Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106651) pjen válasza kolopele (#106637) üzenetére


pjen
félisten

Nem attól volt.Üveg test leválás és még valami. Doki mondta, hogy mi, latinul.

(#106652) Asbee válasza lacafaca (#106650) üzenetére


Asbee
veterán

de legalább beismered :D

(#106653) Nikaré válasza lacafaca (#106649) üzenetére


Nikaré
őstag

Vagy átesni prosectura átvizsgáláson, persze, ha már viccelsz ezzel (is)

(#106654) lacafaca válasza Asbee (#106652) üzenetére


lacafaca
őstag

ha már gyarló az ember, legalább legyen egyenes és őszinte...és töltse el ezt a kis galaktikus nanoszekundumot jókedvvel ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106655) lacafaca


lacafaca
őstag

na akkor meg lehet nyugodni: hivatalos :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106656) Disk4mat válasza lacafaca (#106655) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Ezen mi a meglepő, vagy váratlan?
Várható volt, miután mindenhol ez a tendencia.
Miért lógna ki a szittya Magyaror?
Kb, mintha azon akadnánk fenn, hogy télen havazás várható.

[ Szerkesztve ]

(#106657) laszlohu válasza szabi__memo (#106632) üzenetére


laszlohu
addikt

Nem az a hülyeség, hanem felteszem azért linkelted be, mert egyetértesz vele, mármint, hogy vezessék vissza a maszkot.

(#106658) szabi__memo válasza laszlohu (#106657) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Hidd ezt

(#106659) Cs1csó válasza lacafaca (#106655) üzenetére


Cs1csó
félisten

:U
Attól még hogy ez a félkegyelmű bejelenti még bármi - is - lehet, de a tendenciát csak egy vak nem látja, sajnos úgy tűnik lesz 4. hullám. Bár szerintem nem volt 3. hullám sem, hanem a második tartott nyárig szinte folyamatában. Sőt az első hullám nem is volt igazi hullám tehát valóságban egyetlen valamire való hullám volt : a második.

(#106660) lacafaca válasza Disk4mat (#106656) üzenetére


lacafaca
őstag

nem kell tovább kétségek közt lennetek...indulhat a 4. menetre való felkészülés...már csak az a kérdés, hogyan, mekkorára és mikortól :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106661) Cs1csó válasza lacafaca (#106660) üzenetére


Cs1csó
félisten

1. szeptember 1-jéig semmiképp nem fog indulni, kivárja a nyár végét, az augusztus 20-i bulit és megvárja az iskolakezdést.

2. a másik tippem, hogy az igazi beindulásra meg kell várni két dolgot:
- az iskola elkezdését és legalább 2-3 hétig keveredjenek a gyerekek
- hűlni az időjárásnak

Szerintem erre októbernél hamarabb nem lesz meg a kellő konstelláció.

(#106662) Floyd80 válasza lacafaca (#106655) üzenetére


Floyd80
addikt

Ez a fickó mindig akkor bújik elő a szekrényből, ha már elmúlt a veszély. A 4. hullámban ismét Mathias Rex legót fog játszani. Illetve a mohácsi csata is át lesz értékelve, mert miniszteri biztos kapott, meg kellene nyerni valahogy.

...az emberek jelentős része át van oltva..

Miért kell ezeknek mindig megerőszakolni ezt a nyelvet?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#106663) kolopele válasza pjen (#106651) üzenetére


kolopele
nagyúr

Sajnálatos, remélem jobban lesz.

(#106664) kolopele válasza lacafaca (#106644) üzenetére


kolopele
nagyúr

A kliséket te írod folyton, a megvakulás lesz most a legújabb? Kolléga rokonának üvegtest leválása volt, semmi köze nincs az oltáshoz.

(#106665) pjen válasza kolopele (#106663) üzenetére


pjen
félisten

Köszönjük.Doki azt mondta 99% magátol rendbe jön.

[ Szerkesztve ]

(#106666) kolopele válasza pjen (#106665) üzenetére


kolopele
nagyúr

Üvegtesti homály lehet akkor a probléma, mivel a retinaleválás nem igazán jön magától helyre. Rövidlátóknál és a kor előrehaladtával mint minden másnak, ennek a betegségnek is nő az esélye. Gondolom rendszeres szemészeti kontrollra azért majd járnia kell.

(#106667) pjen válasza kolopele (#106666) üzenetére


pjen
félisten

3 Havonta kontrol.

(#106668) kolopele válasza pjen (#106667) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ki ne hagyja majd, sokan szeretik a szűrővizsgálatokat is hanyagolni. Van egy barátom, elvileg sosem volt semmi baja, évekig győzködtem hogy legalább egy nyomorult vérvételre menjen már el, és ott derült ki hogy a cukra 15 mmol/l éhgyomorra, a vérzsírszintjéről már ne is beszéljünk. Sok alattomos betegség van, ami évekig nem okoz tüneteket, nem fáj (a rák is ilyen), aztán azt mondják sokan hogy hirtelen lett beteg az illető, holott már évek óta.

(#106669) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Bár lektorálatlan tanulmány, de azért nem nevenincs senkiktől: a géneken is múlhat milyen súlyos a covid lefolyása

További sikereket kívánok a káposzta és vitamin kúrákhoz

[ Szerkesztve ]

(#106670) lacafaca válasza szabi__memo (#106669) üzenetére


lacafaca
őstag

tudományos hablaty...további jó oltakozást(sicc) :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106671) szabi__memo válasza lacafaca (#106670) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Köszönjük doktorúr

(#106672) lacafaca válasza szabi__memo (#106671) üzenetére


lacafaca
őstag

szívesen...bármikor ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106673) pjen válasza szabi__memo (#106669) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem ezt hívják evolúciónak.Ezért nem haltunk ki egyéb fertőző betegségekben se.Pestis, TBC, és egy csomó egyéb.

(#106674) gergo5991


gergo5991
őstag

(enyhe) covidon átesetteknél valakinél fordult elő memória vesztés? vagy csak én próbálom ezt is a covidra magyarázni? legutóbb pld a telefonomat kellett master resetelni mert elfelejtettem a kódját amit napi 10-20x beszoktam irni, ujonnan meg a telefonszámomat felejtettem el totál.

(#106675) kolopele válasza szabi__memo (#106669) üzenetére


kolopele
nagyúr

A gének nagyon sok mindent befolyásolnak, aki még ezt sem hiszi el az egy tanulatlan ........valaki.

(#106676) kolopele válasza gergo5991 (#106674) üzenetére


kolopele
nagyúr

Barátom nem talál ki azóta olyan helyekről, ahova hetente többször is járt. A CT agyi elváltozást mutatott ki nála, már írtam is erről valahol fentebb. Szóval igen, előfordulhat, bizonyított post covid hatás (persze nem a tanulatlanok körében).

(#106677) szabi__memo válasza gergo5991 (#106674) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Interferál a chip a telóval. Gyakori, a tied már 5G-s lehet. Súlyosabb lefolyású esetekben tönkre is mehet a teló ;]

(#106678) daneel_hu válasza gergo5991 (#106674) üzenetére


daneel_hu
addikt

"(enyhe) covidon átesetteknél valakinél fordult elő memória vesztés? vagy csak én próbálom ezt is a covidra magyarázni? legutóbb pld a telefonomat kellett master resetelni mert elfelejtettem a kódját amit napi 10-20x beszoktam irni, ujonnan meg a telefonszámomat felejtettem el totál."

Nálam volt, de nem mondanám enyhe covidnak. :D
Amolyan középszarnak inkább, szerencsére tüdő és szív – kopp kopp –, nem volt érintett.
Novemberben lábaltam ki a fertőzésből - december/januárban voltak memóriavesztéses tüneteim. Talán ez volt az egyetlen komolyabb longszerű tünetem a betegség után.
Utolsó 15 másodperc napjában 30-40 alkalommal "eltűnt". Kvázi demencia.

Azóta úgy tűnik ez helyrejött.
Sporttal kivártam majdnem két hónapot. (tenisz)
Most már 38 fokban is lenyomok 2 órát ha kell. :D

(#106679) lacafaca válasza daneel_hu (#106678) üzenetére


lacafaca
őstag

ezt a szuperképességet putinpapától kaptad ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106680) pjen válasza daneel_hu (#106678) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem ezzel a két óra 38 fokban nem edzed, agyonvágod a szervezeted.

(#106681) Qtya123 válasza Disk4mat (#106656) üzenetére


Qtya123
őstag

"Miért lógna ki a szittya Magyarország?"

Hát mert kerek 1 hónappal ezelőtt megmondták fényességes iránymutatóink: [link]

"Ott, ahol ilyen magas a koronavírus elleni átoltottság, mint Magyarországon, nem fog bekövetkezni negyedik hullám - mondta a Semmelweis Egyetem rektora a Kossuth rádió Vasárnapi újság című műsorában."

Akkor én ezt most nem értem, jaj hát mán' teljesen össze vagyok zavarodva! :F :Y

(#106682) szabi__memo válasza Qtya123 (#106681) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A kardiológus prof? Az ért hozzá..

(#106683) kolopele válasza Qtya123 (#106681) üzenetére


kolopele
nagyúr

Merkely pont az az ember, akinek ebbe bele sem kellett volna szólnia, mert nem az ő világa. Az átoltottsággal eleve az az egyik nagy probléma, hogy sokan kínaival vannak oltva, és sokan meg csak egy oltást vettek fel, mivel mentek EB - re meg nyaralni, buliba. Csalóka így az egész.

[ Szerkesztve ]

(#106684) Qtya123 válasza szabi__memo (#106682) üzenetére


Qtya123
őstag

Persze, hogy nem ért. De pont ez a baj, hogy ezt az embert állítják ki az egész ország elé, hogy össze-vissza nyilatkozzon...

Aztán utána meg újra kiállítják és azt fogja mondani, hogy emberek itt a 4. hullám és aki még nem oltatott, az oltasson, mert BIZTOSAN el fogja kapni a vírust. Aztán csodálkoznak majd, hogy sokan legyintenek rá, hogy nem kell nekem az oltás, ilyen hiteltelen kutya akar észt osztani, mikor 1 hónapja teljesen mást beszélt.

Nem értem vírussal kapcsolatban hogyhogy még képernyőre engedik ezt az embert. Nevetségesen hiteltelenné tesz mindent.

[ Szerkesztve ]

(#106685) lacafaca válasza pjen (#106680) üzenetére


lacafaca
őstag

van nap, amikor 12 órát is kinn vagyok..reggel 5től 11ig lehet kibírni a fóliát, aztán 6tól sötétig. nem mérem a fokot/páratartalmat, mert ha dolog van, nem csinálja meg helyettem senki...igaz ebéd után herevere-jó sok pancsival, de nyáron engem a falak nem látnak, csak ha aludni jövök este :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106686) szabi__memo válasza Qtya123 (#106684) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Hát, ennek a kormánynak nem probléma ha hiteltelen embereket tesz ki a kirakatba

(#106687) Qtya123 válasza szabi__memo (#106686) üzenetére


Qtya123
őstag

De akkor ne is csodálkozzon, hogy az 5.5 millió oltott száma nem igazán fog már nőni.
Aki akarta az már beoltatta magát, aki meg nem, az eztán sem fogja. Egy kevés bizonytalan van még, de azokat az ilyen ellentmondó nyilatkozatok nem az oltás felé fogják tolni.

(amúgy a politikai szálhoz: nagy általánosságban sajnos sem a kormánynak, sem az ellenzéknek nincs hitelessége ebben az országban és ez nagyon elszomorító)

[ Szerkesztve ]

(#106688) nagylaci6417 válasza kolopele (#106643) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

A Kovidisták meg arról vannak meggyőződve hogy a kovid után törték valami az csak long kovid lehet..

(#106689) kolopele válasza nagylaci6417 (#106688) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem feltétlenül. Akkor gyanús az ilyen amikor sok embernél megtörténik.

(#106690) nagylaci6417 válasza gergo5991 (#106674) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Nálam volt előtte is utánna is 10 sör után.megoldás ként vettem iPhone-t Face-id a probléma megoldodott

(#106691) Cs1csó válasza kolopele (#106666) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez egyértelműen mulitoptipupiloptómia :DDD

(#106692) S e t h válasza Cs1csó (#106691) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ah, I see you are a man of culture as well. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#106693) kolopele válasza nagylaci6417 (#106690) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az ilyen "tudományos" válaszok miatt nem értem min is csodálkoztok ti antivaxxerek.

[ Szerkesztve ]

(#106694) gergo5991 válasza nagylaci6417 (#106690) üzenetére


gergo5991
őstag

sötétben nem ismert fel a face id és kérte a kódot = master reset, az icloud is szarakodott szóval mindent vitt..

(#106695) syberia válasza szabi__memo (#106669) üzenetére


syberia
veterán

Ha D vitamin hiányos vagy, 14-szer nagyobb az esélyed a súlyos covidra.

A káposztával mi a gond? :P

kolopele: Továbbra is várom hogy valaki definiálja az "antivaxxer" kifejezést, mert így nem tudom hova tenni. :U

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#106696) kolopele válasza syberia (#106695) üzenetére


kolopele
nagyúr

Pedig nem olyan nehéz. Menj fel mondjuk olyan oldalakra, ahol Gődény, Pócs, Fórizs, meg a hozzá hasonló emberek adásait láthatod, és az ott kommentelőket. Ezek mind oltásellenesek, ami ugyanaz mint az antivaxxer. Minden tudományos tény nélkül állítanak marhaságokat, jönnek a szomszédom is meghalt szövegekkel, fake oldalak cikkeit linkelik be. Az Ázsiába szakadtam az, amit érdemes nézni talán egyedül a Youtube - on. A D vitamin meg nyilván jó, de nem csodaszer. A káposztával meg sok gond van, nekem például nagyon nem szereti az epém :D

(#106697) fatal` válasza syberia (#106695) üzenetére


fatal`
titán

"A káposztával mi a gond?"
Leginkább a borzasztó íze. :DDD :DDD

(#106698) Cs1csó válasza syberia (#106695) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az epe problémások csak óvatosan, bár szerintem aki túltolja annak akár még az "egészséges" epéje is előbb-utóbb neheztelni fog.

(#106699) HellGreg


HellGreg
őstag

Azért nagyon bírom, amikor egy kardiológus profot fikáznak az itteni autószerelők - informatikusok - bolti eladók és még nem tudom kik, hogy nem kompetens a témában. Nyilván nem tanult az orvosin járványtant, fingja nincs semmiről. Bezzeg a topiklakók, mind járványügyi szakemberek. :C :DDD

(#106700) kolopele válasza HellGreg (#106699) üzenetére


kolopele
nagyúr

Szerintem kicsit ezt most félreértetted. Merkely egy kiváló szívsebész, de nem virológus. Nekem két rokonom is többet tud erről, lévén immunológusok, sógornőm meg egyenesen a tüdőrák kutatás vezetője Pécsen. Gondolom ha követted a topikot olvashattad, ha valaki oltás párti, az én vagyok, csak Merkely más területen alkotott nagyot. Úgy van ezzel az ember mint mondjuk Gődénnyel, Pócs doktorral, Fórizs Eszterrel, hogy maradjon mindenki a saját területén (más kérdés, hogy ők még ott sem az élbolyban tanyáznak, sőt inkább lehetne őket az orvostudomány kóklereinek nevezni). Nyilván az lenne a jó ha Merkelynek lenne igaza a 4. hullámmal kapcsolatban, de erre szinte semmi esély nincs sajnos.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.