Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:27

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) KMan válasza DonFabrizzio (#1450) üzenetére


KMan
őstag

csak elmeletben gondolkodom azon hogy egy EU tagallambol torteno vasarlas eseten a magyar billre mindenkepp szukseg lesz, igy nem jar-e garivesztessel a csere. de ez meg odebb van :U

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1452) aszkeeta


aszkeeta
tag

Hali szeretnék összepakolni egy müködö hackintosht eddig minden sikerült de a hangkarival meg a lan al probléma van

hangkari egy Audigy II a lankari pedig egy VIA Rhine II . A hanggal az a bajom hogy csak a jobboldal szól lan al pedig az hogy fel sem ismeri és drivert sem találtam hozzá akarok mac et venni de mielött megvenném szeretném kipróbálni hogy mit nyujhat egy átlag felasználónak egy Leopard :R

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#1453) aszkeeta


aszkeeta
tag

Szeretnék egy mac et venni de elsősorban a wifije miatt főleg netezni kéne meg videót vágni de a net lenne a legfontosabb mit ajánlanátok ? :R

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#1454) DonFabrizzio válasza aszkeeta (#1453) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Wifije miatt, akkor gondolom főleg laptop macekben gondolkozol, ha hosszu távra veszed akkor a legjobb amit ajánlani tudok az a MacBook Pro(teljesen mindegy hogy melyik), ha egy két éven belül lecseréled és nem akarsz félmilliot gépre költeni akkor vagy egy alu macbook-ot vagy pedig egy white macbookot ajánlanék, iskolai használatra pedig mindenképpen iBook g4 et tudnék mondani minimum 1ghz fölötti processzorral, bárki bármit mondhat ezekre a motorolla processzorokra messze ezek a legmegbizhatobbak a mac kinálatában.

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1455) aszkeeta válasza DonFabrizzio (#1454) üzenetére


aszkeeta
tag

Köszi szépen a válaszodat :D hát igen énis nézegettem ezeket a gépeket de használtban is gondolkodom és ezért a G4 pont jó lenne jól néz ki meg minden de nemtudok róla sokat tudnál említeni egy két dolgot ?

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#1456) DonFabrizzio válasza aszkeeta (#1455) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Amit én ajánlanék neked annak a következő paraméterei lennének:
-12, vagy 14 col 1024*768 felbontással
-1,33Ghz vagy 1,42Ghz Motorolla G4 processzor
-integrált 512Mb ddr 333Mhz memoria, 1,5Gb ig bűvithető
-60 vagy 80Gb vinyó
-multitouch tochpad
-mikrofon
-wifi
-bluetooth
-combo vagy superdrive
-mini vga, firewire, 2db usb, 1 jack hangszórónak
-ha alapból nem magyar billentyűzetes, akkor az itt magyarországon vehető hozzá 10k ért

Remélem tudtam valamennyit segiteni

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1457) aszkeeta válasza DonFabrizzio (#1456) üzenetére


aszkeeta
tag

Aha értem hát nemtudom mekkora legyen a kijelző videóvágásra jolenne a nagyobbik de netezni meg a kisebbik kéne emrt akkor az akksi tovább bírja gondolom :S .

a winyó nekem elég lenne a kisebb is mert van PC azon vannak a cuccaim az almát a minden napos használatra képezném ki a pcn meg tartanám a hulladékokat :D :D

a multitouch dolgot nemtudod mi az az amikor 2 ujjal nyomogatsz meg iylenek ?

a billzetet meg eltudom viselni :D de köszi a tippet

:R :R

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#1458) DonFabrizzio válasza aszkeeta (#1457) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Megmondom a frankót, nekem van egy g4 es ibookom meg egy joval disznóbb 2ghz-s core2 macbookom és hajszál pontosan mind a kettő 5 órát visz akksiról, ezeket igy képezték szerintem ki, op rendszer szinten-ne feleddjük el hogy ugye itt nem windows lesz- ugyhogy bátran ajánlom a 14 es kijelzőt, nem veszitesz vele olyan sok akksi időt.

A másik kérdésedre a válaszom pedig hogy nagyjából igen, multitouch az hogy a scrollt és a jobb gombot is az ujjaiddal oldod meg és nem kellenek hozzá külön billentyűk

[ Szerkesztve ]

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1459) aszkeeta válasza DonFabrizzio (#1458) üzenetére


aszkeeta
tag

g4 et hol találok mert az ismertebb oldalakon alig van 1 , 2 :S :S :D írnál pár oldalt ?:D :R

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#1460) DonFabrizzio válasza aszkeeta (#1459) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Ez is ugy van mint általában a MAC ekkel, ha már valaki megvettte akkor az nem akar tőle megszabadulni, de érdemes próbálkozni, például vaterán, expresszen, de kezdetnek megprobálhatod itt a PH-n is, ám ha nem félsz az ismeretlentől menj ebayre, segitek szivesen az ottani rendelésben is.

Üdv
DonFabrizzio

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1461) aszkeeta válasza DonFabrizzio (#1460) üzenetére


aszkeeta
tag

Köszi a helpet evay en még nemvásároltam de semmiylen aukciós oldalon sem :S nemmertem eddig :D pedig mindenki mondja hogy jó nemvágnak át :D

szerintem akkor egy ilyen G4 lesz nézegettem képeket és nagyon megtetszett
a lényeg a fehér letisztultság amit egy apple gép áraszt magából ezért tetszett a macbook :D
azokat ismerem meg az uj maceket de a régiekről semmi fogalmam nemvolt :D nemrég egy jóbarátom által csöppentem bele ebbe az Apple témába:D

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#1462) DonFabrizzio válasza aszkeeta (#1461) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Ha elhatároznád magad az ebayre szolj és adok náhény általános érvényű tanácsot ami leegyszerűsítheti a dolgodat.

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1463) aszkeeta válasza DonFabrizzio (#1462) üzenetére


aszkeeta
tag

hát akkor nekem egy g4 kéne:D kössz a sok helpet ha még valamiben elakadok akokr írok :D

:R :R

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#1464) DonFabrizzio válasza aszkeeta (#1463) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Okksa, nem fogsz csalódni a márkában, én is körülnézek hátha ráakadok valami jobb árú ibookra.

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1465) aszkeeta válasza DonFabrizzio (#1464) üzenetére


aszkeeta
tag

Köszi még volna egy kérdésem neked láttam van macbookod egyet nemhasználtam még macbookban az pedig az iSight annak milyen a képminősége mihez tudnád hasonlítani esetleg van külsőben ??

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#1466) DonFabrizzio válasza aszkeeta (#1465) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Elfogult vagyok a MAC el, ezt meg kell nekem bocsájtani, az isight ra nem nagyon lehet rossz szavam, korrekt és megbizható, élvezhető képminőséget ad, lehetett régen kapni firewiré-s isight-ot ami annak idején apple árban volt...szal nem olcsón, de mára már biztos lehet olcsobban is szerezni isight ot használtba, ha nem akkor nézd meg ezt, tök olyan mint az isight csak usb-s és kicsit nagyobb a felbontása:agent v3

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1467) aszkeeta válasza DonFabrizzio (#1466) üzenetére


aszkeeta
tag

ahha értem nagyon köszönöm a segítségedet :D nagyon fontos a kamera mert ugye a mobilitáshoz már majdnem alap cuccos:D

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#1468) DonFabrizzio válasza aszkeeta (#1467) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Hát igen, egy jo kis skype ozás vagy csak egy kis fotozás haverokkal, tényleg nagyon kényelmes ha a mobilitáshoz hozzátartozik a kamera is, bár ez már a pc laptopokban is feltűnik...fejlődik ez a világ.

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1469) aszkeeta válasza DonFabrizzio (#1468) üzenetére


aszkeeta
tag

valóban :D ígyvan ez régen még csak csörgő szarokkal játszottunk ma meg az iSight al :D

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#1470) DonFabrizzio válasza aszkeeta (#1469) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Mézga Géza vagyok, nem lopom a napot...és tényleg nem, találtam neked egy MACIT érdemes megnézni mert bitang ütős ára van iBook G4, és már csak 13 óra van a licitből, most átszámolva nagyjábol 43k-n áll, plusz nagyja 5k posta, ha ez még fel is megy olyan 60k ig ez akkor is maximálisan megéri.
Ne habozz hát

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1471) aszkeeta válasza DonFabrizzio (#1470) üzenetére


aszkeeta
tag

kössz az infót de sajnos még nincs rá keret olyan március körül lesz :(:(

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#1472) DonFabrizzio válasza aszkeeta (#1471) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Jahh sorry akkor én értettem félre valamit :) :)

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1473) DonFabrizzio válasza Xero (#1180) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Szia Xero

Láttam az előző hozzászolásaidban, hogy te már sikeresen használlsz parallels-t, én is letöltöttem és föl is raktam vele bootcamp ből a vistát, de már nagyon a probalicenc végén járok, tudnál nekem segiteni abban hogy miként tudnám ezt ugy aktiválni hogy mégse vásároljam meg, és még egy olyan kérdés hozzá hogy bootcampel installált vistában megy a hálozat viszont parallels en keresztül az istenért se akar elindulni, ehhez nincs valami trükk?
A másik ilyen cheat elős kérdésem hogy nem tudsz e véletlenül crossoverhez kódot(egy időben ingyen lehetett kapni, de most már 69 dollár)?

Válaszaidat előre is köszönöm

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1474) Tim82 válasza DonFabrizzio (#1473) üzenetére


Tim82
nagyúr

miként tudnám ezt ugy aktiválni hogy mégse vásároljam meg

Ez tulajdonképpen warez-nak számít, és mint ilyen, az alapelvekbe ütközik. ("Amit tiltunk fórumunkban: (...) minden olyan hozzászólást, amely kimeríti a "Wareztevékenység" fogalmát, vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan használatát elősegíti (pl. regisztrációs szám, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra); használatára buzdít; illetve segítséget kér ezek beszerzésében, használatában.") Az alapelveket regisztráláskor Neked is el kellett fogadnod. :U

Jobb, ha én szólok (még időben), mint egy moderátor.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1475) DonFabrizzio válasza Tim82 (#1474) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Kössz a figyelmeztetés, ezt csak azért mertem megkérdezni, mert nagyjából az 5ik hozzászolás már az illegális OSx pc rendszerre irányult.

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1476) DonFabrizzio


DonFabrizzio
tag

Mit tudnék tenni hogy ebből ne legyen komolyabb probléma, lehet ezt valahol érvényteleniteni?

Üdv
DonFabrizzio

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1477) Tim82 válasza DonFabrizzio (#1475) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az OS X PC-n határeset, nehezen eldönthető a legalitása. (Vajon ha valaki mondjuk PPC-re "átportolja" a Windows XP-t, bűnt követ el, vagy pont valamennyire "segíti", "népszerűsíti" a Windows-t? Tudom, a példa nem jó egy Mac-es topikban. :DDD )Mindenesetre régóta fennálló, külön topikja is van, felteszem, a modik valamikor eldöntötték, hogy mégsem "warez" kategória. [link] (Talán helytálló az érvelés, hogy attól még, mert az OS X-nek született PC-re is verziója lelkes programozóknak köszönhetően, még nem fog az Apple károsodni - nem ettől fognak kevesebb OS X-et venni Mac vasra... vagy ha származik kára a "Hackintosh"-ból, az igen nem túl könnyen megfogható egyelőre.)

Félre ne értsd, nem kötekedni akarok, tényleg csak jószándékból szóltam. :R

Ui.: nem kell érvényteleníteni, semmilyen problémád nem lesz egyszeri alkalomból. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1478) DonFabrizzio válasza Tim82 (#1477) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Köszönöm a figyelmeztetést, egyáltalán nem vettem kötekedésnek, látom ki is van irva hogy NEM WAREZ.

Köszönettel
DonFabrizzio

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1479) Tim82 válasza DonFabrizzio (#1478) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igazán nincs mit.

Kicsit gugliztam a feltett kérdésednek (bootcampel installált vistában megy a hálozat viszont parallels en keresztül az istenért se akar elindulni) és találtam rá valamit, ha tudsz angolul, akkor nézd meg ezt. [link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1480) Tim82 válasza Tim82 (#1479) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hibajavítás: "Kicsit utánagugliztam"... fáradt vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1481) DonFabrizzio válasza Tim82 (#1479) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Köszi ezt is, ez elég szakmai angol el leszek vele egy darabig, a másik meg az ha már itt tartok hogy a normál bootcampes vistában(64 bites verzio) nem tudom föltenni a wirelles-nek a driverét, látja ismeretlen eszközként, de még a bootcamp 2,0 drivercsomagbol se tud összehozni neki egy drivert, erre nincs véletlenül valami ötleted?

Köszönettel

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1482) Tim82 válasza DonFabrizzio (#1481) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sajnos arra nem tudok mit mondani.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1483) DonFabrizzio válasza Tim82 (#1482) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Semmi problem, köszönöm az eddigi segitséget.

Üdv
DonFabrizzio

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1484) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Üdv!

Nem tudom pontosan, hogy az itthon vásárolt OSX-ek magyar nyelvvel jönnek-e, de ha netán vennék egy angol MacBook-ot, azon át tudom majd állítani az OSX nyelvet és a billentyűzet kiosztást magyarra? A billentyűzeten az ékezetes karakterek tulajdonképpen nem érdekelnek, azt úgyis meg lehet szokni, hogy hol találja az ember.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1485) xedos válasza StoneBridge (#1484) üzenetére


xedos
addikt

Alapból nincs benne a magyar nyelv. Billentyűzetet viszont át tudod állítani...
Az OSX magyarítást külön kell letölteni...

(#1486) DonFabrizzio válasza StoneBridge (#1484) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Csatlakoznék az előttem szólohoz annyival kiegészitve, hogy érdemes inkább megszokni az angol nyelvet, mert nagyon egyszerű, és szerintem a magyaritás elég viccesre sikeredett, ami néha kicsit megnehezitheti az alaphoz képesti kezelést.

Üdv
DonFabrizzio

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1487) StoneBridge válasza DonFabrizzio (#1486) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Köszönöm a válaszokat!

Az itthon vásárolt MacBook-on alapértelmezettként magyar nyelvű az OSX és az iLife csomag, vagy egy az egyben ugyanazt kapom külföldön, mint itthon (azaz angol)? Tulajdonképpen annyira nem is ragaszkodnék én a magyar nyelvhez, csak érdekel, hogy ugyanolyan gyorsan megtanulható-e a kezelése, mint mondjuk az iPhone-nak (amiről mellékesen már nem is hiányzik nekem a magyarítás).

A MB-hoz adott garanciák nemzetközi garik, amelyet itthon is tudok érvényesíteni?

[ Szerkesztve ]

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1488) DonFabrizzio válasza StoneBridge (#1487) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Megközelitőleg 2 hét eltelte után már nem fog hiányozni a macbook ban a magyar nyelv, ezt tapasztalatból mondom.
A gariról nem tudok biztosat mondani de ugy tudom világgarancia jár hozzá és ezért itthon is érvényesithető.

Üdv
DonFabrizzio

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1489) StoneBridge válasza DonFabrizzio (#1488) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Ok, köszi. :R
Ez mondjuk mellékes már: mennyire nehezen cserélhető a MacBook-ok processzora? Garancia lajárta után szét lehet kapni a gépet, vagy úgy össze van szerelve, hogy mindenképp szervizes téma?

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1490) DonFabrizzio válasza StoneBridge (#1489) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Nagyjából egy két és fél három órás művelet szétszedni odáig a gépet, hogy kicseréld benne a processzort, viszont ha már lejárt a garod és megvan a kiszemelt procko is akkor áthozhatod én el szoktam vállalni ilyen módositásokat, mert tudom hogy ha például beviszed az almáriumba és ott csak a munkadijért fizetsz akkor azt 50k alatt nem nagyon uszod meg.
Persze érdemes ennek nagyon utánamenni, hogy milyen processzorokkal kompatibilis a book-od alaplapja.

Üdv
DonFabrizzio

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1491) StoneBridge válasza DonFabrizzio (#1490) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Ettől tartottam, hivatalos szervizben bizony pofátlanul sokat kérnek.

Az új 2.0Ghz-es MB-ot néztem ki, gondolom sok különbség nincs a 2.4-eshez képest (ha azért az árért több memória is volna benne, akkor nem lenne kérdés).

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1492) DonFabrizzio válasza StoneBridge (#1491) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Az uj alu book ok alaplapjai között valószinüleg semmilyen processzortámogatásbeli különbség nincsen, viszont a helyedben nem szednék szét egy uj alu macbookot, mert kit tudja még hogy az elkövetkezendő egy évben mikor lesz garanciális meghibásodása, amit már a szétszedés után nem fogsz tudni érvényesiteni, az a nagyjáboli processzorcsere ár amit mondtam az az egyel régebbi white macbookra vonatkozik, erősen gyanus hogy ezt kicsivel drágábban csinálnák mondjuk almáriumban.

Üdv
DonFabrizzio

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1493) StoneBridge válasza DonFabrizzio (#1492) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Persze, gari időn belül semmiképp nem vállalnám. Tulajdonképpen csak az érdekelt, hogy megoldható-e a processzorcsere, egy későbbi bővítésnél.

Nincs más hátra, mint előre, majd jelentkezem még néhány kezdő kérdéssel, ha meglesz a MB. :K

Köszi!

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1494) DonFabrizzio válasza StoneBridge (#1493) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Okksa, nyugodtan küldj privátot

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1495) 1010


1010
őstag

sziasztok,feher macbook ra hol lehet magyar gombsort venni?

(#1496) TothMG


TothMG
aktív tag

Nagyon jó ez az Air, soha nem akarok magasabb gépet, ezen a legjobb gépelni, még alacsonyabb mint egy billentyűzet, és nekem nagyon bejön a billentyűzete a világítással együtt.

Tévedni emberi dolog, megmondta a sündisznó is.

(#1497) xedos válasza DonFabrizzio (#1490) üzenetére


xedos
addikt

Nem akarok kötekedni...
Biztos cseréltél már macbookban procit?
Én azt olvasom, hogy oda van forrasztva...
[link]
Amúgy ha nem, akkor kb 1óra alatt ki lehetne cserélni...
Tudomásom szerint csak a mini-ben és a MAC proban lehet cserélni!
Még az iMac-ekben is forrasztva van.

(#1498) DonFabrizzio válasza xedos (#1497) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Ha elolvastad láthatod hog végig fehér macbookrol beszélek...mpga478b vagy mia neve annak a foglalatnak

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1499) DonFabrizzio


DonFabrizzio
tag

Nekem nem igy nézett ki a lapja, bár nekem a vid kari is más benne, gma 950, x3100 at még nem szedtem szét, ebbe valoban nehéz lenne cserélni XD

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

(#1500) DonFabrizzio válasza 1010 (#1495) üzenetére


DonFabrizzio
tag

Szia

Nekem is ez a legnagyobb gondom, bementem az almáriumba és ott kaptam is rá egy 20k-s ajánlatot, merthogy a felső boritást is cserélik a bill körül, szóval itt garantáltan lehet, de ha találnál valahol olcsobban az engem is érdekel.

Üdv
DonFabrizzio

"Minden embernek csak egy sorsa van" Don Vito Corleone

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.