Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107051) Coyot válasza lacafaca (#107044) üzenetére


Coyot
őstag

Ez mekkora bullshit te jó ég. Itt csak te vesztettél el valamit, szerintem a tökeidet hogy belásd tévedtél, inkább rettegsz :D

Halkan megsúgom, vagytok annyian hogy lesz 4. hullám! Előre látok dolgokat. ;]

Má' nem

(#107052) lacafaca válasza -Skylake- (#107050) üzenetére


lacafaca
őstag

ok :R (remélem betartod és tényleg utoljára)
ja...beleolvastam azé, de a 4. államnál befejeztem:az állam én vagyok..meg te, meg mindenki

Coyot perszepersze...tudod egy alkoholista és/vagy egy drogos is addig tagad amíg létezik
lesz hát...4-5-6...de csak számotokra, én élem tovább a kis primkó életemet ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107053) Coyot válasza lacafaca (#107052) üzenetére


Coyot
őstag

Mit is tagadott itt bárki azon kívül, hogy eszednél vagy? :D

Má' nem

(#107054) lacafaca válasza Coyot (#107053) üzenetére


lacafaca
őstag

szerintem nyálazd át még párszor, meg lesz az ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107055) LED333 válasza lacafaca (#107052) üzenetére


LED333
csendes tag

:W :DDD Már megint a "GreatReset"...
A szupertitkos összeesküvés, amit kiraknak a netre mi?
Ha megadod a címed, veszeke egy ilyet neked, ha megigéred hogy hordod...

(#107056) F.E.K.. válasza Coyot (#107051) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"Előre látok dolgokat. ;]"

Esetleg néhány megfelelő lottó számot kérhetnék? :DD

(sose értettem amúgy, hogy a naaagy jósok/jövőbe látok miért dolgoznak, ha mindent látnak előre...)

@lacafaca
Tudod... folyamatosan állítod hogy te ugyan független vagy, de tudod hány generációt "használsz" folyamatosan? Például iszok egy üvegpohárból, no azt egyszer valakinek ki kellett találnia hogy hogyan hozza létre, kezdve attól (szándékosan nagyon-nagyon leegyszerűsítve), hogy: "feltalálta a tüzet" ---> a homokot meg lehet olvasztani (ehhez ugye legalább a kemencét fel kellett találni, és persze a szerszámokat is) --> abból lehet üveget készíteni --> az üveg készítést is fejlesztették páran, mire eljutottunk az aktuális szintre, aztán ezt le kell gyártani, ahhoz épületek (amiket szintén "fel kellett találni, beleértve a gépészetet, tetőt, stb.), nomeg a munkásoknak a nyelv, a ruha, cipő is mind-mind találmány természetesen. Ezt meglehetősen hosszan lehet sorolni, a nyelvet se említettem, stb.

Szóval ahhoz, hogy te kijelenthetsd: nem kapsz semmit a társadalomtól... már eleve kapnod kellett sokmindnet, különben azt sem tudnád hogy hogyan jelentsd ki ezt...

Tudom hogy nehéz lehet, de próbáld meg elfogadni: bizony a társadalom és civilizáció része vagy te is. (Ráadásul technikai civilizáció, ha nem tűnt volna fel). A józan paraszti ész roppant hasznos, de abból nem lenne például műholdak tömkelege az űrben (nem, el se kezd: lehet hogy nem tudod, de bizony azokat is használod. Nem közvetlenül - legalábbis nem említetted-, de közvetetten bizony használod).

Az egészséges életmód szintén kétségtelenül hasznos dolog (bár az, hogy kinek mi az egészséges roppant különböző), de önnönmagában csak segít egy betegség esetén, nem pedig elhárítja azt. (avagy annak idején a nagy európai pestis járványkor azért haltak az emberek akkora számban mert túl sokat jártak a gyorséttermekbe és túl sokat lélegeztek be ipari szennyeket?)

...
Bár minek is erőlködöm, nem is tudom. :(

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#107057) lacafaca válasza LED333 (#107055) üzenetére


lacafaca
őstag

neked(is) meg ajánlom az aláírásomat...ha már a személyeskedő kártya nélkül nem megy, legalább a segítő jószándékot értékeld egy köszönöurammal ;)

F.E.K. elég lett volna az utolsó sor is, ezt jól látod...fölöslegesen kínlódtok ennyi karakterrel, a bullshitet kapásból átpörgetem bocsi.

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107058) syberia


syberia
veterán

Érdekes "verseny" kezd kibontakozni a Közel-Keleten: Izraelben a vakcina a járvány elleni védekezés alappilére, Libanonban korai terápiás protokollra támaszkodva tartják kordában a covidot.

Az mRNS vakcina feltalálója is figyelemmel kíséri az ivermektin pályafutásást. :D

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#107059) -Skylake- válasza syberia (#107058) üzenetére


-Skylake-
addikt

"korai terápiás protokoll"

Ezt hogy kell elképzelni, mire céloznak ezzel pontosan ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#107060) Coyot válasza -Skylake- (#107059) üzenetére


Coyot
őstag

Van a cucc úgy hívják Ivermectin. 1 éve kurvára hinni kell benne, hogy mindenre is jó.
Leginkább twitter bejegyzésekre hivatkozva lehet terjeszteni az igét.
Indiában is hatott

;]

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#107061) LuckyL válasza lacafaca (#107057) üzenetére


LuckyL
őstag

tudod hogy én alapvetően egyetértek sokmindennel amit írsz, de ezt a vedd el a szabadságukat dolgot nem igazán értem (láttam már sok emberenél ezt facebookon is, több helyen aláírásként)
mármint azt nem értem milyen értelemben félted a szabadságot?
vélemény terén? vagy hogy nem lehet utazni?
mármint én ennek az utóbbi években, évtizedben pont az ellenkezőjét érzem, hogy a technika által pont hogy kinyílik a világ és azt csinálok amit jónak látok :)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#107062) -Skylake- válasza LuckyL (#107061) üzenetére


-Skylake-
addikt

"mármint én ennek az utóbbi években, évtizedben pont az ellenkezőjét érzem, hogy a technika által pont hogy kinyílik a világ és azt csinálok amit jónak látok "

Nyugi, te látod jól.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#107063) _Atesz válasza lacafaca (#107044) üzenetére


_Atesz
addikt

Sajnos egyet kell értsek a doksiban írtakkal, sőt kiegészíteném, a jelenlegi értelmiség félti az állását és a megszerzett javait, így ők lesznek a kibontakozó "új világrend" fő védvonala, mert ha kell minden nap kék pirulát vesznek be.

[ Szerkesztve ]

(#107064) kolopele válasza LED333 (#107055) üzenetére


kolopele
nagyúr

Vegyétek már észre, a konteós, minden tudományt nélkülöző fórumtársaknak semmi dolguk nincs, reggel héttől itt hergelnek mindenkit estig, ez az életük. Nem is kellene hozzájuk szólni senkinek, az ilyenek csak akkor veszik észre magukat amikor figyelmen kívül hagyják őket. Tudjátok, ilyen a trollok stílusa, szándékosan provokálnak a neten, mert máshonnan egy szem figyelmet sem kapnak. Amolyan vasárnapi focidrukker stílus, otthon papucsok, meccsen meg a leghangosabbak.

(#107065) LED333 válasza _Atesz (#107063) üzenetére


LED333
csendes tag

(#107066) _Atesz válasza LED333 (#107065) üzenetére


_Atesz
addikt

Épp ezaz, én is ezt gondolom.

Bár pár napja beszéltem egy idős értelmiségi házaspárral, akik magasabb körökben is mozognak. Ők hasonlóan látják a dolgokat, mint én. Pl. nem bíznak az újabbfajta vakcinákban. Úgyhogy ez a beszűkült látókör nem feltétlen csak társadalmi rétegekre korlátozódik, de általánosságban igaz, a "felső" és a középréteg benyel mindent a hivatalos oldalról.

[ Szerkesztve ]

(#107067) radi8tor válasza Kaba (#107049) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem csak mi gondoljuk így a városokból. A vidéki emberek leginkább azt akarják, hogy hagyják békén őket és a vállukat.

⭐ Stella

(#107068) LED333 válasza _Atesz (#107066) üzenetére


LED333
csendes tag

Csak nem Luca nénivel diskuráltál?

#Sohamegnemtörténtesetek

(#107069) kolopele válasza LED333 (#107068) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem olvastad, hogy "idős értelmiségi házaspárral", akiket senki nem ismer? :DDD
Ez olyan mint a szomszédom mondta.

[ Szerkesztve ]

(#107070) Asbee válasza kolopele (#107069) üzenetére


Asbee
veterán

Igazából mindenkinek a szíve joga nem bízni a vakcinákban, meg jelenleg nem is oltatni magukat. De ez az állandó erőlködés és győzködése másoknak, ilyen olyan jelzőkkel ez k…va unalmas. Az sem érdekel gyártják az összeesküvés elméleteiket, konteókat, amíg a maguk kis szűk körében ezen jól elcsámcsognak. De ebben is 0/24 hírdetik az igét. Pedig
még ez is 1-2x elmenne. Valószínű a proteázgátló + ivermektin kombó mellékhatása, vagy szimplán valami elfojtott dolog az életben…..

(#107071) _Atesz válasza LED333 (#107068) üzenetére


_Atesz
addikt

Szerintem nem véletlenül van nálad ez a válasz. Ha lehet ne zaklass idős hölgyeket, főleg ne maszkban. :DDD :DDD :DDD


Asbee

Nana, az elfojtott dolgot ne magadon kívül keresd. :U

[ Szerkesztve ]

(#107072) natë válasza LED333 (#107068) üzenetére


natë
nagyúr

Az ilyenek miatt (mert nem kell ám belépni ezekbe a csoportokba) a FB hírfolyamom (vagy mim) teljesen üres, 1-2 tech hírtől eltekintve. Bár lassan az aktuális Auchanos kolbász reklám alatt is a "teeeee birka teeeeee" posztok gyűlnek mint genny a fertőzött sebben.

[ Szerkesztve ]

(#107073) kolopele válasza Asbee (#107070) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ezért mondom, hogy nem kellene velük foglalkozni. Ők a "csodaszerekben" hisznek, más meg a tudományban. Minden konteós fórum úgy szokott kezdődni, hogy a szomszédom mondta, ismerőstől hallottam, stb. Aki annyira sötét, hogy ezek alapján dönt, nincs is mit mondani rájuk.

(#107074) LED333 válasza natë (#107072) üzenetére


LED333
csendes tag

:DDD
Na igen, napokban index szalagcím : egy vidéki futballmeccsen az egyik játékost újra kellet éleszteni.
A cikk alatt a facebook kommentek:
- Biztos oltott volt!
- Igen, az oltás miatt! Már a sportolók is hullanak , mint a legyek!
- Vajon vállalja a felelősséget az oltóorvos?
- Én biztos forrásból tudom, hogy pát napja oltották!
........

És ezen rugóztak hosszú sorokon át, hergelték egymást a "felviágosultak".
Persze a cikket egyik sem olvasta el, ugyanis abban le volt írva, hogy egy rossz fejes után rosszul érkezett, lenyelte a nyelvét, és azért fulladozott... :DDD

(#107075) lacafaca válasza LuckyL (#107061) üzenetére


lacafaca
őstag

háát...nézz körbe...mondjuk 2019 vs 2021 :U biztosan fogsz találni pár különbséget. jah, hogy pandémia...aha...ott és akkor, amikor az üzleti érdek azt megkívánja. lásd legutóbb:london vasárnap, az örületesen arató delta mellett. tényleg totális vakság kell nem észrevenni a csikorgó fékeket ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107076) F.E.K.. válasza lacafaca (#107057) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"F.E.K. elég lett volna az utolsó sor is, ezt jól látod...fölöslegesen kínlódtok ennyi karakterrel, a bullshitet kapásból átpörgetem bocsi."

Sóhaj...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#107077) LuckyL válasza lacafaca (#107075) üzenetére


LuckyL
őstag

én ezt a dolgot fordítva interpretálom, szerintem senki sem akar lezárást, de amikor nagy baj van akkor hirtelen kapkodnak ész nélkül és túlzásba esnek
mármint ha valaki a szabadságodat akarja elvenni, azt nem az fogja érdekelni hogy mész e focimeccsre vagy szállodába, hanem az hogy mit írsz az interneten, milyen párttal szimpatizálsz
de mondom én nem fikázok, tényleg érdekel a véleményed, ha valamiért máshogy gondolod
azért ha megnézed azokat az országokat ahol tényleg baj van szabadság terén (pl kína), akkor lehet látni, hogy mit korlátoznak és nem a focimeccset meg az üdülést...

szerk: annyit viszoint hozzátennék, hogy minden iylen válság, korlátozás elősegítheti az "erős vezető" iránti igényt, ezzel megágyaz a szélsőségeknek
lásd pl a válság utáni jobbikot a masírozással meg a gárdával (és nem azt mondom, hogy nem volt néhány jó gondolatuk, de akkor is tény, hogy akkor kap szárnyra a szélsőség meg a gyűlölet, mikor baj van)

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#107078) Asbee válasza _Atesz (#107071) üzenetére


Asbee
veterán

Bocs de én nem győzködök senkit oltásra, maszkra és társaira. De nem is tömöm mindenki fejét konteóval, új világrenddel, bizonyítatlan proteázgátlókkal. Ahogy Te és Laca teszitek. Szóval ha már keresni kell….

[ Szerkesztve ]

(#107079) Coyot válasza LuckyL (#107077) üzenetére


Coyot
őstag

Én ezt úgy mondanám, hogy mivel basznak időben cselekedni, sokkal szigorúbb intézkedések kellenek később, a prevenciós intézkedések helyett. Pl. kontaktkutatás.

Má' nem

(#107080) kolopele válasza LED333 (#107074) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ennyi, ebben benne volt, hogyan is néz ki nálunk a konteós "értelmiség" :D

[ Szerkesztve ]

(#107081) lacafaca válasza LuckyL (#107077) üzenetére


lacafaca
őstag

egyre durvábban fogjuk érezni a csikicsukit, viszont most még lazítani kell néha a kötőféken, mert ha hirtelen lépsz a fékre, lefejeled a kormányt...remélem érthető ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107082) Coyot válasza lacafaca (#107081) üzenetére


Coyot
őstag

Egyláltalán nem érthető, fejtsd ki.

;]

Má' nem

(#107083) Angelina87


Angelina87
tag

Sziasztok,

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.
- .... moratórium.... ;) pár évre meghosszabbították.... az adósok szép éveit, meg úgy el is fogják veszteni a harcot, svájci hitel 2. :(
-munka törvénykönyv módosítása: a munkáltató a te érdekedben már lassan bármit megtehet veled... ha hagyod-.. hivatalosan...szerződésbe vésve... pl: túlóra kifizetés is.....:)

Csak ugye szerintem itt a fórumozók közül mivel sokakat nem érint a téma, így nem veszik észre.... ezeket a dolgokat..., nem olyan körökben mozognak, nem tudom, de mire vége lesz a vírusnak, nagyon sok minden megváltozik... itt :)

Nagyon sok mindent össze lehetne szerintem szedni,.... :)

Na de tegnap megnéztem itt a belinkelt híreket, h már szeptemberben nagyon durva lesz MO. a fertőzöttek száma, és ez volt az utolsó hétvége, amit nyugodtan élvezhetünk-.... nem sok időnk maradt maszk nélkül :(

" A világon vendég vagyok."

(#107084) LuckyL válasza lacafaca (#107081) üzenetére


LuckyL
őstag

értem amit mondassz, csak azt nem látom kinek lenne érdeke hogy ezt szándékosan csinálja
sokat gondolkoztam ezen, de max iylenek jutottak eszme hogy pl a netflixnek érdeke, hiszen otthon nézed
esetleg lehetne mondani hogy pl játékkonzol gyártónak is érdeke, de azt kell látni, hogy a munkások covid fertőzöttsége miatt sorra állnak le a gyárak, nem tudnak termelni

szóval csak teljesen elvadult képtelenségek jutottak eszembe, egyszerűen nem látom hogy ez bárkinek jó lenne
azt kell látnod hogy a szabadságodat nem így veszik el, alapvetően minden diktátornak érdeke hogy a nép szórakozzon, jól érezze magát
a véleményt korlátozzák, nem a kijárást

cryptot minden termékemért elfogadom

(#107085) lacafaca válasza LuckyL (#107084) üzenetére


lacafaca
őstag

na ha vannak vad gondolataid, ott keresődj... :D

de ez csak egy átmeneti időszak, el fog jönni mindenkinek a boldog és gondtalan élet...már azoknak, akik megmaradnak ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107086) LuckyL válasza Angelina87 (#107083) üzenetére


LuckyL
őstag

a moratórium és az hogy a hitelek forint alapon vannak, megakadályozta, hogy hitelválság alakuljon ki és az utcára kerüljenek az emberek
ezt hogyan lehet szabadság korlátozásnak megélni, magyarázd el kérlek!
esetleg a bankok szabadságának a korlátozása, de nem hinném, hogy azért aggódnál

a munka törvénykönyvéről annyit, hogy a jó szakembereknek manapság oylan erős alkupozíciója van, hogy abszolút nem kell félniük, hogy "bármit megtehetnek" velük

az elmaradott régiókban lehet hogy szarabb lett ezáltal a munkavállalóknak, viszont azt is látni kell, hogy másként nem fog oda települni a gyár
kegyetlen dolog tud lenni a kaptializmus, de nem gondolnám hogy ez a szabadság korlátozása lenne, hiszen nem kötelező ilyen helyen dolgozni

cryptot minden termékemért elfogadom

(#107087) kolopele válasza LuckyL (#107084) üzenetére


kolopele
nagyúr

Amennyiben érzékelni akarja az ember mi is a diktatúra, csak meg kell nézni mi van Észak-Koreában, és egyből világos lesz. Kész röhej amikor azt állítják hogy nálunk is az van.
Amúgy nekem kifejezetten tetszett a kijárási tilalom este, éjszaka, csend volt és nyugalom a környéken, sehol a sok részeg a kocsmából hazamenet, ezt bevezetném vírustól függetlenül is :D

[ Szerkesztve ]

(#107088) F.E.K.. válasza lacafaca (#107085) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"már azoknak, akik megmaradnak ;]"

Akik között természetesen TE mindenképpen ott leszel, hiszen nem vagy része a társadalomnak, TE teljesen immunis vagy az agymosásra, és TE a kiválasztott látók között helyezkedsz el ugye?

Hm... bár ez sok "a bullshitet kapásból átpörgetem", szóval ajánlom az aláírásomat, az talán elég rövid számodra...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#107089) LuckyL válasza lacafaca (#107085) üzenetére


LuckyL
őstag

követelem hogy írd le, szerinted kinek az érdeke hogy lezárás legyen, amíg nem írod le minden nap rá fogok kérdezni :D

cryptot minden termékemért elfogadom

(#107090) Angelina87 válasza LuckyL (#107086) üzenetére


Angelina87
tag

Dehogy a bankoké! :) Svájci frank hitelt már mki elfelejtette, vagy csak itt vidéken mi dőltünk be vele? emlékeim szerint nem.....

Nem így látom ezeket a dolgokat, mint Te, én sajnos rosszabb oldalról közelítem meg :)

De mindenkinek szép napot kívánok!

" A világon vendég vagyok."

(#107091) LuckyL válasza Angelina87 (#107090) üzenetére


LuckyL
őstag

na dehát pont örülni kellene, hogy már nincs svájci frank hitel, azért nincs most még nagyobb baj

cryptot minden termékemért elfogadom

(#107092) natë válasza LuckyL (#107089) üzenetére


natë
nagyúr

A goblinoké, trolloké, leprechaunoké, láplidérceké, ghouloké, licheké. Azt olvastam, valami készülődik a föld mélyén...

[ Szerkesztve ]

(#107093) Coyot válasza LuckyL (#107091) üzenetére


Coyot
őstag

Majd mikor a kifutott moratóriumok miatt el kell kezdeni törleszteni a kiesett költségekkel együtt lesz pár ember aki bedől nem kell félni. De majd az én pénzemen megmentik őket mint a frankosokat, ettől nem félek.

Má' nem

(#107094) -Skylake- válasza Angelina87 (#107083) üzenetére


-Skylake-
addikt

"- .... moratórium.... ;) pár évre meghosszabbították.... az adósok szép éveit, meg úgy el is fogják veszteni a harcot, svájci hitel 2. :("

De az ugye megvan amúgy, hogy a moratórium nem kötelező, hanem választható ? Nekem is van hitelem (diákhitel) , nekem is felajánlotta a moratóriumot a Diákhitel Központ, én meg mondtam hogy köszi nem kérem és nem történt semmi, ugyan úgy fizetem mint előtte, ugyan annyit , ugyan addig.
Annyira nem értem ilyenkor, hogy miről beszélünk. :U

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#107095) LuckyL válasza Coyot (#107093) üzenetére


LuckyL
őstag

de csak a futamidő nő, a törlesztési összeg nem
mitől kell megmenteni az adóst?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#107096) lacafaca válasza LuckyL (#107089) üzenetére


lacafaca
őstag

a gazdáké :P (mivel majd minden egyes ember tulajdoni tárgy egy számmal...kivéve azon keveseket, akik ezt ki merték tépni a fülükből ;] )

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107097) Gsx-rr válasza LuckyL (#107086) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Forint alapu hiteleknel ott a jegybanki alapkamat valtozas,ami mar most lathato problemat okoz

(#107098) DS39 válasza LuckyL (#107095) üzenetére


DS39
nagyúr

Attól függ. A stop alatt is kamatozik a tartozás, így egyre többet kell visszafizetni, minél tovább él valaki ezzel a lehetőséggel.
Szerintem bank függő lesz, hogy csak 5 évvel tovább fizetik mondjuk, vagy megemelik a havi részletet.

[ Szerkesztve ]

(#107099) lacafaca válasza F.E.K.. (#107088) üzenetére


lacafaca
őstag

sajnos én sem érzem magamat a rendszer kiváltságosai között, így nem, én sem..evvan.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107100) LuckyL válasza Gsx-rr (#107097) üzenetére


LuckyL
őstag

hu én most nem mennék itt a vírus topikban hitelkamat elemzésbe, de nagyságrendekkel jobb a helyzet mint a svájci frankos hitelekkel volt
annyit azért leírok, hogyha tényleg kamatemelés miatt aggódik valaki, könnyedén átmehet fix kamatozásba, ha nem eleve úgy vette fel, merthogy ott az opció, sőt sok hitelnél nincs is más opció

#107098DS39
nem emelheti meg a havi részletet, ugyanis ez a szabály....
inkább az inflációra panaszkodnék a helyetekben, az egy valid probléma
a jeléenlegi 2-3 % os hiteleknél jobban jár midnenki ha nem fizeti a hitelét (moratórium miatt), és az erre szánt pénzt leköti premium állampapírba 5%-on....

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.