Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106501) Gsx-rr válasza szabi__memo (#106499) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Így van az ország hitelességéből adódóan még ennyi sincs. Nem tudom azzal tisztában vagy hogy a pozitív eseteket úgy számolták hogy az ember aki vállalta hogy felvegyék a statisztikába hogy pozitív ,kapott 250 $-t amit elosztottak az orvossal.

Beszélj olyan emberrel aki ott él elmondja majd az igazságot ne megint a sajtóból tájékozódjatok.

Semmilyen szigorítás nincs, mindenki oda utazik az országból ahova akar magyarok is beengedik tranzit ba őket tele van velük a világ minden turistaövezete,mint az Oroszokkal

[ Szerkesztve ]

(#106502) szabi__memo válasza Gsx-rr (#106501) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És 55e embernél kevesebb kért 250 dollárt egy olyan helyen mint Ukrajna. Ne komolytalankodj

(#106504) kolopele válasza Gsx-rr (#106498) üzenetére


kolopele
nagyúr

A magyarok zöme szokás szerint Horvátországba megy megint, és a horvátoknál alacsony az átoltottság. Hozzánk már jöhetnek szintén a külföldiek strandokra is, stb., nem kell a védettségi, sem a maszk. Csúnya vége lesz, és ezt nem én mondom, aki alapból egy műszaki ember.

(#106505) Gsx-rr válasza kolopele (#106504) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nincs igazad. Torokorszagba mennek a legtobben

Ricardo: Gyonyoru a clicbait cim.
Csunya vege lett?
mi a pozitiv teszt?
miert kell mindent katasztrofakent kezelni?

[ Szerkesztve ]

(#106506) natë válasza Gsx-rr (#106501) üzenetére


natë
nagyúr

Én hallottam olyat, hogy iPhone 12 Pro Max-ot, PS 5-öt és 4 évig ingyen Red Bullt osztogatnak a kirgizek az oltakozóknak! Mondjuk a Red Bullt nem hiszem el, szerintem az hoax.

(#106507) Coyot válasza Gsx-rr (#106501) üzenetére


Coyot
őstag

Na erről az agyatlanságról beszéltem az előbb. Persze 250dodót kapsz, mert bármit csak ráírják. És a durva mikora mentős maga terjeszti ezt, mert el akarja a világgal hiteteni, hogy a világ ilyen :D Mint valami szent küldetés bazmeg :DDD

#106509
Tudod mit a durva, minden egyes CT gép használat után is kap pénzt a korház! Szerintem itt a háttérhatalom emberi dolgozhatnak ;]

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#106509) Gsx-rr válasza natë (#106506) üzenetére


Gsx-rr
veterán

amúgy ha vissza keresel talán még a magyar sajtó is lehozta több helyen lehetett olvasni erről!
Minden kórház kapott egy fix összeget az államtól minden egyes pozitív eset után

[ Szerkesztve ]

(#106510) natë válasza Gsx-rr (#106509) üzenetére


natë
nagyúr

Tudom, én is váltottam munkahelyet arra az időre, nehogymá' lemaradjak!
(A Pfizert helyett pedig Sino-t kapHtam, de tudtam róla, mert zsebbe ment a 20-as)

[ Szerkesztve ]

(#106511) Gsx-rr válasza natë (#106510) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ja értem, az hihető amikor a választáson pénzt osztanak a Kárpátaljai magyaroknak a szavazatért. Azt teljesen normális senki se kérdőjelezi meg

(#106512) Asbee válasza Gsx-rr (#106505) üzenetére


Asbee
veterán

Azért mert beindult megint a károgás, a rettegés. Páran feladatuknak érzik, hogy minden napi koronavírussal kapcsolatos negatív (akár ilyen félinfós mint az említett) cikket belinkeljék, csak úgy minden kommentár minden nélkül. Most már az sem számít mennyi a súlyos eset , mennyi a halott, a lényeg itt a delta és ez tarolni fog és kész. És ez mind a sok szemét politikus és ember miatt van, mert nincs maszk és távolságtartás és maradj otthon.

[ Szerkesztve ]

(#106513) Ricardo válasza Gsx-rr (#106505) üzenetére


Ricardo
félisten

A cím túlzó, de az lejön belőle, hogy a többezer emberből két pozitív eset, az nagyon szerencsés csillagállásnak köszönhető. Sokkal kisebb közösség is több fertőzöttet képes produkálni.

"miert kell mindent katasztrofakent kezelni?"

Ezt a média munkatársaitól kérdezd, aki egy sima időjárásjelentést is úgy hoznak le, hogy egy katasztrófafilm forgatókönyv írójának is besületére válna.

Ha péntekig kibírjuk, akkor túléljük, de aztán jönnek az óriási viharok

(#106514) Gsx-rr válasza Asbee (#106512) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Linkelgethetném az ellenpéldákat hogy megérkezett az első turista hajó 2500 utassal és senki se pozitív de tényleg sokkal érdekesebb csík az hogy tizen négyen pozitívak lettek egy rendezvényen!

(#106515) Asbee válasza Gsx-rr (#106514) üzenetére


Asbee
veterán

Micsoda, turista? Nyaralás? Borzalom. :D Az is már most borítékolható, ősszel megint fikázva lesz minden külföldi nyaraló, hogy idehozták a vírust, a deltát. Igaz már rég itt, csak szarik bele 99%.

(#106516) Ricardo válasza Gsx-rr (#106514) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor semmit sem szabad komolyan venni. Még a legnagyobb járványaiban vagy katasztrófáiban is kevesebben halnak meg mint ahányan nem.

(#106517) natë válasza Ricardo (#106516) üzenetére


natë
nagyúr

Ez nagy igazság!

(#106518) Gsx-rr válasza Asbee (#106515) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Valamire muszáj lesz fogni ha már a foci EB-vel riogatás nem jött be.
Már eltelt két hét és nem igazán történt semmi

Bár még a sport terén lesz még potencia mivel az olimpiáról tuti hogy haza fogják hozni azok a szemetek

[ Szerkesztve ]

(#106519) Qtya123 válasza kolopele (#106495) üzenetére


Qtya123
őstag

"Egyébként meg ha velem van problémád nekem címezd, ne más kommentekben tüntesd fel a nevem ;) "

Címeztem én már neked ezt. Amikor kijelentetted, hogy azok nem hordanak a korlátozások után majd maszkot, akik antivaxxerek, akkor azonnal szóltam neked, hogy ez nettó f@szság:
[link] ;)

És be is igazolódott, mert gyakorlatilag senki nem hordja azóta.

[ Szerkesztve ]

(#106520) Ricardo válasza Gsx-rr (#106514) üzenetére


Ricardo
félisten

"de tényleg sokkal érdekesebb csík az hogy tizen négyen pozitívak lettek egy rendezvényen!"


Ez már csak ilyen.
Abból ha a egy embert afrikában széttépnek az oroszlánok, előbb lesz hír, mint abból, hogy a másik nagyjából 1260000000 ott élő embert meg nem téptek szét. ;)

(#106521) szabi__memo válasza Ricardo (#106520) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mai sorsolásunkon 24.738.277 szelvény nem nyerte el az ötös lottó főnyereményét:))

[ Szerkesztve ]

(#106522) Ricardo válasza szabi__memo (#106521) üzenetére


Ricardo
félisten

:DDD

(#106523) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

A vilagon szerintem nincs meg egy ilyen negativ,irigy es rosszindulatu nep mint a Magyar.
Mondjuk nekem Romanok ugyanezt mondtak magukrol :)

(#106524) snecizero


snecizero
senior tag

Jön a dél mutáns ! :Y Nyugi akik be vannak oltva azoknak nincs okuk félni.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#106525) Gsx-rr válasza snecizero (#106524) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ezert nem ertem ezt az egeszet! Ha mar be van oltva valaki a szent csodatevo oltassal,miert vannak kiborulva es josoljak a vilagveget?
Foleg ha anyagilag se erinti oket a dolog?!

(#106526) szabi__memo válasza Gsx-rr (#106525) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Lehet ők nem olyan önzők és rosszindulatúak mint akik azt hiszik hogy maguk miatt teszik

(#106527) lacafaca válasza -Skylake- (#106488) üzenetére


lacafaca
őstag

a tudományotok dugába dőlt/fog dőlni..mivel ezt a tudományt akik irányítják, így akarják. pöröghettek ezerrel a gondokon, amint megoldjátok, jön a másik...mulatságos ez innen a partvonalról, már nem is tudom eldönteni, kinek szurkoljak, bár az esélyteleneknek fölösleges ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106528) syberia válasza snecizero (#106524) üzenetére


syberia
veterán

;]

https://howbad.info/

(#106529) szabi__memo válasza lacafaca (#106527) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A tudományt irányítják:F Ma is tanultunk valamit

(#106530) lacafaca válasza Qtya123 (#106490) üzenetére


lacafaca
őstag

köszönöm...hamár elötted is megköszönték azt a hablatyot...jó azért látni, van aki még tud értelmesen és ép ésszel gondolkodni ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106531) Ricardo válasza lacafaca (#106527) üzenetére


Ricardo
félisten

"már nem is tudom eldönteni, kinek szurkoljak, bár az esélyteleneknek fölösleges"

Már eldöntötted. Le is írtad, csak törölték.

(#106533) lacafaca válasza syberia (#106500) üzenetére


lacafaca
őstag

mily meglepő...márakinek ;] ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106534) lacafaca válasza szabi__memo (#106529) üzenetére


lacafaca
őstag

mert szüretelik a fáról a rávalót? :U

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106535) lacafaca válasza Ricardo (#106531) üzenetére


lacafaca
őstag

az más volt, most a főnök/beo viszonylatra gondoltam :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106536) Disk4mat válasza szabi__memo (#106532) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

"márpedig egy tajszám és egy születési év segítségével bárkinek az egészségügyi adatai lekérhetők az Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatási Térből."
Már nem azért, de ilyet max orvos tehet meg. Más user csak a saját adatait látja, hiába tudja a fenti két adatot.

(#106537) szabi__memo válasza Disk4mat (#106536) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Tudtommal is

(#106538) snecizero válasza syberia (#106528) üzenetére


snecizero
senior tag

Oké, de akik nincsenek oltva azok félhetnek. Mi akik oltottak vagyunk röhögve átesünk a mutánsokon.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#106539) lacafaca válasza snecizero (#106538) üzenetére


lacafaca
őstag

akik nincsenek oltva eleve nem félnek...gondolod a tavaszi halálozási ranglista élére törés nem rettentette meg őket, bármi meg fogja? elöbb mentek ti oltottak a következő lövésekre, mint az oltatlanok az elsőért ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106540) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hali
EU-s covid igazolvány app létezik már,mert én ilyen letölthető pdf találtam csak?! :B

(#106541) szabi__memo válasza lacafaca (#106539) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem is kaphatott mindenki

(#106543) kolopele válasza lacafaca (#106539) üzenetére


kolopele
nagyúr

Így van, akik nem oltanak nem félnek, rájuk egy másik szó lenne a jellemző....

(#106544) kolopele válasza Qtya123 (#106519) üzenetére


kolopele
nagyúr

Meg is lesz az eredménye.

(#106545) Gsx-rr válasza snecizero (#106538) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ja mond ezt annak a tobb szazezer embernek akik rohantak a kinaiert

(#106546) F.E.K.. válasza lacafaca (#106527) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"a tudományotok dugába dőlt/fog dőlni."

Szóval TE nem ebben a technikai civilizációban élsz? Akkor mégis, hogy írtad ide ezt a kommentet?

"mulatságos ez innen a partvonalról"

Aha... tudod, ami körülvesz, az nem a partvonalon kívül, hanem bizony mind belül van. Legfeljebb nem érted. (kivéve persze ha tényleg valami civilizációtól elzárt sziget, dzsungel a lakóhelyed, bár amíg nem költözöl másik égitestre, ott is egészen könnyen belebotlasz a tudomány eredményeibe. No persze, ha így van, akkor nem írnál ide...

Komolyan azt szeretnéd, ha a tudomány helyett visszatérne a vajákosság, ima, stb.? Ha igen, gondold át szerintem.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#106547) lacafaca válasza kolopele (#106543) üzenetére


lacafaca
őstag

ööö...racionális :P

F.E.K..
távíróval/nem/igen/nem

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106548) Cs1csó válasza syberia (#106500) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD
Ha van elég vakcina akkor elfér bennük is, a gond, hogy nálunk kb. SEMMI tesztelés sem volt, az, hogy én átestem rajta csak kb. 99%-os tipp mert életem során még ilyen, hogy elmegy az ízlelés és a szaglás még nem volt ennek a vírusnak meg ugye ez az egyik divatos hatása.

DE ettől még nem voltam tesztelni. Ha kevés vakcina van akkor még az elején lehetett volna kiszórni azokat akik átestek rajta.

(#106549) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

Van már bármi hír a Szputnyik oltás EU engedélyeztetésével kapcsolatban? Elég nagy a csend..

(#106550) szabi__memo válasza koxkids (#106549) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Valószínűleg még mindig nem prezentálták az adatokat a ruszkik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.