Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107551) pjen válasza kolopele (#107547) üzenetére


pjen
félisten

Tessék,orbán a hibás mindenért. :)

(#107552) kolopele válasza _Atesz (#107549) üzenetére


kolopele
nagyúr

Lehet. Viszont azonnal az oltás az oka ilyenkor. Igen, minden covid és oltásellenes élje át, milyen az amikor megfertőződik, én átéltem közvetve amikor nejem az volt négy héten keresztül ( ugye akkor még nem lehetett oltani), és mivel ugye ő a nejem, ugyanúgy fájt nekem is minden mint neki. Ezt fel sem tudjátok fogni amíg nem tapasztaljátok meg valamilyen formában. Na de mindegy, lassan nem is értem értelmes ember létemre miért szálltam be szinte az elejétől egy olyan vitába, ahol számomra csupa idegen és sosem látott ember kampányol az oltások ellen, megy az adok-kapok virtuális emberekkel, de nincs ennek értelme. Megyek is úszni egyet, a srácaim már becsobbantak a vízbe, elég volt. Szép napot a továbbiakban a virtuális közösségnek :R
pjen: Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#107553) lacafaca válasza _Atesz (#107549) üzenetére


lacafaca
őstag

nem kell sokat tekerni, hogy egy igazán intelligens mondatot találj ;)

szégyellem én magamat helyette is :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107554) _Atesz válasza lacafaca (#107553) üzenetére


_Atesz
addikt

Láttam, ezt már inkább le sem reagáltam.. :DDD
Amúgy vicc nélkül drukkolok, hogy valóban ne legyen semmi gáz az oltásokkal. Vannak ismerősök, akik beadatták ezt a szart, nem szeretném, ha történne velük valami.
Persze nem csak velük, senkivel sem. Majd az idő eldönti.

(#107555) laszlohu


laszlohu
addikt

Üdv

én megkaptam a 2. oltásomat február elején ,
MOST AKKOR kötelező lesz a 3. oltás az eü dolgozóknak, vagy csak ajánlott

(#107556) BalanceR válasza laszlohu (#107555) üzenetére


BalanceR
addikt

Csak lehetőség van a harmadikra, és jelenleg akkor érdemes vele élni , ha antitest hiányában vagy.
Ha EÜ dolgozó vagy, már megkaptad azt, ami kötelező nekik. ( Nagyon remélem hogy nem vagy EÜs, szomorú lenne, ha egy EÜs innen tájékozódna...)
A harmadik attól függ, mit kaptál eddig.
Ha Sinot, akkor nézess antitest szintet (laborost, nem házit) ,ha 50 alatt van, kérj harmadikat (mRNS)
Ha bármi mást kaptál, nincs semmi dolgod, esetleg nézethetsz ekkor is antit, de 95% hogy megvan a minimum.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107557) Daffni2 válasza kolopele (#107541) üzenetére


Daffni2
addikt

"plusz a maszkot sem szégyelljük feltenni zárt helyen."

Az jó, mert legalább messziről látszik ki a kretén. :W

"Aki ad,az nyer"

(#107558) _Atesz válasza syberia (#107536) üzenetére


_Atesz
addikt

Van nekem is 4 doboz 10ml-es Iver. Valami kisállatoknak spot on csepp. Még nincsenek kisállatok, de lehetnek. :D

(#107559) Citroware


Citroware
addikt

Oltóhelyen is csináltak egy gyorstesztet nekem, az is negatív lett, azt mondták a köhögés nem baj, ha nem vagyok nagyon szarul. Beadták.

(#107560) lacafaca


lacafaca
őstag

mazsolázzatok:
pajszer
moderna
astra
j&j

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107561) HellGreg válasza Daffni2 (#107557) üzenetére


HellGreg
őstag

Kretén lenne, aki maszkot vesz zárt helyen?

(#107562) t72killer válasza Daffni2 (#107557) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Pl az, aki influenzaszezon közepén rátüsszenti a TAKNYÁT a vonat másik üléssorából a laptopom képernyőjére? Ez még évekkel covid előtt volt egy svájci(!!) vonalon. Az ilyen parasztra nemcsak maszkot, de kényszerzubbonyt is húznék.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107564) pjen válasza t72killer (#107562) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem ha lett volna rajta maszk, simán leveszi mielőtt tüsszent.Én se tüsszentenék egy maszkba.Arra a zsebkendő való.

(#107565) BalanceR válasza Citroware (#107559) üzenetére


BalanceR
addikt

Köszi az beszámolót. Pfizer lett végül?
Hol tudtál te a 38 fokban megfázni? :F

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107566) Citroware válasza BalanceR (#107565) üzenetére


Citroware
addikt

Igen Pfizer.

Köhögés sokmindentől volt már nekem, rossz illatszerektől kezdve a poros levegőn és a klímán keresztül bizonyos növényekig. Sőt, régen még állatszőrre is voltam allergiás gyerekkoromban, de azt már kinőttem.

[ Szerkesztve ]

(#107567) HellGreg válasza BalanceR (#107565) üzenetére


HellGreg
őstag

Pl. ha bemész a 40 fokról egy dohányboltba, ahol direktbe baszatják a vásárló nyakába a 8 fokot. :W

(#107568) t72killer válasza pjen (#107564) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én simán beletüsszentek-köhögök. Ha túlságosan telenyomtad, akkor szűrőcsere és mész tovább. Zsebkendő nem sokmindent fog megfogni.

#107567: ne is mondd, ezelőtti munkahelyemen vastag pulcsiban ültem júliusban :W

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107569) Kazasi válasza BalanceR (#107538) üzenetére


Kazasi
tag

Köszönöm, ez megnyugtató! :)

(#107570) BalanceR válasza Citroware (#107566) üzenetére


BalanceR
addikt

Ohh.

Javaslom vegyél valami fasza légtisztítót, ha belvárosban laksz, aranyat ér. Illetve érdemes kivizsgáltatni, pontosan mikre vagy allergiás, ne csapjon át asztmába.
Pfizer I. dose esetén 12 órán belül számíthatsz lázra, végtagfájdalomra, fejfájásra, gyengeségre , nyirokduzzanatra, illetve az oltás helyén bőrpírre, fájdalomra 48-72 órán belül elmúlik. Kerüld a megerőltetést pár napig. A második dózis után kicsit erősebb lehet ugyanezekből, de ez mind teljesen normális oltási reakció.
Netfix and chill.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107571) Citroware válasza BalanceR (#107570) üzenetére


Citroware
addikt

Asztma volt már gyerekkoromban. Azt kinőttem, kezelni már nem kell, csak érzékenyebb maradtam azokra a dolgokra, amik köhögést okozhatnak. De legalább a tiszta levegőtől már nem szoktam fulladni. BTW vidéki vagyok, szinte mindig is az voltam.

Ez is egy indok, amiért veszélyeztetebbnek éreztem magam a koronára, és inkább oltatok.

[ Szerkesztve ]

(#107572) S e t h válasza Daffni2 (#107557) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt te hozod simán hozzászólásokkal is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#107573) Kékes525


Kékes525
félisten

Tegnap még pánik keltés volt. Ma már megfontol döntés.

[Harmadik oltás: ha az ellenzék mondja, pánikkeltés, ha a kormány, akkor megfontolt döntés]

"Az elmúlt hónapokban csak kevés dologgal lehetett agresszívabb választ kicsikarni fideszes politikusokból, mint a Sinopharm-vakcina hatásosságát kritizáló felvetésekkel. A kínai vakcináról most sem mond a kormány egy rossz szót sem, de nyilvánvalónak tűnik, milyen adatok láttán jelentette be pénteken Orbán Viktor, hogy mehet a harmadik dózis is."

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#107574) Daffni2 válasza HellGreg (#107561) üzenetére


Daffni2
addikt

Igen, nagyon!

"Aki ad,az nyer"

(#107576) Ricardo válasza Daffni2 (#107574) üzenetére


Ricardo
félisten

Én a helyedben húznék maszkot. Még a végén megfertőznek az oltottak. Vagy azok csak az 5G tornyok közelébrn sugározzák a tüskefehérjét? :DDD

(#107577) BalanceR válasza Ricardo (#107576) üzenetére


BalanceR
addikt

És a szemük is olyan fura....


[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107578) laszlohu válasza BalanceR (#107556) üzenetére


laszlohu
addikt

Ha nem lennék eü dolgozó, akkor nem is kaphattam volna meg februárban, csak jóval később,
most nemrég hallottam az infot egy orvostól, hogy ő olvasta az index-en,
hogy a 3. oltás eü dolgozóknak KÖTELEZŐ lesz, ezért szerettem volna tájékozódni, mivel
az egyik oldal azt írja, hogy nem kötelező, csak ajánlott, míg a másik azt, hogy
minden eü dolgozónak kötelező beadatni
az időpontot meg Orbán Viktor kb bejelentette :
aug 1 - je után valamikor

(#107579) kolopele válasza BalanceR (#107577) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nézd a dolgok jó oldalát, nem kell oltóanyag, elég ha az oltatlan megkérdezi egy másik embertől, hogy be vagy oltva? És ha a válasz igen, csak oda kell mellé állnia, mondjuk egy buszon utazás közben :DDD Ezek után meg vegyük komolyan a konteosókat, és szépen beszélgessünk is velük. Hogyne.........

(#107580) kolopele válasza Daffni2 (#107557) üzenetére


kolopele
nagyúr

Például az aki ilyen kommentet ír.

(#107581) kolopele válasza _Atesz (#107554) üzenetére


kolopele
nagyúr

"akik beadatták ezt a szart"
Tényleg szurkolhatsz nagyon :)
Amúgy nem te írtad azt a kommentet, hogy az oltatlan oltottá válik ha sokáig oltott közelében van? Vagy Laca volt, esetleg Daffni2, aki szerint kretén aki felteszi a maszkot, megsértve ezzel mindenkit aki ezt megmeri tenni? Undorító faj az ember, megérett a pusztulásra (egy részük mindenképp legalábbis).

[ Szerkesztve ]

(#107582) BalanceR válasza laszlohu (#107578) üzenetére


BalanceR
addikt

Szépen tájékoztatnak titeket...
Szomorú, hogy hivatalos forrás helyett a netről kell levadásznotok az infót, gondolom minden hasonlóan jól szervezett hála a vezetésnek. :((( :W ( ezért lehet jópár EÜs bizalmatlan az oltással kapcsolatban, mert semmilyen konkrét , hiteles tájékoztatást nem kapnak)

A lényeg : két különböző infót kaptál, és azt keverhetted egybe hivatalos kommunikáció hiányában:

Info 1: Kötelező minden EÜ dolgozónak oltottnak lennie, (eddig nem volt az, csak erősen ajánlott, voltak páran akik eddig nem éltek vele, inkább jártak tesztre) de csak "normál" két adagos oltásuk ( jansen esetén 1 adag) kötelező = alapimmunizálás.
Info 2: Elérhető lesz a 3. oltás annak aki kéri. Senkinek sem kötelező!
A javaslat szerint ez a korábbi oltást követő negyedik eltelt hónaptól kérhető, (orvosi egyeztetés, konzultáció szükséges) és az javasolják, hogy legyen heterogén vakcináció. (Legyen eltérő a korábbi típusú oltástól pl. Korábbi vektorra mRNS, korábbi mRNSre vektor)
Főleg azoknak lehet jó, akiknek pl sinotól nem alakult ki a védelem. Vagy akiket nagyon korán , az elsők között oltottak és mostanra a minimum szint alá csökkent az antitest szintjük. (Ilyen kb 1 az 20.000-böl lehet jelenleg az országban)

Pontosan milyen Eü területen dolgozol, mit csinálsz?

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107583) laszlohu válasza BalanceR (#107582) üzenetére


laszlohu
addikt

Gyógyszertárban dolgozom.

(#107584) BalanceR válasza laszlohu (#107583) üzenetére


BalanceR
addikt

Ha nem Sinot kaptál, nem lesz gond (akkor sem feltétlenül, de érdemes antitestet nézetni) , a plexikiadó ablak sokmindent megfog, és valószínűleg megint kelleni fog a maszk az intézményben, ha bedurran a delta, szóval ti elég jól védve vagytok.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107585) lacafaca


lacafaca
őstag

[link] 🤡

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107586) lacafaca válasza BalanceR (#107584) üzenetére


lacafaca
őstag

amúgy meddig terveztek antitesttel a véretekben létezni? a nagy kolompig? ezt már földolgoztattátok a processzorral? :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107587) Rage47 válasza BalanceR (#107582) üzenetére


Rage47
veterán

persze pfizer után adassak be Astrát, no way :D

(#107588) Citroware válasza Rage47 (#107587) üzenetére


Citroware
addikt

Nekem is azt mondta a háziorvosom, hogy a delta variáns ellen ez a legjobb kombináció (vagy fordítva). De azt ő még a kétszeres oltásra mondta.

[ Szerkesztve ]

(#107589) laszlohu válasza BalanceR (#107584) üzenetére


laszlohu
addikt

Az első kettőt pfizerből kaptuk, most azt javasolta vki , hogy a 3. oltást is pfizerből adassuk, ne váltsunk , erre szerinted lesz lehetőség? Az antitest vizsgálattal nem szórakozom, nem adok ki rá pénzt, egyébként is csak akkor pontos, ha vénás vérből veszik, és centrifugálják a vért és úgy cseppentik a tesztre.

[ Szerkesztve ]

(#107590) BalanceR válasza lacafaca (#107585) üzenetére


BalanceR
addikt

Köszönjük.
Kedves nézőink! Lacafaca heti hangulatkeltő, magábanmérgelődö , háttérinfó nélküli de habzó szájjal hazugságot, összeesküvést kiabáló, de semmit nem mondó, vagy bizonyító videóját láthatták, az úr Only Fans csatornáján, ami természetesen egy bármilyen tény, vagy hitelesség ellenőrzést mellőző, trash videómegosztón került publikálásra. :W

"meddig terveztek antitesttel a véretekben létezni"?
- Ameddig a többség át nem esik (a vakcináknak köszönhetően) nagy részt enyhe tünetekkel, nem rommá terhelve a hórházakat. Onnantól kezdve már a sejtes immunitás elegendő lehet arra, ami most a vakcina vált ki:
Első körös alapvédelem.
Így szelídül "influenza szintűvé" a covid idővel. Lesz majd lehetőség évente a vírus-szezonban covid oltásra a jövőben is, csakúgy, mint most a flu esetében, de azt már csak az erősen veszélyeztetettek részére lesz feltétlenül fontos. Ráadásul kombinált oltások a kettőt egyben is el fogják tudni intézni.
Kb jövő ilyenkorra datálható.

Szomorú korszak lesz az majd neked barátom, kereshetsz mást amit lehet "jobbantudni" , "énmegmondtamozni", hozzáértés nélkül beleszólni, meg amibe bele lehet képzelődni fantáziálni , magyarázni a háttérhatalmat, a szabadkőműveseket, meg az árnyékkormányt.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107591) t72killer válasza BalanceR (#107577) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez nem logikus, ha terjed az oltás, akkor fel kéne venni a maszkot. Mihez kezd vajon majd az otásellenes egyesület a renitens antimaszkerjeivel :F :DD?

#107586: igencsak hamar kolompolna az a kolomp, ha nem lenne egy rakás féle készre gyártott antitest a szervezetünkben. Válogathatnál, hogy valamelyik szimpla nátha-törzs, esetleg egy háztáji mosogatószélen üldögélő baci vagy egy szúnyogcsípés küldene intenzívre.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107592) lacafaca válasza BalanceR (#107590) üzenetére


lacafaca
őstag

de nyugtass meg, te ezt már nem fogod soha kihagyni...legyen bármilyen szelíd a szentem :U :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107593) BalanceR válasza Rage47 (#107587) üzenetére


BalanceR
addikt

Olvass a sorok között.
A kormány tudja, hogy elbaszta, és hogy a sino szar.
Nem mondhatja azt, hogy "hibáztunk, kellett a kínai pénz", hiszen tévedhetetlen, és egyáltalán nem korrupt.
Helyette jön ez a szöveg hogy " legyen mást típusú a harmadik"
Nyilván nem fog a pfizeres vektorost lőni, mert nincs is rá szüksége, elég jó védelme van, viszont a sinos egyértelműen pfizert fog kérni, nem astrát, a harmadik sino meg egyenesen tilos így, szóval:
Így a kormány nem mondta ki, hogy a sino a szar, közben meg mégis ... Legalább végre védettsége lehet annak is aki a túlárazott, szar hatékonyságú sinot kapta.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107594) BalanceR válasza laszlohu (#107589) üzenetére


BalanceR
addikt

Ha van két pfizered, szerintem teljesen felesleges lenne most egy harmadik. Majd max jövő tavasszal, ha lesz pfizer a deltára fejlesztve. De addig valószínűleg át is esel (védetten)
A tesztet kizárólag laborban, vénás vérből :K
Valóban nem olcsó ( nekem a cég fizette) , de ha nagyon bizonytalan az ember, egyszer belefér.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107595) t72killer válasza BalanceR (#107593) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így van. Hálistennek legalább a sorok között feladták az arcmentést és még sulikezdés előtt mozdultak logikus irányba. A kínai lötty azoknál is elég vérszegény, akiknél pozitív immunválaszt ad, szval kb mindenki tolhat rá egy spájzert. Egyébként az AZ se tuti, a komolyban volt valami "félegyházi táblázat", amiben szerepelt úgy kb 5-10%-nyi negatív duplaastrás.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107596) BalanceR válasza t72killer (#107595) üzenetére


BalanceR
addikt

Mint korábban írtam , nálunk a cég belecsapta a szokásos éves orvosi laborvizsgálatba az antitest tesztet is for free.
És bár nem volt kötelező, de nem közmunkások vagyunk borsodból, mindenki oltott. Vszont elég nagy a szórás, minden vakcinából:
Az astra 40 körüli kolléganőnél éppenhogy átlépte az 50-et, egy másiknál át sem lépte ugyanakkor volt akinél 4000. Nálam és még pár kollégánál a Sputnik 4700, de egy 50es kollégánál (túlsúlyos) csak 250. A Jansen, jellemzően a 4000 körül teljesített, a pfizer minden esetben 5000 felett, Moderna 6k+
Sinos nem volt köztünk.
Annak a kollégának aki tavaly átesett durva tűnetekkel (kórház) és ráoltott két pfizerrel 44000 lett (mert addig tudott mérni a skála) :C

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107597) Citroware válasza BalanceR (#107596) üzenetére


Citroware
addikt

Vajon az a 44000 mennyire védene a delta variáns ellen?

(#107598) syberia válasza _Atesz (#107554) üzenetére


syberia
veterán

Amúgy vicc nélkül drukkolok, hogy valóban ne legyen semmi gáz az oltásokkal.

Pont ugyanígy vagyok én is. :K

(#107555): A kérdés nagyon jó. A válasz...

(#107558): Ismerem (SH). Itthon jó sokan ezzel vészelték át a koronát.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#107599) Citroware


Citroware
addikt

6 és fél órája oltottak, eddig szúrás környéki karizomfájdalmon kívül semmi és az sem vészes, de az már 2 óra elteltével is volt.

(#107600) _Atesz válasza lacafaca (#107585) üzenetére


_Atesz
addikt

:DDD
.. és hány ilyen felvételt lehetett látni. Bemutatják a vaxxereknek és rohannak is beadatni a szurit, mert ők értelmiségiek. :D :DD
Holnap már tüntetnek, hogy végre vonják már ki a fizikai pénzt, aztán meg azért, hogy csekkelőkapu legyen mindenhol, chipet is mindenkibe, stb.
Az értelmisegg lesz az elsődleges vonala a NWO-nek. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.