Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107851) lacos001 válasza lacafaca (#107848) üzenetére


lacos001
senior tag

Mi van az otthonommal/ban?
Mit kell tudjak?

(#107852) _Atesz válasza lacafaca (#107848) üzenetére


_Atesz
addikt

#mivót?
Nem nézek TV-t vagy 20 éve, talán csak néha focit. Szóval dobj valami linket.


kolopele

Nem én kezdtem. :O

[ Szerkesztve ]

(#107853) kolopele válasza lacos001 (#107851) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ami sajnos máshol is:
[link]
Csak azt nem értem ehhez miért kell a vigyorgó smiley.
Nagyon nagy a baj a világban, nálunk is több helyen vannak árvizek (lásd Baranya megye), Sellyét is szétverte a jég, és még lehetne sorolni. Egyszerre támad minden, a vírusok, a természet, elkezdődött a végső visszaszámlálás.

[ Szerkesztve ]

(#107854) lacos001 válasza kolopele (#107853) üzenetére


lacos001
senior tag

Sztem vmi kovidos baromság lesz az (van belőle rengeteg), árviz nem hinném, hogy passzol ide....

(#107855) lacafaca válasza kolopele (#107853) üzenetére


lacafaca
őstag

egyeltalán nem erről van szó... ;) ez sokkal csúnyább lesz, de nemsoká mindenki tudni fogja (tg hír, nem kell csüggednetek, úgy is fn)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107856) syberia válasza kolopele (#107809) üzenetére


syberia
veterán

Egy kis vakcinológia az mRNS oltóanyag feltalálójától. De kell hozzá az angol.

https://howbad.info/

(#107857) kolopele válasza lacafaca (#107855) üzenetére


kolopele
nagyúr

Akkor miért nem írod ki mit találtál már megint vírus ügyben? Mire jó ez a kitalálósdi?
syberia: Nem kell aggódnod az angol tudásom miatt, de linkelhetsz nyugodtan német nyelvű cikkeket is. A baj inkább az hogy soha nem hiteles oldalakról dobjátok be ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#107858) kolopele válasza syberia (#107856) üzenetére


kolopele
nagyúr

Dr. Robert Malone alternatív médiumokon keresztül szerzett hírnevet azt állítva, hogy ő az RNS-vakcina feltalálója, és félrevezető állításokat közölt számos csatornán.
Ugye nem baj, ha innentől nem érdekel tovább?

[ Szerkesztve ]

(#107859) Cs1csó válasza pjen (#107849) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen, de a sok ásványi anyag akár le is rakódhat ott, vesekő képződését erősítheti. Sokan nyakló nélkül isszák az ásványvizeket mellé keveset izzadnak és így jobban terhelik a szervezetüket.

(#107860) kolopele válasza Cs1csó (#107859) üzenetére


kolopele
nagyúr

Vitaminokat, ásványi anyagokat hiánybetegségek esetén kell szedni, mert ahogy írod, lerakódhat a szervezetben, akár veszélyesek is lehetnek. Nem véletlen rúgták valagon Lenkei szcientológus urat is.
HellGreg: Amíg vannak követőik az efféle baromságokat hangoztatóknak, addig létezni is fognak. Olyan ez mint mondjuk a való világ vagy a Mónika show, stb. amíg van közönségük, vannak híveik addig léteznek. Hegyekről is ugrottak már mélybe emberek, mert a vezetőjük azt mondta nekik így jutnak el a paradicsomba. Sajnos nincs ezzel mit tenni.

[ Szerkesztve ]

(#107861) HellGreg válasza kolopele (#107858) üzenetére


HellGreg
őstag

Pedig a mindenoltottmeghalkétévenbelül és a vállra tapadó hűtőmágnes is izgi sztori. :DDD ;]

(#107862) lacafaca válasza kolopele (#107857) üzenetére


lacafaca
őstag

csak közvetve vírus, inkább freedom ;) amúgy meg csak tartom magam a szabályzathoz: Tilos a pánikkeltés, rémhírterjesztés!

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107863) kolopele válasza lacafaca (#107862) üzenetére


kolopele
nagyúr

Tényleg, igazad van. Akkor majd figyeljük az eseményeket ;)
Na de ma délutánra elég volt ennyi, megyek csobbanok egyet.
További kellemes csevegést mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

(#107864) t72killer válasza kisgyerek85 (#107840) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:Y, brutál.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107865) pjen válasza kolopele (#107850) üzenetére


pjen
félisten

A covidról olyan igazán nem nagyon ír senki, lassan nincsis mit.Az egymás b@szogatása viszont rendkívül népszerű lett.

(#107866) pjen válasza Cs1csó (#107859) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem mindenki annyit iszik, amennyire szomjas.Legalábis ha normàlis, ha alig izzad kevésbé lesz szomjas.Ahogy én tudom pont a kevés folyadéktól lesz vesekő, hiszen nem mossa semmi a vesét.Melóztam belosztályon a vesekövesek mindennap kaptak egy üveg sört.Asszony kolléga nője is veseköves, 30 éves és rengeteget kell innia.

(#107867) Daffni2 válasza Ricardo (#107842) üzenetére


Daffni2
addikt

Hiányoztál az élettan órákról / nem is volt ilyen képzésben részed ?

Az emberi szervezet heterotróf, kizárólag szerves anyagokat képes hasznosítani. Na a vízben szervetlen ásványi anyagok vannak, tehát vagy kiürűl, vagy lerakódik valahova.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#107868) Cs1csó válasza pjen (#107866) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K
Igen, sok vizet, "üres" vizet, nem cukros teát, cukros kólát, magas ásványi anyag tartalmú vizet. Persze nyáron nagy fizikai aktivitásnál jó a sok ásványi anyag.

(#107869) syberia válasza kolopele (#107858) üzenetére


syberia
veterán

[link] [link]

"félrevezető állításokat közölt"

Melyik állítása volt félrevezető?

(#107865): +1 Megyek is vissza a komoly topikba. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#107870) pjen válasza Cs1csó (#107868) üzenetére


pjen
félisten

Ha a sör üres vìz akkor igazad van.Kicsit olvasgattam, a sörözés például kifejezetten jó a vesekő ellen.Mig a sós ételek hajlamosítanak.Ja és napi 10 pohár vizet ajánlanak és nem szabad visszatartani a vizeletet.

[ Szerkesztve ]

(#107871) lacafaca válasza syberia (#107869) üzenetére


lacafaca
őstag

csaló és punktum...ne okoskodj, meg linkelgess ilyen múltbéli elavult dolgokat :(( :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107872) Cs1csó válasza pjen (#107870) üzenetére


Cs1csó
félisten

Most ezt tolom: kb. óránként egy pohár víz.

(#107873) Cs1csó válasza Daffni2 (#107867) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K
Erre gondoltam, nyilván ha sokat visz be az ember akkor jut is marad is alapon lerakódik és ki is ürül egy része.

(#107874) pjen válasza Cs1csó (#107872) üzenetére


pjen
félisten

Veseköved van? Ha nincs akkor igyál mikor szomjas vagy, jólesik.Például egy sör.Ez nem kényszer.Én most megyek és iszom egy sört.

(#107875) S.J.


S.J.
tag

sziasztok!
olaszországba szeretnék utazni, koronavírusos igazolásos tapasztalatok melyik topikban relevánsak?

(#107876) t72killer válasza S.J. (#107875) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mindenképp a hivatalos oldalukat nézném a kérdésben. A szabályok gyorsan változhatnak, ha valaki múlt héten nulla korlátozás nélkül ment végig az országon, az semmit sem jelent holnapra nézve.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107877) _Atesz


_Atesz
addikt

Úgy látom még mindig nem dőlt el, hogy lesznek mixelve a mérgek vakcinák: [link]

(#107878) kolopele válasza _Atesz (#107877) üzenetére


kolopele
nagyúr

Én nem látom hogy lennének itt mérgek, sehol nem írnak az ivermectinről ;) Egyébként meg kéz Pfizer vagy Moderna után elég lesz jövő tavasszal is oltani nagyon úgy néz ki, a Sino esetében viszont mondhatni kötelező lenne most is.

[ Szerkesztve ]

(#107879) Cs1csó válasza _Atesz (#107877) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ebben lehet valami, de mondjuk ha elég sok idő telik el a két különböző oltás között akkor kockázat is csökkenthető.

Volt olyan hír, hogy valaki egy egész ampullányi oltóanyagot kapott miközben az vagy 10 ember adagja.

[ Szerkesztve ]

(#107880) kolopele válasza Cs1csó (#107879) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ennek ellenére él, nem igaz? Mondjuk az azért nagy adag.

[ Szerkesztve ]

(#107881) Cs1csó válasza kolopele (#107878) üzenetére


Cs1csó
félisten

:C
Fél füllel hallottam a tévében a minap - nem tudom melyik csatorna vagy ki mondta, egy idősebb hangú illető volt - hogy nem az oltásoktól kell félni hanem a betegségektől kell tartani.
Nálam továbbra is ez az irányadó.

(#107882) _Atesz válasza Cs1csó (#107881) üzenetére


_Atesz
addikt

Nem valami idősebb szabadkőműves volt? ;] :D

Él még a 10X-es tag?

Amit kiraktam hírt, az alatt kettőt kattintottam, és ide jutottam: [link]
Nagyon gyorsan történtek az események, nem tudom hogy történt pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#107883) Hieronymus válasza Cs1csó (#107844) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"...Utánaolvastam a desztillált víz fogyasztásának és tényleg nem ördögtől való sok nehézfémtől vagy akár hormon maradványoktól és egyéb szennyeződéstől is mentessé lehet így tenni a vizet..."

Sok nehézfém nincs az ivóvízben.
Nem lehet sok. A mérgező nehézfémek mennyiségét mérik az ivóvízben. Ha magasabb a megengedett mennyiségnél, az nem ivóvíz. Ráadásul még a BIO élelmiszer alapanyagok is magasabb mértékben tartalmazhatják a nehézfémeket, ellenőrzés nélkül.
Talán a régi házakban lehet probléma. Sokáig ólomcsöveket használta a csapok és szelepek bekötéséhez. Azokból oldódik ki folyamatosan az ólom.
A vas például nehéz fém, de létfontosságú a pótlása. Az elhalt vörösvértesteket pótolni kell, az meg nem megy vas nélkül.

Ioncserélt vizet nem iszunk. Az csak megborítja a szervezet ion háztartását.

Desztillált vizet "tisztán" nem fogyasztunk. Vissza kell pótolni a nátriumklórid, a magnézium és a kálium ionokat.
Nagyjából az egészséges sejtekben lévő mennyiségben és arányban.
Ha ez nem történik meg, a víz közvetlenül károsítja azokat a sejteket, amivel érintkezésbe kerül. Kioldja ezeket az ionokat a sejtekből. Közvetve csökkenti a teljes szervezet ion szintjét, ami vízmérgezés állapotot idézhet elő hosszabb távon. Innen ered az a félreértés, hogy a desztillált víz mérgező.
Például kávé, tea, gyümölcslevek, egy szóval és italok és ételek készítéséhez lehet felhasználni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#107884) HellGreg válasza _Atesz (#107877) üzenetére


HellGreg
őstag

Nem akarja keverni senki, egy bizonyos idő elteltével egymásután lesznek beadva, az nem keverés :)

(#107885) Cs1csó válasza HellGreg (#107884) üzenetére


Cs1csó
félisten

"Rázva nem keverve"
James Bond

(#107886) lacafaca


lacafaca
őstag

360k látogató a hétvégén így, ti meg itt paráztok a deltától :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107888) _Atesz válasza lacafaca (#107886) üzenetére


_Atesz
addikt

Gusztus 1.-én jön a magor futam. Ha és amennyiben mákunk lesz, láthatunk 3 ojtásosokat is. Lehet őket már támogatni kell majd. :D

(#107889) _Atesz válasza Hieronymus (#107883) üzenetére


_Atesz
addikt

Nátrum klorid a konyhasó, azt viszünk be, kálium és magnézium is jut be a természetes táplálékkal.

(#107891) Csókolom válasza lacafaca (#107886) üzenetére


Csókolom
tag

nem parazunk mar, mert be vagyunk oltva :P

(#107892) lacafaca válasza _Atesz (#107888) üzenetére


lacafaca
őstag

jaja két hét múlva összeroppanhat a társaság meglátva mi lesz itt :DDD

Csókolom szoktál a másik szobába is be-be nézni? :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107893) Cs1csó válasza lacafaca (#107886) üzenetére


Cs1csó
félisten

Aki kimegy egy autóversenyre az annyit is ér. :DDD

(#107894) _Atesz válasza lacafaca (#107892) üzenetére


_Atesz
addikt

Lauda hsz-ban mintha szerepelne párszor a fertőz szó nem? [link]
Mire is emlékeztet?: [link] [link]
:DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#107895) lacafaca válasza _Atesz (#107894) üzenetére


lacafaca
őstag

mintha szerepelne párszor a fertőz szó nem?

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107896) kolopele válasza Cs1csó (#107881) üzenetére


kolopele
nagyúr

Igaza volt. A legtöbb oltásellenes csak akkor fog ebbe jobban belegondolni amikor már lehet késő lesz.

(#107897) Daffni2 válasza Hieronymus (#107883) üzenetére


Daffni2
addikt

"Ha ez nem történik meg, a víz közvetlenül károsítja azokat a sejteket, amivel érintkezésbe kerül. Kioldja ezeket az ionokat a sejtekből. Közvetve csökkenti a teljes szervezet ion szintjét, ami vízmérgezés állapotot idézhet elő hosszabb távon."

Ekkora blődséget ne terjessz.

"Aki ad,az nyer"

(#107898) laszlohu válasza _Atesz (#107877) üzenetére


laszlohu
addikt

Még mindig reménykedem, hogy 2 pfizer után megengedik a 3. pfizert,
új info volt számomra, hogy nem csak háziorvosnál, hanem oltóponton is be lehet adatni,
ahol az időpontfoglalót lehet majd használni 3. oltásra.

Arra leszek kiváncsi, hogy az időpontfoglalóban
a 3. oltásnál vajon nem csak az időpontot, hanem a vakcina típusát is meg lehet-e adni?

(#107899) _Atesz válasza laszlohu (#107898) üzenetére


_Atesz
addikt

Állítólag mRNS vakcinával nem kell sietned, de amúgy nem én vagyok az illetékes ez ügyben. Én az "inkább nem oltatok" tábort erősítem. Tehát nem tudom hogy mennek ezek a dolgok.

(#107900) Qtya123 válasza Cs1csó (#107859) üzenetére


Qtya123
őstag

Én inkább az ellenkezőjét látom.
Alig isznak az emberek. Elténferegnek egész nap a munkahelyen úgy, hogy az 1.5 literes ásványvíz ott az asztalukon és nap végére hiányzik belőle a negyede. Meg elindulnak az utcán és szorongatják a fél literes kis üveget, amit fél nap alatt isznak ki (például a feleségem is hajlamos erre). Nekem a fél liter mission impossible, ha kilépek az utcára. Max 1 órára elég. Eleve egy ivás fél liter nálam, nyáron mindenképp. Télen azért elég 2 hörpintésre.
Vergődnek is sokan a vesekővel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.