Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61851) prot-ko válasza syl5 (#61849) üzenetére


prot-ko
csendes tag

... és minek egy fehérjébe hozzáadott kreatin?
Most fehérjét veszel vagy olcsó kreatinnal dúsított valamit?

(#61852) prot-ko válasza FollowTheORI (#61836) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Te miről beszélsz már megint?

Arról, hogy a vevők nagy hányada továbbra is megy a másik után. S nincs tisztában sok mindennel, ezért azt vesz le a polcról, amit a haver is ajánl....

A minőségi whey protein alapja a WPC80 minőségi koncentrátum, és nem a magas laktóz tartalmú WPC35, netán zsíros tejpor.
A minőségi fehérje nem tartalmaz hozzáadottan maltodextrint (glükóz polimerek), dextrózt, amely technikailag ugyan nem cukornak nevezettek, de ezek magasabb glikémiás indexüek, mint a fehér kenyér.
A minőségi fehérjében nincsenek hozzáadottan olcsó töltőanyagok, mint pl. glicin, alanin és taurin. Ezeket az anyagokat azért teszik hozzá, hogy egy bevizsgáláskor magasabb fehérjetartalom mutatkozzon.
A minőségi fehérje kis mértékben vagy egyáltalán nem tartalmaz kukorica szirupot, hidrogénezett zsírokat (dairy creamer), mivel ezek igen olcsó anyagok, amelyekkel a fehérjéd ízét javítják, de közben tele vannak "rossz" zsírokkal és cukorral.

Egy minőségi fehérje nem egy össze-vissza mátrixról szól, amiből csak a gyártó tudja miből mennyit is tett, s jól hagzik hogy ez is meg az is van benne. Amennyiben egy fehérje koncentrátum és kazeint tartalmaz, abba minek tejfehérje? Hiszen az nem más mint 20% whey és 80% kazein?!?! Ja mert a tejfehérje olcsóbb, mint egy whey?!?!

[ Szerkesztve ]

(#61853) Assdak válasza prot-ko (#61851) üzenetére


Assdak
őstag

Azért kell bele, mert parasztvakításnak pont jó, hogy valami eszetlen megvegye.

[ Szerkesztve ]

(#61854) prot-ko válasza Assdak (#61853) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Végre valakinek már kimosták a szemét ;-)
És látja a lényeget.
Amikor valaki tápkieg szinten fehérjét iszik az valószínűleg napi szinten esetleg akár 4 alkalommal is issza. Minden alkalommal minek inni ezzel együtt kreatint? Hozzáadott cukrokat?!?!

[ Szerkesztve ]

(#61855) Assdak válasza prot-ko (#61854) üzenetére


Assdak
őstag

Ezer megy egy ilyen marketing szar van. Dzsángó professönel, Vitargógeci, Carnivor, csoda kreatin kapszulák, stb. Nap estig lehetne sorolni, de az emberek veszik, mert azt hallották ettől nő jól a "kezük".

(#61856) syl5 válasza Assdak (#61853) üzenetére


syl5
őstag

Mert az egész tápkieg biznisz nem parasztvakítás, ugye? :W

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#61857) prot-ko válasza #84221696 (#61844) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Ma kérdeztem a konditeremben, hogy Gaspari fehérje mi pénzért van. 1.8 kg-os myofusion elite 12.500 forintért tud hozni. Az elég baráti ár.

A kiszemelt, agyon reklámozott Myofusion Elit., fehérje doboz 1800g-os. 12.500Ft-ért dobálják. Ez tök jó ár, gondolhatnánk..... hiszen 6.944Ft/kg-ért vettük. Dörzsöljük is a kezünket, és nyugodtan hátradőlünk a székben.
....csak hogy ebből a "jólárasított" fehérjéből 1 adag = 37g. Ebben az 1 adagban 25g a fehérje. Tehát ca. 67%-os fehérjét vettünk. Vagy is a 1800g-os dobozban valójában a tiszta fehérjét 10.364Ft-ért vettük. A többi valószínűleg olcsó töltelékanyag, mint (szénhidrát, glicin, taurin, stb......)

.... de még ez sem biztos !!!!

[ Szerkesztve ]

(#61858) Speeedfire válasza syl5 (#61849) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Hát azt nem tudom már. :U


prot-ko: Amúgy még mindig nem ajánlottál fehérjéket. :U
Tök jól hangzik amit írsz, meg minden, de akkor mi az ami nincs teleszemetelve?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#61859) #84221696 válasza Speeedfire (#61858) üzenetére


#84221696
törölt tag

+1
Az ajánlott fehérjékre én is kíváncsi vagyok! :U

(#61860) deniro2


deniro2
senior tag

Na, végre találtam aminó profilt a marhafehérjéhez... Retek szar az egész, esszenciális aminósavak a savó fele/harmada... A kollagénnél egy fokkal jobb, de szerintem csak annyival, amennyit külön még hozzáadnak...

(#61861) Assdak válasza syl5 (#61856) üzenetére


Assdak
őstag

Ha ésszel válogatja össze az ember a tápkiegjeit, akkor nem.

A másik kedvencem, mikor a hülye gyerek egy edzés alatt bevág 3 zacskó szőlőcukrot. Ott nyammog a pofádba végig, aztán mikor megkérdezed, hogy mégis, mi a retkes picsáér zabálod ezt folyton, jön az okosítás, hogy hát mert televan energiával, meg a Pista is folyton ezt nyomja, aztán a pista nagydarab.
Hja, a pista nagydarab, csak kb. úgy néz ki, mint aki kiszopott egy kikurt víztornyot, meg egy edzés alatt háromszor megy fosni. Ez persze a kutyát nem érdekli, viszont mikor szólok a srácnak, hogy fasza, akkor, csak légy oly rendes aztán ne szórjál már mindent tele a kibaszott cukorkáiddal, mert nem vagy te Willy Wonka, akkor utána megkapom, hogy terrorizálom a fiatalokat...

(#61862) prot-ko válasza deniro2 (#61860) üzenetére


prot-ko
csendes tag

és mi is a hidrolizált kollagén?
Egy szerkezeti fehérje, ami kis mennyiségben tartalmaz EAA-at és nem testépítésre alkalmas.

(#61863) kukinyo válasza prot-ko (#61862) üzenetére


kukinyo
addikt

Ajánlasz is valamit, vagy csak okoskodsz? :U

[ Szerkesztve ]

(#61864) Ijk válasza Assdak (#61861) üzenetére


Ijk
nagyúr

Minek mész oda? Tőlem szárított teveszart is rágcsálhat amíg nem zavar a szaga.

Ma tricepsz tolódzkodó gépen dolgoztam 50 kilóval, koncentráltan. Pihenő alatt odahallatszott a szomszéd gépnél engem stírölő csőkarú tinik sutyorgása hogy ők majd 60 kilóra rakják. :D
Mostanában egyébként a szokásosnál is több idióta van a teremben, mondjuk szerencsére nem zavarnak, kivéve amikor negyed órára lekötnek egy-egy gépet bohóckodni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#61865) rwin5 válasza prot-ko (#61862) üzenetére


rwin5
őstag

mi a fakszom? :DDD én csak egy fehérje turmixot akartam inni :(

[ Szerkesztve ]

(#61866) FIREBLADE78 válasza k!nG (#61838) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

full masst nyomok én is,8 rugóért tökéletes,sztem bátran vegyél

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#61867) k!nG válasza Speeedfire (#61845) üzenetére


k!nG
aktív tag

Oszinten en mindig olcso feherjet iszok. :DDD Szerintem semmi kulonbseg nincs kozottuk, iz, oldodas, stb.. Szerintem finnyasok akadnak ki ilyeneken. Sot eskuszom a Biotech jo kis Nitro Pro Enzy-e az egyik legjobb ar/ertek aranyu vetel volt.. Fel kilo kevesebb, mint 3 rugoert.

FIREBLADE78: Kosz a megerositest! :D Meg nem tudom tomegnovelot fogok e venni, sztem csak feherjet veszek eloszor, ez a simple whey jo is lesz..

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#61868) FIREBLADE78 válasza k!nG (#61867) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

biötök whey proteine rosszul oldódik,tiszta ragacs,szutyok mindig a shéker. Melyik lehet a legjobb ár-érték arányban? (sima prot,tömegnöv)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#61869) #84221696 válasza FIREBLADE78 (#61868) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nyers tojás? :D

Szerintem a synta 6 vagy mi a tököm egy kis glutaminnal jó lesz. :)

(#61870) k!nG válasza FIREBLADE78 (#61868) üzenetére


k!nG
aktív tag

Bionak nincs ilyen nevu, hogy whey protein.. Van egy csomo fajta (power protein, nitro gold pro enzy, nitro pure whey, morning protein, iso whey zero, stb.stb.)

En Nitro Pure-t probaltam az mocsok szar volt, semmi iz, szar oldodas, aztan a Gold Pro Enzy-t ami baromi jo volt sztem izre es oldodasra is. (arban mindketto ugyanannyi volt nagyjabol 3e, Pro Enzybol kokusz-vaniliat vettem es nagyon finom volt)

Most en ezzel a Max Gain Plussal es a Hyper Massal szemezgetek a tomegnovelok teren, de lehe egy Full Mass tenyleg jobban megerne. Eddig csak Jumbo Prof ment, de esku miutan abbahagytam jott ram 2 kilo, ugyhogy valszeg maradok a feherjenel.

kukinyo: Loki a sodert, de nem ajanl semmit.. Igazabol ne igyatok feherjet, mert egyik sem tokeletes sracok.

Bar mondjuk el is felejtettem, itt valaki ajanlotta a Turbo dietat! ;] Na tessek itt a titok abban biztos nincs semmi kivetnivaloja.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#61871) Assdak válasza Ijk (#61864) üzenetére


Assdak
őstag

Alapbol azt is leszarom ha valaki felkoti magat mellettem, de amikor bármelyik padhoz, géphez mennel, egy kikurt szolocukros zacskoba botlasz, az mar azert felcsesz. Arrol nem is beszelve, hogy elszorja, es tobb feher dzsuvaporz hagy maga utan, mint én egy keményebb felhuzas alkalmával.

(#61872) Gergosz2 válasza k!nG (#61867) üzenetére


Gergosz2
veterán

de van hidd el. Sciteces Bioteches fehérjék elég szarul oldódtak. Meg túl édesek szerintem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#61873) k!nG válasza Gergosz2 (#61872) üzenetére


k!nG
aktív tag

En edesszaju vagyok alapvetoen, szoval nekem pont az ilyen semmilyen izuek nem jonnek be.. Nyilvan a tartalom jobb persze. (eletemben egyszer mentem be egy trec nutri boltba es vettem egy zacsis feherjet, semmi ize nem volt, egy hig fos es aztan tudtam meg, hogy a felsorolt dolgok fele nincs benne es tulajdonkeppen a gyarto osszes termeke egy nagy kaki)

Viszont akinek az ar tenyezo a fontos annak egy Bio vagy egy FullForce tokeletes.. a Scitec egy mas teszta azert az dragabb valamivel..

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#61874) #84221696 válasza Assdak (#61871) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem lehetsz olyan nemtörődöm, hogy hagyod, hogy valaki felkösse magát melletted! Szégyeld magad!
Legalább a hurkot segíthetnéd megkötni! :DDD

(#61875) Gergosz2 válasza k!nG (#61873) üzenetére


Gergosz2
veterán

Viszont akinek az ar tenyezo a fontos annak egy Bio vagy egy FullForce tokeletes.. a Scitec egy mas teszta azert az dragabb valamivel..

Ezt nem is vitatom, teljesen igazad van! :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#61876) Koczó93 válasza k!nG (#61873) üzenetére


Koczó93
őstag

Azért szvsz a Trec Saw elég jó cucc :)

(#61877) #84221696 válasza k!nG (#61873) üzenetére


#84221696
törölt tag

A scitec egy középkategóriás gyártó, aki prémium áron kínálja a termékeit. Szerintem a scitec túldimenzionált árakon dolgozik.

(#61878) FIREBLADE78 válasza k!nG (#61870) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

franc tudja mi a neve,anyám szokta venni,lényeg hogy sima tejsavó. Ettől a félig romlott csirkecsöcstől kva büdöseket fingadozok :O :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#61879) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

akárki mond bármit is,de ő a legjobb,tőlem lehet buzi v lezbi,nem érdekel

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#61880) k!nG válasza Koczó93 (#61876) üzenetére


k!nG
aktív tag

Edzeselottit nem probalok es nem is szeretem.. regen ment HB, eloszor meg jo volt es porogtem utana meg megszokta a szervezetem.. En Whey Pump-Xtremet ittam az borzaszto volt. Emlekszem bementem a boltba es egy full kover faszi volt bent eloszor ki sem neztem volna belole, hogy erti a dolgat..

(#61879) FIREBLADE78

Nekem O a kedvencem. ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#61881) deniro2 válasza k!nG (#61873) üzenetére


deniro2
senior tag

Akinek az ár és a minőség is számít -nameg agya is van- az májproteint vesz. Ha 3,5k-ért kapok 1kg 80%-os fehérjét, miért vennék 6-7 ezerért 50-60%-os, szarrá hájpolt vackot?

(#61882) rwin5 válasza k!nG (#61880) üzenetére


rwin5
őstag

egy ilyen formához mennyi idő/cucc kell? mert az izom tömeg annyira nem durva, inkább a szárazság, amúgy ismertem ezt a zyzz klónt, nem jön be a formája - olyan 1 napra lemennék vele a strandra, hogy villogjak egész nap :D

(#61883) k!nG válasza rwin5 (#61882) üzenetére


k!nG
aktív tag

Elvileg 13 eves kora ota eddz meg birkozott is, gondolom sok cucc van benne is. Asszem 20 vagy 21 eves a srac. Hat en kerek perec elfogadnam ezt a format..

kifelejtettem: full natural aestethic 4eva zyzz brahh mirin fuarkk

https://www.behance.net/vargadom

(#61884) FIREBLADE78 válasza deniro2 (#61881) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

ezt a májprotkót honnan lehet szerválni? ízesített?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#61885) FIREBLADE78 válasza k!nG (#61883) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

nekem egy díszbohóc ugrott be, :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#61886) deniro2 válasza FIREBLADE78 (#61884) üzenetére


deniro2
senior tag

[link]
vagy az eredeti uk oldalról

(#61887) FIREBLADE78 válasza deniro2 (#61886) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

mandulakrémet lehet kenyérre is kenni? :)
nem vmi óccóóóó

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#61888) bigmasterg válasza FIREBLADE78 (#61887) üzenetére


bigmasterg
addikt

:F
2,5kg ennyiért, 80+% fehérjetartalommal azért, nem nevezhető drágának sem.
Ha igazat mondanak, akkor több benne a fehérje, mint az ON GS-ben és jóval olcsóbb.

(#61889) deniro2 válasza bigmasterg (#61888) üzenetére


deniro2
senior tag

Az ízesítetlen, az ízesített 1 ezressel drágább...
Az 5 kilós kiszerelés jobban megéri, vagy az eredeti oldalról, kedvezménnyel méginkább. Innen is mennek a közös rendelések rendszeresen.

(#61890) Gergosz2 válasza bigmasterg (#61888) üzenetére


Gergosz2
veterán

Én még vettem egy ilyet is múltkor: Acid Whey Akkor is akció volt így a két fehérjét ami összesen 5 kg gyakorlatilag ~20k-ért megkaptam.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#61891) Lajkó


Lajkó
őstag

Mit össze variáltok ezen a fehérje témán!
Én ISO vhey ZERO-t nyomok, de már annak is örülök, hogy megáll bennem! :)))
Mondjuk ha mást tolnék lehet nem kellene aerobozni sem! :B

(#61892) Tenken


Tenken
őstag

Aki angliából akar most MP-t rendelni szólhatna, mert beszállnék.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#61893) Tenken válasza Tenken (#61892) üzenetére


Tenken
őstag

Esetleg én is vállalhatom a lebonyolítást BP-i címre, ha csak csatlakozók lennének még. Engem főleg a multivitamin érdekel. Érdemes körbe nézni a 30%-os részlegen. Kreatint is elég olcsón lehet venni.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#61895) mayday00 válasza FIREBLADE78 (#61884) üzenetére


mayday00
őstag

Ízesítetlen nem jó? Vikusztól lehet venni, kilója 3300ft ra jön ki. 5kg 16490ft

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#61896) shteer válasza FIREBLADE78 (#61868) üzenetére


shteer
titán

Szerintem meg mindig myprotko impact.

Termeszetesen 2x ;]

..szerintem jónak tűnik

(#61897) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Nem ertem ezeket az angolokat.
Szinte mind tejjel isszak a proteint,sot, van egy munkatarsam, az meg a kreatint is tejjel mixeli...

(#61898) Tamoo válasza d3tox1c (#61897) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ha éppen nincs diéta miért ne férne bele a tej annak aki szereti. Ja tudom, természetellenes, mérgező blabla ... mondják akik nem szeretik vagy nem tudják emészteni.

[ Szerkesztve ]

(#61899) shteer válasza d3tox1c (#61897) üzenetére


shteer
titán

Bszod.. Azok a teat is azzal isszak. Csoda, hogy az ale-t nem ontik fel vele.

..szerintem jónak tűnik

(#61900) shteer válasza Tamoo (#61898) üzenetére


shteer
titán

Ha van otthon es eszembe jut este inni egy turmixot, en is azzal tolom.

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.