Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:27

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#889) zedii


zedii
aktív tag

Egy ideje kezdi birizgálni a fantáziámat a maces világ és egyre jobban ásom magam bele a témába egyre jobban vonz, azonban lenne egy fő kérdésem, mégpedig eddig úgy gondoltam ,h megválok jelenlegi notimtól, mert nem hozta azt amit eredetileg szerettem volna (eredetileg arra gondoltam, h majd képes leszek videózgatni: vágni, effektezni, tömörítgetni, és nem csak a munkámat fogja kiszolgálni a masina, de sajnos a hardverek nem bírták a műveleteket plusz féltem ,h tartós magas höm, tacsra vágja a procit..tehát nem eröltettem.) Jött a gondolat, h kisebb könnyebben cipelhető nomore vista hiba üzenet: macbook. ...aztán persze emellé majd 200ezer+monitorok majd egy asztali a videózgatáshoz.. ÉS ekkor jutunk el a kérdésemhez, hogy Macbook Pro. Vajon tudok -e ezzel megfelelően effektezni, videózni vágni, tömöríteni képekben vájgatni stb, bírják-e a hardverek, illeve maga a konstrukció nem melegszik-e , mint minden normális szellőzni nem tudó laptop??? A kérdés az fontos, mert nem ugrom neki a macbooknak ,hanem várok még picit míg összejön a Pro.. szóval tapasztalat? ja, és nem HD hanem sima miniDV -s állományokkal kell dolgoznom, egyenlőre. köszönet, zedii

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.