Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:27

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#814) Kinguc


Kinguc
csendes tag

Hurrraaaa!!! Jelentem boldog apple tulajdonos lettem! Meg csak a konnektorig jutottam a kis dragaval, de ez is egy elmeny. Mert hat szokeeknel nem biztos, h minden megy elsore. (A regisztralasnal is volt kis fennakadas, kulonben most nem coffom, hanem cowboy kalpom lenne a foldrajzi helyzetre tekintettel.)
Lenyeg, vegulis a kozepso feher, MB062LL/B darabot hoztam el , meg iWork-ot, ossz $1380-ert. Igen, biztos lehet talalni erosebb teljesitmenyu gepet kevsebb penzert, de az meg sem ugyanaz. Evek ota szemezek a kis feher vilagitos almaval, ennek ellenere kb fel eve is hagytam magam meggyozni, hogy a windows meg a pc, meg a mittomenmi sokkal jobb, elterjedtebb es mi van ha gondom lesz a maccel, senki nemtud nekem Magyarorszagon micsinalni vele. Es vegulis vettem egy 14.1'' HP Paviliont Vistaval. Ami nagyon szep, tenyleg dizajnos, meg jo, csak az a bizonyos erzes hianyzott mellole. Es mar 1 het mulva visszamentem a boltba vele, hogy mintha lassan allna fel a rendszer. Ujratettek, azota lassan , de biztosan kezd egyre jobban szetesni, leallni, lefagyni, hulyesegeket csinalni. De meg el, meg arrol irok :)
Most megyek es bekapcsolom a kis feheret...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.