Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107651) Citroware


Citroware
addikt

18 órája kaptam meg az oltást. Egyelőre nem igazán érzek semmit, csak az izomlázszerű fájdalom az oltás helyén erősödött. Fejfájásom eddig nem volt, láz szerintem nincs, de nem mértem. Éjszaka lélegzéskor idegen anyag kilélegzését éreztem, az kicsit fura volt.

(#107652) BalanceR válasza janeszgol (#107650) üzenetére


BalanceR
addikt

:DDD
Ami azt illeti elvileg létezik egy fóbia ami kóros félelem attól, hogy valahonnan egy kacsa néz : Anatidaephobia
Mondjuk annak is van latin , orvosi megnevezése, hogy valaki attól retteg, hogy a szájpadlására ragad a mogyorókrém. :))

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107653) Coyot válasza Citroware (#107651) üzenetére


Coyot
őstag

Már terjeszted is az antitesteket a levegőben, ezzel immunizálva, fertőzve mindenkit körülötted. :DD

Első után amúgy ritkább fájzernél az érezhető reakció.

Má' nem

(#107654) _Atesz válasza Citroware (#107651) üzenetére


_Atesz
addikt

Már bújik ki belőled a bilgéc, nem figyelsz oda és már telepíti is a win98-at.

(#107655) kolopele válasza Citroware (#107651) üzenetére


kolopele
nagyúr

A 2. oltás után várható erősebb oltási reakció, de az sem feltétlen jön ki mindenkinél.

(#107656) t72killer válasza Citroware (#107651) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Beindult a csipptermelés, vegyél fel mágneses maszkot, nehogy másokat megfertőzz az oltással :DD :C

Fentebb volt valami fenyőrügyes okosság, az is hasznos lehet: a fenyőgyanta beragasztja a csippek érzékeny, mozgáshoz szükséges mechanizmusait, leég bennük a mini dízelgenerátor és tönkremennek:))

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107657) daneel_hu válasza lacafaca (#107634) üzenetére


daneel_hu
addikt

":U"

Itthon is volt ilyen gond a harmadik hullámban.
Látni kellene, hogy a kórházba való bekerülés és az oltás között mennyi idő telt el.
Szerintem ez nem sok eset...

Az biztos, hogy ha oltatsz akkor az kiüti az immunrendszeredet pár hétre, ergó nagyon sérülékeny leszel arra az időszakra és ha épp akkor szopod be a covidot... :(((

(#107658) natë


natë
nagyúr

(#107659) Daffni2 válasza t72killer (#107656) üzenetére


Daffni2
addikt

Mondod te, azok után, hogy picsogsz az irodában, júúúj hideg van, pulóverben kell ülnöm nyáron :DD

"Aki ad,az nyer"

(#107660) lacafaca válasza daneel_hu (#107657) üzenetére


lacafaca
őstag

biztosan nem oltatok, teljesen okés az immunrendszerem, nincs okom basztatni semmiféle ojtással ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107661) BalanceR válasza lacafaca (#107660) üzenetére


BalanceR
addikt

Lacabá' mi a véleményed erről?
Most adhatnál tanácsot a közösségnek kivételesen olyan témában amihez értesz is. :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#107662) t72killer válasza Daffni2 (#107659) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Próbáld ki, kint 38, bent 15 fok rád fújva, hogy meglegyen a franc se tudja hova dugott termosztátnál a 20.0 fok. Nem 5 percig, reggel 8-tól du.5-ig. Húdejó, h eljöttem onnan...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107663) daneel_hu válasza lacafaca (#107660) üzenetére


daneel_hu
addikt

Neked felesleges. :)
Valószínű nekem sem kell most.
Inkább figyelek arra, hogy minden okés legyen, ne terheljem magam túl.

(#107664) lacafaca válasza BalanceR (#107661) üzenetére


lacafaca
őstag

Termeszetesen ilyenkor nalunk is ez a fo csapasvonal...ubi/viz/so/kapor es a dedelgetett sajat kovasz...3nap es kesz ;)
[kép] [kép]

Ja es a leve ami marad eladas utan, az ilyenkor a legnagyobb kincs...minden nap 2-3 deci csusszanik le, mert ez az egyik legjobb vakcinam :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107665) haypro


haypro
senior tag

Honnan veszi egyetlen, bölcs Káslerünk, hogy jobb 2 Pfizerre alacsonyabb hatékonyságú, elavultabb vektor vagy elölt vírusos vakcinát oltatni?

Arrogancia a legfelsőbb fokon.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#107666) t72killer válasza haypro (#107665) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Van egy kocsid, ami remekül megy, motorikusan, gumiknál, felfüggesztésnél minden OK, múlt héten volt olajcsere, de be van törve a vezető melletti ablak. Mit csinálsz? Még újabbra cseréled a gumikat és megint cseréled az olajat, ablakot meg lesz.rod, mondván úgyis jó idő van?

A sino kivételével a többi vektoros tudhat olyat sejtes védelem terén, amiben a Spájzer nem jár a csúcson.

Dupla Spájzerre, főleg, ha nem +4hétre siettél felvenni a másodikat, én már nem adnék idén semmit, max 100% bio natúr deltát természetes forrásból. Ha van egy használható alap vuhnai antitest-készleted, max a papírzsepi-készlet fogja bánni.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107667) kolopele válasza lacafaca (#107664) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nyilván nem lehet rossz, ettől minden kijön belőled alulról, még a vírusok is :D
Én meg 10 savlekötőt vehetnék be még pluszban utána. Nem mindenkinek jó az ami neked.

(#107668) lacafaca válasza kolopele (#107667) üzenetére


lacafaca
őstag

refluxos voltam 10 évig...amíg hallgattam a (maszek) gasztroenterológusomra..aztán amikor majd megdöglöttel már és műteni akart, akkor búcsúztunk el egymástól és fordítottam hátat a tudománynak. ennek már 7 éve és mindenféle bogyók nélkül teljesen eltüntettem...szóval minden, nem végzeteségig fajult betegséget vissza lehet fordítani kemikáliák nélkül és meggyógyulni belőle. szerencsére én ki mertem lépni a fényre, csak bátorság és vasakarat kérdése :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107670) Citroware válasza lacafaca (#107668) üzenetére


Citroware
addikt

Na és mit találtál a fényben, amiről mások nem tudnak? Sok embernek tudnál segíteni, ha a konkrétumot megosztanád.

[ Szerkesztve ]

(#107671) lacafaca válasza #20749568 (#107669) üzenetére


lacafaca
őstag

:C ok ;)

Citroghost sokszor leírtam már, kiröhögtek...nem fogom többször ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107673) Citroware válasza lacafaca (#107671) üzenetére


Citroware
addikt

Elég, ha belinkeled azt a kommented, amiben leírtad.

(#107674) lacafaca válasza Citroware (#107673) üzenetére


lacafaca
őstag

nem tiszta...reflux nálad is? mert nem vagyok természetgyógyász, másban nincs saját tapasztalatom, így nem is szeretnék más dolgokkal kapcsolatban okosságokat osztogatni (bár persze tudnék, de nem akarom a publikumot röhögésre buzdítani @Aweriot) ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107675) Citroware válasza lacafaca (#107674) üzenetére


Citroware
addikt

Ismerek több olyat is, akinek van.

(#107676) daneel_hu válasza haypro (#107665) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Honnan veszi egyetlen, bölcs Káslerünk, hogy jobb 2 Pfizerre alacsonyabb hatékonyságú, elavultabb vektor vagy elölt vírusos vakcinát oltatni?"

Elavultabb vektor????
A vektoros vakcinák ugyanúgy harmadik generációs modern vakcinák, ahogy az mRNS-ek.
A különbség, illetve a hátrány a gyárthatóságban (drágább) és a módosíthatóságban van.
Ugyanazt csinálják a szervezetben mint az mRNS-ek.

(#107677) kolopele válasza lacafaca (#107674) üzenetére


kolopele
nagyúr

A természetgyógyászok a legnagyobb sarlatánok, van benne elég tapasztalatom. Gyógyítanak kézrátétellel, energiát adnak alkalmanként 10 ezer forintért, majd amikor mégsem lesz jobb, kinyitják a kis szekrényüket, és hálózati termékeket kezdenek ajánlani. Egy szakképzett , jó csontkovács az igen, a többi az meg esti mese 3 hónapos gyorstalpalón elvégezve. Gondolod nem próbálkoztam én már mindennel a reflux kapcsán? Még citromos vizet meg almaecetet is próbáltam, inkább nem írom le milyen eredménnyel, alig tudtam utána magam rendbe hozni. Az egyetlen készítmény, ami valóban jó a gyomorégésre és nem gyógyszer, az a Gaviscon szirup. Abból egy kanállal bevéve csodákra képes szinte azonnal. Én nem nevetem ki azokat, akik próbálkoztak már természetgyógyásszal, hiszen az ember mindent megpróbál azért már a végén, hogy megoldást találjon a problémájára, de mint írtam, Gaviscon ;)

[ Szerkesztve ]

(#107678) pjen válasza kolopele (#107677) üzenetére


pjen
félisten

Nem tudom próbáltad e már a repce mézet? Nekem nagyon bejön refluxra, gyomorégésre.

(#107679) _Atesz válasza kolopele (#107677) üzenetére


_Atesz
addikt

Egyik volt bnőmnek a gyógyszertári szódabikarbónát javasoltam, és segített neki. Először a boltit keverte vízbe és itta, de nem hatott, aztán a gyógyszertári már jól működött.
Kutyámnak a prednisolon okoz savasodást, neki 2L-nyi RO ivóvízébe szoktam tenni egy teáskanálnyi gyógyszertári szódabikarbónát, azóta rendben van.

A megmart gyomrot pedig egész jól helyrehozza, ha iszol kamillateát 2-3 naponta.

... és persze próbáld csökkenteni a stresszt és a savasodást okozó gyógyszereket, szénsavas, alkoholos italokat, stb.

Nekem is volt gondom még vagy 20 éve savasodással, mint kiderült van valami tejallergiám (persze nem csak ettől volt), tehát miután kevesebb tejet ittam, csökkent a savasodásom is.

(#107680) kolopele válasza _Atesz (#107679) üzenetére


kolopele
nagyúr

Tejet nem iszom egyáltalán (ugyan csökkenti hirtelen, de aztán még többet csinál), a szódabikarbónának meg reverse hatása van, azaz amikor elkezded inni, akkor jónak tűnik, viszont legközelebb még több savat fogsz termelni. A Salvus víz sem volt hatásos abszolút, ami nem gyógyszer abból egyedül a Gaviscon vált be. A kamillával eddig gondom volt amikor próbáltam, mint kiderült az is okozhat savat, bár én nem két-három naponta ittam, hanem naponta vagy két csészével, lehet csak sok volt. A legutóbbi vizsgálat inkább epeműködési zavart mutatott, többször visszafelé áramlik az epesav, ami sikeresen eljut a nyelőcsőig, ezt védi ki a Gaviscon.

(#107681) kolopele válasza pjen (#107678) üzenetére


kolopele
nagyúr

Igen, ettem már, olvastam én is róla, de valamiért nem igazán volt hatásos, bár jó íze van :)

(#107682) Daffni2 válasza _Atesz (#107679) üzenetére


Daffni2
addikt

RO ivóvízébe

Hajaj, itt komoly rokoni szakértői háttérrel támogatott professzorok vannak, ide ne írj ilyet,
mert mindjárt kapsz hideget meleget, hogy attól meg lehet halni :Y

A kutyámnak és a családomnak is már réges régen ki kellett volna múlni az RO víztől.

Érdekes a kutyám semmilyen más vizet nem iszik meg.

"Aki ad,az nyer"

(#107683) _Atesz válasza Daffni2 (#107682) üzenetére


_Atesz
addikt

Talán ebbe nem kötnek bele, ez egy szűrőkkel és membránnal tisztított, majd energetizált víz.
Én a télen ittam desztillált vizet is, ezt az RO vizet tettem a desztillálóba, így alig maradt benne kosz.
Sőt, van sodastream gépem, szintén ebből a vízből készítem vele a szódát, de ezzel főzök, ezt iszom én is, növényeket ezzel öntözöm, stb.


kolopele

Épp ma voltam az egyik masszőrnél (2 helyre is járok), és mondta 10 év után telt fel neki az epéje. Szokott egy jót rókázni, és akkor jó ideig nincs gond. Káposzta és a nehéz ételek, amitől feltelik neki.
Most mondta nem tud rókázni, javasoltam neki a meleg sós vizet, azzal talán menni fog.

Mindenesetre ha sav is és epe is, akkor lehet tényleg túl sok a stressz az életedben, túl sok terhet veszel a nyakadba, ez esetben érdemes csökkentened, mielőtt elteszed magad láb alól. Savas szervezetben elég könnyen ki tud alakulni rák pl., nem ér annyit a hajtás.
Persze ez csak feltételes mód, lehet neked más okozza.

(#107684) Daffni2 válasza _Atesz (#107683) üzenetére


Daffni2
addikt

Ilyen RO berendezést haszálok én is, már vagy 15 éve. Sodastream gépem is van. :C

Az ÁNTSZ oldalán még néhány éve láttam a figyelmeztetést, miszerint az ilyen víz, meg a desztillált víz halálos :W

"Aki ad,az nyer"

(#107685) kolopele válasza Daffni2 (#107682) üzenetére


kolopele
nagyúr

Kár gúnyolódnod, akarod a linket róluk, meg az előadásaikról? Ugyan még az elején belinkeltem, de megteszem a kedvedért még egyszer ha nagyon akarod. Tudom, számodra egy tüdőrák kutatás vezetője, aki mellesleg professzor és egyetemi tanár is egy senki, de kretén az aki felteszi a maszkot egy zárt helyen. Nálam már rendesen elástad magad, nem kell fokoznod.

(#107686) kolopele válasza _Atesz (#107683) üzenetére


kolopele
nagyúr

A tisztított vízbe miért kötnék bele, ellenben ez az "energetizált" maszlag megint egy nagy átverés. Létezik ez az orgon terápia, még a krémeiket is "energetizálják", csak sajnos ennek a lényegét tudományosan megmagyarázni még az sem tudta, aki ezt csinálja. Egy barátom révén ismerem ezt az embert, monogrammja az orgonizáló úriembernek K.J., csak hogy hiteles legyek. Visszatérve az epére, a káposztát inkább kihagynám. Stressz? Az akkor is van ha jól él az ember, még munka sem kell hozzá. A meleg sós víz lehet hatásos, alul attól tényleg kijön minden ha reggel iszod meg éhgyomorra :DDD

(#107687) Daffni2 válasza kolopele (#107685) üzenetére


Daffni2
addikt

"Tudom, számodra egy tüdőrák kutatás vezetője, aki mellesleg professzor és egyetemi tanár is egy senki,"

Ilyet én nem mondtam, ellentétben veled aki elfogadhatatlan jelzőkkel illetett több igen elismert professzort, akiknek munkássága és tudása össze sem hasonlítható a rokonodéval.

Bizony több tizezren vannak akik nyíltan vállalják a hovatartozásukat, ellentétben a többségi kussolókkal akik hasonlóan vélekednek a jelenlegi helyzetről de nem merik vállalni.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#107688) _Atesz válasza kolopele (#107686) üzenetére


_Atesz
addikt

Igazából az energetizálás annyi, hogy a membrános betét után átfolyik egy 3-as tagolású részen, amiben vannak különböző anyagok.
Nekem a víz még így is kicsit kesernyés volt, majd jött ez a videó: [link]
Gondoltam kipróbálom, édes lett tőle a víz. Ezt addig nem fogod elhinni, amíg magad nem próbálod ki. Emoto munkásságát láttam/hallottam, de most lettem meggyőzve 100%-ig, hogy működik is, mert magam tapasztaltam.

(#107689) Ricardo válasza lacafaca (#107668) üzenetére


Ricardo
félisten

"refluxos voltam 10 évig...amíg hallgattam a (maszek) gasztroenterológusomra..aztán amikor majd megdöglöttel már és műteni akart, akkor búcsúztunk el egymástól és fordítottam hátat a tudománynak. "
Ha kifogsz egy rossz autószerelőt,hátat fordítasz az autóknak, kilépsz a fényre onnantól kezdve biciklin fogsz járni mindenhova?

(#107690) kolopele válasza Daffni2 (#107687) üzenetére


kolopele
nagyúr

Honnan tudod milyen az én rokonom munkássága? Utánanéztél legalább? Akiket meg annyira dicsőítesz, sokszor még a virológusok zöme sem tart sokra. Viszont ha meg már az elfogadhatatlan jelzőknél tartunk, te meg lekreténeztél elég sok embert, köztük engem és a családomat is. Na de mindegy, részemről téma lezárva.

(#107691) _Atesz válasza Daffni2 (#107687) üzenetére


_Atesz
addikt

Amióta ezt a vizet adom a kutyámnak, kb. másfélszer, de lehet hogy 2-szer annyit iszik.
Korábban ittam PI vizet, azt is szerette, de nem ennyire. A legrosszabb neki a csapvíz volt, azt nemigen szerette.
Neki is van a fekhelye és a 19L-es ballonja (amibe átfejtem egy tömlővel az RO vizet, korábbi PI vizes ballon) alatt is felirat, vettem laminálógépet, így nem ázik el. Az ivólábosára pedig ráírtam alkoholos filccel.

[ Szerkesztve ]

(#107692) kolopele válasza Ricardo (#107689) üzenetére


kolopele
nagyúr

Dehogy fordítanak ők hátat a tudománynak, csak jólesik nekik ha itt szapulhatják. Bátyám csoporttársának agyalapi mirigy daganata lett, megműtötték, azóta cukorbeteg, élete végéig szednie kell a szteroidot, hormontablettákat, inzulin naponta, ellenkező esetben nem maradna életben, így is leszázalékolták ugyan, de mégis csak élheti az életét. Próbálna meg hátat fordítani a tudománynak, a védőoltásoknak.........................Aki még fiatal és egészséges, nem ismer semmilyen betegséget, az könnyen szidja az orvosokat, majd megváltozik a véleménye ha odakerül.

[ Szerkesztve ]

(#107693) Ricardo válasza _Atesz (#107688) üzenetére


Ricardo
félisten

Keserű volt, édes lett a víz? Az szép.

Normális esetben nem kellene, hogy íze legyen. :U

(#107694) _Atesz válasza Ricardo (#107693) üzenetére


_Atesz
addikt

Valószínűleg a szénszűrőtől lesz kicsit kesernyés, nem mondanám keserűnek így konkrétan.
A csapvíznek is van íze, hát nem túl kellemes, különösen a klórt kiérzem.
Próbáld ki egyébként, leírod egy papírra: szeretlek, majd ráraksz egy pohár vizet, de legjobb egy kancsóval és otthagyod 1 éjszakára. Reggel más íze lesz.
Én tettem a hűtő legalsó rekesze alá, az RO rendszer 19L-es puffer tartálya és a szűrősziget alá, a tűzhelybe is legalulra, az ágyam és a kutya matraca alá is.
Pl. a kutya azóta sokkal többet fekszik a matracán.

(#107695) lacafaca válasza Ricardo (#107689) üzenetére


lacafaca
őstag

természetesen az első út nem a maszekhoz vezetett ;) (nem járok autószerelőhöz :D )

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107696) lacafaca válasza kolopele (#107692) üzenetére


lacafaca
őstag

majd megváltozik a véleménye ha odakerül
ez is csak egy dogma...mi a fenéért lenne az törvényszerű, hogy mindenkinek mondjuk 50 fölött már oda a teste...ja ha szétcsapja évtizedeken át, eszi mellé a sok szart amit rátukmálnak a reklámok/boltok, akkor persze az. de nem kell ezt törvényszerűnek képzelni, mert nem az. :N

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107697) S e t h válasza _Atesz (#107694) üzenetére


S e t h
nagyúr

Próbáld ki egyébként, leírod egy papírra: szeretlek, majd ráraksz egy pohár vizet, de legjobb egy kancsóval és otthagyod 1 éjszakára. Reggel más íze lesz.

Ez működik más nyelveken is? Pl. szankszkrit nyelvű is hasonló hatást vált ki?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#107698) _Atesz válasza S e t h (#107697) üzenetére


_Atesz
addikt

Jó kérdés. A magyar nyelv igen fejlett és beszédes. Szer-etet. Er-dő, t-er-em-tő, k-er-t, er-ős, er-én(Y), stb. Nagyon sok szavunkban ott van az ER szó, ami erre az ősi, pozitív energiára utal.
Úgy gondolom, hogy az angol Love is működhet (vagy más nyelven ugyanez), mert Emoto sem magyarul írta le a dolgokat, és nem magyarul gondolkodott.

(#107700) kolopele válasza lacafaca (#107696) üzenetére


kolopele
nagyúr

Aha, mert mindenki szétcsapja a szervezetét ha megmagyarázhatatlan betegség éri el, ahogy gondolom egy 10 éves gyerek is túl sok cukrot evett amikor kiderül a cukorbetegsége, vagy mondjuk leukémiás lesz, bélbeteg, ahogy a velünk született betegségeket is mi magunk idéztük elő. Túlzás már nagyon kicsit ez az egész amit itt előadsz a kollégáddal egyetemben, amelyekre már nem is tudom reagáljak e bármit is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.