Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Qru


Qru
MODERÁTOR

3 millió környékén ha csak új 0km-es autó jöhet szóba, van jobb vétel mint a Jazz mostanság?
Nem kell nagy verda, 1-2 személynek lesz, kevés városi nyúzás de főleg vidéki utak, évi 1-2 külföld (kb 2000km oda-vissza távval/db).

#nincsbennetarcsi

(#1702) No-kia válasza #10726912 (#1698) üzenetére


No-kia
őstag

tökéletesen egyetértek :R nah de legalább több régi csoda marad nekünk ;]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1703) kisza25 válasza Tankblock (#1699) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

figyelmedbe ajánlom ezt a totalcar használt autó tesztet a fabia combiról itt minden motorról említést tesz és arról is ír mikre kell odafigyelni
Qru: ebben az árban van a kia ceed, pro ceed és sw is most akcióban
2,65M-ről indul a pro ceed alap ára és 100-100eFt al több a sima és az SW,
ha csak 1-2 személy használja akkor a pro ceed a legjobb vétel, mert külsőleg az a legszebb a 3-om közül

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1704) Qru válasza kisza25 (#1703) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pofás! Tetszik. Hmm, ez megfontolandó. Köszi! Nem kell erőgép, egy 80-100 ló környéke elég lesz bőven a fogyi fontosabb szempont.

A vw kis turbósai felejtősek?

#nincsbennetarcsi

(#1705) kisza25 válasza Qru (#1704) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én egy pro ceedet vettem másfél hónapja, az 1,4lityis 105lovas, eddig 2500km-ert mentem vele, vegyes használat mellett sok klímával(autópálya, város, országút, kanyargós hegyi utak) eddig 6,5lityit fogyasztott és nem csak papíron, hanem érzetre is megvan a 105ló,
a vw 1,2 TSI és 1,4TSImotorjai nagyon jók, utóbbi több díjat is kapott,
már 1550-tól megvan a max nyomatéka az 1,2literes 105lovasnak, ha jól emlékszem 175Nm,
nagyon jól megy és alig fogyaszt, az1,4lityis még jobb, csak azt már aranyárban mérik,
amúgy az 1,2TSI-spéldányok is igen drágák, még egy polo is 3,5M felett indul vele, a golf meg bevezető akcióval volt 4M
itt van teszt az 1,2literes tsi ről
és egy kis érdekesség ínyenceknek, mit is tud az 1,2TSI, mit is tud a valóságban, tesztpadon mérve

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1706) Qru válasza kisza25 (#1705) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hát a 4M az mennyire férne bele nekik...
Pro Ceed viszont pofás. És a 7 év garó se gyenge amit adnak hozzá...

#nincsbennetarcsi

(#1707) kisza25 válasza Qru (#1706) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na ja és most szerintem nem is akciós, az pedig 4,7M a golf esetén :N
tavaly májusban volt 4M, akkor még én is nézegettem, de azóta visszament az ára sajnos, sőt közben kiadtak egy 1,2TSI 86lovas változatot ami mintha tovább drágította volna a 105lovast
a kia-ra visszatérve, teljesen átrágtam magam az elmúlt 1,5évben az alsóközepes autópiacon, csak az újautókat figyelembevéve, nem lehet találni ennyire jó vételt, ami esetleg még szóba jöhet az a most kiadott Chevrolet Cruze 5 ajtós

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1708) Rick4


Rick4
félisten

[link]
Asszem tankolok holnap 5 litert a Punto-ba, hogy a 195Ft-os gáz mellé elég legyen ebben az évben.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1709) jasszer


jasszer
senior tag

Tudja vki hogy a 2000-2002 körüli F Astra és Zafira között van-e kényelembeli különbség, vagy ugyanazokkal az ülésekkel és kezelőszervekkel vannak szerelve?

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1710) zoo8800 válasza jasszer (#1709) üzenetére


zoo8800
veterán

A Zafirában jóval magasabb az üléspozíció. Máshogy ülsz benne.

rip and tear, until it is done

(#1711) jasszer válasza zoo8800 (#1710) üzenetére


jasszer
senior tag

Igen, az egyértelmű, de egy hosszútávú útnál (1500km) melyik a kényelmesebb vajon, ha azonos felszereltséget feltételezünk?

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1712) kisza25 válasza jasszer (#1711) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a zafirára tenném a voksom

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1713) jasszer válasza kisza25 (#1712) üzenetére


jasszer
senior tag

Szerintem is, de hátha van akinek van erről tapasztalata...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1714) zoo8800 válasza jasszer (#1711) üzenetére


zoo8800
veterán

Én rühellem a magas üléspozíciót, az alacsonyabb a kényelmesebb nekem.
Üléspozíció alatt nem a kocsi magasságát, hanem a pedálok magasságát értem az ülőlaphoz viszonyítva.

Vagyis: ez a kérdés szubjektív :) Kinek mi a kényelmes...

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#1715) Laraxior


Laraxior
titán

Nem tudjátok hogy egy V6-os Lagunának (2001) mennyibe kerülhet az esedékes vezérléscsere? ha egyáltalán így hívják :D vezérműszíj, görgők..stb. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1716) Laraxior válasza Laraxior (#1715) üzenetére


Laraxior
titán

megvan..
plusz 11k a vízpumpa... és a szerelési költség.. ami megint nem olcsó :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1717) Rick4 válasza Laraxior (#1716) üzenetére


Rick4
félisten

egy 600K-s autónál kellemes élmény ezt 150-ből megcsináltatni. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1718) Laraxior válasza Rick4 (#1717) üzenetére


Laraxior
titán

kellemes, nem kellemes..sajna muszáj :D
ha belefér 150be akkor még "boldog" is leszek.
Ugyis az autószerelő kétlem hogy ennyiért adná a cuccot... munkadíjért meg lekérheti a csillagos eget is. Mondjuk inkább fizetek többet ha vállal rá garanciát, minthogy olcsó kóklerhez vigyem... :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1719) lorcsi válasza Laraxior (#1715) üzenetére


lorcsi
veterán

megvetted a lagunát ?:Y

(#1720) !Overdose! válasza Laraxior (#1718) üzenetére


!Overdose!
őstag

Még hogy japánhoz drága az alkatrész... :Y

Egyébként miért nem te szerzed be az alkarészt? A legtöbb autósboltban minden jött-ment kap minimum 10% kedvezményt, néhol többet is. A készletnél néha olcsóbb ha egyesével válogatod össze. Ha valóban 150k-t kér alkatrésszel a vezérléscseréért, akkor garancia ide vagy oda jól fog keresni rajtad.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#1721) Laraxior válasza !Overdose! (#1720) üzenetére


Laraxior
titán

még nem beszéltem meg hogy mennyi lenne, de általában sok a haszon :K

lorcsi: folyamatban :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1722) Qru válasza kisza25 (#1707) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Cruze-t ismerem, ismerősnak olyan van. Inkább a Ceed akkor.

1,2TSI 86 lóval? Hmm, az is meggondolandó egy egyszerű ECU moddal 105 ló lesz belőle és a teljesítményadó is kevesebb lesz ha papíron "csak" 86 lovas.

#nincsbennetarcsi

(#1723) Qru válasza jasszer (#1709) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ültem mind a kettőben. Ha szereted a busz-os feelinget akkor Zafira, ha inkább autó párti vagy akkor Astra.

#nincsbennetarcsi

(#1724) jasszer válasza Qru (#1723) üzenetére


jasszer
senior tag

Köszi, egyelőre ez döntetlen, majd megveszem azt amelyik jó állapotban/áron lesz...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1725) Qru válasza jasszer (#1724) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pff de ne így dönts. Amelyik neked jobban bejön érzésre érted. De elősdleges a műszaki szempont legyen, ebben igazad van.

#nincsbennetarcsi

(#1726) jasszer válasza Qru (#1725) üzenetére


jasszer
senior tag

Igazságszerint az elsődleges az állapot, másodlagos az ár, a többi meg utána jön. Ha mondjuk a Zafira egyértelműen kényelmesebb lenne az plusszpontot jelentene, de nincs feltétlenül szükségem ekkora autóra a hétköznapokban.

Hogy kicsit érthetőbb legyen: dolgozni járnék vele heti ötször, 45 perces útra kétsávos főúton, illetve hazaugranék félévente egyszer, ami 1500 km (Egyesült Királyság). A büdzsé és a regadó miatt csak max. 2003 körüli gépek jöhetnek szóba, max. 1.8-as motorral. LPG-set szeretnék elsősorban, abból pedig a legtöbb itt, ennél az évjáratnál Vauxhall Astra és Zafira, gyári LPG üzemmel. Tehát a Zafira méretét nem használnám ki igazán.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1727) Qru válasza jasszer (#1726) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor felesleges a Zafira, ha egy magad jösz-mész vele.
Érted minek cígöld azt a nagy kasztnit. Meg a légellánálása is olyan jó kb mint nagyagyám konyhakeredencének. :D

Ha van jó állapotú G Astra akkor azt vegyél, ha nincs akkor Zafira. Nekem volt 2 db G Astrám is zsinórban, összesen 5 évig használtam őket több százezer km-t tekertem a kettőbe együtt (mind a kettő 2002 környéki volt). Kényelmes hosszú úton is, csak ajánlani tudom. Egy baja van, hogy eszi az olajat (főleg ha pályán mész) szóval abból legyen a csomiban 1-2 liter tarcsiban.

mod: Olajos kitétel a Zafirára is él, konstrukciós hiba. A hasonló korú VW-k is ettől szenvednek. Amúgy megbízható, engem egyszer sem hagyott ott, illetve egyszer a kipufogó rohadt el/le de menetképes volt még attól csak kicsit hangos... :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#1728) jasszer válasza Qru (#1727) üzenetére


jasszer
senior tag

Jah, én is így vagyok vele, évente pár alkalomra nincs értelme ekkora géppel járni ha nem nyújt jelentősen többet, amit ki is tudnék használni.

Az olajcsipegetésről hallottam, ez legyen a legkevesebb bajuk, ahol az LPG tartálynak van hely ott némi pótolajnak is lesz. Köszi a kimerítő ajánlást, még megtoldanád annyival hogy nálad hogy fogyasztottak és mekkora motoros volt neked? (főleg főút/autópálya érdekelne, meg hogy milyen sebesség mellett)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1729) Laraxior


Laraxior
titán

elmentem megnézni a Lagunát...
annak ellenére hogy 10 éves autó... olyan a belseje mintha új lenne :Y egy cigicsikk nyomot semmit nem találtam a bőrön. Külsején kisebb karcok vannak de semmi javítanivaló. Meglepődtem... :B
Úgyfest én leszek az új tulaja :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1730) Kickass válasza Laraxior (#1716) üzenetére


Kickass
őstag

az egész hóbelebancból le lehet akasztani akár 40%-ot is, és rögtön barátságosabb
ha nincs ismerősöd ebben spec akár még én is tudok segíteni mivel debreceni vagy :P :DDD :DDD

(#1731) Laraxior válasza Kickass (#1730) üzenetére


Laraxior
titán

mesélj csak priviben :D :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1732) Rick4 válasza Kickass (#1730) üzenetére


Rick4
félisten

Mármint a rendes hivatalos listaárból, tehát a 150K-s árból lehet ennyit leakasztani, ebből lesz az a kb 100K...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1733) Qru válasza jasszer (#1728) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

1,6 16V mind a kettő. Használatn kerültek hozzám, nem tudom milyen előéletük volt, mind a kettő céges kocsi volt, nem hiszem, hogy megkímélt példánynak számítanának. :D

Vegyesben 8 litert evett/ettek, ebben 2/3 belváros (BP) 1/3-ad vidék. Nem volt bennük fedélzeti comp, ezért csak vegyes fogyit tudok mondani neked. A cég 10 literes nomát határozott meg de ettől bőven messze voltam még télen is mikor rövid városi utakra használtam akkor is, pedig volt hogy sietősre vettem a figurát. Kopó/fogyó alkatrészeken kívül soha semmi bajuk nem volt (leszámítva az egy elrohadt kipufogót, de az is 200k km után jött elő). Azt tudom, hogy akik jobban gyilkolták ők is 9 literrel eljártak vele.

#nincsbennetarcsi

(#1734) jasszer válasza Qru (#1733) üzenetére


jasszer
senior tag

Köszi, jól hangzik. :K

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1735) Ck. válasza Rick4 (#1688) üzenetére


Ck.
addikt

Remélem tényleg csak ennyi a baja amit fentebb is írtál, és egy friss olaj + szűrő megszünteti a néha jelentkező zörejt, amikor nincs sebességben. De még a konverter cserével is kibékülnék, csak ne legyen nagyobb gond.

(#1736) Napfénysüti válasza jasszer (#1726) üzenetére

Én így a helyedben inkább az Astrára voksolnék ha fölösleges a Zafira tágassága. :R

Més que un club!

(#1737) Rick4 válasza Ck. (#1735) üzenetére


Rick4
félisten

Van Szegeden az ilyen váltókhoz értő válójavító, kiunt van a Napos út mellett, nemrég egy fehér 3-as Golf hátulján láttam a telefonszámot is meg a címet is.... Valahol a BMW mellett vannak, de ott az utcában már biztosan meg tudják mondani...

Mesélj egyébként erről, hogy lett a gázos Mondeo-ból dízel Audi.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1738) Dare2Live válasza Winner_hun (#1681) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Alja is kapott rendesen hátsó kerékjáratí ívnél kb 2*200Fts méreten ~0festék volt róla. Értem én, hogy Budapest meg felesége vagy akárki kezdő sofőr de az én 8éves Yarisom, úgy, hogy az ilyen kissebb hibákat nem csináltatom meg ~4éve jobb állapotban volt.

Beültem tesztkörnél az első amit kiírt, hogy Service overdue 8640km! és ez villogott. Rákérdeztem, amire az volt a válasz, hogy szervíz szerint nem kell foglalkozni vele.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1739) lorcsi válasza Dare2Live (#1738) üzenetére


lorcsi
veterán

szerencsétlenek lehet kifogtak egy idióta szervizest :W

vagy akinek könnyen jön könnyen is megy ..

(#1740) kisza25 válasza Dare2Live (#1738) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na látod ezért veszek én már csak új autót és ezek még csak a látható dolgok, ki tudja mit kapott az a szerencsétlen motor/váltó/kuplung/futómű :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1741) MPowerPH válasza kisza25 (#1740) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azért nem reménytelen dolog megtudni. :)

Don't Tread On Me

(#1742) AMD Power


AMD Power
titán

Van egy kollegam aki szeretne egy kis fogyasztasu varosi autot. Egy havi 6-700km menne vele kb havonta. Kb 350e ft lenne a megvetelre.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1743) golya32


golya32
aktív tag

Lenne 7 éves megan 2, 130e km-el eladó, érdekel valakit?
Privilege felszereltség, minden működik, azért már vannak kopások rajta, saját mo vásárlás.
szervizkönyv van, a 120e km-es szervizt még az Inicial végezte.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#1744) kisza25 válasza MPowerPH (#1741) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tudom, hogy nem, én átvittem a kiszemelt kocsit egy másik szervizbe átnézetni, ott elsorolták a hibákat(olyan hibákat is találtak amit győztem keresni utána), majd megvettem az autót és elvittem megcsináltattam rajta mindent,
egy teljes évig nem volt baja, azután többet sosem volt tökéletes, egyfolytában szerelőhöz hordtam, mikor becseréltem azon imádkoztam ne álljon le amíg átnézik:)
egy opel vectra volt "a"-s facelift-es 1,6literes benzines,
7évesen vettem(148ekm) 11évesen adtam el 50ekm-ert mentem vele,
cseréltettem benne minden létező tömítést, mert az első év után dőlt a motorból az olaj, ez1hónapig orvosolta a problémát, mert aztán megrepedt a szelepfedél,
miután az is cserélve lett, a gyújtáselosztó mellett kezdte köpködni az olajat ami persze mindig belefolyt a gyertyához, ezért néha csak 3hengerrel indult,
a kormányműben cseréltettem a gömbcsuklókat, aztán jött a jobb, majd a bal féltengely,
aztán a féktárcsák plusz pofák, stabilizátor rúd, majd tőből kiszakadt az olajnyomás visszajelző, amit nem is tudtak orvosolni, kipufogó hátsó, majd első dob, most hirtelen ennyi jutott eszembe, amúgy kényelmes volt és jól fogyasztott:D ez az utolsó közvetlen befecskendezéses 82lovas változat volt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1745) giigz válasza AMD Power (#1742) üzenetére


giigz
veterán

Fiat Punto. :)

(#1746) MPowerPH válasza kisza25 (#1744) üzenetére


MPowerPH
félisten

Uh, az nem semmi. :U Akkor összesen mennyit költöttél rá 50k km alatt?

Don't Tread On Me

(#1747) kisza25 válasza MPowerPH (#1746) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a kocsit 500eFt-ért számolták be a hibákkal együtt, 1gurigáért vettem úgy, hogy akkoriban 1,2-1,3M ért volt a legtöbb, de úgy voltam vele inkább legyen benne több kilométer az hihetőbb volt, mint a vele egykorú feleannyit futott autók, tehát az értéke a felére csökkent, de ez ugye egy dolog, beszerzési áron munkadíj nélkül csinálta nagybátyám, de így is belekerült pár 100eFt-ba az elején a rendberakása és aztán a többi, a végén már nem is volt pofám a nagybátyámhoz vinni, mert már heti rendszerességgel voltak vele újabb gondok...
ezek után döntöttem az új autó mellett és vettem 2006-ban a skodát amivel semmi műszaki problémám nem volt, de mikor vettem még nem tudtam, hogy külföldön fogok dolgozni, hosszútávon pedig kényelmetlen volt, igaz keményen tömött ülései vannak, amik még oldalról is tartanak kicsit, de a deréknál nem megfelelő a támasz, én meg elég derékfájós vagyok és a combomat is oldalról túlzottan is tartotta, ami miatt hosszútávon megfájdult a combom is, erre mondjuk gyógyír volt a tempomat,
2év kutakodás után vettem meg a kia pro ceed-et amit jelenleg használok, na ebben végre nem fáj a derekam, sem a combom:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1748) AMD Power válasza giigz (#1745) üzenetére


AMD Power
titán

Nem tetszik neki. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1749) #10726912 válasza AMD Power (#1748) üzenetére


#10726912
törölt tag

Annyit árulj el, mi a kis fogyasztás, milyen évjárat fölött legyen és előre láthatólag mennyi időre vásárolja meg a járművet? Hosszú távon a Fiat felejtős...

(#1750) dízelracer válasza AMD Power (#1748) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nem csodálom. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.