Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107751) _Atesz válasza -Skylake- (#107750) üzenetére


_Atesz
addikt

Mi az, ami általánosan elfogadott, mesélj. Az oltás?
Vagy hogy a desztvíz halálos? Mert ilyen égbekiáltó hülyeséget csak ti tudtok elhinni.

(#107752) Gsx-rr válasza -Skylake- (#107750) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azert azzal te is tisztaban vagy remelem nem reprezentativ ez a topic.
A fel orszag nem az itteni nezeteket osztja, es ha hozzaadjuk azokat akik csak a buli miatt oltattak magukat akkor meg tobben vannak.
a vilagon pedig osszesen meginkabb a masik oldalon vannak tobben.

Ezt siman nektek is el kellene fogadni.

[ Szerkesztve ]

(#107753) -Skylake- válasza _Atesz (#107747) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Ez most fenyegetés akar lenni?"
Hat a szep szobol nem ertetek, a jozan itelokepessegetekre alapozni teljesen felesleges, szoval remelem igen.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#107754) -Skylake- válasza _Atesz (#107751) üzenetére


-Skylake-
addikt

Hat az mondjuk altalanosan elfogadott, hogy nem irkalunk szeretleket vizespohar ala mert nincs semmi ertelme. Peldaul ez.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#107755) BalanceR


BalanceR
addikt

Itt az ideje szavazást indítani, hogy milyen kontent legyen TILTOTT ebben a topicban.
Vicces meg minden, de hosszú távon fárasztó a reterdált tartalom.
Radiátor kolléga!
Egy google form elég, vagy küldjünk nemzeti konzultációs ívet a riosnak?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107756) kolopele válasza _Atesz (#107747) üzenetére


kolopele
nagyúr

Semmi extra nincs ebben a hírben, nyilván az idősek vannak a legnagyobb veszélyben, a háziorvos megpróbálja majd elmagyarázni nekik az oltás fontosságát. A harmadik oltás kizárólag az egészségügyi dolgozóknak lesz kötelező, a gyerekek is csak szülői beleegyezéssel lesznek olthatóak. Sajnos az energetizált édes vized nem menti meg az embereket a vírussal szemben, sem a desztillált víz.

(#107758) Qtya123 válasza -Skylake- (#107754) üzenetére


Qtya123
őstag

Hallottam már olyat is, hogyha csőtörés van, akkor a víz istenét kell kérni, hogy szüntesse meg a problémát. Nem viccelek. Ez nekem a tipikusan a vakon vagyunk aztán várjuk a sültgalambot, majd valaki vagy valami remélem megoldja helyettem a problémát mentalitásnak azonosítottam és nem is járok messze az analízistől, ismerve az adott ember életmódját, tökéletesen illett a képbe ez.

Az ilyen dolgokat már én sem tudom benyelni, pedig nyitott és toleráns vagyok hitkérdésekben egy bizonyos szintig. Ugyanezen embernek nem tudtam elmagyarázni ha a fejem tetejére álltam sem, hogyha az állólámpát nem húzza ki a konnektorból, akkor az kikapcsolt állapotban nem "pörgeti" a villanyórát.

[ Szerkesztve ]

(#107759) kolopele válasza BalanceR (#107755) üzenetére


kolopele
nagyúr

Szerintem Atesz kolléga nélkül megszűnne ez az egész gond itt ( mondjuk a humoros de gyakran fárasztó oldal is eltűnne akkor), Laca is képes nagy hülyeségeket írni, de ő korántsem ennyire elvont azért. Ő a zöldségekben hisz meg a vegán hegylakóban, Atesz meg mindenben aminek köze nincs a tudományhoz meg a valósághoz :)

[ Szerkesztve ]

(#107760) _Atesz válasza -Skylake- (#107754) üzenetére


_Atesz
addikt

Tehát akkor szerinted nem halálos a desztvíz? Azt hittem egyetértetek.
Általánosan elfogadott? Talán végeztél közvéleménykutatást? Linkeltem a kísérletet, de milliónyit találni, aminél ugyanez az eredmény jött ki.
Ennek az ellenkezőjéről még nem találtam anyagot. Végezd el te is.

(#107761) S e t h válasza BalanceR (#107755) üzenetére


S e t h
nagyúr

Felesleges.
Ez egy elfertőződött, üszkös seb, az elején kellett volna a szabályoknak megfelelően helyes mederben tartani a kommunikációt, de magára lett hagyva a topik és nyílt egy másik játszótér, ide meg beköltözött a facebook színvonala.
Inkább csak meglepő, hogy egy ilyen bűzhödt pöcegödör megfér ezen a fórumon, nem tudom volt-e rá példa korábban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#107762) BalanceR válasza kolopele (#107759) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem "személyeskedem" (pedig bőven elférne) csak kezd unalmas lenni, hogy pár visszatérő , a topic leirásától teljesen eltérő, hangulatkeltő, közösségromboló, értelmetlen téma ( jellemzően ugyan azoktól az arcoktól) mindenféle szankció nélkül megjelenhet.
Ez így arra jó, hogy off legyen a topic fele, és hogy vitatkozást, személyeskedést generáljon.
Moderáció nincs, illetve ha van is akkor jellemzően nem megfelelő. Ha csak én látom így, elfogadom, de ha más is, akkor a topic gazdának, modinak lépnie kellene.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107763) _Atesz válasza kolopele (#107759) üzenetére


_Atesz
addikt

Emoto bebizonyította, hogy köze van a tudományhoz. Szóval ez sem igaz.


BalanceR

Hozz ide hírt, amit eddig nem igen csináltál, csak idejártál mindenkit fikázni. Vagy ez lenne a helyes fórum menet?

[ Szerkesztve ]

(#107765) kolopele válasza BalanceR (#107762) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem tudom, szerintem ezt az egész topikot zárni kellene úgy ahogy van. Mindenki talál megfelelő oldalt magának covid terén, a konteósok is, meg akik a tudományt tartják szem előtt azok is. Utóbbira az egyik legjobb az Ázsiába szakadtam, előbbire meg ott a Szövetkezet Tv.
Atesz: Most komolyan, mire jó ez amit csinálsz itt? Mit akarsz elérni vele? Otthon nem ért meg senki? Pont linkelni akartam amit Aweriot megtett hamarabb.

[ Szerkesztve ]

(#107766) Asbee válasza _Atesz (#107763) üzenetére


Asbee
veterán

Emoto egy áltudós üzletember volt. Majd kigooglezod mit jelent az áltudós.

(#107767) Asbee válasza #20749568 (#107764) üzenetére


Asbee
veterán

Megelőztél. :D

(#107768) -Skylake- válasza #20749568 (#107764) üzenetére


-Skylake-
addikt

A wikipedia fosodor, rossz helyrol tajekozodsz, persze hogy ott hazudnak rola, nem akarjak hogy meglasd a rejtett igazsagot. ;)

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#107770) _Atesz válasza kolopele (#107765) üzenetére


_Atesz
addikt

Mit akarsz te elérni pl. ezzel a hsz-al. Mármint most 10-en leírtátok ugyanazt.
Hoztam egy videót, amiben van egy bizonyítás, kértem hozzatok bármit, ami bizonyítja az ellentettjét. Persze sehol semmi.
Majd foglalkoztam a jelenlegi covid helyzettel, amire a sokadik jött ugyanazzal. Itt nem én szaporítom feleslegesen a hsz-ek számát és nem én gerjesztem a feszkót.

(#107771) -Skylake- válasza #20749568 (#107769) üzenetére


-Skylake-
addikt

Persze hogy nem talalsz semmit, szerinted a google nem fosodor ? Dehogynem.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#107772) csapee válasza #20749568 (#107769) üzenetére


csapee
senior tag

Mert a google is egy szabad kőműves, biztos nem árulja el a titkot. Tájékozódj biztos forrásból, ajánlom a "pívizetittamnemtudokszarni"-blogot és a "nemkonteósbankkártyaazértkell"-t.

Amúgy ajánlom a blogjait is, fenomenális ahogy a védőföldelést multiméterrel ellenőrzi. Villamosmérnök biztos nem lesz.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#107774) -Skylake- válasza _Atesz (#107770) üzenetére


-Skylake-
addikt

Na , ugyis menni akartam aludni.

"Hoztam egy videót, amiben van egy bizonyítás,"
Ez mar az elobb is feltunt, de nem akartam reagalni. De most ujra felhoztad szoval engedd meg:

Ha ezt most komolyan gondolod, tenyleg komolyan, hogy ez volt a bizonyitas, akkor olyan kibaszott kurva egyszeru vagy mint egy fakocka.
Johet a ban.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#107776) _Atesz válasza #20749568 (#107773) üzenetére


_Atesz
addikt

Wow, ez igen. :R

Amúgy én hajlandó vagyok meghúzni egy határt, hogy csak covid topik legyen, de akkor az mindenkire kell vonatkozzon. Szóval innen csak Covid, de csak ha más is. :K ;)

(#107777) BalanceR válasza -Skylake- (#107774) üzenetére


BalanceR
addikt

Csatlakozom a véleményhez, szintén vállalva a bant így 12 év ph fórum után.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107778) -Skylake- válasza #20749568 (#107775) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ne bonyolitsd. Ha kerdesed van, Atesz biztos szivesen megvalaszolja.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#107780) Qtya123 válasza Asbee (#107766) üzenetére


Qtya123
őstag

Te ezt nem értheted, működik. Minden működik! :DDD

Van az a szint, amikor a vakcinákról pro-kontra, meg az egészséges életmódról beszélgetünk. Vannak vadhajtások, de valahogy eldöcögünk. De ez már egy másik szint, ez már brutál...

Mint anyósom ismerősei. 40-es család, az apa 2 sikeres vállalkozást visz, szalad a szekér, egyáltalán nem ostoba ember. Anya meg unalmában nekiállt rezgéseket mérni, persze MLM rendszerben terjesztett heroin árú pirulákat is árul rögtön minden bajra. Erre apa annyira beleagymosódott, hogy határozott fellépéssel osztja az észt ő is.

Kedvencem az volt, mikor régen volt egy olyan választási opcióm az élettől, hogy vagy kés alá fekszek és nem halok meg (talán), vagy nem fekszek és ennyi voltam. Más lehetőség, alternatíva nem volt. Mint például ha meglőnek akkor sincs opció, vagy kiszedik belőled a lövedéket, vagy nem. Más "gyógymód" rá nem játszik. Nem lehet kiimádkozni, vagy sportolással, egészséges életmóddal kilöketni a testből. Esetemben is ilyesmit kell elképzelni.

Na ez a gyökér barom ember tudta, hogy megműtöttek, meg azt is, hogy mi volt, erre nagy arroganciával félvállról odalöki, hogy a műtéttel az ám a baj, hogy levegővel érintkeztek a belső szerveid és nem kellett volna kés alá feküdni.... Erre egyik kollégám mondatát tudom idézni: "az ilyen minek él?"

[ Szerkesztve ]

(#107781) _Atesz válasza #20749568 (#107779) üzenetére


_Atesz
addikt

Talán túl hülye vagy hozzá, hogy megértsd.
Ti akartatok a fórum témánál maradni, hova ez a sok felesleges hsz?
Covid-ról szeretnék olvasni.

(#107783) lacafaca válasza BalanceR (#107762) üzenetére


lacafaca
őstag

nyugi srácok...ezért tart itt a világ. ember az embernek farkasa :(

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107784) kolopele válasza _Atesz (#107770) üzenetére


kolopele
nagyúr

Azt nem lehet megcáfolni, ami eleve nem is létezik, csak egy valaki hangoztatja :(
Covid terén is szembe mész mindenkivel, szóval szerintem teljesen mindegy ki mit ír neked, falra hányt borsó.

[ Szerkesztve ]

(#107785) _Atesz válasza #20749568 (#107782) üzenetére


_Atesz
addikt

Az energetizálás és ezek közt azért igen nagy a különbség. Nyilván nem leszel okosabb és nem fogsz járni.
Viszont nem látom a hajlandóságot a fórumtémánál maradáshoz. Nekem úgy tűnik ez kamubalhé volt, ez a "mi lesz a fórummal" rinyálás.


kolopele

A kísérletet igen egyszerű lenne megcáfolni.
Az utóbbi válaszoddal szembementem Covid ügyben?

[ Szerkesztve ]

(#107786) BalanceR válasza lacafaca (#107783) üzenetére


BalanceR
addikt

:))

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107788) lacafaca válasza BalanceR (#107786) üzenetére


lacafaca
őstag

most ezt tényleg komolyan írtam, ezért is töröltem amit neked címeztem ;) ezt hozza ez a szarság, kifordult a világ, megkattannak a népek és már ezt sem veszik észre...borzalom :(

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107789) _Atesz válasza #20749568 (#107787) üzenetére


_Atesz
addikt

Egy egyszerű kísérlettel lehet bizonyítani, csak a kretének ítélnek csípőből, saját tapasztalás, vagy teszt helyett.

Ez megint nem Covid téma volt.

(#107790) t72killer válasza #20749568 (#107757) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

<<- :DD :DDD :C . Túl hamar elpörkölték a magyarországról importált munkaerőt, így senkinek se jutott eszébe.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107792) kolopele válasza _Atesz (#107789) üzenetére


kolopele
nagyúr

A kretének ha jól tudom azok, akik felteszik jelenleg is zárt térben a maszkot, vagy tévednék?
Amúgy ha már saját tapasztalatról beszélsz, honnan tudod hogy a vakcina retinaleválást okoz? Nem vagy beoltva, hol a saját tapasztalat? Ja igen, és tesztelted is?

(#107793) _Atesz válasza #20749568 (#107791) üzenetére


_Atesz
addikt

Gondolom a többi is mind kamu. Merthogy sokan elvégezték ezt az egyszerű és olcsó kísérletet.

Az oltás jó. :D
Na látom ezért megéri ezt a topikot fenntartani, hogy ilyen okos dolgokat írj.

(#107794) _Atesz válasza kolopele (#107792) üzenetére


_Atesz
addikt

Azt nem én állítottam, de van benne valami.
Pro-kontra úgy lehet érveket ütköztetni, ha mind a 2 oldalon van bizonyítás. Az, hogy "ez hülyeség", gondolom tőlem sem elfogadott.

(#107795) FrezeR válasza lacafaca (#107736) üzenetére


FrezeR
senior tag

Amire hivatkozik Kásler a franciákra, na most pont neki meg nagyon nem tetszik a dolog, elég szép tüntetéssorozat indult el emiatt több városban is.

Videók

(#107796) kolopele válasza _Atesz (#107794) üzenetére


kolopele
nagyúr

Igen, csak egy vakcina vizsgálathoz szerintem senki nincs felkészülve itt, nincs otthon laborja, önkéntesei a teszthez, stb. Akkor lényegében zárható is a topic :D

(#107797) _Atesz válasza FrezeR (#107795) üzenetére


_Atesz
addikt

Azt képzeld el mi lesz, ha kötelezővé akarják majd tenni. Égni fog ajrópa.


kolopele

Tekintve itt semelyikünk sem szakértő, immunológus, virológus, akár lehetne zárni, de nem csak ezt, a többit is.
Vagy csak a laza maradhatna, mert egy "komoly" topikban bármire rá lehet sütni, hogy rémhírterjesztés.

[ Szerkesztve ]

(#107798) lacafaca válasza _Atesz (#107708) üzenetére


lacafaca
őstag

szóval ebből indult a vita...figyu...nekem ebben tényleg hihetsz, ez egy faszság. kapásból mondok 10 dolgot, amivel ez a "kísérlet" kivitelezhető ilyen végkimenetelre. ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107799) FrezeR válasza _Atesz (#107797) üzenetére


FrezeR
senior tag

Vannak kétségeim, hogy pl. itthon történne bármi is. Ez nem internetadó :D Viccet félretéve komolyan, a magyar emberek hátán fát lehet vágni, szinte mindent eltűrünk. A pofázás az persze megy, a Facebook-on mindenki egy hős, de ott meg is áll a tudomány. Amúgy nem csak a franciáknál megy a parti, más országokban is kezdődik.

(#107800) _Atesz válasza lacafaca (#107798) üzenetére


_Atesz
addikt

Nem csak abból, ezt már jóval korábban is láttam, mondhatni számtalan videóban.
2 ismerős is elvégezte, igaz az egyik nem babbal, hanem kombuchával.
Nekem csak az volt az érdekes, a víz íze tényleg változik-e. NEkem bizonyított, pedig nem igen hittem benne.

..de ne bomlassz, Covid témánál kellene maradjunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.