Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) hunhool1979 válasza Indian74 (#748) üzenetére


hunhool1979
tag

Írj rám privátban , én pont árulom :D

(#752) Indian74 válasza hunhool1979 (#751) üzenetére


Indian74
senior tag

Oooo sorry hogy nem írtam vissza csak....de gondolom megérted hogy miért is nemet mondanék :R :D

NAGYPAPA

(#753) hunhool1979 válasza Indian74 (#752) üzenetére


hunhool1979
tag

Nem egészen értelek :F

(#754) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Gyors értékelés a Nilkin Camshildes tokjáról 1 év használat után :
A készülék robosztusabb lett, de jó a fogása (mások szerint is), jól véd az ütésektől, leesés ellen, és jó a színe (kék) :DD .
A csúszkás kamerafedél viszont csak hátrány, rövid időn belül elkezdett önálló életet élni!
Ha védeni kéne, elcsúszik a másik oldalra, ha fényképeznél, akkor viszont betakarja a kamerát ! :W
Szóval, ha csak a csúszka miatt akar valaki venni, nem éri meg ! :O

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#755) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Adott egy Huawei P50 Pro.. Az eladó azt írta, hogy Harmony van rajta.. Erre lehet telepíteni egyszerűen a Goolge cuccokat? Garancia megvonással jár, ha Harmony van rajta vagy vissza lehet rakni rá az Emuit?

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#756) animatrix11 válasza Ferenczi Áko (#755) üzenetére


animatrix11
őstag

Szia

Mehet rá a google, ugyanúgy rá kell rakni a g appot először, a garanciát nem tudom, ha sikerül kideríteni, írd meg kérlek

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#757) Ferenczi Áko válasza animatrix11 (#756) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Elengedtem, mert nagyon nincs hozzá számla, kérdéses a származása..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#758) hunhool1979 válasza Ferenczi Áko (#757) üzenetére


hunhool1979
tag

És mindenképp HarmonyOS-el telepített p50 pro-t akarsz?

(#759) Ferenczi Áko válasza hunhool1979 (#758) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nem.. Igazából szívességből venném át tőle..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#760) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

'G' alatt minden kuglis cucc működik, gmail kliens is !
Aurorából szinte minden letölthető, ami anélkül is megy.
A G-n kívül csak a gmail kliensről kellett lemondanom, nem is bánom, a blumail sokkal barátságosabb !

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#761) Roland8622 válasza hockeyapu (#754) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Dettó. Nekem is az a kékes színű van. Aliról rendelem mikor volt akció olyan 5e Ft körül.
Csúszkál már nekem is. Igaz meg is dolgoztattam rendesen, mert képet lő és zsebbe vissza, majd megint valami megtetszett és elő majd vissza :DD
Amúgy erősen gondolkodom, hogy vegyek-e újat így :(( mert nagyon jól védi.
Ja: tervben van a cseréje egy Honor Magic 5 Pro-ra. Vagy lehet kivárom a Magic 6 Pro-t. Ez meg megy a családban valakinek.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#762) hockeyapu válasza Roland8622 (#761) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Igen jól véd, azért nem veszem le .
Lányomnak Magic 5 prot vettem tavasszal, morgott mert nem ő választotta , de aztán felfogta, hogy nem volt mit válogatni, mert a legjobbat kapta .
Részleteket nem tudok a telóról, mert nem adja a kezembe (szerinte telógyilkos vagyok)! :F
De azt látom, hogy elégedett ! :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#763) Ferenczi Áko válasza hunhool1979 (#758) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Van annak valami hátránya? Mert lehet, hogy mégis hozzám landol a telefon..
#760 hockeyapu Mi az a "G"?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#764) Greentea válasza Ferenczi Áko (#763) üzenetére


Greentea
senior tag

Gspace vagy Gbox.
A HarmonyOS-t nem használtam, de november óta én is egy P50 Pro-t nyúzok. iOS-ról váltottam, minden szempontból teljesen élhető, nem bántam meg.

2x2 néha 5

(#765) Ferenczi Áko válasza Greentea (#764) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Persze, nem is az volt a kérdés, mert majd' 2 évig volt Mate 40 Pro-m, gspace-szel, csak nem tudom, hogy a Harmony előny vagy hátrány lenne.. :F

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#766) Greentea válasza Ferenczi Áko (#765) üzenetére


Greentea
senior tag

Akkor fullos. Sajna Harmony-t passzolom.

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#767) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

'Filózok', hogy van-e értelme P50 pro-ról P 60 pró-ra váltani ? :U

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#768) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Sziasztok.

Majdnem öt évig nyúztam egy P20PRO készüléket és hát le kellett cserélnem , egy MIUI-val rendelkező telefonra. Az istennek se tudom megszokni , meg vannak hibái, főleg az EMUI után.
Szóval az lenne a kérdésem , hogy egy P50(pro) mennyire használható GSM nélkül. Vagy megoldották ezt a helyzetet valahogy? Volt rá valami mókolás , az mennyire működő képes? :R

(#769) hunhool1979 válasza WhiteWalker (#768) üzenetére


hunhool1979
tag

Abszolút jól működik Gspace alól minden szükséges google alkalmazás (már, ha neked szükséged van rá).
A Gspace egyszerűen telepíthető alkalmazás,semmiféle "mókot" nem igényel.
Írtam privát üzenetet.

(#770) hockeyapu válasza WhiteWalker (#768) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Nem kell mókolni ! Fel kell tenni a gspace-t vagy a gbox-ot és arra telepíteni azt, ami nem megy alapból . Nálam a gspace működik, de keveset használom . :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#771) WhiteWalker válasza hunhool1979 (#769) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi :R
És mi van azokkal az appokkal amik meghívják valamelyik Google szolgáltatást , mondjuk a Drive megosztást vagy hitelesítéshez a Chrome-t? Vagy a Google Játékok?

(#772) hockeyapu válasza WhiteWalker (#771) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Gspace alól működik ! :R

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#773) WhiteWalker válasza hockeyapu (#772) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mármint gyakorlatilag teljes értékű a Gspace alól a Google és így a telefon is?

(#774) Ferenczi Áko válasza WhiteWalker (#773) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szerintem vegyél egy P40 Pro-t, kb 80ezer ft használtan, próbáld ki amiket tanácsoltak, aztán ha nem jön be, bukó nélkül tovább lehet adni.. Drive is működik, Térkép és Play áruház is működik, be tudsz jelentkezni mindegyikbe Google fiókkal. Értesítéseket is kapsz, annyi, hogy a Gspace alól kapod, nem az app alól, de az kb mindegy..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#775) hockeyapu válasza WhiteWalker (#773) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

99% ! :K

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#776) hunhool1979


hunhool1979
tag

[link] érdekes.... Már rég kint van az emui 13 itt Európában , nálunk meg még semmi. (francia, román, ír, német felhasználók írjak redditen hogy épp melyik verzió jött ki náluk)
Volt egy hosszadalmas email váltásom a huawei Magyarországgal, SEMMIT nem tudnak ezekről a frissítésekről.
Próbáltam vpn-nel más országot beállítani, persze zéró siker.

(#777) hockeyapu válasza hunhool1979 (#776) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Van egy kínai ügyfelem aki a Huaweinél dolgozik. Hónapok óta nem érem el, és a háza is tök üres.
Szerintem nagy ívben leszarnak minket, nem vagyunk piac !
Nem kell az embereknek a teló a kugli nélkül.
Pedig van élet a GMS-en túl is !! :R

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#778) hunhool1979 válasza hockeyapu (#777) üzenetére


hunhool1979
tag

De ha nyugat-Európába "tolják" a frissítéseket,akkor ide miért nem tudják? (költői kérdés)

(#779) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Többek között ezt is meg szeretném kérdezni az 'illetőtöl', már ha elérem ! :U
A T-nek nincs is jelenleg a kínálatában új Huawei teló !
A vodánál van p60 pro 'csak' 360 990 ft-ért !
Lehet a kugli nem szert minket, de ez akkor is egy csúcs teló ! :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#780) Greentea válasza hockeyapu (#779) üzenetére


Greentea
senior tag

Csúcsok csúcsa :K

2x2 néha 5

(#781) bozoki válasza hockeyapu (#767) üzenetére


bozoki
csendes tag

Lehet, hogy kicsit késő válasz, de ha másnem a támogatottság miatt megéri, biztos nem februári az utolsó frissítés a P60ra :)) :))

(#782) bozoki válasza hunhool1979 (#776) üzenetére


bozoki
csendes tag

A levelezést én is megtettem, de őszintén úgy éreztem, hogy akárhogy teszed fel a kérdéseid, ugyanazt a választ kapod meg, csak más szavakkal. Nagyon kitérnek a felelősség alól, hiába igértek támogatást..

(#783) hockeyapu válasza bozoki (#781) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Igazából, ha lehetőségem lesz, váltok rá ! :K

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#784) hunhool1979 válasza hockeyapu (#783) üzenetére


hunhool1979
tag

Én szerintem végleg elengedem a Huawei vonalat. Próbáltam venni egy mate 60 pro-t, nem jött össze.A P60 pro nem tetszik.Marad az új Oppo, vagy Oneplus

(#785) hockeyapu válasza hunhool1979 (#784) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Ja, de egyik sem tetszik !
Talán az Honor ! :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#786) Fonz1486


Fonz1486
újonc

Üdv mindenkinek!valakit esetleg érdekelne egy p50pro watch gt3-mal?

(#787) hunhool1979 válasza Fonz1486 (#786) üzenetére


hunhool1979
tag

Múltkor kiírtam ezt én is, és egyből le is vették, hogy itt nem lehet hirdetni :D

(#788) Fonz1486 válasza hunhool1979 (#787) üzenetére


Fonz1486
újonc

Csak megkérdeztem érdekelne e valakit :DD

(#789) hockeyapu válasza Fonz1486 (#788) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

[hardverapró] :R

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#790) hunhool1979


hunhool1979
tag

További jó szórakozást a P50 pro-val, én sikeresen eladtam.

(#791) hockeyapu válasza hunhool1979 (#790) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Utód ? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#792) hunhool1979 válasza hockeyapu (#791) üzenetére


hunhool1979
tag

Oppo find x7 ultra.

(#793) Greentea válasza hunhool1979 (#792) üzenetére


Greentea
senior tag

Kamera sokkal jobb benne már? Hogy érzed?

2x2 néha 5

(#794) Greentea válasza hunhool1979 (#776) üzenetére


Greentea
senior tag

Most utánaolvastam ennek kicsit jobban. Vicc..

2x2 néha 5

(#795) hunhool1979 válasza Greentea (#794) üzenetére


hunhool1979
tag

Nem is lesz erre már semmi frissítés. Szerintem a huawei teljesen el fog innen tűnni.

(#796) hunhool1979 válasza Greentea (#793) üzenetére


hunhool1979
tag

Úgy kb minden. Nem is lehet és szabad összehasonlítani a kettőt. Második frissítés jött mióta kibontottam (első rögtön beállítások után),tegnap meg másik.

(#797) Greentea válasza hunhool1979 (#796) üzenetére


Greentea
senior tag

Hát igen.. Más :D

2x2 néha 5

(#798) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Jött frisístés a telóra ! :Y

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#799) Greentea válasza hockeyapu (#798) üzenetére


Greentea
senior tag

Mi és hogy találta meg? :D

2x2 néha 5

(#800) bozoki válasza hockeyapu (#798) üzenetére


bozoki
csendes tag

Az április 1 már elmúlt :))
De egyébként érdekelne, hogy hogy találtál rá :))

(#801) Roland8622 válasza hockeyapu (#798) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Nekem a P60-ra jött. De azon eleve EMUI 13 van. Itt hiába nyomom a frissítést, semmi.
Érdekes itt meg ír valamit:
January 23, 2024:
Huawei is pushing a January 2023 software update for the Huawei P50 Pro smartphone and it comes with new security patches. The firmware version for this upgrade is EMUI 13.0.0.278.

Neked hogy jött be? Vagy szolgáltató függő a dolog? Vodás a készülék.

Sőt a P60-ra már a 14-est is írja.

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#802) Greentea válasza Roland8622 (#801) üzenetére


Greentea
senior tag

Nekem független és szintén semmi. Viszont most eRecoceryben többször próbálva is hibára fut, így tényleg lehet hogy ügyködnek valamit a háttérben.

2x2 néha 5

(#803) bozoki


bozoki
csendes tag

Úgy érzem én ki maradok a frissítésből :DD

(#804) bozoki válasza Roland8622 (#801) üzenetére


bozoki
csendes tag

Egyébként a második linket megnyitva írja, hogy a Csendes-óceáni térség kapja meg a frissítést :(

(#805) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziasztok

Olyan gondom van a p50 proval, hogy nem mindig működik az arcfelismerés és jelszót kell megadom elég sok esetben, többször újrafotóztam mindig ugyanaz, van erre valami megoldás?
Köszi

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.