Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106251) natë válasza _Atesz (#106248) üzenetére


natë
nagyúr

Remélem. Bízom a dual mrns-ben.

(#106252) pjen válasza natë (#106247) üzenetére


pjen
félisten

Koko jó, az nem okoz erős függőséget. :)

(#106253) LED333


LED333
csendes tag

Értsétek már meg az oltások, gyógyszerek nem jók semmire!
Hát ott a videjó a jutobon! A Felemelkedés csatorna töltötte fel, ez nagyobb bizonyosság, mint bármelyikm kutató, vagy orvos nyilatkozata!
A csatorna többi videója is hiteles tény!
-DNS aktiválás őseid szülőföldjén
-Kékvérű csiklandozás: Orgonit Vegyirobbantó (chembuster) készítése
-Anunnakik földjén - Bucsecs-hegység
-A Vatikán teleszkópja: Lucifer
-Illuminátus szimbolizmus
-Nem lesz második hullám, mert első SEM volt
-A Felsőbb Én-nek semmi köze semmilyen valláshoz

Nem konteó!

[ Szerkesztve ]

(#106254) kolopele válasza _Atesz (#106248) üzenetére


kolopele
nagyúr

Tudod mit irigylek benned? Hogy reggeltől estig ráírsz itt hülyeségeket írogatni nap mint nap. Még szerencse, hogy nem egy céget irányítasz, megállna a termelés amíg te a proteázgátlókat erőlteted itt mindenkibe :DD
Egyébként meg nem 1-2 ember nem kíváncsi itt azokra a borzalmakra amiket belinkelsz meg összehordasz, a helyes megfogalmazás úgy lett volna, 1-2 ember talán kíváncsi rá :)) Amúgy ja, én is írok elég sokat , délután mostanában van időm.

[ Szerkesztve ]

(#106255) _Atesz válasza LED333 (#106253) üzenetére


_Atesz
addikt

Én értem, hogy próbálod összemosni a szarral, már nem először teszed. Viszont a videó alatt ott a bizonyítás.
Az meg hogy 1-2 vaxxer nem kíváncsi a véleményemre az természetes, egyelőre ez egy szabad fórum.


kolopele

Nem erőltetek semmit, viszont ha hülyeségeket írtok, akkor reagálok rá. Azért nézzük meg ki mennyit írt ebbe a fórumba.
Én nem tudom, hogy titeket vaxxereket már az oltás tett ennyire agresszívvé, vagy alapban ilyenek vagytok, de mintha tényleg ezért fizetnének nektek, hogy aki nem a kísérleti vakcinákat propagálja, annak nekiessetek. :D

"Egyébként meg nem 1-2 ember nem kíváncsi itt azokra a borzalmakra amiket belinkelsz meg összehordasz, a helyes megfogalmazás úgy lett volna, 1-2 ember talán kíváncsi rá "
Ezen ne csodálkozz, hogy úgy tűnik... Gyakorlatilag lehülyéztek, elűztök mindenkit, aki más véleményen van.
Már a maszkhasználatnál meglátszik mi az emberek véleménye, csak ezt ti nem vagytok hajlandóak figyelembe venni.

[ Szerkesztve ]

(#106256) kolopele válasza _Atesz (#106255) üzenetére


kolopele
nagyúr

Szembe mész a tudománnyal, amit sajnos nem veszel észre. Olyan vagy kicsit, mint aki képtelen eldönteni oltasson e vagy sem, majd amikor egy hozzáértő azt mondja oltass, elolvasol valami borzalmas cikket, miszerint az mRNS oltást követően kizárólag szúrósakat fogsz kakilni a tüskefehérje miatt, és abban a pillanatban már nem is kell. Innentől fogva mintha direkt keresnéd az olyan cikkeket, linkeket, amiben csupa rosszat olvasol, így meggyőzve magadat arról, hogy marad a D vitamin, az amalgám az oka mindennek meg a higany, a te immunrendszered majd mindent legyőz, és még sorolhatnám. Megjelenik egy fake news cikk, miszerint vérrögképződést kapott valaki az oltás után, onnantól téged abszolút nem érdekel, hogy valóban attól kapta e, nem pedig egy másik gyógyszertől, amit már régóta szed, és eleve hajlamosít rá. Az sem érdekel ilyenkor, hogy az adott oltást megkapták még rajta kívül vagy 100 millióan, és mindenki él. Azt az egyet keresed mindig, amiben valaki rosszat ír, legyen az gyógyszer vagy vakcina.

[ Szerkesztve ]

(#106257) Asbee válasza _Atesz (#106245) üzenetére


Asbee
veterán

Az antivaxxer ostobaságok nem bizonyítanak semmit. Mindjárt csinálok én is egy videót youtubera ezazigazság csatorna névvel, és elmondom benne, a narancs fanta 100% ban megvéd a covidtól. Onnantól lehet híresztelni mert úgy van és kész. Persze a tényekről még mindig nem veszel tudomást . ;) Kiragadott csúsztatások egy kis ostobasággal vegyítve.

[ Szerkesztve ]

(#106258) _Atesz válasza Asbee (#106257) üzenetére


_Atesz
addikt

Ott vannak a videó alatt a doksik, mi lenne ha beleolvasgatnál?
Csinálhatsz videót, de akkor rakd ki a benne állított dolgok bizonyítását is.


kolopele

Megint üres szurkálás, kiragadsz dolgokat a saját kontextusából és valótlanságokat állítasz.
Konkrétumot kérek, vagy inkább ne írj.

(#106259) _Atesz


_Atesz
addikt

Gyerünk, kapjátok össze magatokat, még csak 325 a közösségi hsz-eim száma.
Astra Zeneca is megy lefele: [link]

(#106260) natë válasza _Atesz (#106259) üzenetére


natë
nagyúr

16%-ot. 84-et meg igen. Igaz az úgy sokkal szarabbul hangzana, senki nem kapná fel a fejét.

(#106261) _Atesz válasza natë (#106260) üzenetére


_Atesz
addikt

Persze, nem is azt írtam nem hatásos. Azért a vérrögök mellett még ez a hír, már nem olyan fényes ez a vakcina. Fél év múlva kíváncsi vagyok hogy alakulnak a számok, különösen az új delta variánst tekintve.

(#106262) kolopele válasza _Atesz (#106259) üzenetére


kolopele
nagyúr

Megint igazam volt, ismét azt ragadtad ki egy cikkből, hogy egy elenyésző százaléknak
nem termelődött megfelelő számú antitestje. Te kifejezetten ennek szurkolsz, mert ilyenkor azt gondolod, neked volt igazad, van sikerélmény.
Nyilván amikor változik egy vírus szerkezete, nem olyan mértékben véd egy vakcina, amit eleve nem arra a variánsra fejlesztettek ki ami éppen fertőz. Az mRNS pont azért van előnyben, mert eleve véd még mindig közel 90% - ban, ha meg csökkenne, akkor pár hét és át lehet írni a szerkezetét az újabbra. Igen, lehet évente kell majd oltani, az influenzánál nem ez van? Nagy áldozat azért, hogy ne halj bele. A vérrögképződésről meg még annyit, hogy talán nem kellett volna trombofíliás betegnek beadni az Astra Zenecát, ill. kikérdezni a betegeket milyen alapbetegségeik vannak, milyen gyógyszereket szednek, ugyanis erősítheti az egyik a másik hatását.

[ Szerkesztve ]

(#106263) szabi__memo válasza _Atesz (#106261) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Sokkal jobban mert idén jön a frissített vakcina

(#106264) lafaty80


lafaty80
őstag

Tudod az a fura, hogy míg a másik oldalon vannak első kézből értesültek, hívjuk őket átesettnek, addig a ti oldalatokon, csak ismerős, meg ismerős ismerőse.
Ha ennyire kiálltok a dolgaitok mellett, hajrá, álljatok a covid elé, aztán meglátjuk mi lesz, erre kíváncsi lennék én is.
Mivel a lefolyása ennek emberenként változó, így azt sem lehet soha megtudni, hogy mi lett volna ha...
Esetemben: mi lett volna, ha nem szedek vitaminokat, ha nem kapok antibiotikumot, ha nem kapok injekciókat vérrőg ellen pl.
Szerintem megegyezhetünk, hogy ezeket a paramétereket nem lehet hitelesen és megbízhatóan megállapítani.
#106230 Asbee itt teljesen jól összefoglalja a lényeget.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#106265) _Atesz válasza kolopele (#106262) üzenetére


_Atesz
addikt

Nem drukkolok ellen, ez nem igaz. Viszont jelenleg ez a hír jött ki.


szabi__memo

Úgyvan, elvileg jön a mix and match. Viszont a cikk a jelenlegiről szól.

(#106266) szabi__memo válasza _Atesz (#106265) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Akkor nem mit akartál belőle kihozni. Lesz új, jobb. Miért érdekes hogy a jelenlegi milyen lesz fél év múlva? :-o Egyébként mit számít? Azon kívül, hogy senki nem tudja de nyilván tök érdekes mi lesz. Lehet meg sem éljük mert mindmeghalunk a jelenlegi oltásoktól:U

(#106267) _Atesz válasza lafaty80 (#106264) üzenetére


_Atesz
addikt

Jól összefoglalta??

"Az általad leírt gyógynővények szart sem érnek a covid ellen. Semmilyen bizonyítást nem tudsz felhozni ezekre.
Az ivermectin is egy kérdéses gyógyszer"

Össze-vissza vagdalózik mindenféle bizonyítás nélkül, ez neked jó? Ez a 2 állítása pl. totál nem igaz.
A többiről meg nem is érdemes diskurálni, mert full szubjektív írta le a véleményét.


szabi__memo

Majd kiderül, hogy milyen arányban vannak oltottak vs. oltatlanok az esetlegesen pórul jártak közt. Legalábbis remélem, hogy nyilvánosságra hozzák.

[ Szerkesztve ]

(#106268) LED333 válasza kolopele (#106262) üzenetére


LED333
csendes tag

Feleslegesen erőlködtök...

(#106269) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Frissítettem az Androidra elérhető EU-s védettségi igazolványt leolvasó és tároló appok listáját. Mostantól itt érhető el. Ha valaki figyelemmel akarja kísérni a listát, mentse el magának a linket, mert ott fogom frissíteni.

(#106270) Asbee válasza _Atesz (#106267) üzenetére


Asbee
veterán

Mutass neves szaklapokból, neves elismert tudósoktól, kutatásokból tényeket, bizonyított 100% ra vehető tényeket, arról, hogy használnak a covid ellen. Ne, ne konteós idióta videós oldalakról, ilyen olyan feltételes dokumentumokról. Amíg ezt nem teszed meg, te beszéled a bizonyíték nélküli hülyeségeid. Hajrá, jöhetnek a linkek, lancet és társai oldalakról. Akkora
a mellényed, akkora bizonyosággal beszélsz, hogy tuti tele
vagy szakmai anyagokkal erről.
Abban mi a szubjektív, hogy nem csak olyan országokban terjed a delta ahol jó vagy jól halad az átoltottság? Kaptál erre nem olyan rég bizonyítást cáfold meg.
Az szubjektív hogy az mrns oltások védenek a delta ellen is jelenlegi állás szerint? És csak kis mértékben csökken a hatékonyságuk? Azt sem tudod miről beszélsz ez itt a probléma.
Azt is nagy mellénnyel hangoztattad, pfizer 64% os csak ellene. Holott a fertőződés ellen 64%…. Na így csúsztattok, hazudtok ti konteósok.

[ Szerkesztve ]

(#106271) kolopele válasza _Atesz (#106265) üzenetére


kolopele
nagyúr

Akkor jó. Legalább nem szurkolsz ellene. Amikor az embernek vannak gyerekei, amúgy is mindent másként lát. Az általad felsorolt gyógynövények meg valóban nem érnek semmit covid ellen, ezt fogadd el. Az egyetlen aminek van védő szerepe az a D vitamin, de erről vannak hiteles orvosi tanulmányok, nem úgy mint a gyógynövényekről (persze az sem csodaszer azért, mindössze amikor nincs napfény csökken a mennyisége). Mit is mondott Maria Treben a kálmosgyökérről? Még a májrákot is meggyógyítja 3 nap alatt. Mibe is halt végül bele? :) Tudod, ha valaki próbálkozott az efféle "csodaszerekkel" valamikor akkor az én vagyok, már csak kíváncsiságból is. Aztán amikor azt láttam a legtöbbször hogy 3-4 nap alatt gyógyultak meg menthetetlen betegek, nekem meg 1 hónap után sem értek semmit, kezdtem kételkedni (azért ez jó régen volt már, 20 éve biztosan). A net most is tele van hasonló dőreségekkel, aki elhiszi és így akarja gyógyítani magát tegye, viszont ne csodálkozzon ha egyre csak rosszabbul lesz. Szerinted aki évtizedeken át a tudománnyal foglalkozott, ezt tanulta egész életében, akkor majd jön egy 3 hónapos gyorstalpalón végzett természetgyógyász, és legyőzi? Nyilván lesznek akik nekik hisznek majd, hiszen szépen be tudják adagolni sok embernek, hogy ezek mellékhatásmentesek (hazugság), a gyógyszerek meg mérgek (hazugság), stb., de azért nem mindenki hülye. Azt tudtad például, hogy akit homeopátiával kezelnek, akár meg is halhat? Na nem magától a "cukorkától", hanem attól, hogy nem kap gyógyszert a betegségére, így közvetve a homeopátiás szer maga a gyilkos.

[ Szerkesztve ]

(#106272) _Atesz válasza kolopele (#106271) üzenetére


_Atesz
addikt

Ja, hogy ti az egyik kutatást fixre veszitek, a másikat pedig semmibe.
Így én is tudok szelektálni.

Válogatott természetes növényi kivonatok molekuláris dokkolási elemzése a Sars-CoV-2 fő proteázának gátlása vonatkozásában: [link]

A SARS-COV-2 vírus ACE2 receptor interakciójának átvétele természetes és félszintetikus szteriodok receptor kötőzsebek területén végzett tevékenységén keresztül : [link]

A körömvirág flavonoid alapú fitokémiai, a Covid-19 Mpro fő proteázát hatékony és stabil módon gátló összetevőinek azonosítása In-Silico megközelítéssel: [link]

Konkrét növényi terpenoidok és lignoidok hatékony vírusölő hatással rendelkeznek a SARS Coronavírussal szemben: [link]

Cink és légúti fertőzések: [link]

Várom ezeknek az ellentételezését, akár családi körből is.

Ugyanez vonatkozik az Ivermectin hatástalanságára is.


Asbee

Rád is vonatkozik.
A szubjektív rész arra vonatkozik, amit rólam írtál.

(#106273) kolopele válasza _Atesz (#106272) üzenetére


kolopele
nagyúr

Azt hiszem megyek úszni, mert a klímától vagy az amalgámtól (vagy az idegtől?) már covid részecskéket látok a fejem felett, bár lehet csak egy szúnyog volt :) A tudományt képviselőktől ne várj ezekre a linkekre semmit, el sem olvasnák őket, odarakhatnád ezeket bárki elé, egy széles mosollyal hajítanák a kukába mindet. Dr.Adamo is összehozott arról egy "tudományos " könyvet, hogy a vércsoportok mekkora szerepet játszanak abban, hogy ki mit egyen, hogyan hat a szervezetére, aztán szép lassan megdőltek ezek is. Nem a jó linkeket keresed meg sosem, mondom, csak olyanokat teszel be, ami egybevág a te elképzeléseiddel, az hogy honnan származnak nem számít. Na további kellemes délutánt!

(#106274) natë válasza _Atesz (#106272) üzenetére


natë
nagyúr

A rágó sem rossz! [link]

(#106275) _Atesz válasza kolopele (#106273) üzenetére


_Atesz
addikt

Engem nem érdekel a vércsoport szerinti étkezés.
Viszont a többi megint a te privát véleményed. Talán beszéltél a tudomány képviselőivel, vagy mi?


natë

Elolvastad egyáltalán, hogy az általad linkelt doksiban mit írnak?

(#106276) natë válasza _Atesz (#106275) üzenetére


natë
nagyúr

Persze :DDD Klikkbéjteltem egyet.

[ Szerkesztve ]

(#106277) XoZ válasza _Atesz (#106272) üzenetére


XoZ
aktív tag

Ezek a kutatások elsősorban azt vizsgálják, hogy bizonyos anyagok hogyan kötődnek a vírushoz, és ezt nagyrészt kémcsőben és szimulációkkal nézik. Ezzel a módszerrel viszont az nem deríthető ki, hogy mi történik akkor, ha az emberi szervezetbe viszed be ezeket az anyagokat. Pl. milyen mennyiségben kell bevinni, milyen formában, a bevitel után megmaradnak-e vagy átalakulnak, eljutnak-e a vírushoz? Olyan módszertanú kutatás lenne jó, mint amit a vakcináknál csinálnak: vakcina és placebo beadása két csoportnak, és a megfertőződés/megbetegedés/halálozás vizsgálata a két csoportban.

(#106278) Asbee válasza _Atesz (#106272) üzenetére


Asbee
veterán

Megint mellé lőttél, csak gratulálni tudok. Semmit nem bizonyít úgymond az emberi szervezet-covid kapcsolatban. Sima biológia, labor szint. Semmi élesben tesztelés, semmi konkrét példa, nagy nulla ilyen téren. Biztos ezt akarod folytatni? Folyamatosan megvagy cáfolva…..

(#106279) _Atesz válasza XoZ (#106277) üzenetére


_Atesz
addikt

Neked van virológus, esetleg immunológus végzettséged? Mert ha nincs, akkor ez a te privát véleményed.


Asbee

Nem cáfoltál meg még semmit sem.

[ Szerkesztve ]

(#106280) Asbee válasza _Atesz (#106279) üzenetére


Asbee
veterán

Miután nem tudod azt bizonyítani, hogy élesben műkődik, nem tudsz egy vizsgálati csoportot sem felmutatni, egy kézzelfogható adatot, bármit, így ugyanúgy szart sem ér a covid ellen. A te agyszüleményed, laborvizsgálatok alapján.

(#106281) _Atesz válasza Asbee (#106280) üzenetére


_Atesz
addikt

"szart sem ér"

Ez a te véleményedre vonatkozik.

(#106282) fatal` válasza _Atesz (#106279) üzenetére


fatal`
titán

Nem, ez nem a privát véleménye, hanem az utolsó mondatot leszámítva a tények. Normális kutatás úgy néz ki, hogy először in-vitro, aztán placebo kontrollált csoport, máskülönben szart sem ér.

Asbeenak pedig nem kell cáfolnia semmit, neked kellene bizonyítani, de nem sikerül.

Egyre biztosabb vagyok benne, hogy téged ezért fizetnek.

(#106284) Ricardo válasza natë (#106233) üzenetére


Ricardo
félisten

Ne zavard össze a valósággal :N

(#106285) Asbee válasza _Atesz (#106281) üzenetére


Asbee
veterán

Semmit az égvilágon nem tudsz bizonyítani, hogy hatásos lenne a covid ellen. Tehát szart sem ér. Nem, nagyon elvagy tévedve. Neked van egy privát véleményed, bizonyítás nélkül, amit úgy próbálsz előadni, mint valami világmegváltó csodát.
Amíg nem teszed meg, addig nagy baromság, ami szart sem ér.
Ráadásul játszod ezt bedobsz egy ostobaságot, amire cáfolatokat vársz. Ez nem így működik. Azt tudtad, az éjjel 2-3 közötti hold fénye jó a covidra? Mert ez így van. Cáfold
meg ha nem igaz. :U

[ Szerkesztve ]

(#106286) _Atesz válasza fatal` (#106282) üzenetére


_Atesz
addikt

Maximum nektek vaxxereknek nem ér bizonyító erővel. A proteázgátlók bizonyítottan működnek.

Ja, hogy nektek nem kell cáfolni, csak privát véleményetek alapján elkaszálni hivatalos vizsgálatokat. Ti már akkora szaktekintélyek vagytok itt, hogy csak nézek.
.. és még én vagyok, aki osztja az észt. :D

(#106287) fatal` válasza #20749568 (#106283) üzenetére


fatal`
titán

Akár Gődényék, hogy híveket toborozzon. :D A facebook is tele van fizetett trollokkal.

De nyílván a kérdésem nem volt komoly, csak nehéz elképzelni, hogy valaki ingyen hordjon össze ennyi hülyeséget.

#106286: Hogyne, bizonyítottan működnek, csak nem tudsz hozni egyetlen bizonyítékot sem, értjük. :D

[ Szerkesztve ]

(#106288) Asbee válasza _Atesz (#106286) üzenetére


Asbee
veterán

Semmit nem érnek a gátlóid. A te agyszüleményed. A hold fénye , az kell a covidra meg mindenre is.

(#106289) _Atesz válasza Asbee (#106288) üzenetére


_Atesz
addikt

Vedd már a fáradságot, és üsd be a google-ba, hogy proteáz gátló és hogy covid.
Ostobaságot írsz már sokadszorra, hogy "semmit sem ér".

(#106291) _Atesz válasza #20749568 (#106290) üzenetére


_Atesz
addikt

(#106292) Asbee válasza _Atesz (#106289) üzenetére


Asbee
veterán

Nem tudod bizonyítani, nem is tudtad, tehát szart sem ér. Találj ki valami újat, hátha legalább ott morzsákat találsz gyakorlati tapasztalatokról. Pl indiában a széklettel kenegetés? vagy a harmonikum csepp? Ezek a hozzátok illő témák . :D

(#106293) Asbee válasza _Atesz (#106291) üzenetére


Asbee
veterán

Ez már mindjárt bizonyíték :R Ja nem :D Rajtad már csak röhögni lehet, illetve elképedni, és elgondolkodni miért tart ott ez az ország ahol.

(#106294) _Atesz válasza Asbee (#106293) üzenetére


_Atesz
addikt

Elég komoly frusztrációt mutatsz ki itt. Mi a baj? Ver az asszony, vagy mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#106295) Asbee válasza _Atesz (#106294) üzenetére


Asbee
veterán

Ez is valami bizonyíték a kitalációdra ?

(#106296) _Atesz válasza Asbee (#106295) üzenetére


_Atesz
addikt

Ok, feladom, győztél. Még talán be tudok regelni. Melyik vakcinát kérjem, mit javasolsz? Fájzer vagy modeRNA legyen?

(#106297) Ricardo válasza _Atesz (#106291) üzenetére


Ricardo
félisten

Erről van szó?
[link]


Az új eljárásnak és a részecskegyorsítónak köszönhetően a méréseket kevesebb mint egy hónap alatt sikerült elvégezni. A vizsgálatok alapján a tesztelt magyar fejlesztésű reaktív fragmensek közül több is hatékonynak bizonyult, amelyek ígéretes kiindulópontul szolgálhatnak, és ezáltal hozzájárulhatnak új Covid elleni terápiák kifejlesztéséhez. "

Ígéretes, azonban ez még elég kedeti szakaszban van.
Azért ez még elég messze van a tényleges gyógymódtól. :U

(#106298) Asbee válasza _Atesz (#106296) üzenetére


Asbee
veterán

Nem tudom feltűnt-e de én nem kampányolok senkinél, és cseszegetem hogy oltasson. Rohadtul nem érdekel, hogy beoltatod-e magad vagy sem. Te viszont jó ideje osztod itt az igét, kitalációkat, mögöttes bizonyítás nélkül, és kritizálod azokat akik beoltatták magukat. Ezekre kapod a reakciókat…..

(#106299) hellboy válasza Asbee (#106293) üzenetére


hellboy
csendes tag

böngészőben F12, console tab, bemásolod ezt:
var divArray = $x("//a[@href='/tag/dospalek.html']//ancestor::span[@class='msg-head-author']//ancestor::div[@class='card']");
divArray.map(el => el.style.display = "none");
divArray = $x("//a[@href='/tag/dospalek.html']//ancestor::span[@class='msg-head-replied']//ancestor::div[@class='card']");
divArray.map(el => el.style.display = "none");

ENTER
problem solved

"sok irodában megfordulok... Gondolom megbízhatóak"

(#106300) _Atesz válasza Ricardo (#106297) üzenetére


_Atesz
addikt

[link]
pl.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.