Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107201) Coyot válasza _Atesz (#107197) üzenetére


Coyot
őstag

Aztak*rva! :DD

Ez bezzeg nincs moderálva

Má' nem

(#107202) lacafaca válasza _Atesz (#107197) üzenetére


lacafaca
őstag

..

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107203) _Atesz válasza Coyot (#107201) üzenetére


_Atesz
addikt

Ezek tények, minek moderálni?

(#107204) Asbee válasza _Atesz (#107203) üzenetére


Asbee
veterán

Tények . :D Mint a proteázgátló? Azt hittem nincs lejebb…. Tévedtem :(

(#107205) _Atesz válasza Asbee (#107204) üzenetére


_Atesz
addikt

A proteázgátlók is működnek, be lett bizonyítva. Mindössze in vitro még nincs meg a bizonyítás.
Aki azt hiszi, hogy a választás tényleg számít, hogy nem felsőbb szervezetek irányítják a világot, na annál tényleg nincs lejjebb.

(#107206) lacafaca válasza _Atesz (#107203) üzenetére


lacafaca
őstag

amit ígértem tegnap...természetesen már csak archívumban föllelhető, de a zinternet nem felejt ;] [kép] [kép] van több is, de ez a két ország a top...(hadászati oldal, nem kamu alusipkások kreálták ezt anno :D )

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107207) Asbee válasza _Atesz (#107205) üzenetére


Asbee
veterán

Dehogy lett bebizonyítva. Pár laborkisérleten kívül mást nem tudtál felmutatni. Mindig is gyanús volt konteó szektás vagy, eleinte csak finoman indítottál, de most már ez világos. Sajnállak, komolyan.

(#107208) _Atesz válasza Asbee (#107207) üzenetére


_Atesz
addikt


lacafaca

Persze, az USA a legnagyobb ostor.

(#107209) UberMutant válasza Asbee (#107207) üzenetére


UberMutant
őstag

én már régen mondtam, hogy a zárt osztályon lehetett ilyenekkel találkozni

(#107211) _Atesz válasza syberia (#107210) üzenetére


_Atesz
addikt

Teljesen egyértelmű volt eddig is, hogy nem valósak a statisztikák. :K


UberMutant

Ne bégess, nem hallani ide. :D

[ Szerkesztve ]

(#107212) t72killer válasza lacafaca (#107186) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Többen, de az pl megvan, h Mo. lakosságának 0.3%-át elvitte ez a szar, ráadásul az utolsó komolyabb adagot akkor, amikor az öregek jó része már be volt oltva.

#107210: nyilván egy félnapos izomlázféle miatt nem rohan az ember jelentgetni.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107213) lacafaca válasza t72killer (#107212) üzenetére


lacafaca
őstag

figyu...tudod jól én mennyire hiszek bármiféle statnak/kommunikációnak...csak a jóisten tudja az igazságot, meg akik a kondér körül ülnek, nekünk erről halvány lila fingunk sincs ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107214) syberia válasza _Atesz (#107211) üzenetére


syberia
veterán

Rapid and efficient memory-type immune responses occur reliably in virtually all unvaccinated individuals who are exposed to SARS-CoV-2. The effectiveness of further boosting the immune response through vaccination is therefore highly doubtful. Vaccination may instead aggravate disease through antibody-dependent enhancement (ADE).

https://howbad.info/

(#107215) _Atesz válasza syberia (#107214) üzenetére


_Atesz
addikt

No igen, immunitásunk a koronavírus törzsre régóta van, hisz a koronavírusok bizonyítottan minimum 1962 óta köztünk vannak (akkor fedezték fel őket, 1965-ben publikálták először), de minimum több száz év lehet a valós.
Eddig is keringtek influenza gyűjtőnéven, 20-25%-os arányt kitéve.

Meglátjuk a jobban átoltott országok hogyan vizsgáznak a most következő szezonban, de szerintem gyalázatos számok lesznek.

(#107216) t72killer válasza _Atesz (#107215) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

UK-ben szezon van, napi 30k esetből <30 halott.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107217) Daffni2 válasza t72killer (#107212) üzenetére


Daffni2
addikt

"Mo. lakosságának 0.3%-át elvitte ez a szar"

Álmodj még tovább :DD

"Aki ad,az nyer"

(#107218) pjen válasza Daffni2 (#107217) üzenetére


pjen
félisten

Talán még többet is.

(#107219) natë


natë
nagyúr

Kicsit komolyabb téma / kérdés : long covid miatt ma kellene mennem MRI-re (koponya) a szédülésem és fejfájásom miatt. Van ott az az "érfestés" vagy mi a fene? Nem írták a beutalóra, de olvastam, hogy előtte 6 órával nem lehet enni/inni.

(#107220) pjen válasza natë (#107219) üzenetére


pjen
félisten

Én voltam MRI vizsgálaton, nem mondták, hogy ne egyek igyak és festésről se volt szó.

(#107221) natë válasza pjen (#107220) üzenetére


natë
nagyúr

:R

(#107222) Ricardo válasza natë (#107219) üzenetére


Ricardo
félisten

Kértek labort előtte?

(#107223) _Atesz válasza t72killer (#107216) üzenetére


_Atesz
addikt

A szokásos influenzaszezon szeptember, október környékétől indul. Majd akkor nézzünk körül, egyelőre ez csak a bemelegítés.

(#107224) natë válasza Ricardo (#107222) üzenetére


natë
nagyúr

Nem.

(#107225) pjen válasza natë (#107221) üzenetére


pjen
félisten

Ha zárt lesz,számits rá, hogy még fülvédőn keresztül is dübörögni fog.

(#107226) natë válasza pjen (#107225) üzenetére


natë
nagyúr

Az nem zavar, présüzemet vezetek 😁

(#107227) t72killer válasza Daffni2 (#107217) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezzel mi a szívfájdalmad :F? Tudom, szokásos kifogás, hogy az autóbalesetben hirtelen elhunyt tízezrek is benne vannak... Közvetlen ismeretségi-családi körömből kikerült 2 covidos elhunyt egyike sincs a statisztikában, szóval ez a 0.3% inkább alul van becsülve. És azt is tudjuk, hogy nem ment át mindenkin a vírus, esélyesen a népesség felén-harmadán se.

#107223: igen, a tél + jövő tavasz mindenképp érdekes lesz.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107228) _Atesz válasza t72killer (#107227) üzenetére


_Atesz
addikt

"Közvetlen ismeretségi-családi körömből kikerült 2 covidos elhunyt egyike sincs a statisztikában"
:F :Y
Honnan tudod akkor, hogy Covid-ban hunytak el? Ha meg kiderült, hogy a Covid volt a fő ok, akkor hogyhogy nem kerültek bele a statisztikába? Oltottak voltak?

Más:
What do we know about the different variants?
There are thousands of different variants of Covid circulating across the world.
Viruses mutate all the time and most changes are inconsequential. Some even harm the virus. But others can make the disease more infectious or threatening - and these mutations tend to dominate.
[link]

Magyarán sosem lesz vége a Covid mutációknak, annyi hullámot húznak rájuk, amennyit csak akarnak. Ott lesz még a mers és a lassa-láz, csak hogy párat említsek. Ezek sosem fognak leállni.

[ Szerkesztve ]

(#107229) t72killer válasza _Atesz (#107228) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Frászt voltak oltottak, tavaly októberben történt esetekről van szó. Mert pl mindkettőt pozitív teszttel hazazavarta megfulladni a sub-balkáni egészségügy. Nincsenek meg a részletek, mert 1200km-re voltam-vagyok az "óhazától", ezért aztán csak annyi infóm van, amit a hozzátartozók és egyik esetben az idősotthoni "haljonmármegvégre, haladjunk tepsiberakók" meséltek.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107230) LuckyL válasza daneel_hu (#107191) üzenetére


LuckyL
őstag

Még így is nyertek rajta a bankok, mert emögött nem sok valódi svájcifrank volt, csak egyszerű CHFHUF-kontraktusok a tőzsdén mint a nagyválalatoknál általában.

ilyet hogy lehet ép ésszel leírni?
szerinted ha az a pénz nincs kinyomtatva, nem kézzelfogható, attól még csak úgy ügyleteket köthetsz, aztán ha nem oda mozog az árfolyam ahova neked tetszik akkor mindenki nevet egyet és el van felejtve az üzlet???

cryptot minden termékemért elfogadom

(#107231) _Atesz válasza t72killer (#107229) üzenetére


_Atesz
addikt

Mi az, hogy pozitív teszttel hazazavarták őket? Bocsi, de ez a story nekem nem hihető. :N
Akkor is ismerték a Favipiravirt pl.

(#107232) Kékes525


Kékes525
félisten

[link]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#107233) HellGreg válasza Kékes525 (#107232) üzenetére


HellGreg
őstag

(#107234) _Atesz válasza HellGreg (#107233) üzenetére


_Atesz
addikt

(#107235) Kékes525 válasza HellGreg (#107233) üzenetére


Kékes525
félisten

Olvastam, hazugság az egész, pontosabban csúsztatás, ami ellentmond a saját korábbi, nagyobb mintán végzett eredményeikkel. Másrészt olyan értékeket nyilvánítottak pozitívnak, ahol a határérték közeliek voltak a negatív eredmények. Ők azokban rendre pozitív értékeket mértek, ugyancsak határérték közelieket.

Másrészt esetleg hiába van a határérték fölött esetleg nagyobb mértékben az antitest szám, a Sinopharm védelme sokkal könnyebben áttörhető, mint a többi vakcináé, ahol sejtes védelem is van, mert a sejtes védelemre ahhoz lenne szükséges, hogy a fertőzött sejteket elpusztítsa, így megakadályozná a vírus eszkalációját a szervezetben. Továbbá ezek a vuháni variánsra adták ezeket az értékeket, ami a deltára nagyon kevés lesz.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#107236) Asbee válasza _Atesz (#107231) üzenetére


Asbee
veterán

Nem volt akkor még favipiravir háziorvosi szinten, aki meg kórházba került és akkor kezdték el neki, tudjuk az semmit nem ér. Tele vagy tárgyi tévedésekkel folyamatosan. Simán hazaküldtek és küldenek is pozitívan , ha olyan az állapotod. Látszik erre sincs semmi rálátásod, infód mi hogyan megy a kórházban. A koronavírusokat is ismerjük jó ideje, csak semmi hatása annak az immunizációnak erre. Ezekből az állandó információhiányokból és tudatlanságokból gyártod az elméleteket. Mint ahogy most is, hogy ezek alapján nem hihető. De hihető....

(#107237) _Atesz válasza Asbee (#107236) üzenetére


_Atesz
addikt

Nekem az nem hihető, hogy idős embereket kezelés nélkül hagytak, ha tudták, hogy Covid fertőzöttek.
Az sem hihető, hogy egyértelműen van állítva, hogy Covid vitte el őket, de semmi infó hogy lettek kezelve, csak simán elhunytak. .. de persze a statisztikába meg nem kerültek bele.
Ha én állnék elő egy hasonló történettel, azonnal jönne, hogy megint az ismerős, meg persze 1200km-ről, meg stb. Így persze rögtön hihető, vicc.

"semmi hatása annak az immunizációnak erre"
Ekkora bődületes marhaságot legalább ne írj le, mert csak magadat égeted.

(#107238) Kékes525 válasza _Atesz (#107237) üzenetére


Kékes525
félisten

"Nekem az nem hihető, hogy idős embereket kezelés nélkül hagytak, ha tudták, hogy Covid fertőzöttek."

Bocs, hogy közbeszólok, nem tudom, hogy kinek van igaza, de azt tudom, hogy ebben az országban MINDEN elképzelhető. Amit a kormány a Sinopharmosokkal művel, az gyalázat. Ezek után semmin sem csodálkozok. :R

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#107239) Asbee válasza _Atesz (#107237) üzenetére


Asbee
veterán

Te égeted magadat de egyre durvábban. Már nevetség tárgya kezdesz lenni. Látszik havány fingod sincs, hogy mennek a dolgok és mentek. Szerinted mindenkit bentfogtak a kórházban kezelésre aki pozitív volt? Legyen akár idős. Gyere már ki a barlangból.... Nem 1 eset volt, aki covidban halt meg és nincs bent a statisztikában. Annak meg kicsit nézz utána ami koronavírusokról te beszélsz mik, meg az mi ami most van. Aztán talán rájössz ki beszél marhaságokat. De úgysem fogsz. Totális téveszmékbe ringatod bele magad. Ez már pszichiátriai eset.

[ Szerkesztve ]

(#107240) Asbee válasza Kékes525 (#107238) üzenetére


Asbee
veterán

Szinte biztos, hogy lesz 3-ik oltás, ma elvileg ki is derül, kiknek mi hogyan. Várjuk már azt meg....

(#107241) _Atesz válasza Asbee (#107239) üzenetére


_Atesz
addikt

Még ha hazaengedték is őket, egy folyamatról beszélünk. Fokozatosan romlott az állapotuk..

Állítottál valamit, hogy semmi hatása nincs. Értelmezni kellene. Ha azt írod, hogy csak részlegesen véd a kialakult immunizáció, akkor ok.
Ez pont az, amikor azt írod, hogy a proteázgátló szart sem ér, közben meg a Pfizer kb. év végén már jönni fog az erre alapuló gyógyszerével.

Nagyon érdekes a szemléletmódod, és a pszichiátriai eset meg nem én vagyok az tuti...

(#107242) HellGreg válasza Kékes525 (#107235) üzenetére


HellGreg
őstag

Ki fog derülni a negyedik hullámban, mennyit véd a sinopharm a delta ellen. Előre rémisztgetni az embereket nem biztos hogy produktív. Egyébként, ha ez igaz, akkor hiába a harmadik adag is, attól sem fog sejtes védelem kialakulni, ha jól értem, jórészt a technológiának köszönhetően. A többi vakcina meg elvileg rendben van, már amíg tart a hatása. Akkor mire föl ez hisztéria a harmadik adag kapcsán, ha teljesen felesleges?

(#107243) Asbee válasza _Atesz (#107241) üzenetére


Asbee
veterán

Fel sem veszik őket, ha nincs olyan tünet.... Legalább tájékozódj. Olyan szinten tud hirtelen romlani az állapot, hogy leesik úgy a szaturáció, mire kiér a mentő vége... Vagy szívre megy és szintén hirtelen..... Igen ez valahol a túlterhelt eü és rossz rendszer átka. Sok beteget meglehetett volna menteni. Részlegesen sem véd az a koronavírus átesettség. Akkor kb halott nem lenne a covidban ha érne... Vizsgálták még az egész eleje fele, keresd vissza.... A proteázgátló szart sem ér. Laborkörülmények között lett 1-2 eredmény ennyi. Ivermektin, favipiravir ha már komoly tünetek vannak szintén kb semmit nem ér. Laborkörülmények között lett 1-2 eredmény ennyi. Elképesztő hiányosságokkal rendelkezel az egész covid terén.....

[ Szerkesztve ]

(#107244) Asbee válasza HellGreg (#107242) üzenetére


Asbee
veterán

Ők mrns harmadikat akarnának.

(#107245) _Atesz válasza Asbee (#107243) üzenetére


_Atesz
addikt

Persze, minden olyan hirtelen történik, gondolom arra sem volt idő, hogy rögzítsék miben is haltak meg. Nem hihető és kész. Ismerős... Tőlem sem lett elfogadva, én sem fogom mástól elfogadni.
Ami szart sem ér, az laborkörülmények közt sem bizonyítana. Nem mellesleg ISMERŐSÖK visszaigazolták, hogy nemhogy Covid, de orrfolyás sem volt, hogy szedték.
Nyilván a te álláspontod szerint csak az oltás hatásos, a többi szart sem ér. Nagyon tág látókör. :C

(#107246) -Skylake- válasza _Atesz (#107137) üzenetére


-Skylake-
addikt

Amugy az azert korant sem semmi, hogy az evenkenti uj influenza oltast nem tekinted kiserletinek, mert az "hagyomanyos" - jelentsen ez akarmit is - es igy nem gond ha 6-8-10 honap alatt osszerakjak, ellenben az mRNS-t, aminek toronymagasan a legnagyobb elonye, hogy brutalis mertekben redukalja a fejlesztesi idiot a felepitesebol adodoan, azt kiserletinek tekinted a 6-8-10 honap miatt. Azt mondanam ugyes vagy.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#107247) Kékes525 válasza HellGreg (#107242) üzenetére


Kékes525
félisten

"Ki fog derülni a negyedik hullámban, mennyit véd a sinopharm a delta ellen."

Miből? Eddig sem hoztak nyilvánosságra használható információt.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#107248) natë


natë
nagyúr

2 Pfizer után vajon mit adnak? Sinot?:F

(#107249) t72killer válasza _Atesz (#107231) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hiába a vigyorifej, az idősebb esetet pozitív teszttel küldték vissza a belgyógyról az idősotthonba, ott meg "beteg volt 3 hétig" és meghalt. Istenhátamögötti viharsarki otthon, söpörtek ott már mást is szőnyeg alá. Nem tudom, milyen álomvilágban élsz a magyar EÜ-vel kapcsolatban, de ha szerinted olyan korrekt társaság, akkor miért is nem mész hozzájuk oltásért?

A fiatalabb, 31évesről nem sokat tudok, de ő se kórházban halt meg és nem is a tetőről esett le.

Ezzel korántsem akarom állítani, hogy a covid minden 10. embert elvisz, csak azt, hogy a 30e halott az országban kb reális, a ksh többlethalálozás-adatok alapján is.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107250) kolopele válasza -Skylake- (#107246) üzenetére


kolopele
nagyúr

Miért nem engeded már el a konteó királyokat? :) Én már csak felnézek innentől így estefelé elolvasni az újabb baromságaikat, mert azt azért kihagyni vétek volna, de hogy írni is nekik..... ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.