Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:27

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Alex91 válasza sghc_toma (#50) üzenetére


Alex91
félisten

Bluetooth-os netmegosztas kicsit gazos lesz...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#52) xedos


xedos
addikt

Szurkoljatok!
Holnap veszek egy 12''-os powerbookot az ibookom helyett!
Gyöngyörű!
Ha esetleg kel valakinek, akkor van egy utolsó szériás 12''-os ibookom.

(#53) Xero válasza xedos (#52) üzenetére


Xero
nagyúr

Az tényleg csodaszép gép használd egészséggel! :)

(#54) xedos válasza sghc_toma (#50) üzenetére


xedos
addikt

Azt hiszem külön kis progi kell hozzá! Talán 10Euro...

http://www.mactomster.de/isync/download/

(#55) Xero válasza sghc_toma (#50) üzenetére


Xero
nagyúr

Linuxos programokat nem olyan egyszerű megoldani mivel nincsenek meg a libraryk viszont meg lehet oldani. :)
Bt-n tuti meg lehet oldani viszont inkább megéri egy pár ezer forintos usb-s wifi.
Symbianos telefonok általában gond nélkül mennek.

(#56) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

thx mindenkinek a válaszokat, remélem minél hamarabb elviszik az ázuszt (bár így karácsony után nemtom, mennyire akarnak a népek notit venni....), és kísérletezgethetek az osx-szel :)

in asm we trust

(#57) Badb0y válasza Xero (#49) üzenetére


Badb0y
addikt

Garanciáról nagyon nem ír senki :) Ennek van vmi oka? Mennyi gar van ezekre a gépekre?
Mi van ha végleges hiba van??? Kicserélik? Vagy hónapokat kell várni míg megcsinálják :F

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#58) Xero válasza Badb0y (#57) üzenetére


Xero
nagyúr

Garancia 1 év amit ki lehet terjeszteni Apple-Care-el további 3 évvel (ezt legközelebb csak Bécsben lehet megvenni hozzá, itthon sajna nem).
Amúgy az itthoni szervíz elég trágya ezért is kell normális kereskedőnél venni a cuccot aki leveszi ezt a gondot a válladról.

(#59) Xero


Xero
nagyúr

A garis gond visszavonva!
Januárt 4-től új szervíz van most tudtam meg. Lehet örülni mostmár semmi baj nincsen az Apple cuccokkal. :) Hurrá.

(#60) Badb0y válasza Xero (#59) üzenetére


Badb0y
addikt

Attól még honnan tudni, hogy meg is tudják.e csinálni :F

És ez azt jelenti a 3 év kiterjesztést is meg lehet oldani itthon :F

[Szerkesztve]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#61) aton-hawk válasza Xero (#59) üzenetére


aton-hawk
tag

Lenne egy kérdésem. Olvasgattam teszteket a macbookról. Az egyik cikkben azt írják, hogy a billentyűzetnek nincs háttérvilágítása. Ez mennyire zavaró pl éjszaka? Továbbá, ha emulálod a windózt, akkor mennyire lassul be? (elviselhető vagy azért már idegesítő picit...ablakokra várni kell e 1-2-3 másodpercet?) Az osx látja a windózos partíciót?
Előre is köszi a válaszokat. ;)

''A tudatlant lehetetlen érvekkel meggyõzni.'' William Gibbs McAdoo

(#62) Xero válasza aton-hawk (#61) üzenetére


Xero
nagyúr

Nos.
Bill világítás nekem nem hiányzik bár hozzá tartozik az igazsághoz huzamosabb ideig sem nagy PB-t sem MBP-t nem használtam így nincs is minek hiányoznia lévén vakon gépelek.
Windows-t felraktam Parallels-el semmi gond nem volt vele bár a sok memóriát meghálálja. Én 1 GB ram-al próbáltam teljesen korrekt a dolog. Lassulás másodpercekben nem mérhető.
OSX tudja olvasni az NTFS-t és olvassa/írja a FAT32-t.

(#63) Xero válasza Badb0y (#60) üzenetére


Xero
nagyúr

Nyilván meg tudják csinálni eddig eléggé paraszt szervíz volt de halottakról jót vagy semmit. :DDD
Lényegesebb dolgokat nem tudok mivel ez is belső infó volt de tudomásom szerint az Apple-Care-nek semmi köze a szervízhez. Sajnos az Apple Magyarország eléggé vicces brigád így inkább a haszont tartják szem előtt és elsiklanak az ilyen apróságok fölött. Azért most örülök hogy a szervíz gondot orvosolták, bár jobb lett volna ha még 1 szervíz van pluszba de majd idővel kiderül hogy válnak be.

Amúgy ha Apple-Care kell elég egyszerű megoldani. Bármilyen külföldön civilizált országban császkáló ismerős (tőlünk nyugatra minden játszik :D ) beballag egy Apple Center-be elsírja a bánatát bediktálja a géped kódját perkál és kész. :)

(#64) i4s válasza aton-hawk (#61) üzenetére


i4s
tag

A bill vilagitas eleg klasz dolog, foleg este sotetben, eddig vakoskodnom kellett vagy kislampat kellett hasznalnom, de ennek vege. Ha ez neked lenyeges szempont akkor MBP-t kell beszerezni vagy PowerBook-ot.
Paralells, min 1GB RAM es frankon menni fog. Az 1GB RAM amugy is ajanlott a macikhoz.
Bar ha egyszer megizleled a OSX-et, aligha akarsz majd Win-t futtatni a gepen, hacsak nem leszel raszorulva.

(#65) i4s válasza Badb0y (#46) üzenetére


i4s
tag

...Mert lehet, hogy akár napokig ki sem kapcsolnám...

Mac-et nem is nagyon szokas kikpacsolni - ujrainditani, sleep-be kell rakni es kesz. :)

(#66) c*


c*
aktív tag

nem rossz indulatu kerdes de fel kell tennem es orulnek ha meggyoznetek
-Miert vegyek minimum ketszeres aron apple termeket ha fele annyiert olyan szintu pct rakok ossze vagy notit veszek ?
(Ket valaszt keruljetek ha lehet : Mert megbizhato es Mert jolnezki)

(#67) i4s válasza c* (#66) üzenetére


i4s
tag

Amiota MAC-et hasznalok szinte semmit nem kell szorakoznom a driver-ekkel, Marmint ez a driver azzal az meg amazzal nem fer ossze, ezt ez miatt nem tudom hasznalni, azt meg amazzal. Munkavegzes utan lecsukom a gepet elmegy sleep-be (teszem hozza futo programokkal, mint PS, Flash, bongeszo,stdb) masnap kinyitom es onnan folytatom ahol abbahagytam lassulas minden nelkul. Fagyas - Kekhalal = Kernel Panic meg idaig nem volt hozza szerencsem. Magyaran szolva MAC munkara lett kitalalva nem buherlasra.
AZ OSX jol kitalalt stabil rendszer. Virusokat es Antivirus programokat el lehet felejteni.

Hirtelen ennyi.

ja es meg szep is :)

(#68) Xero válasza c* (#66) üzenetére


Xero
nagyúr

Először is nekem kevesebb idegeskedéssel jár (vírus spyware kutyafüle) jobbn kézre áll az os másodszor pedig közel sem kerül kétszeresébe.
360-ért nem hiszem hogy tudnál mutatni core2duo-s 2Ghz-es 13-as notit (most a fujitsu és hasonló minőségi termékeket felejtsük el.)

(#69) tiv83us válasza c* (#66) üzenetére


tiv83us
veterán

''Ket valaszt keruljetek ha lehet : Mert megbizhato es Mert jolnezki)''

Szerintem pedig ezek nem elhanyagolhato dolgok, foleg az elso nem.

De ha hasznalnal huzamosabb ideig Mac-et PC utan, rajonnel hogy milyen ideg es Xanax kimelo megoldas az OS X. Mint ahogy fentebb irtak, kapasbol a virushesszelo program nem foglalja le a memoriad negyedet, a kulon tuzfalrol /kerio es tarsai, amik amugy jok/ mar nem is beszelve. A reklam pop-up-ok nelkul sem rossz elni, nem rossz dolog hogy mikozben hireket olvasok, nem ugrik be egy szoros ferfi nemiszerv a kepernyombe. /Eskuszom nem latogattam PC-n sem hasonlo oldalakat, de ott valahogy mindig sikerult kapnom legalabb egy egy szoros segget a monitoromra/.
Nincsen spyware ez sem lassitja a rendszert, nem kell adaware-szeru programokkal pocsokolodni minden heten.
Nekem ennyit meger(t) az a plusz $3-400.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#70) c*


c*
aktív tag

hat nekem nagyon tetszenek az apple termekek de ha csak ennyiben jobbak akkor elszomorit a virus meg popup meg hasonlo dolgok miatt nem aggodom eleg jol beallitott rendszerem van virusom meg sosem jott be (kopkopkop) es van ramom is eleg a munkahoz

(#71) tiv83us válasza c* (#70) üzenetére


tiv83us
veterán

Miert, mit vartal, lekvaros piritost csinal neked reggelire es felneveli a gyereidet? :)
Egyebkent javaslom probalj ki egy Apple gepet es ha akkor nem jossz ra miben jobb, akkor maradj is a PC-nel :P

ui: Nem biztos hogy mindenkinek jobb, nehanyunknak jobban tetszik.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#72) dotti


dotti
csendes tag

Ismét hejsan mindenkinek!


MacBook 13'' White Intel Core Duo 2GHz
Intel Core Duo 2GHz processzor
512MB 667MHz DDR2 SDRAM (PC2-5300) két SO-DIMM-en, bővíthető max.2GB-ig
13.3''-es (látható) fényes szélesképernyős TFT kijelző
Intel GMA 950 grafikai processzor 64MB DDR2 SDRAM
60 GByte-os Serial ATA; 5400 rpm
Tálca-nélküli SuperDrive (DVD±RW/CD-RW)
Beépített 10/100/1000BASE-T (Gigabit)
Beépített 54-Mbps AirPort Extreme (802.11g); beépített Bluetooth 2.0+EDR
Egy FireWire 400 port (8 watt-os); Két USB 2.0 port (Max. 480 Mbps); Mini-DVI port, amely támogatja a DVI, VGA, S-videó és kompozit videó kimeneteket
Beépített iSight kamera-- 299.280 Ft


MacBook 13'' White Intel Core Duo 1.83GHz
Intel Core Duo 1.83GHz processzor
512MB 667MHz DDR2 SDRAM (PC2-5300) két SO-DIMM-en, bővíthető max.2GB-ig
13.3''-es (látható) fényes szélesképernyős TFT kijelző
Intel GMA 950 grafikai processzor 64MB DDR2 SDRAM
60 GByte-os Serial ATA; 5400 rpm
Tálca-nélküli ComboDrive (DVD-ROM/CD-RW)
Beépített 10/100/1000BASE-T (Gigabit)
Beépített 54-Mbps AirPort Extreme (802.11g); beépített Bluetooth 2.0+EDR
Egy FireWire 400 port (8 watt-os); Két USB 2.0 port (Max. 480 Mbps); Mini-DVI port, amely támogatja a DVI, VGA, S-videó és kompozit videó kimeneteket
Beépített iSight kamera--269.640 Ft.-



MacBook 13'' Intel Core 2 Duo 2GHz Fehér
Intel Core 2 Duo 2GHz processzor
1GB 667MHz DDR2 SDRAM (PC2-5300) két SO-DIMM-en, bővíthető max.2GB-ig
13.3''-es (látható) fényes szélesképernyős TFT kijelző
Intel GMA 950 grafikai processzor 64MB DDR2 SDRAM
80 GByte-os Serial ATA; 5400 rpm
Tálca-nélküli SuperDrive (DVD±RW/CD-RW)
Beépített 10/100/1000BASE-T (Gigabit)
Beépített 54-Mbps AirPort Extreme (802.11g); beépített Bluetooth 2.0+EDR
Egy FireWire 400 port (8 watt-os); Két USB 2.0 port (Max. 480 Mbps); Mini-DVI port, amely támogatja a DVI, VGA, S-videó és kompozit videó kimeneteket
Beépített iSight kamera
Hardver kiegészítők: Apple Remote távirányító, 85W MagSafe elektromos hálózati adapter, AC fali dugó, elektromos vezeték, lithium-polymer akkumulátor-- 363.960 Ft.-


MacBook 13'' Intel Core 2 Duo 1,83GHz Fehér
Intel Core 2 Duo 1,83GHz processzor
512MB 667MHz DDR2 SDRAM (PC2-5300) két SO-DIMM-en, bővíthető max.2GB-ig
13.3''-es (látható) fényes szélesképernyős TFT kijelző
Intel GMA 950 grafikai processzor 64MB DDR2 SDRAM
60 GByte-os Serial ATA; 5400 rpm
Tálca-nélküli Combo meghajtó (DVD-ROM/CD-RW)
Beépített 10/100/1000BASE-T (Gigabit)
Beépített 54-Mbps AirPort Extreme (802.11g); beépített Bluetooth 2.0+EDR
Egy FireWire 400 port (8 watt-os); Két USB 2.0 port (Max. 480 Mbps); Mini-DVI port, amely támogatja a DVI, VGA, S-videó és kompozit videó kimeneteket
Beépített iSight kamera
Hardver kiegészítők: Apple Remote távirányító, 85W MagSafe elektromos hálózati adapter, AC fali dugó, elektromos vezeték, lithium-polymer akkumulátor-- 306.960 Ft.-


Nem tudok dönteni ,melyoket valaszam
Igazabol max 300 -at akartam volna költeni
meg azt is irtatok hogy jo ha van a gepbe 1gb ram
ezt lehet csak ugy tudom összehozni ha a 270 000 veszem meg + ramot?
irtatok hogy hiaba a bika proci ha nincs sok ram?







(#73) tiv83us válasza dotti (#72) üzenetére


tiv83us
veterán

En a kozepso kategoriat vettem meg /C2D-bol/ es meg rendeltem bele plusz 1GB-t, igy most van 2GB.
Szerintem ha mar MB-t veszel, legyen C2D, tovabba erdemes legalabb a kozepso kategoriat valasztani es akkor 4MB Cache-t kapsz 2.0 GHz-es procival es 1GB-vel. Ha paralel dk-t is akarsz rajta futtatni, akkor mindenkeppen ajanlott a 2GB. En ugyen nem windozolok a gepemen, de a kulonbseg az 512/1 es 2GB kozott enekelheto :)
Ha nem futtatsz komolyabb alkalmazasokat, akkor 1GB-vel is nagyon kenyelmes. Itt tenyleg csak a penz kerdese. Szerintem a 3 kategoriabol csak az elso nem eri meg.

ui: Szerintem /es meg sokak szerint is :)/ a legjobb valasztas a feher C2D 2.0GHz ami ugye alapbol 1GB-vel jon.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#74) Xero válasza c* (#70) üzenetére


Xero
nagyúr

Le kell ülni ki kell próbálni. :)

(#75) Xero válasza dotti (#72) üzenetére


Xero
nagyúr

Core2Duo 2GHz
Nekem bevált. :) Amúgy nagyon helyben hagyja a sima Core gépeket és Xbench-ben pariban van a 2.16-os MBP-vel. :)

(#76) xedos


xedos
addikt

Megvan a 12''-os Powerbook!
Az ibookot is imádtam, de ez...
Mint egy műszer! Vékonyabb szebb stb...
Kicsit erőssebb: 1.5proci sajna csak 768M RAM viszont eredeti 100G winyó!
A videókártya Geforce fx5200 64M persze blutyúk és wifi :)
Viszont ennek hangja van! Az ibbok csak extrém terhelésen szólalt meg, ez sokkal sűrűbben! Kicsit melegebb is -ez a teljesítmény ára!
Nem véletlenül cserélték le intelre az architektúrát...

(#77) Xero válasza xedos (#76) üzenetére


Xero
nagyúr

Gratulálok hozzá! :)
Amúgy igen sajnos köztudottan melegedett a kicsike de akkor is csodaszép masina. :)

(#78) aton-hawk


aton-hawk
tag

Sziasztok!
Újabb kérdés: Sima vga csatlakozó nincs a macbookon? Tehát egy normál tft-t nem lehet rákötni? Dvi-t láttam, de gondolom az megint csak átalakítóval működne, ami gondolom súlyos pénz megint.

''A tudatlant lehetetlen érvekkel meggyõzni.'' William Gibbs McAdoo

(#79) xedos válasza aton-hawk (#78) üzenetére


xedos
addikt

Már írtam volna, hogy artozék, de nem!
Ibookhoz és powerbookhoz még adtak átalakítót...
Hát igen. az is 5700Ft...

(#80) aton-hawk válasza xedos (#79) üzenetére


aton-hawk
tag

ez már szemétség...na mind1. Csak dvi-os kimenet van...?

''A tudatlant lehetetlen érvekkel meggyõzni.'' William Gibbs McAdoo

(#81) Xero válasza aton-hawk (#80) üzenetére


Xero
nagyúr

Mini DVI kiement van amire rá lehet rakni átalakítókat. Darabja 5700 és lehet VGA, DVI vagy S-Video composite video kimenet.
Nem olyan horro összeg és érdemesebb TFT esetén DVI-t venni. Nekem lényegesen szebb képet produkál.

(#82) aton-hawk válasza Xero (#81) üzenetére


aton-hawk
tag

aha...ezt megjegyzem ;)
off
amúgy csak azért bosszankodok ezen az átalakítón, mert tudom, hogy az anyagköltsége max 300Ft körűl van. És ami marad...az a brand megfizetése. mind1...csak ha meglesz...akkor jólműködjön. :D
on
amúgy az xms boltot mennyire ajánlod? Elvileg a múltkor beszéltem velük, és van vmilyen akciójuk most jan. 15.-ig, hogy ha 3 hónap alatt kifizeted a macbook árát, akkor kamatmentes volt a hitel. Erről tud vki vmit?

[Szerkesztve]

''A tudatlant lehetetlen érvekkel meggyõzni.'' William Gibbs McAdoo

(#83) xedos válasza aton-hawk (#82) üzenetére


xedos
addikt

Én az XMS-be vettem az iMac-em.
Még házhoz is hozták! Ott fizettem ki!!!!
Természetessen frissítések telepítve voltak stb.
Hitelről nem tudok semmit.

(#84) Xero válasza aton-hawk (#82) üzenetére


Xero
nagyúr

Handrasék korrektek de én még mindig iJoe-t javaslom. Nála is vannak előnyös fizetési lehetőségek. :)
www.macbolt.hu

(#85) Ford2000 válasza c* (#66) üzenetére


Ford2000
csendes tag

fele ennyiert osszerakhatsz egy jo gepet, de azert ne hasonlitsunk ossze egy gyarbol ki jott bmw-t, es egy feleannyibol otthon a sufniban mindenfele alkatreszbol osszetakolt opelt.

ez akulonbseg egyebkent egy win laptop es egy dzsunka pc kozott is. en evek ota laptoppal nyomom, es nagyon ritkan van (volt) gondom az xp-vel, mig a korulottem levo asztali osszetakolt pc-ket (meg ha en raktam is ossze) csak javitgatom, telepitgetek, stb.

macbook aranak feleert pedig nem kapsz win laptopot ugyanilyen tudassal.

en ket honapja nyomom a legkisebb macbookal, azota (12 ev hasznalat utan) csak akkorfut xp a gepen, ha cobra progiban kell turkalni. egyszeruen nincsraszuksegem. egyik naprol a masikra...

(#86) ArthurMiller válasza Xero (#84) üzenetére


ArthurMiller
senior tag

Hát a kedvező, szinte kamatmnentes hitelt mostanában már nem szivesen nyújtja, de van bankos szerződése a cetelemmel, így minden gond nélkül lehet nála vásárolni min. kezdőrészlettel. Az előző hitelt gyakorlatilag saját pénzéből biztosította, ott 55% kezdőbefizetés kellett minimum, persze minél több volt, annál jobb volt.
Egyébként maximálisan korrekt feltételei vannak.

(#87) ArthurMiller válasza Ford2000 (#85) üzenetére


ArthurMiller
senior tag

Azért az nem teljesen igaz...ha jobban megnézed, egy brand PC-t, hasonló felszereltséggel, mint egy iBook alig kapsz meg olcsóbban:) Ha meg a MBP-t nézzük, a hasonló kategória PC notiban a lenovo T ill. X széria lenne, elvétve az asus, dell, toshiba, hp felső kategóriás gépei. Árban pedig lazán túllépnek az 500k-n, és ugyebár ennyiért már kapsz egy 2Gh core2Duo MBP-t is:) Arról nem is beszélve, hogy milyen extrákat nyújt a mac , na meg a szoftwarekörítés, amit hozzá kapsz.

(#88) Xero válasza ArthurMiller (#86) üzenetére


Xero
nagyúr

Igen erre gondoltam. :)

(#89) aton-hawk


aton-hawk
tag

Nos...pénteken meg hétfőn is próbáltam megvenni a macbookot az xms-nél...de mind2szer nem sikerült. Pénteken átalakítás miatt nem tudtam megvenni...majd hétfőn, amikor már ment volna..mondjuk úgy, hogy végül a hitelfeltételek nem voltak olyanok. Ezzel nem lehúzni akarom őket, igazából ez rajtuk kivűlálló hibából adódott (credigen), sőt...még átalakítás alatt is próbáltak nekem segíteni. Most megnéztem megint a macboltot...és ahogy látom árcsökkenés is van náluk...asszem még ma felhívom iJoe-t, hogy milyen hitelfeltételeik vannak. Remélem összejön, már éjszakákon át bújnám az osx rejtelmeit :DDD
No és persze...egy up ide ;)

''A tudatlant lehetetlen érvekkel meggyõzni.'' William Gibbs McAdoo

(#90) Xero válasza aton-hawk (#89) üzenetére


Xero
nagyúr

Erősödött a forint ezért lement mindennek az ára. Amúgy én mondtam hogy iJoe vagy AppleShop :D

(#91) dolfy


dolfy
csendes tag

Szia Xero!

Én is tervezem egy MacBook(Fekete) megvételét ballagásomra,de nem vagyok igazából tisztában vele, hogy mért is jobbak az Apple termékei laptopban mint pl az ASUS,IBM,CLEVO stb gyártók gépei?
Mért érdemes inkább Mac-t venni mint a fentebb említett gépeket?
Én elsősorban médiaszerkesztésre (PS,Premier) használnám,valamint szórakozásra(fimezés,zenehallgatás)!

Mindenem a vadászat csakis a ''NEMES'' vadakra.

(#92) Xero válasza dolfy (#91) üzenetére


Xero
nagyúr

Nos.
Első sorban érdemes kiprobalni használni kicsit. Részemről egy ibm és egy apple gép külsejét nem szívesen hasonlítom össze mert sírva menekülök az ibm elöl. Nagyon szép igényes gépek. Gyárilag kapsz hozzá egy kiváló operációs rendszert ami eléggé bolond biztos és kézre is áll és nagyon sok hozzáadott hasznos alkalmazás van benne.
Grafikus munkához nagyon is alkalmas gép lenne, ha tudod probalj ki egy Aperture-t vagy egy iPhotot. Zenére legjobb az iTunes filmhez pedig quick time. Tényleg csak azt tudom mondani hogy probald ki egyszer. Ettől jobb ugysincsen. :)

[Szerkesztve]

(#93) tiv83us válasza dolfy (#91) üzenetére


tiv83us
veterán

Miert erdemes? Egyszeru a valasz. Mert szebb es nem Windows-al adjak, aldja meg oket a joisten :)

Egyebkent hadd szoljak bele kicsit. Szerintem inkabb valaszd a feher kozeputat /a 2GHz-es modellt olcsobb peze es inkabb plusz penzert /amivel nem fogod tulhaladni a fekete MacBookra szant keretet/ bovitsd vasarlaskor ami kell, plusz RAM, nagyobb vinyo...stb. /nemtudom Magyarorszagon hogy megy ez pontosan/.
Kevesbe latszik meg az ujjlenyomat meg a maszat rajta, szvsz szebb is es allitolag /a Mac magazin szerint/ meg gyorsabb is valamiert.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#94) Xero válasza tiv83us (#93) üzenetére


Xero
nagyúr

Ramot simán cserélnek bárhol amugymeg ezeket lehet otthon is cserélni tehát olcsó.
A fehér tényleg jobban megéri és tényleg szebb és valóban ici picit gyorsabb. Biztos jobb az aerodinamikája. :p

(#95) Alex91 válasza Xero (#92) üzenetére


Alex91
félisten

Ha Win-es notebook, akkor mar IBM. Ronda, de finom :)!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#96) Xero válasza Alex91 (#95) üzenetére


Xero
nagyúr

Nagyon randa... és ne legyen már 2x olyan vastag mint a macbookom. Gusztustalan.

(#97) Alex91 válasza Xero (#96) üzenetére


Alex91
félisten

Lehet, de massziv, eros gepek. Meg ugye melyik gep, mert Lenovo-ek azert tobb tipust gyartanak, mint az alma.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#98) Shadowfax válasza Xero (#96) üzenetére


Shadowfax
addikt

és ne legyen már 2x olyan vastag mint a macbookom.

Kétszer vastagabb? Ne viccelődjünk...
[link] [link]

(#99) ponti_ak válasza Shadowfax (#98) üzenetére


ponti_ak
addikt

:C

(#100) dolfy


dolfy
csendes tag

Sziasztok!

Köszönöm a válszokat, megfogadom akkor hogy a fehéret választom.
Egyedül az zaver hogy kicsi az a 13,3 as képméret nem?Főleg filmnézésre meg film vágásokra?
Még valami:Hogy lehet manapság azt megoldani egyszerűen, hogy bárhol netezhess a lap topoddal?Pestre megyek fősulira és kommunikálni szeretnék az ősökkel itthon(Szekszárd)
Ezt hogy lehet legegyszerűbben megoldani?
Bocsi ha nagyon primitív a kérdés, de nem vagyok otthon ezekben a dolgokban.

Mindenem a vadászat csakis a ''NEMES'' vadakra.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.