóriában? (max 1,5 millió)

(#54188) izomhod


izomhod
senior tag

sziasztok!

salzburg-sopron utat ismeri valaki alul az s6-oson?
[link]
jól járható? gondolom igen, de ismeri valaki, hogy milyen?
tudom, hogy fenn is lehet menni az A1-en, de most ez érdekelne

kösz

[ Szerkesztve ]

(#54189) emvy válasza izomhod (#54188) üzenetére


emvy
nagyúr

En jottem arra motorral es autoval is, nagyon kellemes. Konkret kerdes? :)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#54190) MunezXBK válasza izomhod (#54188) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én 10 hónapig jártam ki, de mindig az A1-en.

(#54191) Xero válasza MunezXBK (#54190) üzenetére


Xero
nagyúr

Szintén mindig A1, ha arra van dolgom, bár én M1 felől támadok.

[ Szerkesztve ]

(#54192) runner 125 válasza Kornel (#54135) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem volt jogsija..

mod.

Kombi F Astra-nak tűnik egyébként.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#54193) lapa


lapa
veterán

üdv. van egy alváz- és motorszámom. milyen módon tudom ellenőrizni, hogy nem lopott-e?

(#54194) whitezo88 válasza runner 125 (#54192) üzenetére


whitezo88
nagyúr

így legyen ötösöm, nem véletlen írtam hogy nem papírral megy az autó... :U

(#54195) runner 125 válasza whitezo88 (#54194) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mondjuk én azt a két szerencsétlent sem értem. H lehettek ilyen brmok, h ezek után beültek mellé, s a slussz poén, h még józan sem volt.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#54196) MunezXBK válasza runner 125 (#54192) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De az meg hol megy 190-et?

(#54197) TaaT válasza MunezXBK (#54196) üzenetére


TaaT
veterán

gondolom nem egyhét szívódezső volt benne :)

Give them hell Ukraine!

(#54198) runner 125 válasza MunezXBK (#54196) üzenetére


runner 125
nagyúr

Volt ezekből 2.0 16V motor is.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#54199) bitpork válasza lapa (#54193) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A magyarország.hu tud ellenőrizni de nem ezek alapján asszem. Ha van biztosítós haverod az tud neked segíteni picipézé.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#54200) TaaT válasza runner 125 (#54198) üzenetére


TaaT
veterán

a GSI-n kívül is?

Give them hell Ukraine!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.