Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106151) lacafaca válasza Sir Pocok (#106148) üzenetére


lacafaca
őstag

;] mindenre is

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106152) syberia válasza szabi__memo (#106141) üzenetére


syberia
veterán

Én mindent (is) elhiszek Faucinak. Ő csak az igazat szokta mondani. Tuti.

(#106142): jenkiceci XD egy betűt azért ki lehetne cserélni ;]

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#106153) kolopele válasza lacafaca (#106134) üzenetére


kolopele
nagyúr

Most aztán jól megijesztettél ezzel......Vagy mégsem? :)

(#106154) t72killer válasza Disk4mat (#106135) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az összes oltott kihalt a topikból, még a rokonaik is ;]

Avagy az örökzöld:))

#106130: de te mint nem oltott, garantáltan nem fogod kitermelni a következő armageddont :DD Segítek: ahhoz, hogy egy mutáns kialakuljon, SOKÁIG kell egy gazdaszervezetben lennie a vírusnak, hogy legyen ideje változni, a változatoknak érdemi mennyiségben elszaporodni és még fertőzni is. A kiindulás lehet mutáns1, ami ellen ugyebár x%-al védenek az oltások = mutáns1 az oltottban jóval rövidebb ideig él, mint az oltatlanban, még akkor is, ha megbetegíti.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#106155) kolopele válasza t72killer (#106154) üzenetére


kolopele
nagyúr

Meddig leszünk képesek sakkozni a galambokkal? :)

(#106156) Ricardo válasza kolopele (#106155) üzenetére


Ricardo
félisten

Elég kitartóak vagytok.

(#106157) _Atesz válasza t72killer (#106154) üzenetére


_Atesz
addikt

Magyarázd el Lisziewicz Juliannának, hogy te így látod.
Szerintem elég egyértelműen elmondja, hogy az oltottakban tanulja meg a vírus, hogy tud kibújni a vakcina hatásossága alól. Talán nem vagytok annyira csekély értelműek, hogy ezt fel tudjátok fogni.

(#106158) szabi__memo válasza _Atesz (#106157) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az oltatlanság a megoldás. Soha semmire nem szabad. Évszázadok óta tudjuk

(#106159) _Atesz válasza szabi__memo (#106158) üzenetére


_Atesz
addikt

A rendesen kitesztelt, hagyományos oltásokat ne keverd már össze ezekkel az új típusú kísérleti oltásokkal.

(#106160) Qtya123 válasza t72killer (#106154) üzenetére


Qtya123
őstag

Ha már gazdatest, így reggel korán hirtelen ez ugrott be róla önkéntelenül: [link]

Anno még trollkodásból feleségem mamájának akartam is egyet csináltatni, hogy tegye fel a régi hímzett falvédője helyett. :)

[ Szerkesztve ]

(#106161) _Atesz válasza Qtya123 (#106160) üzenetére


_Atesz
addikt

t72killer titánnal csak óvatosan, nem mindegy milyen hangnemet ütsz meg.
Ő már akkora szagtekintély itt, hogy saját véleményt ír le, amivel szembemegy egy immunológus véleményével.
Szerintem ez az oltás egyik mellékhatása lehet. :DDD

(#106162) szabi__memo válasza _Atesz (#106159) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ja hogy mivel kísérleti azért mutálódnak a vírusok. Értem már :DD

[ Szerkesztve ]

(#106163) _Atesz válasza szabi__memo (#106162) üzenetére


_Atesz
addikt

Ezennel kinevezlek az oltottak szóvivőjének!

(csak ne felejts el kérlek te is saját szakvéleményt írni)

(#106164) Qtya123 válasza _Atesz (#106161) üzenetére


Qtya123
őstag

Vegyétek könnyedén a dolgokat, ne marakodjon senki a másikkal, személyeskedni meg főleg ne személyeskedjen senki.

Ja és mindkét oldalról kerülni az elborult szélsőséget. Más egyebet jelenleg nem tudok hozzáfűzni. :)

Ja még annyit, hogy itt a nyár, jó az idő legyen boldog mindenki, használja ki mindenki úgy, ahogy szeretné és neki jó. :K Más egyéb nem kell. :D De tényleg.

[ Szerkesztve ]

(#106165) szabi__memo válasza _Atesz (#106163) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igyekszem csak követni a logikád. Sajnos nem lehet

(#106166) lacafaca válasza syberia (#106152) üzenetére


lacafaca
őstag

kihagytad a C-t....az nem véletlen vót ott :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106167) _Atesz válasza szabi__memo (#106165) üzenetére


_Atesz
addikt

Szabi, az ősten áldjon meg. Hol máshol tudná megtanulni a vírus, hogy kibújjon a vakcina hatásossága alól, mint az oltott személyben. Ez egyáltalán nem bonyolult, ezt mondja el a hölgy: [link]

(#106168) lacafaca válasza kolopele (#106153) üzenetére


lacafaca
őstag

eszem ágában nem volt....tudom jól, a tudomány oltárán ti mindent figyelmen kívül tudtok hagyni, ha ciánt kellene inni azt is megtennétek, mert aszonta a phd főmufti...csak mint érdekességként hoztam ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106169) szabi__memo válasza _Atesz (#106167) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Értem én, ezért mondtam kettővel korábban, hogy az a megoldás, hogy nem oltakozunk.
Soha semmire. Pont
Aztán jöttél azzal, hogy az baj, hogy kísérleti :))

[ Szerkesztve ]

(#106170) lacafaca válasza _Atesz (#106161) üzenetére


lacafaca
őstag

a tankos még oltatlan, ne vegzáld emiatt :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106171) _Atesz válasza szabi__memo (#106169) üzenetére


_Atesz
addikt

Nem csak hogy kísérleti, hanem teljesen más típusú oltások, valójában nem is lehet oltásoknak nevezni őket, ezért is hívják inkább vakcinának.
A hagyományos oltás arról szólt, hogy egy halott, vagy legyengített vírust injekcióztak be, amire a szervezet reagált és kifejlesztette a védekezést ellene.

Ezek a vakcinák teljesen más elven működnek. Ezt kellene megérteni.
Ezért írtam ne keverd össze a kettőt.

Van egyébként természetes, kedvezőtlen mellékhatásoktól mentes védekezés, már sokszor linkeltem: [link]
Tehát ha védekezni szeretnél, akkor van rá mód, hogy ne kelljen magad kísérleti nyúlként használnod. Oltakozzanak csak mások, majd ha 2-3 év alatt bebizonyosodik, hogy ezek a fajta vakcinák biztonságosak, akkor lehet róla szó, addig én köszönöm nem kérek belőlük, ennyi.


lacafaca

:Y
Azonnal szurit neki! :D

[ Szerkesztve ]

(#106172) szabi__memo válasza _Atesz (#106171) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A nálunk is elérhető Sino az 2 generációval régebbi, jól kiforrott technológiával készült, nem nevezhető ilyen módon kísérletinek. Oltasd magad azzal ha az újakban nem bízol :K

(#106173) _Atesz válasza szabi__memo (#106172) üzenetére


_Atesz
addikt

Minek? Bebizonyosodott, hogy annak a legrosszabb a hatásossága.
A proteázgátlás bármelyik mutáns ellen ugyanolyan hatékony tud lenni, hisz a vírus proteáz szálakkal kapcsolódik. Ennyi.
Ennek az egész helyzetnek véget lehetne vetni, ki lehetne dobni az összes nyüves vakcinát a kukába, nem kellenének gazdaságromboló lezárások, kulazsákok a fejre... de akkor nem tudnák végrehajtani az eltervezett vakcinázásokat: [link]

[ Szerkesztve ]

(#106174) szabi__memo válasza _Atesz (#106173) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A régi szar, az új kísérleti. Neked semmi sem jó
"Véget lehetne vetni". Igen, ehhez kell a vakcina. Vagy te hogy képzeled mint tudós? C vitaminnal?

(#106175) S e t h válasza Qtya123 (#106164) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jó idő, ja, azért döntöget csúcsokat Paks a légkondik miatt, de igen, legyen mindenki boldog, azok is akiknek nem jutott légkondi. :DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#106176) radi8tor válasza S e t h (#106175) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekünk van, de nem használjuk már vagy 8 éve. Lehet már be se kapcsolna. :D

Van, aminek jól jött a hőség

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#106177) S e t h válasza radi8tor (#106176) üzenetére


S e t h
nagyúr

Fórumon olvasom a 30 fok feletti házon belüli hőmérsékleteket, az tuti jó, főleg amikor a halál okának vmi szervi traumát írnak le a baleset után és nem a kialvatlanságot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#106178) pjen válasza radi8tor (#106176) üzenetére


pjen
félisten

Szerencsés helyen laksz, vagy jól bírod. Nálunk mult héten este tizkor még 29 fok volt egy klímázatlan szobában.Hát abban aludni.....

(#106179) radi8tor válasza pjen (#106178) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Óbuda panel 8. emelet. Szerencsésnek mondhatom magam. :D
Rosszabbul vagyok a klímás irodák miatt. Hosszabb távon ez jött be, nem a hősokk amit folyton kap az ember amint kilép otthonról vagy a munkahelyről.

⭐ Stella

(#106180) LED333 válasza radi8tor (#106176) üzenetére


LED333
csendes tag

Na persze, milyen jó a dinnye! Kérdés, hogy kinek jó? Kérdés, hogy kiknek jó?!
200 Éve még sehol nem volt Magyarországon, most meg tonnaszám termesztik!
A búza ~7000 éves, bevált növény, erre az östermelőmaffia ránk erőlteti ezt a KÍSÉRLETI zöld gömböt ahelyett! Tele van cukorral, ami köztudottan rombolja az emberi szervezetet, nem más mint méreg!! Ráadásul rohadt vízigényes növény, idén alig esett,honnan az a sok víz?
Megmondom én! Elveszik az emberek ivóvizét, hogy ezt az undorító , és káros növényt termesszék tonnaszám! Ébredjetek! Vajon kinek az érdeke elvenni a vizünket, és cukros, ronda, drága dinnyét termesszen, ami megöl!? Ez tervezett népírtás! Már csak azért sem fogok dinnyét venni, helyette eszek egy jó kis proteázgátló-pörköltöt! (Ha naponta 14-szer leírom, hogy proteázgátlás, biztos komolyanvesztek) A Facebookon van egy jó kis recept, a tudnodkellmiazigazságistenifény- oldalán van megosztva!

(#106181) Coyot válasza radi8tor (#106179) üzenetére


Coyot
őstag

Hát igen a klíma használatához is fel kell nőni.

LED333: :DDD

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#106182) Qtya123 válasza S e t h (#106175) üzenetére


Qtya123
őstag

Hogy nektek semmi nem jó! :DDD

Melegben a kialvatlanságtól szervleállás? Alig pár nap kánikula volt eddig? Tényleg gyakori lenne ilyen halál?

Jó, a meleg az tényleg ember függő. Nekem 25 fok alatt már kezd elmenni az életkedvem. 25-30 között érzem azt, hogy megérkeztem. 35 felett, hogy most azért már meleg van.

Szoba benti hőmérséklet 29 fokig rendben van nálam. 30-31-nél kell némi szellő és ennyi. Autóban azért nyűgösebb vagyok, ott 25 fokot csinálok.

Persze fizikai aktivitásnál meleg térben mérhetetlenül izzadok, de inkább 1000x ez, mint a sötét és hosszú tél.

[ Szerkesztve ]

(#106183) Qtya123 válasza Qtya123 (#106182) üzenetére


Qtya123
őstag

Ja balesetet írtál, most látom.

(#106184) lacafaca válasza radi8tor (#106176) üzenetére


lacafaca
őstag

sosevót és nem is lesz...mennyezeti venti minden helyiségben aminél nincs jobb...és az összes nem fogyaszt csutkán (amin sose kell járatni, mert megfagysz alatta) 250w-ot ;)
ja és ha nagy a meleg kinn, akkor a falfűtés csöveibe megy bele a kútvíz ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106185) nagylaci6417 válasza LED333 (#106180) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Szerinted ivóvízből locsolják a dinnyét?nem hiszem hogy láttál dinnyeföldet

(#106186) radi8tor válasza Coyot (#106181) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaj de vártam már hogy valaki a hőfokokkal jöjjön. Emberfüggő dolog ez is. Aztán ki tudja, lehet lesz rá oltás és bírni fogom a hideget allergia nélkül is. ;]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#106187) S e t h válasza Qtya123 (#106182) üzenetére


S e t h
nagyúr

Balesetet írtam, nem meleg miatti exitust, bár a krónikus betegek körében extrém terhelést jelenthet a 35 fok feletti hőmérséklet.
Ha mindenki olyan jól bírná a meleget, akkor nem lennének csúcsra járatva a légkondik.
Alváshoz 20 fok alatt van az optimum, nem 30 felett.
A héten ismét lesz 35-40 fok, kórházban dolgozó meg tudná erősíteni mennyire egyenletes ilyenkor náluk is a meló.

A sötét hosszú télre nehéz vigyorgás nélkül reagálnom, amikor vannak fotóim 3 méteres hóemberekről amiket csináltunk anno, most meg a gyereknek évek óta hólapáttal dobom össze az udvarból az 1 centis hóból ami kihozható.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#106188) -Skylake- válasza Qtya123 (#106182) üzenetére


-Skylake-
addikt

Sötét hosszú tél ? A másik irányba van a fal Dzsoni, kicsit eltévedtél. 10 éve nem volt tél, se hó nincsen, se hideg. 7 fok napsütés az nem tél, az egy gyenge késő őszi nap lehetne maximum, csak ősszel meg nyár van... Nálunk jelenleg két évszak van : egy kurva meleg , meg egy meleg. Ezt oszd el a 12 hónapra.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#106189) Qtya123 válasza S e t h (#106187) üzenetére


Qtya123
őstag

Nem azt írtam, hogy havas, hanem hogy hosszú és sötét. Én utálom, mikor korán sötét van délután 4-kor de még azt is, ha este 7-kor. És este 7-kor csak áprilisban lesz világos. Skylake "Dzsoni" ez neked is szól, még mielőtt keresztbe le akarsz nyelni...

Na de mindegy is, ebben a topikban még a napsütés említéséből is egy másodperc alatt eljutottunk a halálhoz és a kórházakhoz... :F

[ Szerkesztve ]

(#106190) radi8tor válasza Qtya123 (#106189) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sötét tél ellen ott vannak a LED reflektorok. :D

⭐ Stella

(#106191) S e t h válasza Qtya123 (#106189) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, mivel te szenvedsz egy télnek csúfolt semmitől. :DDD Egyébként 34 fokban nem olyan jó edzeni, ezt egy hete mértem, amikor edzettem.
Nem panaszkodásnak szántam, de pár év múlva ilyenkor már kihagyom, és úgy néz ki, hogy ezek a hőség periodusok a Kárpát-medencében nőni fognak.
Lábjegyzet: egy hete Kanadában 49 fokot mértek.
Kanadában.
Szóval érezze magát mindenki faszán, hiszen nyár van. :DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#106192) -Skylake- válasza Qtya123 (#106189) üzenetére


-Skylake-
addikt

A Dzsoni-t egy utalásként írtam Havas Jhon-ra , meg a falat is, nem bántásból. :R

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#106193) LED333 válasza radi8tor (#106190) üzenetére


LED333
csendes tag

Nincs is azoknál jobb ;)

(#106194) Coyot válasza radi8tor (#106186) üzenetére


Coyot
őstag

Írtam én neked hőfokot? :U

Má' nem

(#106195) radi8tor válasza Coyot (#106194) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bocs az én hibám, hogy a személyeskedést a hőfokra vezettem vissza. Legjobb lenne ha sokkal finomabban fogalmaznál.

⭐ Stella

(#106196) Qtya123 válasza S e t h (#106191) üzenetére


Qtya123
őstag

Nekem 20 fok alatt tél van. :)

Amúgy igen, az edzés természetesen nálam sem megy úgy, de természetes fényt kapok este 9-ig és ez kárpótol. :P

Skylake, ja hogy egy sorozat, akkor ok. :R

(#106197) Coyot válasza radi8tor (#106195) üzenetére


Coyot
őstag

jah ez már személyeskedés egyből? elnézést kívánok :R
de akkor te velem ne személyeskedjél hogy hogy fogalmazok. ;]

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#106198) radi8tor válasza Coyot (#106197) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Értem én a viccet.
Na lapozzunk.

⭐ Stella

(#106199) _Atesz válasza szabi__memo (#106174) üzenetére


_Atesz
addikt

A vakcinával semminek sem vetsz véget, sajnos. Ahogy mutálódik majd a vírus, úgy fognak kelleni az újabb vakcinák. A többit meg leírtam, olvass vissza.

(#106200) szabi__memo válasza _Atesz (#106199) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Tehát mégis ott tartunk hogy felesleges a vakcina. Mondom, soha semmire ne oltasd magad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.