Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107301) kolopele válasza lacafaca (#107300) üzenetére


kolopele
nagyúr

Akkor légy szíves linkeld be te az 50 gyerek halálát az oltás miatt. Én tudom hol élek, szerintem te nem vagy vele tisztában (mondjuk marha meleg lehet nappal a fóliában, az ember nem csoda ha hőgutát kap) :D
A te hozzászólásaidnak annyi értelme sincs általában, mint a linkeknek amiket be szoktál dobni ilyen-olyan oldalakról.

[ Szerkesztve ]

(#107302) kolopele válasza _Atesz (#107299) üzenetére


kolopele
nagyúr

Vakcinafan oldalra semmi szükség, mert aki oltatja magát az nem fan, hanem hisz a valódi tudományban. Amúgy meg konteós oldal is van nem kevés, üsd be pl. hogy Gődény ;) Még nyitni sem kellene újat, csak ott bólogatni egymásnak, elég sok ember ismer ott olyan embert, akinek a szomszédjának a szomszédja meghalt oltás után :))
Gődény nem hiteles, oké, de annak amerikai változata már igen. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#107303) _Atesz válasza kolopele (#107302) üzenetére


_Atesz
addikt

Gődény nem hiteles számomra, ezt már leírtam.

(#107304) Asbee válasza _Atesz (#107297) üzenetére


Asbee
veterán

Állítólag a szart sem érő proteázgátló kilöki a csippeket majd a nanotechnél. Ez igaz ? Te valami igen mély szakértőnek tűnsz a konteós oltásellenes sipkások között. Háttérhatalom egyik részvevője mesélte, nem tudom igaz lehet-e. Tuti megalakul lassan a harmadik világrend a kitartó konteós droid túlélőkkel, és nekik korlátlan mennyiségben lesz proteázgátló és ivermektin. Állítólag minden betegség eltűnik általa.

[ Szerkesztve ]

(#107305) _Atesz válasza Asbee (#107304) üzenetére


_Atesz
addikt

Az a baj veled, hogy neked csak fekete van és fehér. Neked egyik oldalon a full hülye oltásellenesek vannak, másik oldalon a tökéletesen értelmes vaxxerek.
A te elmédben nincs köztes állapot.
Most is összeírtál minden baromságot, mintha én benne lennék minden kitalációban. :C

(#107306) syberia válasza kolopele (#107283) üzenetére


syberia
veterán

Én nem írtam ilyet, átirányítalak az illetékeshez:

Dr. Yeadon Warns: Children 50 TIMES More Likely to Die from Covid Vaccine Than From Virus

Pfizer alelnök volt korábban..

(#107284) Disk4mat: Örök hála hogy bedobtad a hidroxiklorokin témát! :R Már majdnem megfeledkeztem róla, de talán akad róla tudományos bizonyíték...

263 darab tanulmány egy meta-analízisbe foglalva. Jöhetnek a pozitív eredmények cáfolatai, de nincs sok értelme próbálkozni ideológiai alapon. :N

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#107307) _Atesz válasza kolopele (#107302) üzenetére


_Atesz
addikt

Nem írtam, hogy nekem tökéletesen hiteles, de az ő véleménye is egy vélemény, ő is egy orvos. Az, hogy pár oldal megpróbálja lejáratni, ne legyen bizonyíték már az ellen, amit állít.

(#107308) kolopele válasza syberia (#107306) üzenetére


kolopele
nagyúr

Yeadon korábban a Pfizer légúti fertőzésekkel foglalkozó szakértője és alelnöke volt, és ez "bizonyos" oldalak fordításában már úgy jelent meg, hogy Yeadon a Pfizer kutatási vezetője. 2020 - ban még nagyon fontosnak tartotta a vakcinát, még a konteós kommentelőkkel is szembeszállt, majd hirtelen pálfordulást vett, amit a kollégái is meghökkenve figyeltek.
Végezetül aztán bocsánatot kért, és visszavonult.
_Atesz: Nem kellett lejáratni, lejáratta saját magát. Én is ismerek olyan orvost nálunk a kórházban, aki reggel egy fél decivel indít, majd rendel. Te rábíznád magad?

[ Szerkesztve ]

(#107309) lacafaca válasza kolopele (#107301) üzenetére


lacafaca
őstag

tudod én azért vagyok itt, hogy segítsek, ellentétben veled, aki a tudomány szent tehenén lovagolva tukmálod az általad mindenre megoldást nyújtó vegyszereket (azt is megsúgom csak úgy jófejségből, soha nem fogod visszakapni a régi életedet, ahogyan senki)...tuti fizetnek neked ezért, vannak még páran rajtad kívül is, de ennyire arrogáns egyikük sincs, de ha 100kx leírod, akkor sem fog ebben a szobában a mi álláspontunk megváltozni, jába erőlködsz...ilyen vehemenciával még egy esetben posztolnál, de azt elvetem.. ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107310) Asbee válasza _Atesz (#107305) üzenetére


Asbee
veterán

Még mindig nem beszéltem se vaxxerekről, se oltásról. Ismét te kevered hozzá, találod ki, mint ezt a sok zagyvaságot. Nem, nem csípem a fanatikus oltáspártiakat, akik mint a szent grálra úgy tekintenek rá és mindenkit győzködnek. Az is egy olyan véglet amit te képviselsz. Azt hittem választ tudsz adni, mint bennfentes. :(

(#107311) _Atesz válasza kolopele (#107308) üzenetére


_Atesz
addikt

Tényleg nem gyanús, hogy aki az oltások ellen szólal fel, az mind be lesz feketítve?
Vanden Bossche, Yeadon, stb...
Amelyik orvos felszólal, az szintén csak kereskedni akar, elment az esze és hasonlók.
Azért ezt te sem gondolod komolyan.


Asbee

Frusztráció lvl 10000. Nem tudom mi a baj pontosan, de valami nagyon nem oké. :N

[ Szerkesztve ]

(#107312) kolopele válasza lacafaca (#107309) üzenetére


kolopele
nagyúr

Kinek segítesz itt? Talán egy-két ember aki komolyan veszi ezeket az alternatív marhaságokat. Én nem vagyok arrogáns, csak a nagy fokú butaság fel tud dühíteni, akár az életben. Pénzt kapok ezért? Vicces vagy nem kicsit. Azzal meg teljesen tisztában vagyok, hogy semmi nem lesz már olyan mint régen, de ez valahol nem is baj. Jobb is lenne egy nyugisabb környezet, este csend, az utcákon nem lennének részegek, szilveszterkor nincs petárda, össznépi ivászat, stb.. Én nem bánnám. Az oltásokra meg nem buzdítok senkit, mindenki a saját életéért a felelős, ahogy a gyerekeiért is. Én megteszem amit a leghelyesebbnek látok, aztán majd kiderül ki döntött jól.

[ Szerkesztve ]

(#107313) LuckyL


LuckyL
őstag

Toroczkai Laci egyre szimpatikusabb
[link]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#107314) Cs1csó válasza LuckyL (#107313) üzenetére


Cs1csó
félisten

A kisFIDESZ?

(#107315) lacafaca válasza kolopele (#107312) üzenetére


lacafaca
őstag

milyen alternatív marhaságokat ember...tisztában vagy egyeltalán, mi az én álláspontom? mert láthatóan nem...ha neked ez alternatív marhaság, innentől csak szánakozva tudom elolvasni minden posztodat.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107316) kolopele válasza LuckyL (#107313) üzenetére


kolopele
nagyúr

Azt már régen leírtam, hogy nagy eséllyel olyan lesz mint az influenza, csak fertőzőbb és veszélyesebb, így akár évente is lehet hogy majd oltani kell. Velünk fog élni, ez szinte már biztos, pont mint az influenza.
lacafaca: Próbállak megfejteni, csak nem vagy hogy is mondjam "egyértelmű". Oltásellenes vagy, kizárólag az egészséges életmódban látod a megoldást, ami sajnos nem biztos hogy elég. Én sportoltam, csukló és porckoron problémám lett, sosem ittam vagy cigiztem, húst, zsírt is csak mértékkel, de ez nem elég, mert van egy olyan, hogy genetika.

[ Szerkesztve ]

(#107317) _Atesz válasza Cs1csó (#107314) üzenetére


_Atesz
addikt

Nem. Vona Gábor 2.0
Ahogy korábban Vona is sok szépet és jót mondott, most ő is ezt teszi.
Aztán ahogy Vona is otthagyta a Jobbikos szavazókat, majd neki is lesz egy szerepe.
Politikai ámítás, terelgetés. Sajnos a nép igen nagy része nem tudja, hogy ez csak egy színjáték, ahol valójában nincs választás.

(#107318) t72killer válasza fatal` (#107294) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

USA-ból még ide is több covidban elhunyt gyerekről linkeltünk tavaly.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107319) Asbee válasza _Atesz (#107317) üzenetére


Asbee
veterán

A felsőbb körök igaz? A háttérhatalom.

(#107320) Cs1csó válasza _Atesz (#107317) üzenetére


Cs1csó
félisten

Csak a vak nem látja, hogy a mihazánk a fidesz un. szatellit pártja.

(#107321) _Atesz válasza Cs1csó (#107320) üzenetére


_Atesz
addikt

"jobb" oldalon volt korábban a Jobbik és a Fidesz is.
Nincsenek oldalak, meg kellene érteni. Ezek csak a fejekben léteznek.
A legnagyobb cirkusz az ami választás, kiállítanak 2 embert és szavazz. Hasonló, mint a hazai közbeszerzés, mielőtt kiírják, már lehet tudni ki nyer.


Asbee

Pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#107322) lacafaca válasza kolopele (#107316) üzenetére


lacafaca
őstag

nem kell engem megfejteni, egy egyszerű parasztgyerek vagyok, aki a minél egyszerűbb és természetközelibb, annál jobb elv szerint élek...de tessék(#100596), ebben kb benne van minden.

poltopik...hagyjátok pls, mert ebből veszekedés van mindig...utálom mint a szart :R

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107323) t72killer válasza syberia (#107306) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Na, ez már egy használható vitaalap, és igenis ki kell vizsgálni. Az éles covid mortalitása gyerekeknél igen alacsony, 0.1% alatt lehet. A longcovid sajna jóval több - de ugye arról meg nem tudjuk, hogy pl kinövik-e.
Az egyszer biztos, hogy egy oltás akkor elfogadható, ha fordított az arány, sőt, inkább mondjuk 100x rosszabb az éles covidos esély, mint az oltás kockázata.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107324) t72killer válasza _Atesz (#107311) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sajnos csak végletek vannak és tömény politika. Az imprintinges kérdésemre is kb fél éve várom a választ.

Egyéni szitum alapján kihagytam ezt az oltáskört: instant be lettem sorolva a csippelagéc csapatba. Fantörpikus...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107325) lacafaca


lacafaca
őstag

van, ahol megigényled az adatokat és kiadják perfekten... :U

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107326) LuckyL válasza Cs1csó (#107320) üzenetére


LuckyL
őstag

szerintem ez butaság
de persze meggyőzhető vagyok, írd le miért gondolod ezt
az az igazság, hogy ezt így leírva sokszor láttam már, de hogy miért állít valaki ilyesmit, az nem derült ki soha

cryptot minden termékemért elfogadom

(#107327) lacafaca


lacafaca
őstag

2043ra talán át is lesz oltva a világ...jesszus hogy hülyítik eközben a gazdagabb társadalmakat, lassan mindenhol követelik maguknak a 3.at, majd a 4.et...sőt már csak vegyesen jó...tényleg megérettünk a pusztulásra :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107328) Cs1csó válasza LuckyL (#107326) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen, szerinted...
[link]

(#107329) syberia


syberia
veterán

Na már a CDC is antivaxxer propagandát nyom! Bármit is jelentsen ez a szócska. :DDD

(#107325): A skótok nem skótok az adatokkal. Szép számok. :U

(#107323): A CDC szerint 18 év alatt a covid esetek 99.998%-a orvosi ellátás nélkül meggyógyul. Ennél a mezei influenza is erősebb.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#107330) kolopele válasza lacafaca (#107322) üzenetére


kolopele
nagyúr

Világos. Mondjuk semmilyen tudományos ismerettel nem rendelkezel, ezt láttam eddig is, meg azért sejtettem, hogy amolyan "parasztgyerek" lehetsz, állandóan a káposztát, szőlőt, fóliasátrat emlegették veled kapcsolatosan. Igazából ezzel semmi gond nincs is, csak olyan területre tévedtél, ahová nem biztos hogy kellett volna, még ha ezzel nem is értesz nyilván egyet. Mondjuk én meg műszaki ember vagyok, nem vagyok virológus, csak éppen mint azt már írtam, vannak akiktől tudok kérdezni. Amennyiben te is, és ők mást mondanak, akkor így jártunk ;)

[ Szerkesztve ]

(#107331) lacafaca válasza syberia (#107329) üzenetére


lacafaca
őstag

csodásak :(( ...a nem létező háttérkormány kirakatbábújának megint elgurult ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107332) Disk4mat válasza syberia (#107329) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Megint az van, hogy ki van forgatva, bele van magyarázva...
Semmi konkrétum nincs, annyi van, hogy vizsgálják, hogy a feltételesen beadott harmadik booster növeli-e, és ha igen, milyen mértékben az esetlegesen előforduló nagyon ritka mellékhatásokat. (Mivel a második dózis után is volt kockázat emelkedés. Nem meglepő módon, minden gyógyszer huzamosabb ideig, vagy nagyobb mennyiségben való szedése esetén így van: növekszik a kozkázatok százalékos esélye) illetve azt, hogy egyáltalán kell-e booster. ( Náluk csak a Moderna, meg a Pfizer van vizsgálva, fogalmuk sincs, hogy pl. a sino milyen siralmas eredményekre képes, pláne 60 év felett, mert azt csak nálunk tolták. Aki USben oltva van duplán mRNS-el az kb elég jól védve van a delta ellen is) Konkrét adatok még nincsenek, de vizsgálják, és gyűjtik az infót, fő a biztonság.

"needs to see more data to know if additional shots could raise people's risk of serious side effects"

"We're keenly interested in knowing whether or not a third dose may be associated with any higher risk of adverse reactions, particularly some of those more severe - although very rare - side effects"

Egyébként meg ironikus, hogy vakcinaellenesek hogy reagálnak:
Ha azt javasolja a CDC, hogy a 14 éven felülieket is oltsák akkor "hát a CDC a sátán, senki nem ért semmihez abban a bandában, teljesen hülyék, gyilkosok"
Vagy ha adatokat közöl, akkor " a CDC hazudik, és hamis adatokat közöl"

De ha az esetleges ritka mellékhatásokat vizsgálja akkor
" Na tessék, az elismert, kiváló CDC-s szakember is megmondta!"
:))

[ Szerkesztve ]

(#107333) Disk4mat válasza lacafaca (#107331) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

https://sciencefiles.org/
:D :D :D :D :D
Te mindig meg tudsz nevettetni

[ Szerkesztve ]

(#107334) lacafaca válasza kolopele (#107330) üzenetére


lacafaca
őstag

Mondjuk semmilyen tudományos ismerettel nem rendelkezel

hallottál már a vegán hegylakóról? ha nem, járj utána és lehet leesik ezt miért kérdezem ;)

#107333 :C ismét sikeresen siklasz át a lényeg fölött (hajrá, még több vigyort, jobban fog ütni a fogékonyaknál), kezdem azt hinni, nálad is valami értelmezésbeli gondok állnak fönn, vagy simán szelektív a felfogásod...postvaccine? :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107335) LuckyL válasza Cs1csó (#107328) üzenetére


LuckyL
őstag

abban hibázol, hogy szerinted egy nemzeti radikális pártnak mindenben szembe kellene mennie a kormánnyal, holott nem ez a lényeg
nagyon tovább nem offolnék itt erről, de annyit muszáj megjegyeznem, hogy nagyon nagy bajba kerülhet az ország, ha a baloldali lmbtq-szoci csapat kerül hatalomra
és ez független attól hogy mennyire lehet utálni a mostani kormányt
én egy fidesz-mi hazánk koalícióval így látatlanban jobban kibékülnék mint a "másik oldallal"
aztán majd leglátjuk mi lesz

cryptot minden termékemért elfogadom

(#107336) kolopele válasza lacafaca (#107334) üzenetére


kolopele
nagyúr

Én is voltam vegán pár évig, de nem jött be annyira, hogy az is maradjak. Azonkívül mi lenne akkor, ha mindenki ki akarna költözni a természetbe a városokból, és vissza akarnák hozni a nomád vagy a félnomád életet? Ma ez már nem működik. Hogyan működne mondjuk a digitális oktatás, ami az élet része lett? Te hogyan írnál reggeltől estig az aprón? Ez már nem az a világ, még ha sok mindent másként is kellene csinálnunk. Önmagadat csapod be ezzel csak.

(#107337) lacafaca válasza kolopele (#107336) üzenetére


lacafaca
őstag

nem vagyok, nem voltam és nem leszek soha vegán...teljesen lényegtelen volt ez...mindegy, nem esett le a tantusz ezek szerint ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107338) Sped válasza lacafaca (#107337) üzenetére


Sped
aktív tag

Amúgy jó lenne ha ezeket a nagy ködösítéseket abbahagynád és konkrétumokat kezdenél írni.

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#107339) t72killer válasza syberia (#107329) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"A CDC szerint 18 év alatt a covid esetek 99.998%-a orvosi ellátás nélkül meggyógyul. Ennél a mezei influenza is erősebb."
vs:
"The UK Office for National Statistics's latest report estimates that 12.9 per cent of UK children aged 2 to 11, and 14.5 per cent of children aged 12 to 16, still have symptoms five weeks after their first infection. Almost 500,000 UK children have tested positive for covid-19 since March 2020."[link]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107340) kolopele válasza Sped (#107338) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem tud, megmondta hogy egy parasztgyerek, úgy is kell elfogadni.

(#107342) Asbee válasza lacafaca (#107341) üzenetére


Asbee
veterán

Mivel a háttérhatalom zudította ránk a vírust, az új világrendet megalapozva, így sosem fog kiderülni.

(#107343) lacafaca válasza Sped (#107338) üzenetére


lacafaca
őstag

milyen ködösítés? teljesen nyilvánvaló minden alkalommal miről beszélek...ha valaki ezeket nem érti, hát így járt. nincs nekem időm se kedvem wikit játszani :)

Asbee :D a végére pált fogsz fordulni :))

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107344) Asbee válasza lacafaca (#107343) üzenetére


Asbee
veterán

Igyekszem :D

(#107345) BalanceR válasza Asbee (#107342) üzenetére


BalanceR
addikt

Pár száz éve amikor még az iskolázottság minimális volt, tudományok / kémia / fizika / biológia, matematika... még nem jutott el tömegekhez, és az általános műveltség a béka segge alatt volt , a tudatlan, "egyszerű" emberek a "józanparaszti" eszükkel a / Sátánt / Démonokat / rossz szellemeket okolták mindenért, amit nem értettek meg, nem fogtak fel, amihez kevés volt a tudásuk, vagy az ismeretük...
- Szar a termés : "A gonosz szellemek akarták így, üzekedik az emberek ellen."
- Meghal pár millió ember egy betegségben " Az Ördög műve! Az életünkre tör, kínoz minket"
- Valaki meggazdakszik a fizikai / kémiai / biológiai képzettségének és tudásának köszönhető találmányból: "Lepaktált az ördöggel! Istentelen eretnek! Meg kell büntetni, el kell égetni!"
- Valaki pókhálós pakolás / szenteltvíz / ima / tejfölös borogatás helyett különböző főzetekkel / kígyóméreggel / pitulákkal gyógyít: "Sarlatán! Ördöügi mérgekkel tömi az embereket, a halál szolgája!"
...
Nos ez jelenleg is megvan csak mostmár a háttérhatalom a mumus, aki szintén megfoghatatlan, "láthatatlan" de mindenért lehet okolni, amit a tudatlansága / tanulatlansága miatt nem fog fel az egyszerű ember:

- Szar a termés: "A Háttérhatalom Chemtrailjének, meg az 5G-nek köszönhető!"
- Meghal pár millió ember egy betegségben : "Szándékos emberirtás! Csökkenteni akarják a népességet!"
- Valaki meggazdagszik a fizikai / kémiai / biológiai képzettségének és tudásának köszönhető találmányból: " A háttérhatalom / bildenberg-csoport pénzeli! Lefizette az árnyékkormány! Akasszuk fel a szemetet!"
- Valaki "pozitív energiák" / gógynövények / helyett különböző gyógyszerekkel / vakcinával gyógyít: "Gonosz , lefizetett összeesküvő ! Mérgekkel tömi az embereket!"

És igen... Akkor boszorkányokat égettek, ma 5G tornyokat gyújtanak fel.
Akkor a tudós eretnek volt, aki a sátánnal cimborált, ma a tudós a háttérhatalom szolgája, aki a bankokkal paktált le...
Akkor a papnak fizették a tizedet, ma a Gödénynek / Lenkeinek / Oláh Sándornak tolják a támogatást...
Akkor a templomban / sámán-gyűlésen hallgatták , hogy az Ördög mennyire gonosz, és hogy mi a terve, mit kell tenni ellene, és hogy a "hitetleneket meg kell téríteni",
ma a bitchoute-on / facebookon / avilágtitkai.hu-n hallgatják hogy a háttérhatalom mennyire gonosz, és hogy mi a terve, mit kell tenni ellene, és hogy a "hitetleneknek is fel kell nyitni a szemét".

Szerencsére a közoktatásnak , a tudomány fejlődésének hála manapság már jóval kisebb azok száma, akiket meg lehet vezetni babonákkal, kitalált történetekkel, a "gonosz" képével, de a technikának , felgyorsult világnak köszönhetően (internet / mobiltelefon ...) jóval könnyebb a hülyeségek terjesztése, így az eljut az arra fogékonyakhoz.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107346) natë válasza BalanceR (#107345) üzenetére


natë
nagyúr

#nagyigazsag

(#107347) pjen


pjen
félisten

Most,hogy van ez? Mértékadó szakemberek például az MTA immonologusa, és a Főváros vizsgálata is kimutatja, hogy a 60 éven felüliek kinaival való oltásának nagy része hatástalan.Erre fel tegnap többször elhangzott G G nyilatkozata a Retró rádióban, miszerint a kinai hatásos és a Főpolgármester becsapja a népet.Valaki hazudik és nem először.Nem csodálom, hogy csökken az oltakozási kedv és a sinó rárohad az orvosokra.

(#107348) Asbee válasza pjen (#107347) üzenetére


Asbee
veterán

A Semmelweisen olyan tesztel nézték, ami nem neutralizáló antitesteket is mér. Tehát védettség szempontjából, nincs nagy jelentőssége. Ez egy tudatosan jól felépített húzás volt. Így most mindent mellőzve tudja ezt a politika nyomni.

(#107349) Z.É.T. válasza BalanceR (#107345) üzenetére


Z.É.T.
őstag

"A rendezetlen, ködös lelkület leggyakoribb és legjellemzőbb tünete: gyűlölködés valamely közösség iránt. Minden baj okai a zsidók, vagy: a katholikusok, vagy: a pénzemberek, stb.: a gyűlölt közösséget tönkre kell tenni és minden rendbejön. Indulatos kifakadások az illető csoport ellen, de lehetőleg olyankor, ha kellemetlenség nem lehet belőle. S a gyűlölet a gyűlölt közösség egy-egy tagja iránt lényegesen kisebb, mint az egész közösség iránt; a közelebbi jó ismerősök kivételek, csak a többi tűzrevaló.

Effajta gyűlölködés igen könnyen fertőződik, mert a balsikereink okozta keserűséget és csalódást egyszerűbb és kényelmesebb egy-egy általános indulatrohammal levezetni, mint önmagunkat ellenőrizni. Valójában nincs olyan embercsoport, melyet gyűlölni indokoltabb volna, mint például a kövéreket, vagy a magastermetüeket.

Gyakran kérdezd meg önmagadtól: „Van-e olyan közösség, vagy egyén, akit kéjjel bántanék?” S ha van: kutasd ki bántási-hajlamod okát; észre fogod venni, hogy az igazi ok sosem az illetőben van, még ha talán csakugyan kellemetlenkedett is neked, hanem önmagadban, teljesületlen vágyaidban. Bosszúállással, vagy tétlen gyűlölködéssel semmit sem javítasz, viszont saját lelkületedet megmérgezed vele."

(Weöres Sándor: A teljesség felé)

[ Szerkesztve ]

(#107350) _Atesz válasza BalanceR (#107345) üzenetére


_Atesz
addikt

Ez a fórum (legalábbis az általam látott) legdurvább sarkítása.
Nyilván aki meg meri kérdőjelezni ezeket a vakcinákat, nem bízik bennük, az full hülye és babonás. :D

Úgymond "háttérhatalom", vagy nagytőkések- és befolyásos emberek szövetsége, vagy nevezd ahogy akarod létezik.
Azt is lehet tudni kik vannak a tetején: [link]
Többek közt Drábik papa épp eleget beszélt a gazdasági és hatalmi szálakról.
Korábban csak összeesküvés elmélet volt a Bilderberg csoport találkozója, mára már mindenki tud róla: [link]
Pont a G8-ak találkozója előtt van, vajon miért?

Pontosan lehet tudni, hogy egy "új világrendet" akarnak kiépíteni (ezt ők maguk hangsúlyozzák számtalanszor), jelenleg erősen benne vagyunk ebben a folyamatban. Megmondták világosan, hogy csak egy megfelelően nagy gazdasági válság kell hozzá, hogy az emberek elfogadják ezt az új világrendet (az azzal járó szabadságjogok erős korlátozását eltörlését, stb.). Minden esély megvan rá, hogy meg is lesz, valószínűleg következő évben. Ezt nem én állítom, hanem gazdasági elemzők.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.