Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210) Rick4 válasza SZATA (#209) üzenetére


Rick4
félisten

Punto2-ről csak röviden: Én 193 centi @121Kg vagyok, és hosszában totál kényelmes, jobb láb is elmegy, keresztben picit keskeny, de csak mert eddig 2M széles kocsiban ültem, totál jól vezethető, minden kézre áll, persze mögöttem csak leszerelt aknaszedő vetránok, vagy buddha-követők férnek el, lábtér nem marad, kb 5 centire van az ülésem a hátsótól.. :D. A szerviz a futott km-től és az ezt megelőző szerelők- tulajok alaposságától függ, vezérműszíj 120 ezrenként, beragadós gyári termosztát vétel után, betétek, szűrők, gyertyák, folyadékok meg szép sorban ahogy belefér, futómű- fék- kormány úgyis érződik már a próbakörnél, de egy szerelő úgyis megnézi, és mondja, mit kellene előre venni, és mi nem sürgős.... A kuplung egy 'típushiba" féleség, a sok városozás 60 ezernél már tönkreteheti a kuplungot, de 45 ezres körül benne is van kompletten az új. Nem sok eladó Punto-t látni kuplunghibával, nem jellemző, csak épp tudott gyengébb pont, ennyi, de mikor beleülsz, és kinyomni nehéz, vagy csúszik, akkor tudod hogy ezt le kell alkudni, totál megfelelt volna ha nekem így sikerül, most van egy kuplungom ami tökéletes, de lehet még 5 ezret bír.. :D..

350-ért jó vétel az ismeretlen helyen kifolyós... Olajat öntesz bele, elmész egy mosóba, nagynyomásúval lemosod, még 10-20 km-t, megnézed honnan folyik. Egy szerelőnek ezek rutinfeladatok... Egér biztosan nem rágta ki a blokk oldalát, tehát tuti javítható a probléma.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.