Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15451) Werkly


Werkly
őstag

Játékra ajánlottabb a W10 mint a W11?

(#15452) lanszelot válasza Werkly (#15451) üzenetére


lanszelot
addikt

Játékra mindegy hogy W10 vagy W11.
Jelenleg mind a kettő támogatott, így semmi különbség.
W11 -nek nagyobb a hardver igény, de ugyanazon a gépen se jobban se rosszabbul nem fog futni egyikkel se.

(#15453) alratar


alratar
addikt

Remélem jó helyen kérdezek, mert elég általános.
A Dragon Age sorozatban van értelme átvinni a mentéseket egyik részből a másikba?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#15454) looser válasza Ghoosty (#15450) üzenetére


looser
addikt

Szuper, köszi! Mondjuk 20€-t nem adnék érte egyelőre (GOG-on szoktam vásárolni, de látom, Steamen csak 6$), de baromi jól néz ki. Kipróbálom virágboltból és döntök :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#15455) wrongduke válasza alratar (#15453) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Szerintem csak szentimentális értéke van, valamint ha van DLC-d akkor ad pár plusszot ilyenkor. Dragon Age 2-ben pontosan be tudod állítani hogyan döntöttél (vagy döntenél) az Origins-be és az Awakening-ben. Emlékeim szerint ugyan ez már nem sokat számít az Inquisition-ben. Ott is megvan, de nem hangsúlyos.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#15456) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok!

Játszik valaki mostanában a Fallout New Vegas-al?
320+ óra Fallout 4 után, gondoltam, visszatérek most ehhez, de gondom van vele.
Steames, fullos kiadás van meg nekem, Win. 11-alatt használnám, nincs modolva, egyedül a magyarítás van telepítve hozzá.
Az a gondom vele, hogy bizonyos időközönként, bezáródik a játék, minden hiba üzenet nélkül. Ez teljesen random, lehet töltés közben ( épületből ki, vagy be, gyorsutazáskor ), vagy csak simán, sétálás közben.
15-30 perc játék után csinálja ezt kb. De olyat is csinál, hogy kifagy, mintha muszáj lenne, ilyenkor gép restart segít csak. Egyébként szépen futna pedig, de így használhatatlan. :(
Volt már hasonló gondja vele valakinek, mit lehetne tenni?
Friss, mai telepítés egyébként. Próbáltam kompatibilitási módban ( Win 7 ) és rendszergazdaként futtatni is, nem hozott eredményt.

(#15457) ftc


ftc
nagyúr

Keresek egy viszonylag öreg játékot... Elvileg magyarul is volt.

Egy lopás sorozatot kellett tervezni, s ha jól rémlik egy moziban kezdődött. Városban kellett sétállni ahol köd s sötét volt. Soha se fejeztem be s idén szeretném megtudni mi volt a vége...

Egy gondom van... Nem tudom már a játék nevét😎 Öregszem...

(#15458) aleister


aleister
veterán

Sziasztok!

Játszik valaki a My Singing Monster-rel? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15459) chungee


chungee
addikt

Hellótok!
Játékon belüli benchmark mire való :F Mert biztos hogy nem tükrözi a valós értéket :( Lefutattam, minden jó, fix 60fps. De játék közben meg sem közelíti. Callisto protocol

(#15460) Elmör válasza chungee (#15459) üzenetére


Elmör
senior tag

Nem minden játéknál mutat valós képet az igaz, de azért van pár amelyikekben nagyon is jó, pl. Shadow of the Tomb Raider, Metro Exodus vagy az újabbak közül: Far Cry 6, Forza Horizon 5 és a Cyberpunk 2077. A Callisto-t én még nem próbáltam, így nem tudok róla nyilatkozni.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#15461) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ide is felteszem a kérdést, hátha!
Szóval olyan autós játékot keresek, ahol nem a verseny a cél hanem a konkrét vezetés, oktató célzattal.
VR támogatás jó lenne, de ez nem feltétel.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15462) Golden9 válasza Sirandrish (#15461) üzenetére


Golden9
addikt

Nem játszottam egyikkel sem, csak gugliztam.

City Car Driving - VR kompatibilis.
Truck World: Driving School

Android
Car Driving School Simulator
Car Driving School : Car Games

[ Szeretkezve ]

(#15463) Sirandrish válasza Golden9 (#15462) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt a City Cart ajánlották, meg is vettem, viszont véleményeket olvasva, a VR mód nem nagyon működik benne :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15464) Golden9 válasza Sirandrish (#15461) üzenetére


Golden9
addikt

VR Driver School

[ Szeretkezve ]

(#15465) Sirandrish válasza Golden9 (#15464) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt néztem is...szerintem vele teszek majd egy próbát :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15466) Shaza


Shaza
senior tag

A Disco Elysium-hoz töltöttem le magyarítást a Gép.Monster oldalról viszont valamiért nem működik.Valaki tudja mi lehet az oka?
Egyébként érdemes pont egy ilyen játékot nem rendes magyarítással játszani?

Köszi!

(#15467) oriic válasza Shaza (#15466) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A megfelelő verziót töltötted le? Ahogy nézem adatlapot van olyan oszlop hogy "Játék verzió"

Live-Die-Respawn

(#15468) Shaza válasza oriic (#15467) üzenetére


Shaza
senior tag

2.-at 3.-at próbáltam.

(#15469) chungee


chungee
addikt

Sziasztok!
PC gamepass, hogyan tudom feloldani írásvádettséget :F Magyarítás telepítés miatt szeretném :(

(#15470) genndy válasza chungee (#15469) üzenetére


genndy
addikt

Valószínűleg sehogy, MS valamiért nagyon védi a játékokat és a mappáikat. Gamepassos játékra magyarítást vagy bármi modot telepíteni lehetetlen, vagy legalábbis iszonyú nehéz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#15471) chungee válasza genndy (#15470) üzenetére


chungee
addikt

:( :((( :((

(#15472) Debilon


Debilon
addikt

üdv!
a Grid topik nem aktív, ezért itt kérdezném, hátha tud valaki valami tippet adni.

Grid (2019) Ultra High preset, (FHD a monitor felbontása), de az autók texturái elmosottak, nem élesek, elég gázul néz ki.
pl:

google keresés nem segített, nem találtam semmit, hogy mivel lehetne megoldani

konfig: R56 5600, 32GB RAM, RX6700 10Gb

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#15473) alratar válasza chungee (#15469) üzenetére


alratar
addikt

Itt egy leírás: [link]
Ez kifejezetten magyarítás.
Moddolásra nem, hiszen, hogy így lehet-e.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#15474) chungee válasza alratar (#15473) üzenetére


chungee
addikt

Sajnos már nem lehet :( Megcsináltam ahogy le van írva [link]

(#15475) alratar válasza chungee (#15474) üzenetére


alratar
addikt

Nálam Humankinddal simán ment
[link]

Itt engedélyezzük a Speciális felügyeleti funkciókat. Ha nem találunk ilyet, nem kell megijedni, az azt jelenti, hogy ez a funkció már be van kapcsolva ennél a játéknál.
A Fájlok fölön mit látsz? Van Tallózás gombod?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#15476) chungee válasza alratar (#15475) üzenetére


chungee
addikt

Hálás köszönet, sikerült :R

(#15477) Debilon válasza Debilon (#15472) üzenetére


Debilon
addikt

TAA kikapcsolása megoldotta

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#15478) Werkly


Werkly
őstag

Prince of Persia: The Lost Crown játékhoz ha külön deluxe packot veszek akkor deluxe editionnel megegyezik a játék?

(#15479) wrongduke válasza Werkly (#15478) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!
Ahogy nézem, igen. [ubi]

Enhance your game experience with the Deluxe Pack, which includes in-game content such as Immortal outfit for Sargon and Prosperity Bird Amulet. Get access to the Digital Adventure Guide to unravel Mount Qaf mysteries.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#15480) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. A Halo Wars 2-t akarnám megvenni, abból is a complete edition-t, viszont nem tudom biztosra, hogy van az elérhetősége.

GG deals-en Xbox & PC ként van feltüntetve, de app-ban és weben külön van xbox és pc. Nekem PC-re kellene. Hogy van ez? Szokták külön akciózni a PC verziót?

Ad-hoc jelleggel szoktam kapni, ritkán venni pc game pass-t, de engem igazán csak ez a játék érdekelne. Gondolom akkor ez most nincs akcióban.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#15481) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Azt a Stream adja, vagy nekem kell valami külső megoldás rá?
Még nem húztam újra a gépet csak tervezem.
Már nincs olyan para, hogy a win11-en gyengébben futnak a játékok?

A steam-nél alap, csak be kell kapcsolni ha valaha is kikapcsoltad, de elvileg alap, ingyenes. Amelyik játék engedi ott, megcsinálja.
Már én is 11-en játszok, nem tapasztalok különbséget.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#15482) cserodi


cserodi
újonc

Sziasztok. Tudja valaki hogy lehet sérült játékmentést helyrehozni? Este áramszünet volt és mikor visszakapcsoltam a gépet, nem tudtam folytatni a játékot. Vissza lehet ezt állítani, vagy kezdhetem előröl?

(#15483) wrongduke válasza cserodi (#15482) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!
Legjobb tudásom szerint az kuka. Ha volt felhő mentésed, onnan talán vissza lehet állítani egy régebbi állást, de azon kívül nem hiszem, hogy van más lehetőség.
Ha mégis lenne arra én is kíváncsi vagyok.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#15484) boborján2


boborján2
aktív tag

Helló!

Pc gamepass-al letöltöttem a CoD MW3 -at.

Kampányt elindítva hagytam hogy a menüben a shaders pre loading elvégezze a dolgát. Játszottam 5-10 percet és az egyik checkpoint mentés után kiléptem ,kikapcsoltam a gépet.

Ma elindítom a játékot (kampány) és megint kezdi a shader pre loadingot előről.
De egyébként ugyanúgy multiban is.

Mi a megoldás ,mert így használhatatlan?

Persze vga driver nem jött, konfighoz nem nyúltam , játék indításkor nem volt update.

[ Szerkesztve ]

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#15485) Healbacsi válasza boborján2 (#15484) üzenetére


Healbacsi
őstag

Google elso talalat: [link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.