Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107452) _Atesz válasza Citroware (#107435) üzenetére


_Atesz
addikt

Nah, oszt mégis oltáshoz folyamodsz, ráadásul úgy, hogy nem is vagy jól?
Megmondta Vanden Bossche, ha ráoltasz Covid-ra, akkor helloszia.. Olyan citokinvihart idézel elő a vak-cinával, hogy mehetsz a tepsibe. Eleve ha beoltatod magad, az immunrendszered 1-2 hónapig félig le lesz gyengülve, mert az oltással fog foglalkozni.
Úgyhogy ha nem vagy jól nem javaslom az oltást, de persze egyébként is gondold át..

(#107453) Asbee válasza _Atesz (#107450) üzenetére


Asbee
veterán

Mi az az oltott Covid halott? Ez ilyen általad kreált kifejezés. Fura, eddig elképzelhetetlennek tartottad, valaki nem került be a covidban meghaltak statjába, az tuti nem is volt az. De egy mese alapján te már tudod oltott covid halott, de úgysem kerül be. Azért vannak ezek a fordulatok, hogy megtudd magadban erősíteni az antiwaxxer szellemiséget?

(#107454) Asbee válasza _Atesz (#107452) üzenetére


Asbee
veterán

Autószerelő barátomat covidosan oltották be. Igaz 3 köhögés volt a tünet, de köszöni szépen azóta is jól van. Tehát ismét barosmág, hogy hellószia. Ettől függetlenül nem szerencsés úgy oltást kapni.
1-2 hónapig félig le lesz gyengülve? Ezeket te otthon találod ki?

[ Szerkesztve ]

(#107455) _Atesz


_Atesz
addikt

"Merkely Béla azonban kiemelte: az antitestszint meghatározásának a védettség kimutatására nincs értelme."
[link]

:DDD :DDD :DDD

Nesztek, mehettek antitest szintet méregetni. :DDD

Már egy kabaré az egész. Nem tudom az oltottak hanyadszor vannak szembeköpve és szépen lassan kiderül a tesztek sem érnek semmit.

(#107456) Asbee válasza _Atesz (#107455) üzenetére


Asbee
veterán

Merkely Béla a politika áldozata, félti a helyét, ezért mond oltári hülyeségeket. Persze megtalálja a célcsoportot, pl te. Ha pedig nem vagy ennyire ostoba, akkor szándékosan gyűjtöd ezeket a hazugságokat, hogy az antiwaxxer dumát tudd itt tolni. Sajnos én mindkettőre tippelek. :)
Szóval hiába hiszed, most megint nagyon megmondtad, ismét csak bukta.

[ Szerkesztve ]

(#107457) _Atesz válasza Asbee (#107454) üzenetére


_Atesz
addikt

Hagyjad már, csak közvetlen családtag az elfogadott itt, az is akkor, ha papírt mutatsz róla...
Mi alapján derült ki, hogy Covid-os volt? A teljesen megbízhatatlan PCR teszt mutatta ki? :D
Hagyjuk ezeket a gyerekmeséket.

Igen, 1, de inkább 2 hónapig a szervezet le van terhelve. Itt pl. 2 hónapig nem javasolják a várandósságot oltás után: [link]
(Fontos, hogy a fogamzásképes nők a második oltás után legalább 2 hónapig kerüljék a
terhességet.)

(#107458) _Atesz válasza Asbee (#107456) üzenetére


_Atesz
addikt

Ja értem te ostoba, akkor a te szavad többet ér mint az övé. A vaxxerek már csak így nyomják.
Itt már akkora szaktekintélyek vagytok a fórumon, hogy Vanden Bossche-nak, Merkelynek és bárkinek ellentmondtok. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#107459) Asbee válasza _Atesz (#107457) üzenetére


Asbee
veterán

A pcr nem megbízhatatlan. Ha a működéséről minimális fogalmad is lenne, akkor nem írnál ilyen sületlenségeket folyamatosan. Nem egy meg két embert oltottak be covidosan mégis élnek. Ugye járvány közepén oltani…. Meséket te adsz elő. Mint a szart sem érő proteázgátló esete. Látszik te is ilyen antiwaxxer barlang nomád vagy , nincs egy ismerősöd se eü ben sehol , hogy kicsit képben legyél. Netán nyugger kommandó aki ráér egész nap konteót bújni?

(#107460) Asbee válasza _Atesz (#107458) üzenetére


Asbee
veterán

Merkely Béla jó szakember, de azt mondja amit mondania kell. Ezt minden nem 1bites átlátja. Miért nem említed azokat a magyar virológusokat is, akik megcáfolták és kiakadtak Merkely nyilatkozataira? Ja az gondolom nem illik a konteós proteázgátlós elméleteidbe .

[ Szerkesztve ]

(#107461) _Atesz válasza Asbee (#107459) üzenetére


_Atesz
addikt

Itt most egy helyen annyi marhaságot állítottál, hogy ezzel kár is foglalkozni.
Mindenre leírtam korábban a választ. Annyira vérmes vaxxer vagy, hogy bármit hazugságnak titulálsz, mondja bárki, vicc amit művelsz itt nap mint nap.

[ Szerkesztve ]

(#107462) Asbee válasza _Atesz (#107461) üzenetére


Asbee
veterán

Csupán a kitalációidra csúsztatásaidea reagáltam. Még mindig nem bíztatok senkit oltásra és nem is szólom meg ha valaki nem oltat. Szóval itt egyedül te vagy a konteós, antiwaxxer, sátánüldöző primitív harcos .

(#107463) _Atesz válasza Asbee (#107462) üzenetére


_Atesz
addikt

Jaja, neked minden kitaláció, ami nem a szuris oldalt erősíti. Vicc amit leművelsz.
Senkit sem beszéltem még le az oltásról...

(#107464) _Atesz válasza Asbee (#107459) üzenetére


_Atesz
addikt

Nesze neked PCR teszt, a videóban happystone, Fauci és nyunyóka...: [link]

Ezt neked: V A K C I N A V A L L Á S

(#107465) natë válasza _Atesz (#107464) üzenetére


natë
nagyúr

Azé' van baj a toronyban :DDD

(#107466) Sped válasza _Atesz (#107450) üzenetére


Sped
aktív tag

Attól még nem lesz senki "Covid-elhunyt" mert valaki azt mondja, hogy "eskü így volt". Ez egy kib.szott vicc. Ha valakinek ez a meggyőződése, akkor járja végig a hivatalos utat, közben számos dokumentum születik, amivel el lehet menni a nem kormánymédiához és akkor lehet belőle egy hiteles sztori. Így megmarad a népesék szintjén az összes ilyen.

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#107467) Qtya123 válasza Asbee (#107460) üzenetére


Qtya123
őstag

"Merkely Béla jó szakember, de azt mondja amit mondania kell. Ezt minden nem 1bites átlátja."

Vigyázz az ilyen kijelentésekkel, mert mindjárt megmondják neked a frankót, hogy azért mondasz ilyet, mert átpolitozált vagy. :U
Pár napja én is leírtam, hogy vicces, ahogy a kardiológus össze-vissza nyilatkozik a vírusról. Jött is azonnal pár ember, aki szerint én vagyok a hülye, hiszen Merkely biztos tanult a vírusokról is az egyetemen, így minden rendben van. :DDD

Más:
Most, hogy jöhet a 3. oltás (tegye fel a kezét, akiben bármi kétség is volt, hogy lesz-e), az a kérdésem, hogy a 3. shot ugyanazokkal a vuhani variánsra fejlesztett vakcina típusokkal lesz, vagy majd kimondottan deltára fejlesztett cuccal. Mert ha nem, akkor sok értelmét nem látom.

[ Szerkesztve ]

(#107468) _Atesz válasza Sped (#107466) üzenetére


_Atesz
addikt

... dehát én is ezt javasoltam neki. Viszont mint írta Citroghost ( [link] ) az orvosokat nem érdekli ez az egész.


Qtya123

Ha nekik jót mond, akkor szaki, ha nem nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#107469) Sped válasza _Atesz (#107457) üzenetére


Sped
aktív tag

A PCR teszt a tudomány jelenlegi állása szerint erősebb bizonyíték, mint az "eskü így volt".

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#107470) _Atesz válasza Sped (#107469) üzenetére


_Atesz
addikt

(#107471) Citroware válasza _Atesz (#107468) üzenetére


Citroware
addikt

Mivel sajnos sokszor jártam már orvosnál, úgy általánosságban is igaz az, hogy csak a probléma érdekli az orvosokat, illetve az arra való megoldás (ha van rá), de az sohasem, hogy mi váltotta ki a problémát, hogyan lehetett volna megelőzni.

Tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

(#107472) Qtya123 válasza Citroware (#107471) üzenetére


Qtya123
őstag

Ez sajnos 99.99%-ban így van.
Mondjuk annyi a beteg és olyan kevés az orvos, hogy amelyik esetleg még akarna is a kiváltó okkal foglalkozni, egyszerűen nem fér bele, mert időigényes, a betegek meg futószalagon várnak.

De az is tény, hogy a az emberek csak egy kicsit is próbálnának az egészségükre figyelni, jóval kevesebb beteg lenne.

[ Szerkesztve ]

(#107473) Sped válasza _Atesz (#107468) üzenetére


Sped
aktív tag

De ez megint ugyanaz a mese, "az ismerősöm ismerősének a testvérének az anyja", meg "szomszéd barátnőjének az unokatestvére" azt mondta.. leszarom ki mit mondott. Álljon elő egy magát áldozatnak tartó ember, hogy a közvetlen hozzátartozójával mi történt, mikor hova mentek el, hol jelentették be a dolgot, milyen vizsgálatok történtek, milyen hivatalos válaszok születtek, mi a boncolás eredménye stb. Így minden ilyen sztori megmarad népmesének. Persze, az orvosok tudnak hibázni, ezért kellene a hivatalos utat bejárni. Az nem a hivatalos út, hogy felhívtam a háziorvost, aki elhajtott és bumm, megtörtént az összeesküvés, EL-TIT-KOL-JÁK! Ez kb. ilyen ovis szint. És amikor ezt habzó szájjal, erősen felturbózva előadják a FB-n, pont annyira komolyan is vehető. Általában kamuprofilok, kamuemberek.

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#107474) lacafaca válasza Qtya123 (#107467) üzenetére


lacafaca
őstag

csak egy költői...hallottál már v2.0ról?...tudod, átírjuk csak kettőperc, már foshatja is a gép ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107475) Sped válasza _Atesz (#107470) üzenetére


Sped
aktív tag

Most ez mire bizonyíték? Valaki elmondja egy videóban a vélményét a YT-on? Ja nekem is van véleményem a neutronrészecskék magfizikájáról, az mekkora kamu, de mégis a ki tököm hinne nekem történelem diplomával? :D :D :D

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#107476) Sped válasza Gsx-rr (#106968) üzenetére


Sped
aktív tag

Eszembe jutottál:

https://444.hu/2021/07/16/nem-nem-morzsakat-akarunk-szabadsagot-akarunk

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#107477) Qtya123 válasza lacafaca (#107474) üzenetére


Qtya123
őstag

Ugyan már. Összeesküvés, konteó, sosevótilyen. ;]

De amúgy ahogy látom nem írnak 2.0-ról. Simán menni fog a 3. vuhani a deltára annak, aki kéri. Amolyan brute force módon, nem a delta elleni specifikus, de 3 jobb mint kettő felkiáltással.

Amúgy olyan nagyon sok nem lesz kiosztva 3. oltásból. Eleve csak a 2. után 4 hónappal akarják adni, ilyenből alig van.
Továbbá nagy összegben fogadnék arra, hogy sokan, akik megkapták a 2 oltást, a 3. körrel nem élnek, ha nem muszáj. Rengeteg ember eleve csak szájhúzva oltatta magát, mert félt a munkahelyén, vagy rettegett, hogy nem tud nyaralni menni. Ők tuti nem kérik.

[ Szerkesztve ]

(#107478) Asbee válasza Sped (#107475) üzenetére


Asbee
veterán

Szánalmas hogy minden jött ment senkire, meg világ szinten konteós barmokra hivatkoznak,alapoznak. És ha ők azt mondják, akkor úgy van és kész. A pcr teszt nem ér semmit, a háttérhatalom hozta ránk kemtréllel a covidot, az új világrend alakul, a proteázgátlók megvédenek. Aki ezt nem hiszi el az egy vaxxer.

(#107479) lacafaca válasza Qtya123 (#107477) üzenetére


lacafaca
őstag


:DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107480) BalanceR válasza lacafaca (#107479) üzenetére


BalanceR
addikt

Úgy bizony! IQ teszt. :))

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107481) lacafaca válasza BalanceR (#107480) üzenetére


lacafaca
őstag

jaja :))

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107482) -Skylake- válasza BalanceR (#107480) üzenetére


-Skylake-
addikt

:R

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#107483) Gsx-rr válasza Sped (#107476) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azert ez a mondat sokmindent elarul.
Nem a Kubai kormany tud barmit is torolni a facebookrol:

A Havannából és Santiago de Cubából induló, több ezer fős tüntetésekről kikerültek Faceobook-videók, és hiába lőtték le azokat

(#107484) _Atesz válasza Sped (#107475) üzenetére


_Atesz
addikt

Anthony Fauci, nézz utána ki ő, ok?
Az ő szava többet ér, mint a sok vaxxer huszár összes hsz-a az itteni 3 Covid fórumban...

(#107485) HellGreg


HellGreg
őstag

Vajon hogy fog működni a harmadik oltás? Van két Szputnyikom, bemegyek a háziorvoshoz ősszel, hogy kérek egy pfizert is, vagy majd az orvos választ attól függően hogy mit kaptam korábban? Vagy csak bizonyos oltásfajták után lehet harmadikat kérni?

[ Szerkesztve ]

(#107486) Asbee válasza _Atesz (#107484) üzenetére


Asbee
veterán

Tudományosan, részletesen meglettek cáfolva a pcr tesztekkel kapcsolatos hülyeségei. Tudom egy vér antivaxxerhez ez már nem jut el.

(#107487) _Atesz válasza HellGreg (#107485) üzenetére


_Atesz
addikt


Asbee

Tudom tudom, a tudománynak mindig az az oldala igaz, ami a vaxxer oldalon van.
Nem mondanám magam antivaxxernek, tekintve senkit sem beszélek le az oltásról.

(#107488) HellGreg válasza _Atesz (#107487) üzenetére


HellGreg
őstag

Igen, én is ettől félek. Mivel a kombinációk közti különbségekről még az orvosok sem tudnak semmit. Majd a háziorvos vállalja a felelősséget és választ nekem valamit?

(#107489) Z.É.T. válasza HellGreg (#107485) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Jelentkezni kell a korábbi oltás helyén, hogy kérnél harmadikat.
Augusztus elsejétől kaphatsz.
Kivéve, ha az orvos előbb, vagy később akarja adni.
(nyilván, ha Sinopharm-os valaki, vagy van negatív antitest mérése, akkor kaphat korábban, ez ügyes kommunikációs trükk, hogy ne kelljen kimondani a kínait, de megkaphassák "soron kívül" - amolyan win-win szitu)

Az orvos ajánl harmadiknak valamit, amit vagy elfogadsz, vagy nem. Ez inkább csak ajánlás lesz. (gondolom fentről leszólnak majd, hogy mit kellene ellőni, miből van sok, mi fog lejárni, miből szeretnének még korrekt és átlátható módon vásárolni :D )

A második shot után 4 hónap múlva lehet kapni a harmadikat.

(#107490) Asbee válasza _Atesz (#107487) üzenetére


Asbee
veterán

Nem, amit többen, akár csoportosan vizsgálnak, elemeznek, értékelnek. Nem is lepődök meg, etéren is teljes hiányosságaid vannak. Ez nem úgy működik valaki beböfög valamit, legyen bámi a neve az akkor úgy van. Persze tudom, ti antivaxxer , konteósok haraptok ezerrel ezekre. Végülis a harmonikum cseppes hülyegyereknek is isszátok a szavait

[ Szerkesztve ]

(#107491) Asbee válasza HellGreg (#107485) üzenetére


Asbee
veterán

Adenóra jó az mrns. Fordítva már nem az igazi.

(#107492) _Atesz válasza HellGreg (#107488) üzenetére


_Atesz
addikt

"vállalja a felelősséget"

Őőőő, nem tudok ilyenről, aki vállalná a felelősséget. De állítólag valahol nyugaton már nyertek pert az egyik gyógyszercéggel szemben..

(#107493) _Atesz válasza Asbee (#107490) üzenetére


_Atesz
addikt

"A kutatók szerint a PCR-alapú módszerek még fertőzőképes számú vírus hiányában is kimutatnak SARS-CoV-2 RNS-t"
[link]

Vizsgálat itt is ott is .. dehát ezt ti vaxxerek nem vagytok hajlandóak észrevenni. :C

(#107494) BalanceR válasza lacafaca (#107481) üzenetére


BalanceR
addikt

(#107495) Asbee válasza _Atesz (#107493) üzenetére


Asbee
veterán

Tehát előjösz egy 2020 decemberi hivatalosan nem közölt tanulmánnyal. Nem lepődök meg. Eddig csak szimplán terjesztettétek, ti konteós, antiwaxxerek a kitalációkat, most már bújjátok a netet, mindegy mi az, mi áll mögötte, csak lehessen vele “bizonyítani” . Ez még mindig édeskevés és nagyon gáz. De várj. Ezt a háttérhatalom, az új világrend megalapozói alakították így, igaz? Mert úgy már lehet elhiszem. Vagy ez is olyan mint a proteázgátló? Egy laborban találtak valamit, majd kitaláltad ez a megoldás, de valójában szart sem ér?

(#107496) lacafaca válasza BalanceR (#107494) üzenetére


lacafaca
őstag

hát nem ezt mondom...még bizonyítottam is :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107497) nagylaci6417 válasza BalanceR (#107494) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Budapest az ország esze.Apám viz-gáz-fűtés szerelő mester,diák koromba sokszor voltam vele pesten fűtés korszerűsitésen 10 emeletes lakótelepeken.Se elötte se utánna nem találkoztam annyi idióta,igénytelen emberrel olyan kis területen.

[ Szerkesztve ]

(#107498) -Skylake- válasza BalanceR (#107494) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ez eddig is tökéletesen egyértelmű volt.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#107499) #57833216 válasza BalanceR (#107494) üzenetére


#57833216
törölt tag

Laca, te beoltattad magad? :))

(#107500) lacafaca válasza #57833216 (#107499) üzenetére


lacafaca
őstag

akinek nem inge...
minek? ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.