Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) Dani82 válasza Dani82 (#4650) üzenetére


Dani82
senior tag

mar majdnem elindultam :D

kortyolgatok kis bcaat le ne essen az a 12dkg izom aztan vissza kene fekudni aludni :DDD

(#4652) deniro2 válasza Dani82 (#4650) üzenetére


deniro2
senior tag

(#4653) spammer válasza Dani82 (#4651) üzenetére


spammer
veterán

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#4654) Dani82 válasza spammer (#4653) üzenetére


Dani82
senior tag

:DD :DDD

Na még nem mentem ám! vagyis ott voltam az uszoda előtt, de pont felhívott a haverom, hogy délután jönne úszni, úgyhogy hazajöttem. Együtt mégis jobb. Nem? De! :DDD :K

Aydan: Igen, csak néha nehezen állok neki új dolgoknak. Nem szeretem a változást :D

[ Szerkesztve ]

(#4655) #11527168


#11527168
törölt tag

Láttátok, hogy Báni visszavonulót fújt? ;]

[link]

[link]

Dani A 82 a születési dátumod? :D

[ Szerkesztve ]

(#4656) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

Radnix, jo a before forma, majd ird a tapasztalatokat meg csinald a kepeket, kivancsiak vagyunk.
a kogszrol is irhatnal par szot, mit, mennyit stb.

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#4657) Coccolino_O válasza #11527168 (#4655) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ez csak átmeneti állapot. :DDD

(#4658) siti válasza Dani82 (#4650) üzenetére


siti
senior tag

a normálisak a sáv egyik szélén úsznak, persze van olyan, aki csak akkor tud pillangózni, amikor annyian vannak a medencében hogy egymás seggében úsznak az emberek. Amúgy ránézésre lesz gyors pálya meg lassú, (sebességre, mielőtt megkérded milyen a lassú úszás). Kezdésnek ajánlom a szélső pályát, ott kisebb eséllyel fulladsz meg, mert mindig közel van a medence széle. De ha már nagyon megy az úszás, akkor csinálhatod mint a haverom, hogy átúszik a lassabb alatt (!) majd felugrik előtte és megijeszti. így elég hamar lesz egy külön sávod, vagy csak szimplán belefojtanak a vízbe.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#4659) BÁ Nutrition válasza turbobusa (#4620) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

egy normális erőkeret 100k felett van
ehhez kell még egy pad ami passz, mondjuk 30k
egy normális egyenes rúd, egy pár szerelhető egykezes, meg mondjuk 200 kiló súly simán 200k környékén lehet

persze minden megoldható ócska silány anyagokból, de az olyan is.
mondjuk a súlyokon azért elméletileg lehet spórólni bőven ha direkt neked készítik vmi gyárban de akkor se nagyon fogkák 300ft/kg árnál ócsóbban odaadni, és nem biztos hogy pont szabvány lesz majd.. hiába köbözi is ki előre

ebből a pénzből kb 3 évig el tudsz járni egy jobb terembe
ha viszont kocsival jársz akkor lehet csak fele se :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4660) Ijk válasza siti (#4658) üzenetére


Ijk
nagyúr

Bele kell pisálni a medencébe az ugrókőről, lesz szabad sáv.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4661) Dexar007


Dexar007
veterán

Na, ki koxolt be a hétvégén?

Give me your cum,bull!

(#4662) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#4661) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4663) Ijk válasza BÁ Nutrition (#4659) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az sem mindegy milyen típus. Nálam az otthoni edzés totális kudarc lenne.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4664) BÁ Nutrition válasza Ijk (#4663) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az nem volt kérdés most :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4665) philoxenia válasza Ijk (#4660) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Belepisálni, persze, ebbe a tóba járt edzeni az úszóválogatott és nézd mi lett a vége... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4666) Pocok256 válasza philoxenia (#4665) üzenetére


Pocok256
veterán

aztaq xd :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#4667) Jojo5 válasza spammer (#4633) üzenetére


Jojo5
őstag

kox témában részre > mi az, hogy rá van izgulva ? b@zzeg el akar többet érni mint amire naturálban képes, ez ennyire egyszerű... te nem vagy hajlandó meglépni ezt mert úgy látod nem tudsz profitálni és nem vállalod be ezt az oldalt a te dolgod, de az, hogy más előrébb akar lépni és normálisan nem hülye gyerek módjára, az szerintem rendben van...

nála a feltételek kaja\edzés stb, adottak, akkor miért ne... :F

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4668) Dexar007 válasza Jojo5 (#4667) üzenetére


Dexar007
veterán

Azért mert nem versenyző,és nem is tervez semmi ilyesmit. Innentől kezdve ez buzigyerek módjára tükörben pózolás.

Give me your cum,bull!

(#4669) spammer válasza Jojo5 (#4667) üzenetére


spammer
veterán

Kétlem, hogy elérte volna naturálban a maximumot. Egyébként meg majd nagy csalódás lesz, ha a kox után nem lesz meg a kellő gyorsaságú fejlődés és erőben is visszaesik. Ekkor jön az, hogy jöhet az újabb/durvább kúra és így tovább, mert cucc nélkül soha nem fogja azt hozni, mint azzal.

szerk: Deszar kicsit nyers volt, de.... ;]

szerk2: Amúgy vigyázz mit mondasz Deszar, mert le leszel hurrogva, hogy a köcsög bunni haverjai bezzeg kokszolhatnak, az nem baj :D ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#4670) Jojo5 válasza spammer (#4669) üzenetére


Jojo5
őstag

ahhoz, hogy elérd a genetikai határaid irreálisan sok pénz és idő szükségeltetik egy idő után.... :U

Ha megbékél avval, hogy igen, kox alatt könnyebb fejlődni anélkül meg nem, akkor nem lesz csalódás...
simán lehet, hogy minimális visszaeséssel tud majd tovább edzeni, akkor meg csak kamatozott a koxból...
én kinézem Radnixból, hogy nem hülye gyerek és ezért nem is kezelem úgy, szóval képes normálisan látni a dolgokat, mit hogyan, kiindulva abból, hogy elég sokat foglalkozott a témával, ezért nem is biztos, hogy keményebb kúrába akar majd kezdeni, de majd meglátjuk mi lesz pár hét múlva...

amúgy, évi 1-2 kúra szerintem bőven vállalható, csak ugye be lesz állítva sok ember által a hülye koxos gyereknek, közben meg többet tesz meg a dolgokért, mint a terembe járok nagy része, csak ő belátta, hogy innentől extrém nehéz naturban továbblépni látványosan és ő többet szeretne, amihez be is vállalja a kémiát :K

Dexar007: nem tudom te milyen szinten állsz, de aki már 4-5 éve edz\rendesen kajál stb és nem tud már fejlődni nem, hogy gyorsan de kurva lassan se és van egy célja amit el akar érni, azt nem sorolnám a "buzigyerek módjára tükörben pózolás" kategóriába, de te tuti tudod ki mennyit, hogyan tett bele a sportba és mit miért csinál... :K :N :R

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4671) Ijk válasza Jojo5 (#4670) üzenetére


Ijk
nagyúr

Így van, ha elsődleges a kiézet, akkor a naturálság nem a legjobb opció. Sokkal több idő, fegyelem, kitartás és a motiváció sem biztos hogy kitart éveken keresztül.
Márpedig 10 év kurva sok idő, úgy hogy szinte minden nap pontos étrended van, mindig próbálsz rátenni az edzésekre. Nem is nehéz, hanem inkább lehetetlen.
Nembeszélve a kiegészígőkre elbaszott pénzt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4672) Pocok256 válasza Jojo5 (#4670) üzenetére


Pocok256
veterán

Igen okos okfejtés csak éppen egy dolog maradt ki ....

Mégpedig a sport szeretete na meg a fő lényeg mi naturalok legfőképpen azért csináljuk, hogy egészségesebben éljünk... Az, hogy mellé izmosak leszünk, és ha szeretjük amit csinálunk akkor ki fog alakulni egy bizonyos türelem akarat erő, és egyfajta sportolói mentalitás aminek csak előnye származik a valós életben az mind plussz. Megtanuljuk a testünket tisztelni megtanuljunk a határainkat megtanuljuk, hogy mi a türelem és kitartás... ez a sport erről szólna nem másról... csak már sokan ezt elfelejtették...

Lehet a koxolást sokféleképpen magyarázni csak az már nem testedzés hanem valami teljesen más ... Az már kinek van nagyobb p*cse szindróma első lépései...

Persze mindenki azt tesz a testével amit akar mindenki úgy alakítja az életét ahogy akarja a vélemény meg olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a máséra.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#4673) Manitou


Manitou
addikt

(#4674) kisbrekes100 válasza Manitou (#4673) üzenetére


kisbrekes100
tag

:Y

(#4675) spammer válasza Ijk (#4671) üzenetére


spammer
veterán

Erre mondom mindig, hogy egy olyan életmódot kell kialakítani, amit fenn tudsz tartani, és nem kell irreális elvárásokat támasztani magad felé. Amikor már csak a kinézet számít, vagy főleg az, hogy mások mit gondolnak rólad (a külsődről), akkor el van baszva az egész.

De mindenki azt csinál, amit akar :)

A lényeg, hogy scitec kox legyen ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#4676) BÁ Nutrition válasza Manitou (#4673) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

minemvót jó? :)

a szkitekben már akkor se vót annyi hatóanyag hogy 720 g-tól 720 g-ot fejlődj
a tesztodepotban meg most is annyi van hogy 1 g 2 kiló izmot hoz :DDD

szal a szkitek már akkor is csalócég volt ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4677) Dexar007 válasza Jojo5 (#4670) üzenetére


Dexar007
veterán

Akkor visszakérdezek.:
Miért szeretne többet? Nem nagyobb dicsőség elérni azt amit már elért mindenféle szer nélkül?
Versenyre készül? Az ecsethajából kiindulva kétlem,innentől kezdve miről szól? Pózolásról.Ahhoz pedig nem ártana még nagyobbnak lennie nemde? Mindegy milyen áron.

Give me your cum,bull!

(#4678) Sebibalu válasza Pocok256 (#4672) üzenetére


Sebibalu
őstag

És mi van akkor ha valaki pl csak esztétikai okok miatt akar koxolni?
Én is elgondolkodtam már rajta. Mivel 150kilórol fogytam le 117-re kb másfél év alatt, sajnos nekem is lóg egy két részem amibe bele kéne férni, és nem zsirral tölteni meg újra azt a részt a böröm alatt.

[ Szerkesztve ]

(#4679) Jojo5 válasza Dexar007 (#4677) üzenetére


Jojo5
őstag

mit miért szeretne többet ? mert céljai vannak.. ezt olyan kurv@ nehéz felfogni ? :F

az, hogy milyen a haja, meg semmit sem árul el az emberről, még mindig, én kopasz vagyok mégse vagyok egy beképzelt bunkó p@raszt... ez a tetves általánosítás annyira gáz ami manapság megy... :W

De nem érted meg, hogy ha nem is készül versenyre, ahhoz, hogy még 15-20%-al többet elérjen irreálisan sok időt és pénzt kell ráfordítania mellé úgy, hogy nem garantált az a 15-20%, míg a kogszal is ugyanúgy kell majd küzdenie és figyelnie a dolgokra, csak könnyebb lesz a fejlődés...

Pocok256: ez mind szép, de aki koxol és normálisan csinálja az az alap dolgokkal tisztában van sőt még alázat\edzésmúlt is van mögötte jobb esetben... :U
szimplán belátta, hogy mi a látványosabb továbblépéshez vezető út... :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4680) Pocok256 válasza Sebibalu (#4678) üzenetére


Pocok256
veterán

Ahogy a nyúl mondaná...:
"Akkor gyúrjál bazdmeg...."

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#4681) Manitou válasza BÁ Nutrition (#4676) üzenetére


Manitou
addikt

Nem emlékeztem, hogy te írtál a báninak :D

(#4682) Dexar007 válasza Jojo5 (#4679) üzenetére


Dexar007
veterán

A céljai viszont többek között a tükörben pózolás..innentől kezdve ne akard nekem bemesélni,hogy csak maga miatt koxol.

Give me your cum,bull!

(#4683) Jojo5 válasza Dexar007 (#4682) üzenetére


Jojo5
őstag

de te ezt honnan tudod, hogy az a célja, hogy a tükörben pózolhasson ? egy jobb fizikum elérése már nem is lehet ? :F :W

az istenért kell általánosítani mindig és a "rosszat" feltételezni... :W

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4684) Dexar007 válasza Jojo5 (#4683) üzenetére


Dexar007
veterán

Eddig is pózolt,ha jól emlékszem. :)

Mi a bajod az általánosítással? A cigányok büdösek. Ez is általánosítás.

Give me your cum,bull!

(#4685) Ijk válasza Jojo5 (#4683) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért, nem a ˝tükörben pózolásról˝ szól a testépítés? Az összes többi sporttal egyetemben azért csinálják, hogy jobbak legyenek valamiben másoknál.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4686) BÁ Nutrition válasza Manitou (#4681) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azt nem én írtam. olvasd má el :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4687) Manitou válasza BÁ Nutrition (#4686) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem az jött le belőle, szarul fogalmaztál

(#4688) JackFeryll válasza Jojo5 (#4683) üzenetére


JackFeryll
őstag

Csak az a fura, hogy te nagyon bátorítod őt, vagyis így jön le a hsz-ekből.
Nem tudom jól összefoglalni röviden, de ez kb olyan mint valakinek füves cigit kínálgatni. Lehet, hogy elég lesz neki és egy-egy szülinapon elszív egy jointot, de lehet 5 év múlva már zsákolják, mert tovább lépett.

Amúgy szerintem egy profi szinten szar-fos formáért drága a 60ezer forint. Főleg úgy, hogy anélkül annyi sem lesz ha abbahagyja.

(#4689) BÁ Nutrition válasza Manitou (#4687) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az alapján asztat írtam neki hogy ennyi erővel 720g-nál többet is lehet fejlőni x idő alatt egy terméktől..

reagálva a fenti kérdésre. de nyilván nem jött rá válasz, meg a köcsög válaszol rovatba se került be :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4690) #11527168


#11527168
törölt tag

Én azt nem értem miért kell valakinek bejelentenie, hogy koxolni fog, meg laborban volt, stb. Innentől nekem "hiteltelen" a dolog, nem tudom elhinni, hogy sportérték (nem tud továbbfejlődni) miatt kezdni el. Inkább magamutogatás a cél. Nem akarok magammal jönni, de lehet összeségében nem vagyok jelen pillanatba messze az ő formájától. Akkor kb. 1 év kihagyás meg stb. után elértem a maximumot és kezdjek cuccozni?

[ Szerkesztve ]

(#4691) BÁ Nutrition válasza JackFeryll (#4688) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Amúgy szerintem egy profi szinten szar-fos formáért drága a 60ezer forint."

te normális vagy egyébként? gyúrsz? vagy mi ez a böszmeség? :Y :W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4692) JackFeryll válasza BÁ Nutrition (#4691) üzenetére


JackFeryll
őstag

Mert szerinted mekkora lesz egy 60ezer forintos kúrától ? :U

(#4693) deniro2 válasza JackFeryll (#4688) üzenetére


deniro2
senior tag

Radnixen keresztül magát bátorítja/védi az álláspontját... ;)
Szerintem is mindenki azt csinál, amit akar, de ilyen helyzetekben fel kell készülnie rá, hogy lesznek, akik szerint balfaszságot csinál...

(#4694) leeate válasza Jojo5 (#4679) üzenetére


leeate
senior tag

Hány évet edzett tisztán az illető? Mert 5-10 év után, ha TÉNYLEG nem tud már hova fejlődni valaki, akkor szerintem is megengedhető, hogy szedjen valamit. Csak hát ugye itt bejön a pénz kérdése is, senki nem akar izmok helyett vizet "növeszteni", márpedig az olcsóbb sz@rokkal főleg ezt lehet elérni.

Amúgy meg a tiszta sport lenne a cél? Hagyjuk már. Ha valaki hobbiból biciklizik vagy fut, ő sem tud egy idő után fejlődni, de nem fog koxhoz nyúlni. Még alacsony szintű futóversenyeknél se koxolnak, nem úgy mint a bodybuildingesek. Csak ez a sport van ennyire elkorcsulva.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#4695) Pocok256 válasza JackFeryll (#4688) üzenetére


Pocok256
veterán

"ez kb olyan mint valakinek füves cigit kínálgatni." :C

Mintha a füves cigi káros lenne :D Ezt úgy írtad :D Vagy tán te is benyalod a népbutító hülyeséget amit tolnak az államok ? :D

Biztos véletlen, hogy egyre több országban és államban lehet legálisan füvezni :D

Nem mellesleg alkoholtol függő leszel és aggressziv... dohánytól függő leszel és fizikai teljesítményed alaposan csökken.. míg a fűtől nem lehetsz függő és se agresszivitást se fizikai leépülést nem okoz mégis tiltott....

Erről enynit... mindezt úgy írom, hogy se cigizni se füvezni nem füvezek csak kikészítenek a tudatlan agymosott emberek :W

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#4696) JackFeryll válasza Pocok256 (#4695) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nincs gondom a füvesekkel csak láttam már ismerőst szétesni, mert szétszívta az agyát. Pedig ez csak fű ami lóf@sz. Kapudrog. Tovább lehet lépni sokkal gyilkosabb szerekhez is. Persze lehet szívni értelmesen is, de én senkit nem indítanék el egy lejtőn úgy, hogy nem tudhatom , hogy meg fog-e állni időben.

(#4697) leeate válasza Pocok256 (#4695) üzenetére


leeate
senior tag

Ezt persze meg lehetne fordítani is: milyen pozitív értéket képviselne a fű legalizálása, miben segítené a társadalom haladását?

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#4698) Dani82


Dani82
senior tag

Na voltam úszni. Jópofa, elfáradtam eléggé. Fura, mert amíg úszom nem érzem hogy magasan lenne a pulzusom, de ha megállok azonnal érzem, hogy 120-130 körül van.
Viszont kell egy vízálló mp3 mert elég uncsi egy idő után. De szerintem rendszeresítem vasárnaponként.

(#4699) spammer válasza Pocok256 (#4695) üzenetére


spammer
veterán

Ismertem füvest (de sok más drogost is), nem gyengén voltak "lassúak", és akkor még finoman fogalmaztam. :D 1-2 füves cigibe sem hal bele senki, ahogy pár üveg piába se, de ahogy az alkesz is rendszeresen iszik, úgy a sok füves és más drogos is rendszeresen anyagozik, és az nem fog az egészségére válni :) Ahol legális a füvezés, ott ugyanúgy lobbiztak érte, mint ahogy lobbiznak a dohánygyárak is, kemény pénzek forognak + adókból is sok folyik be az államoknak. Nem azért engedélyezik, mert ártalmatlan, hanem mert lóvé van benne. :) szerk: persze az a jó nekik, ha "lassan halnak bele", mert tovább veszik a szarjaikat, aztán amikor eljön az idő, vedd a gyógyszereket, aztán halj meg még nyugdíj előtt ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#4700) Dexar007 válasza JackFeryll (#4696) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem kapudrog..szóval benyelted a maszlagot ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.