Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107701) Asbee válasza #20749568 (#107699) üzenetére


Asbee
veterán

Elképesztő. Az ember azt hinné 2021-ben ilyen már nem létezik.

(#107702) kolopele válasza #20749568 (#107699) üzenetére


kolopele
nagyúr

Pedig komolyan gondolja attól tartok. Nagy a baj, nagyon nagy :(
Asbee: Létezik, hidd el.

[ Szerkesztve ]

(#107703) _Atesz válasza #20749568 (#107699) üzenetére


_Atesz
addikt

20 éve még én is ezt gondoltam volna. Ha valaki, én bele voltam ragadva az anyagba, úgymond.
Ez tipikusan olyan dolog, hogy kipróbálod és megtapasztalod. Nem kell elhinni senkinek semmit.
Ami a nyelvet illeti, külföldi nyelvészprofesszorok méltatják a magyar nyelvet, el kell olvasni.

(#107705) kolopele


kolopele
nagyúr

Azt hiszem megnézem a másik két topicot, a remény hal meg utoljára.......................

(#107706) _Atesz válasza #20749568 (#107704) üzenetére


_Atesz
addikt

írd le pontosan mivel nem értesz egyet, és bizonyítsd annak az ellenkezőjét. Addig nálad a hülye labda.

(#107708) _Atesz válasza #20749568 (#107707) üzenetére


_Atesz
addikt

Pontosan.
Végezd el ezt a kísérletet pl: [link]
Várom az eredményed.

(#107709) Asbee válasza _Atesz (#107706) üzenetére


Asbee
veterán

Ez még mindig nem úgy működik, hogy beböfögünk valami oltári ökörséget majd más bizonyítsa az ellenkezőjét....

(#107710) _Atesz válasza Asbee (#107709) üzenetére


_Atesz
addikt

Ott a videóban a tök egyszerű kísérlet. Bárki elvégezheti. Már más is megtette, aki ugyanígy nem hitt benne. Meglepődött.
Vagy simán csak vízzel, ha már lusta vagy csíráztatni.

(#107711) pjen válasza _Atesz (#107691) üzenetére


pjen
félisten

Lehet azért iszik kétszer annyit mert valami hiányzik belőle, legalábbis kevesebb van benne.Valamelyik ásványi anyag.

(#107712) _Atesz válasza pjen (#107711) üzenetére


_Atesz
addikt

Ez már többszörösen be lett bizonyítva, hogy az ásványi anyagokat nem vízzel, hanem kelátos kötéssel, étellel kell bevinni.
Aki beszerelte az RO szűrőt, ő maga mondta, hogy semmiképp sem javasolja, hogy rakjak bele visszasózó egységet. Persze nem is akartam, csak megkérdeztem mi a véleménye.

(#107713) Coyot válasza _Atesz (#107708) üzenetére


Coyot
őstag

Én fölé dobnék egy életenergia grabovoj számot, tuti dupla a termés! 91 809 814
De ha sokat használod eljönnek érted a tudjukkik mert nem lehet mindenkinek egyszerre jó.

;]

Má' nem

(#107714) pjen válasza _Atesz (#107712) üzenetére


pjen
félisten

Lehet, bár nem véletlen isznak az emberek ásványvizet és a deszt víz ivásba hosszú távon tényleg bele lehet halni.Egyébként szerintem az igazán jó ivóviznek nincs is íze.

(#107715) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Hát emberek, ez a topik negyedév alatt sokkal szórakáztatóbb lett! :D Kár volt kihagynom, no persze volt ebben önkéntes segítségem. :N

_Atesz

Szakkolega úr! Mit kell írnom a víz alája, ha savanyót szeretnék és mit ha édeset? Tudsz ebben segíteni?

Ja és öreganyám mit írhatna a lábivize alá, ha szeretné, hogy elmúljon a bütyök neki onnan? (ez komoly)

No és mi van akkor, ha túléled saját magadat? Nincs ilyen mellékhatása a víznek, amit iszol?

[ Szerkesztve ]

(#107716) Asbee válasza Coyot (#107713) üzenetére


Asbee
veterán

Én most alátettem hogy Mészáros Lőrinc. Aztán reggelre meglátjuk, bevesznek-e a buliba.

(#107717) t72killer válasza #20749568 (#107707) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így van, olvass végig 8 kötet enciklopédiát, végezz kísérleteket, aztán 2 hét meló után "nem jól csináltad, újra" :DDD .

#107709: isten hozott a konteóvilágban :)).

#107715: Mayak-ból kunyizni kell pár melegedős kavicsot, ami kéken világítósra csinálja a vizet, sztem tuti lesz a hatás :DD

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107718) pjen válasza _Atesz (#107694) üzenetére


pjen
félisten

Ez így igaz.Valóban más íze lesz. Picit megposhad.

[ Szerkesztve ]

(#107719) _Atesz válasza pjen (#107714) üzenetére


_Atesz
addikt

Beszéltem olyan emberrel, aki évek óta csak deszt vizet iszik. Rákos és ezt ajánlották neki, többek közt. Nem halt bele a deszt víz ivásba.
Én telenként fogok inni deszt vizet, még ha nem is csak azt kizárólagosan. Már csak azért is télen, mert elég rendesen fejleszt hőt a masina, legalább nem veszik kárba.


Coyot

Hehe, próbáld ki, sosem lehet tudni. :D

(#107720) _Atesz válasza t72killer (#107717) üzenetére


_Atesz
addikt

Ez a legjobb, tök egyszerűen meg tudod csinálni, és szinte pénzbe sem kerül. Elfogadom az eredményt, sőt, nem is kell beszámolni róla, nem én vagyok a lényeg a képletben.

(#107721) pjen válasza _Atesz (#107719) üzenetére


pjen
félisten

Mekem kollégám apja kőmüves volt és gége rákos.A korházban azt kérte a feleségétől hozzon be naponta egy kevés rumot.Az orvos azt mondta nyugodtan, hisz csak hetei vannak.Meggyógyult, akkor igyúnk rumot?

(#107722) t72killer válasza _Atesz (#107720) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Csináltál vakpróbát, egyik pohár alatt a januári gázszámla, másik alatt egy Michelle Wild fotó, harmadik alatt a "szeretlek" felirat, majd úgy kóstolni, hogy csak az eredmény leírása után tudod meg melyik melyik volt?

#107721: ha ízlik, simán :DDD . Egyébként pszicho hatása is van ha az ember megkapja a kedvencét, a nyugodt nem szorongó (=jobban alvó?) ember jobban gyógyul.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107724) _Atesz válasza #20749568 (#107723) üzenetére


_Atesz
addikt

Na látod, itt a gond. Nyilatkozol valamiről, amiről gőzöd sincs. Megbizonyosodhatnál, na de azt már nem, mert te tudod, hogy hülyeség.
Csak azért nem nevezlek idiótának, mert 20 éve én is ezt írtam volna..


t72killer

Még nem, nekem elég egyértelmű volt rögtön az első eredmény.
Ismerősnek van egy kombucha tenyészete, berakta alá a papírt, és igen meglepődött, az opálos víz kitisztult, maga a gomba tenyészet pedig sokkal jobban festett. Jellemezte is, de nem emlékszem hogy írta le, mi változott, de teljesen ledöbbent.

[ Szerkesztve ]

(#107725) csapee


csapee
senior tag

Tiszta Freak-show csak ingyen. Dicső XXI. század

Csapee

(#107727) lacafaca válasza kolopele (#107700) üzenetére


lacafaca
őstag

hogy jön ide most egy 10 éves gyerek...tényleg nem tudsz semmit normálisan értelmezni? és még én vagyok troll.. :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107728) lacafaca válasza ubyegon2 (#107715) üzenetére


lacafaca
őstag

na mivan elveszett...aztán vigyáztam, nehogy meg egy évre tiltsanak ki :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107729) _Atesz válasza #20749568 (#107726) üzenetére


_Atesz
addikt

Ugyanezt gondolom én is rólad. Persze ha egy neves szaklapban látnád leírva a kísérlet eredményét, akkor rögtön elhinnéd.
Tényleg jellemző rátok, hogy még a saját szemeteknek sem vagytok hajlandóak hinni, kell a fősodor megerősítése. Amit laca linkelt korábban, tökéletesen igaz. :C

(#107730) Daffni2 válasza pjen (#107714) üzenetére


Daffni2
addikt

"deszt víz ivásba hosszú távon tényleg bele lehet halni."

Hú, 2021-ben élünk, ekkora blődséget azért nem kellene terjeszteni.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#107732) _Atesz válasza #20749568 (#107731) üzenetére


_Atesz
addikt

Nem, én saját magam tapasztaltam meg, és ez itt a lényeg. Ráaásul úgy, hogy nem is igazán hittem benne.

(#107733) Coyot válasza Asbee (#107716) üzenetére


Coyot
őstag

Üzletfejlesztésben siker és tőkegyarapodás: 814418719
Csak így fog menni... Lehet ám hogy Lölö titka is ez! Ki kell próbálni és meglátod.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#107735) _Atesz válasza #20749568 (#107734) üzenetére


_Atesz
addikt

Vigyázz, mert valamelyik vallásos fórumtárs még bepöccen az orbitális poénodon.

(#107736) lacafaca


lacafaca
őstag

na emberek...mindenkibe lesz minden ;] mondod most fájzeresként: túrókat...dehogynem...ha nem mész a 3.-ra, bevonják a kártyádat és annyi leszel, mint én :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107737) _Atesz válasza lacafaca (#107736) üzenetére


_Atesz
addikt

"a magyar egészségügy felkészült a negyedik hullámra"
:DDD

(#107739) _Atesz válasza #20749568 (#107738) üzenetére


_Atesz
addikt

Egyes "felvilágosultabb" (hitgyülis) felekezetben állítólag átkoznak is. Csak óvatosan. :D

(#107741) ubyegon2 válasza lacafaca (#107728) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

A következő koholtvádas kitiltásom fél év lesz, mivel most is volt egy egy évvel azelőtti.
De legalább az olvasást nem fogom kihagyni.:DD

Viszont nem vagy most sem egyedül, ez jó!

[ Szerkesztve ]

(#107742) _Atesz válasza ubyegon2 (#107741) üzenetére


_Atesz
addikt

Na mesélj, mi volt az a koholt vád. Itt azért úgy vettem észre nem szokták ész nélkül osztani a kitiltásokat.

(#107743) ubyegon2 válasza _Atesz (#107742) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Arogáncs voltam. Mondjuk ez igaz is, szóval téves a koholt vád, csak most kezdek jobban visszaemlékezni és ugye hosszú lajstrommal rendelkezem.😬
No szóval arroganciáért 3 hónap elég túlzó volt, tekintve, hogy ilyen alapon kb az egész topik zárható lenne. Az adott threadben meg minden résztvevő arrogáns volt. Nem volt egy emlékezetes ügy, hsz-em sem lett törölve.
Gondolom modera szaki épp azt írta a víz alá, hogy kinyúvasztani! 😃 Egészségére!

(#107744) t72killer válasza _Atesz (#107724) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akkor javaslom azt a vakpróbát, 3x elvégezve :R. Kell hozzá 3 pohár egy köralakú tányéron. A poharak alá téve a megfelelő szellemidéző médiumot, állni hagyod az álmoskönyv által javasolt ideig, majd csukott szemmel megforgatod, megkóstolod az egyiket és félreteszed a poharat. Ha édes volt a helyére teszel egy előkészített söröskupakot, ha nem, akkor semmit. Kóstolod a másodikat, annak is a helyére teszel valamit íze alapján, továbbra is folyamatosan csukott szemmel. A "kedvencbe" nem ér menetközben kockacukrot tenni :DDD

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107745) Qtya123


Qtya123
őstag

Huhh, most olvastam végig a mai nap hozzászólásait.
Hát... mint mondjak, ez egy elég erős napra sikeredett. :DDD

(#107746) kolopele válasza lacafaca (#107727) üzenetére


kolopele
nagyúr

Azért valahol vicces, hogy én vagyok a troll egy olyan oldalon, ahol ott vagy te meg Atesz barátod :DD :DDD Persze ha ezt az egészet komolyan is gondoljátok, az már klinikai esetnek számít.

[ Szerkesztve ]

(#107747) _Atesz


_Atesz
addikt

"Minden idős embert, aki nem vette fel az oltást, személyesen fogunk felkeresni"
[link]

Ez most fenyegetés akar lenni?

(#107748) BalanceR


BalanceR
addikt

Elmegyek egy baráti sörrentésre és mire jövök vissza?
Energizált, "pozitív szavas" RO víz, meg desztillált víz télen, pí vízet kedvelő kutya, és reflux gyógyítás sarlatán módra.... A koronavírus topicban...
Köszi modi, igazán jól nyomod.
Maunika show lett a topicból pár óra alatt.... :)

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107749) Cs1csó válasza BalanceR (#107748) üzenetére


Cs1csó
félisten

Déli sarkról letört jéghegy amit a japánok haza vontattak majd felolvasztottak, üvegbe zártak, na azt kell inni.

(#107750) -Skylake- válasza _Atesz (#107729) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nem papa, nem nekunk kell a fosodor. Ti hiszitek azt, hogy kulonlegesek vagytok mert megkerdojeleztek mindent ami altalanosan elfogadott. Tudod mi a gond ? Hogy nem kulonlegesek, hanem kuloncok vagytok. Nem pozitiv, hanem negativ ertelemben logtok ki a sorbol.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.