Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) Coccolino_O válasza Dani82 (#12900) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Rosszul fogalmaztam. Heti 6 súlyzós edzésre gondoltam. ;]

(#12902) spammer válasza meroly (#12894) üzenetére


spammer
veterán

Az egy dolog, hogy úgy érzed, hogy menne az edzés, az meg egy másik, hogy valójában regenerálódtál-e már teljesen.

Egyébként nem tudom, biztos én vagyok a tajgetosz, de hétfőn leedzek rendesen, szerdára jön csak meg rendesen az izomláz, amikorra meg újabb edzésnap van. Leedzek, annak az izomláza megint csak péntekre jön meg igazán, amikor újabb edzés van. Örülök, ha végzek vele és jönnek a hétvégi pihenőnapok.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12903) meroly válasza spammer (#12902) üzenetére


meroly
veterán

Én ugyanígy vagyok. Legalább 36-48 óra kell mire kijön az izomláz és legalább még egy-két nap mire elmúlik.

1700 nálunk húsboltban a falusi csirke. Ehhez képest ízben a tecskó egy moslék.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#12904) siti válasza Coccolino_O (#12896) üzenetére


siti
senior tag

ez most tesco gazdaságos csirke mell filé apró csont darabokkal. ez volt nyitva vasárnap...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#12905) Coccolino_O válasza siti (#12904) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Azt tudom, hogy pesttől távolodva valami oknál fogva drágulnak a termékek, de azért ez egy kicsit már pofátlanság.

spammer: Vita tárgyát képezi az izomláz. :D

[ Szerkesztve ]

(#12906) #11527168 válasza spammer (#12902) üzenetére


#11527168
törölt tag

Mindenkinél így van :U Ja vegyszerrel nem ;]

(#12907) spammer válasza #11527168 (#12906) üzenetére


spammer
veterán

Kivéve, ha valaki nem edzi meg rendesen az adott izmot :) De ha van izomláz, akkor tuti, hogy nem regenerálódtál, vagyis sok értelme nincs ráedzeni. Persze biztos vannak olyan tanulmányok, amik szerint le lehet szarni és simán rá lehet edzeni ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12908) Coccolino_O válasza spammer (#12907) üzenetére


Coccolino_O
őstag

És az izomláz hiánya azt jelentené, hogy nem edzetted meg normálisan? Ugyan már...

(#12909) Eagl3 válasza _NCT (#12885) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem hiszek ezekben... fehérjét kell venni aztán kész. Még a kreatinnak van értelme, de nekem kicsit macerás ez a feltöltéses szakasz, meg meg is fosat rendesen, nem oldódik... a szemes meg rohadt drága. BCAA-t nyomtam már három dobozzal, de az se számított semmit szerintem.
Pénzkidobás az összes ilyen cucc szerintem. Persze ha valakinek van rá, próbálja ki, de ilyen 4-5 kiló száraz izomtömeg meg hasonló dumák több mint túlzás.

(#12910) meroly válasza Coccolino_O (#12908) üzenetére


meroly
veterán

Különbséget lehet tenni izomláz és izomfájdalom között. Nekem pl a bicepszem csak nagyon kevés ideig izomlázas, utána már csak akkor fáj ha ráfeszítek. Mell meg pl egész szerdán (2 nappal edzés után) mindenféle mozgásnál fáj, annak másképp van izomláza. Viszont ha semmi nincs (mint pl újabban vállban), akkor tuti elkúrok valamit és próbálok vairálni, változtatni.

Impossible is nothing

(#12911) spammer válasza Coccolino_O (#12908) üzenetére


spammer
veterán

Attól függ, mit tekintünk normálisnak :D Megedzetted akkor is, nyilván, de nem biztos, hogy elég jól/hatékonyan. Nálam voltak ilyen edzések, hogy utána semmi vagy nagyon gyenge izomláz... De amióta az Ijk-Cedric mócccert alkalmazom, azóta nagyobb lett a péniszem jobban megedződik az izom, jobban is fejlődök. (Persze ez még mindig lófasz, szóval nyilván magamhoz képest fejlődök :DDD )

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12912) Coccolino_O válasza spammer (#12911) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Azt tekintem normálisnak, amikor teljesen kinyírod az adott izmot.

[ Szerkesztve ]

(#12913) Tamoo válasza Coccolino_O (#12912) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nálad az miben nyilvánul meg?

(#12914) spammer válasza Coccolino_O (#12912) üzenetére


spammer
veterán

És úgy nincs izomlázad? Próbáld ki kisebb súllyal, minél jobban csak a célizomra koncentráltan, lassabb végrehajtással, az izmot jól megfeszítve edzeni. Pl. Tric egykezessel, vagy csuklyázás vagy ilyenek. Nekem mostanában elég szép izomlázam szokott lenni tőle. Persze ha az erőre mész és a súlynövelésre, akkor ez nem annyira járható út.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12915) Yeffy válasza Eagl3 (#12909) üzenetére


Yeffy
veterán

ugyanígy gondolom én is... :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#12916) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Hétfőn-kedden nem lenne időm edzeni, így megkezdtem ma a köv hetet egy cickó bickóval.
Ferdepados egykezesnél nem volt ott a megszokott súly (41kg (;])) így nyomtam 2x10-et 36-ba majd mondom megpróbálom a 46-ost is. Ment bele először 7, aztán 6. Fákje!

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#12917) Ijk válasza Eagl3 (#12909) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pedig jó a BCAA és a Glutamin is, tapasztalatból mondom. Nyilván a fehérje fontosabb.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12918) -Mike-


-Mike-
addikt

(#12919) Eagl3 válasza Ijk (#12917) üzenetére


Eagl3
veterán

Ittam edzés közbe ezt az almás BCAA-t, az íze nagyon bejött, de, hogy számított-e valamit azt meg nem mondom.

(#12920) venge


venge
tag

Nekem szinte folyamatosan van izomlázam (amit én nagyon szeretek, a fiam viszont háborog miatta), de úgy gondolom, hogy mégis van ideje valamilyen szinten regenerálódnia az izomnak.
Ugyanis nagyjából így néz ki a mostani edzésterv:
hétfő - mell, váll
kedd - pihenőnap
szerda - hát, bicepsz
csütörtök - pihenőnap
péntek - láb
szombat - pihenőnap
vasárnap - mell, tricepsz
hétfő - pihenőnap
kedd - hát, hátsó váll
szerda - pihenőnap
csütörtök - mell, váll
stb.
Azért, ha megnézitek egy-egy izomcsoport közt van 6 nap. (Jó a vállnál éppen nincs.)

(#12921) _NCT válasza Eagl3 (#12909) üzenetére


_NCT
őstag

Értelek. Én sem próbáltam még soha, csak gondoltam kipróbálom, most van rá keret véletlen. Persze jó multivitamin meg tömegnövelő nálam előbbre van és igazából itt vége is. Csirkét igazából bárhogy megeszem csak tollasan nem, szóval hálistennek azzal nincs gond, melóhelyem is engedi a normális kajálást. Csak kérdeztem, hátha többeteknek van jó tapasztalata vele. A másik meg hogy mindenkire másképp hat, van akinek rohadtul üt, van aki meg semmit sem érez. Velem általában az utóbbi szokott történni, és akkor jön a kidobott pénz az ablakon érzés....

Kreatinra nekem is allergiás a gyomrom, általában fosat rendesen ha nem oldódik fel teljesen. Gyomrom amúgy is érzékeny sajnos. Drágábbak jobbak szoktak lenni, de nem vagyok én bank....

Eddig ilyen termékekből szájtek és bájotech-et próbáltam, nem dobtam el az agyam tőlük. Biotech-et már nem is veszek semmiből, annyira haszontalan a számomra hogy hihetetlen. Ízületvédőtől kezdve tömegnövelőig próbáltam, kalap szart nem ér.

Ízületvédőből ki milyet tol? Szájtekes Arthroxon-t szokták dícsérni, meg az Animal Flex-et. Én még csak a Biotech-es Arthro Guard-ot és gyógyszertárban kapható Dona-t ittam, semmit sem használt. Kattog a kulcscsontom meg könyököm is ki szokott lenni, a térdeimről meg nem is beszélve. Mint egy 50 éves ember...

[ Szerkesztve ]

(#12922) Eagl3 válasza _NCT (#12921) üzenetére


Eagl3
veterán

Pedig a Bioteches fehérje jó szerintem. Ízre legalábbis ez a legjobb azok közül amiket próbáltam. A SCITEC-eseket veri mindent ízben.

(#12923) Ijk válasza Eagl3 (#12919) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor éri csak meg ha már van egy kifogástalan étrended, megvan a fehérjéd és még hozzáteszed egy kis pluszként. És természetesen ez is kaja, tehát hónapok, fél évek alatt lesz eredménye.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12924) Coccolino_O válasza Tamoo (#12913) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Teljesen kikészülök edzés végére.

spammer: A súlyt nem igazán tudom hova csökkenteni, most sem használok nagyokat. A koncentrált, lassú végrehajtás meg eddig is megvolt.

MMA87: Nem hiszem, hogy hatalmas különbségek lennének a termékek között, lévén mindegyikben msm, glükozamin, meg kondroitin van. Nekem az arthro használt.

[ Szerkesztve ]

(#12925) _NCT válasza Coccolino_O (#12924) üzenetére


_NCT
őstag

Mennyi idő után? Én 2 hónap után feladtam. Semmi sem javult. Igaz ez nem mostanában volt, akkor pihentettem a kondit és regenerálódott a testem, megszűnt a kattogás, most h újra kezdtem jobban figyelek a bemelegítésre és a fokozatos terhelésre.

(#12926) spammer válasza Coccolino_O (#12924) üzenetére


spammer
veterán

Lehet azt még csökkenteni :K

:D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12927) Coccolino_O válasza _NCT (#12925) üzenetére


Coccolino_O
őstag

3 hét után, körülbelül.

(#12928) deniro2 válasza Nightmare (#12852) üzenetére


deniro2
senior tag

Nincs egy szerencsés alkatod, ha 40-es kar 169 centihez csak ennyit mutat... Nem lehúzni akarom a formád, csak vannak itt is páran akik 10-20 centivel magasabbak és hasonló méretű kar nem néz ki kisebbnek rajtuk...
Mondjuk én nem tartozom közéjük, mert rajtam egy 40-es 35-ösnek néz ki... :( :)

(#12929) Casanova* válasza _NCT (#12925) üzenetére


Casanova*
veterán

szedjed mindig a Scitec Omega 3 halolajat!! sok omega-3 fogyasztással elkerülhető a gyulladásos típusú izületi megbetegedések kialakulása illetve csökkenthetők a már kialakult betegségekkel járó fájdalmak. Az omega-3-ban gazdag Eskimo természtes, stabil halolaj szedése védi az ízületeket. mindenre jó! :K
én mindig szedem!!!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12930) Eagl3 válasza Casanova* (#12929) üzenetére


Eagl3
veterán

Köszi !!!

(#12931) -Mike- válasza Casanova* (#12929) üzenetére


-Mike-
addikt

Napi mennyit?

(#12932) Casanova* válasza -Mike- (#12931) üzenetére


Casanova*
veterán

napi 3 kapszula

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12933) birooo válasza Casanova* (#12929) üzenetére


birooo
tag

Én ezt szedem :D 6,5 Ft/db. Mégse 30.

(#12934) Ijk válasza deniro2 (#12928) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem is 40-es karom van és ugyanilyen az arány, csak 187-es magassághoz. :F

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12935) Muscl3Pharm válasza _NCT (#12921) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

"Kreatinra nekem is allergiás a gyomrom, általában fosat rendesen ha nem oldódik fel teljesen. "

Mikroban melegitsd meg a vizet kb 40-50 mp-ig es utanna tedd bele a kreatint es kevergesd eppicit , igy fel fog oldodni frankon ...

(#12936) Casanova* válasza birooo (#12933) üzenetére


Casanova*
veterán

gyááááá! hol szerzek ilyet??? :) nem fake? :DDD 1 kapszulába hány gr halolaj van?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12937) birooo válasza Casanova* (#12936) üzenetére


birooo
tag

Nem nem az :D 1000 darabot még így küldték, de 6000 már egy vödörben sem fér el. :D

(#12938) Casanova* válasza birooo (#12937) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi,de egy linket dobhatnál honnan rendelhetem meg! :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12939) Muscl3Pharm válasza Casanova* (#12938) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

http://www.myprotein.com/sports-nutrition/omega-3/10529329.html

(#12940) Casanova* válasza Muscl3Pharm (#12939) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi! ez külföldön van. macerás ...

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12941) dragonfx válasza siti (#12895) üzenetére


dragonfx
veterán

auchanban 1280 csak.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12942) birooo válasza Casanova* (#12940) üzenetére


birooo
tag

Az, nagyon. Be kell tenni a kosárba és fizetni úgy, hogy beírod a bankkártyád számát :) Van majd fél perc is és 5 nap múlva hozza a futár. Nagyon nyűgös dolog. :D

(#12943) dragonfx válasza birooo (#12933) üzenetére


dragonfx
veterán

márka?ez mi?honnan szalajtottad?
valami kínai cucc mint a cranck 2be mi? :Y :Y

nekem a picsa faxért se emgy 38 fölé a karomt avaly kicsit nőtt.
de ti mikor nézitek?nem mind1 egy edzés nélküli este vagy egy HB.s bico-trico szuperszett után ráfeszitve. :C :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12944) Muscl3Pharm válasza Casanova* (#12940) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Akkor vedd meg itthon 5x annyiert ... igazad is van

(#12945) Casanova* válasza birooo (#12942) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi! nem is macerás! :DDD megoldom... ;)

Muscl3Pharm: köszi,megrendelem! nagyon olcsó! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12946) Muscl3Pharm válasza dragonfx (#12943) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Ott a link olvass vissza ...

(#12947) dragonfx válasza Casanova* (#12945) üzenetére


dragonfx
veterán

de hol? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12948) Muscl3Pharm válasza dragonfx (#12947) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Ittende vazze ...
http://www.myprotein.com/sports-nutrition/omega-3/10529329.html

(#12949) Casanova*


Casanova*
veterán

glutamin lenni ocssó :Y itthon nagyon drága! remélem nem fake termékek ezek! van itt minden... taurin,bcaa...

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#12950) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Zsuzsika
:B :B

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.