Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-21 23:22:24

LOGOUT.hu

Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Parci válasza Toobee (#1396) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ámen, én is fixen vagyok mostantól. ma húztam a pavonival egy ótvar szarat a paljoc sidamóból, délután meg egy ihatót. az a vicc, hogy délelőtt le sem bírtam húzni, aztán egy ricnit toltam az őrlőn, úgy meg átömlött az egész. és nem először fordul elő velem, de csak ennél a sidamónál. x-atka :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1402) fishi válasza Parci (#1401) üzenetére


fishi
tag

Én félek, hogy mindig el fogom felejteni, a korzót is mindig elfelejtem. :(
Amúgy üdv mindenkinek itt is. :)

Dare2Live (DVD lemezekről): ''elképzelhető, hogy 100 év múlva is megtudom nézni amit ma kiírok?'' - perempe: ''Te valószínűleg már nem. Bár ahogy manapság az orvostudomány fejlődik...''

(#1403) Parci válasza fishi (#1402) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na de itt itt van a jobb hasábban az "itt szóltam hozzá" lista, ahol látod, hogy jött hozzászólás ide azóta, hogy itt jártál. engem az mindig kattintásra ingerel, és nem nézek annyi topikot, hogy kipörögne. de ha így is lenne, berakom a kedvencek közé. most már ráadásul beállítható, hogy ugyanaz a topik ne legyen az itt szóltam hozzá listában, ami már a kedvenceknél ott van.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1404) Parci válasza tariattila (#1393) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

brikkabácsi meg amúgy a ph-n is szokott ám fórumozni a hifi vonalon, de kávéozózni itt nem fog

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1405) vadászcsiga válasza fishi (#1402) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem pörög túlságosan

(#1406) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Néztem is nagyot, hogy ma 20 HSZ született itt. Volt, hogy 1 hónap alatt jött össze ennyi. :) :C

⭐ Stella

(#1407) Parci válasza vadászcsiga (#1405) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez még nem zárja ki, hogy jó legyen a hangulat. nyilván sosenem lesz itt akkora szaktudás, mint odaát, de talán az oltogatós, nyomásfokozós, "recska" vonal sem. és amúgy sem hiszem, hogy helyettesíteni kéne vagy lehetne bármit a kávéológiáról, nekem (mint fórumozónak) elegek a fentiek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1408) vadászcsiga válasza Parci (#1407) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Félreérthető voltam, a korzó forumára gondoltam

(#1409) Toobee válasza Parci (#1401) üzenetére


Toobee
veterán

En az AI-vel voltam igy. Sidamobol miutan belottem az orlot, meg csak kiralyat huztam. A Kenyat varom mar nagyon, de attol tartok, hogy azt is sikerult megolni. Tul sokat pihentek.

https://barbieripnk.hu/

(#1410) Parci válasza vadászcsiga (#1408) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ja, az tényleg nem, de annak meg technikai okai vannak, túl macerás az a fórummotor

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1411) Parci válasza Toobee (#1409) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

holnap újra nekifeszülök. meg azért a pavcsi más kicsit, mint a pompás gép :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1412) Toobee válasza Parci (#1411) üzenetére


Toobee
veterán

Jo is, hogy mondod, a Caravellel is ki kellene probalni. Keves az 1 orlo a 3 gephez...

https://barbieripnk.hu/

(#1413) Parci válasza Toobee (#1412) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igazság szerint kevés az a rossi őrlő... a mazzert állítani is könnyebb a fokozatmentesség miatt, csak fel kell írni, hogy mihez-mit használtál, mert több gépnél qrva gyorsan összekevered :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1414) Toobee válasza Parci (#1413) üzenetére


Toobee
veterán

Tudom, volt egy Minim, ha emlekszel ra, de kiderult, hogy hibas. Azota meg vagy nem volt jo vetel, vagy penz nem allt rendelkezesre. Egy Ascaso i miniben gondolkodom meg, mint masodik orlo.

https://barbieripnk.hu/

(#1415) tariattila válasza Parci (#1404) üzenetére


tariattila
veterán

akkor a videoton topikban keressem?

amilyen szarrági simán elképzelem hogy hifizhet.... megmagyarázza, hogy azok a hangok nem is léteznek amit mi hallunk... :DDD
és, hogy 30 éve rézangyalból sodort kábellel ő tudott legjobb hangokat előcsalni a néprádióból :W

át is keresztelem Einsten bácsinak... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1416) Parci válasza Toobee (#1414) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az ascaso i-mini első őrlőnek is jobb, mint a rossi, és ebben semmi túlzás nincs. az őrleménye elsőosztályú (nem biztos, hogy a mazzeré jobb, mint ezt mini-e tulajként), a fokozatmentesség miatt bármit be tudsz állítani, a maradékot kipofozod belőle (előredöntöd és hátbavágod). egyedüli hibája, hogy nem látod a "fokozatokat".

de amúgy törökszabin ott rohad több super jolly még, nem? azok nem tetszenek?

ati: nagyon felhúztad rá magad, látom, a kávéológián is felpörögtél :DDD

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1417) Toobee válasza Parci (#1416) üzenetére


Toobee
veterán

Rohadjon is annyiert. :D Olyan oreg bringaert 35e Ft-ot adnek, de kevesli.

https://barbieripnk.hu/

(#1418) vadászcsiga válasza Parci (#1416) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja szegény :) ha nem Lali.hu vagy Sid árulja meg sem veszik. Mondjuk azt az egy fázis két fázis dolgot kar volt leirnia (bár korrekt volt), meg vagyok győződve hogy emiatt nem megy el.

(#1419) Parci válasza Toobee (#1417) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyrészről szerintem sem lesz valakinek véletlenül 4 őrlője, szóval ez a része nekem sem szimpi. viszont azért egy rendbevágott jolly marhára nem 35e ft, kortól függetlenül sem. ha nincs tengelyferdülése vagy ilyesmi, pont örökké élnek + 10 év...

de 35-ért sosem láttam még eladó jolly-t a kávéológián sem, sőt, régen is 50e ft volt a "jó ár".

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1420) tariattila válasza Parci (#1416) üzenetére


tariattila
veterán

fullOFF
elmondhatatlanul gyűlölöm az ilyen típusú embert! okoskodik, vergődik, beszól, kiborul, csóróskodik és ami a legszebb, hogy kizárólag minden csak úgy lehet ahogy az ő agya elképzeli... mert szuperművelt szénnéiskolázott (de könyörgöm mikor járt iskolába? amikor még az egész iskolát egy pedellus tanította...?)
vén majom!

(#1421) tariattila válasza Parci (#1419) üzenetére


tariattila
veterán

sid és luigi tud csak 35-ért klassz mazzereket megcsípni!

azt nem értem, hogy hogyan... pont akkor keresnek rá amikor van ilyen és más meg pont akkor nem?
50 alatt én se tudtam soha.... pedig megvettem mindent ami mozog ...őőő akarom írni.... mazzi ;]

[ Szerkesztve ]

(#1422) Toobee válasza Parci (#1419) üzenetére


Toobee
veterán

A lepusztult, festendoert adnek ennyit, az ezust nem rossz. Mindegy, ha talalok valami munkat, akkor egy Ascaso is johet.

( #1421 ) tariattila: egy tucattal biztos vittem mar neked :DDD

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#1423) tariattila válasza Toobee (#1422) üzenetére


tariattila
veterán

már az aláírásod sem a régi! :(((

;]

na jahh!

de nálad is ragadtak le cuccaim... :DDD Tekis ex-díler

[ Szerkesztve ]

(#1424) Parci válasza Toobee (#1422) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó az az i-mini 2, én biztosan nem vennék mazzert, ezzel az enyémmel tök mázlim volt, és akkor épp nem volt ascaso kapható, pedig abszolút eldöntöttem, hogy i-mini 2 lesz. amúgy SiD is egy nemox lux őrlőt használ, eladta a super jolly-ját a francba.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1425) Toobee válasza Parci (#1424) üzenetére


Toobee
veterán

Ugy 6-7 honapja voltam nala automatat venni az osoknek, akkor emlitette, hogy gombokert szerezte es azota be sem kapcsolja a Mazzert.

https://barbieripnk.hu/

(#1426) Parci válasza Toobee (#1425) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

amúgy én dupla vagy semmi üzemmódban vagyok épp. betettem egy tétet játszásiból erre, oszt az enyém lett. masszívan hiányos és szétgyakott, szóval lehet, hogy szobadísz lesz belőle, és akkor buzi drága volt. :( de hátha feltámasztható...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1427) Toobee válasza Parci (#1426) üzenetére


Toobee
veterán

Annyira tudtam, hogy E61 ember lesz beloled is :D Gratulalok! Valamit biztos kihozol belole. Nekem is van egy rossz automatam, en a cseszealjakat tartom rajta.

https://barbieripnk.hu/

(#1428) Parci válasza Toobee (#1427) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

még meg sem jött, az is lehet, hogy a fél bele hiányzik és az egész a kukában végzi, és ha fel is támasztható, én akkor sem vagyok biztos benne, hogy ő nyer a silvanóval szemben. de az esélyt mindenképp meg akarom adni, aztán bizonyítson, ha bír :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1429) tariattila válasza Parci (#1426) üzenetére


tariattila
veterán

csepptálcát majd hajtasz hozzá? :Y

vagy jó így is? csak e61 legyen rácsavarozva? :DDD

(#1430) Toobee válasza Parci (#1428) üzenetére


Toobee
veterán

Nalam pusztan mar a megjelenese miatt nyert. Mar a Butterflyra is acsingoztam Atinal, de akkor nem volt ra penzmag. Nagy almom volt egy ilyen gep, raadasul karcmentes, mondhatni uj. Remelem egyutt oregszunk meg!

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#1431) tariattila válasza Toobee (#1430) üzenetére


tariattila
veterán

mivel én bontottam fel a dobozát... ;)

azon agyaltam, hogy el kellene hozni a maradékot.... hmmmm

(#1432) Parci válasza tariattila (#1429) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, az a legfájóbb pont, de lehet, hogy az egész cucc szart sem ér, gyanús, hogy az alsó sín sem gyári, és ugye az inox előlap bal alsó sarka is törött :(

ha feltámasztható működésileg, akkor vagy megveszem a hiányzó alkatrészeket (lenne azért keret rá, amíg elérem a 150e ft-os határt), vagy az alternatív ötletem (SiD ötlete) valami egyedileg moddolt cucc. akár fával, mással kombinálva.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1433) Parci válasza Toobee (#1430) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az biztos, hogy egy rotós, e61-es la scalánál értelmesen nincs feljebb otthon. gs/3, de az meg tényleg már nettó cerkapolír az emberek 99,99%-ának.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1434) Toobee válasza tariattila (#1431) üzenetére


Toobee
veterán

Siman, foleg annyiert. Lehet menne olcsobban is, miota kinlodik mar veluk...

https://barbieripnk.hu/

(#1435) Parci válasza Toobee (#1434) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

valaki elárulja privátban, hogy mennyi az annyi? úgy sem vagyok rá veszélyes, lassan megfulladok a gépekben és jön a roncs levetta is, de kíváncsi vagyok.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1436) tariattila válasza Parci (#1435) üzenetére


tariattila
veterán

300-ért van quamar darálóval együtt... ebből kicsit lehet alkudni... :U

(#1437) Parci válasza tariattila (#1436) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az szép egy új rotós gépért darálóval :Y

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1438) tariattila válasza Parci (#1437) üzenetére


tariattila
veterán

érdekes... a korzón és máshol se indult be reája senki... pedig 0kilóméteres ipari gépért vicces az összeg...

(#1439) Parci válasza tariattila (#1438) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nincs ám ennyi pénze az embereknek, a korzón és a fórumban meg mindenki minimum 3 gépen ül. én is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1440) tariattila válasza Parci (#1439) üzenetére


tariattila
veterán

énis énis énis ... :DDD

(#1441) Parci válasza tariattila (#1440) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nálam a pavoni marad majd, meg egy pumpás gép. ez utóbbi azonban még nem lefutott meccs :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1442) bbuffy válasza Parci (#1433) üzenetére


bbuffy
senior tag

Esetleg egy Top QM karos? :DDD :DDD

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#1443) bbuffy válasza Toobee (#1430) üzenetére


bbuffy
senior tag

Valahogy így tervezem én is. Mármint a hosszútávot. Pedig mióta megvan végignyálaztam a piacot és nem sok szebb gépet találtam nála.
Az LM gépek még nagyot ütnek de embertelen áron vannak, annyit nem ér a PID.
Rocketre meg PID-et rakni szentségtörés.:DDD
Elég a fejhőmérő, és itt talán meg se savazzák mert kis gagyi:))

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#1444) Toobee válasza bbuffy (#1443) üzenetére


Toobee
veterán

Az uj kaves forumon gratulaltak a gepemhez, majd kozolte, hogy ez a szivattyus electrajaval lehet egy szinten :) A Rocketed egy fokkal jobban tetszik, az R58-ra acsingozok miota meglattam, de nekem az mar tul draga. Fejhomero egyelore nalam nem lesz.

https://barbieripnk.hu/

(#1445) bbuffy válasza Toobee (#1444) üzenetére


bbuffy
senior tag

Mindenki tudja miről is szól a túloldal.
Amúgy is efemer.

Az R58 is gyönyörű, sajna nincs hozzá Giotto oldallap így nekem az Evo a top. A pid meg nem hiányzik.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#1446) -HajTömeg- válasza bbuffy (#1445) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Neked EVO-d van?

Alias: Júzer error

(#1447) Toobee válasza bbuffy (#1445) üzenetére


Toobee
veterán

En is azt hittem, hogy nagyon hianyozni fog a Baby PID-je. Azt a gepet is imadtam, tok jo volt, hogy egy egy kavet 4-5 fokos jatekkal is kiprobalhattam. Viszont itt sem igenyel nagy zsenialitast a reprodukcio. 5.30-kor bekapcsolom, 6.10-kor daralok, nagyjabol 3-4 perc elteressel kerul fel a kar az egyes napok kozott, igy ugyanannyit hutocsapolok, vagy ha mennek le, vagy fel, akkor tobbet. Na, szoval tok jo! Meg a csoveket kellene szepen elvezetni es kesz is lennek.

https://barbieripnk.hu/

(#1448) bbuffy válasza -HajTömeg- (#1446) üzenetére


bbuffy
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#1449) -HajTömeg- válasza bbuffy (#1448) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Ez nemgyenge...
Hogyé vesztegetnek egy ilyet a használtpiacon?

Alias: Júzer error

(#1450) bbuffy válasza Toobee (#1447) üzenetére


bbuffy
senior tag

A tied csak hálózatról üzemel?

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.