Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107151) szabi__memo válasza _Atesz (#107149) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Hány embert oltottak eddig, mint egy kísérletben? Megkapták az engedélyt hogy nem kísérleti? Igen

(#107152) szabi__memo válasza fatal` (#107150) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én úgy látom nem vészhelyzeti engedélyük van már. Csak a Sino és a Cansino-nak. Wiki

[ Szerkesztve ]

(#107153) lacafaca válasza fatal` (#107150) üzenetére


lacafaca
őstag

ááá semmit. csak ezt:

:D

szabi__memo vedd le a napszemcsit...sokat fog segíteni ;)

Asbee neem...a másikba is irkálsz, ez most komoly? ott már remeg az emberek ujja a ravaszon és ez a nagy probléma...teljesen kifordul már a fele emberiség emberi mivoltából is lassan. legalább ha ide írsz, őrizzed meg a higgadtságodat, nem áll jól ez neked.

és még a spanyolokról nem is írtam... ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107154) Asbee válasza lacafaca (#107143) üzenetére


Asbee
veterán

Pont ez a baj, hogy túlságosan is minden a nyilvánosság elé van tárva. Ezt jól megtudjátok ti lovagolni, és kiforgatni, szándékosan félreértelmezni, úgy hogy látszólag halvány fingotok sincs, pl egy mrns technológiáról, vagy mit jelent a tudományban az, hogy kísérleti és lehetne sorolni. Komolyan nem értem. Szó sem volt vakcinákról, ti tereltétek rá a szót megint. Szedjétek a semmit nem érő proteázgátlókat, rendeljetek kínából egy kis ivermektint aliexpressen, fogyasszatok káposztalét, esetleg próbáljátok ki az india receptúrát, a szent tehén sza....al való kenegetést. Mindenre felvagytok készülve, tudjátok, várjátok az anarchiát, az új világrendet, átlátjátok ezt az egészet. Örüljetek ennek, élvezzétek ki azt a rövid időt és hagyjátok békén azokat, akik ezt a sok baromságot nem követik. Titeket sem sarkall senki nap mint nap, hogy oltani oltani oltani.

(#107155) szabi__memo válasza lacafaca (#107153) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem rajtad van? Nem én látom úgy, hogy a kerék feltalálója ért az autókhoz is ha már megalapozta vele az autó feltalálását

[ Szerkesztve ]

(#107156) _Atesz válasza Asbee (#107154) üzenetére


_Atesz
addikt


:D

(#107157) lacafaca válasza szabi__memo (#107155) üzenetére


lacafaca
őstag

kár, hogy nincs homlokfogós smile....nc :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107158) szabi__memo válasza lacafaca (#107157) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kifejted vagy erre most sem vagy képes:F

(#107159) lacafaca válasza szabi__memo (#107158) üzenetére


lacafaca
őstag

mit fejtsek ki? hülyeségeken nem kezdek el vitázni, nekem többet ér a nyugalmam...ha szerinted a kerék föltalálásának semmi köze a mobilitáshoz és az autókhoz, legyen így, nem én jelentettem ki, hogy a kerék feltalálója kellett értsen pl az ecu programozásához, ezt te álmodtad hozzá. minek reszeljem a szart?

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107160) szabi__memo válasza lacafaca (#107159) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az általatok hazudozott mrns vakcina feltalálójának annyi köze van az mRns vakcinához mint az említett példa.
Azt hittem ezen az alacsony szinten lévő lécet azért nem vered le.

(#107161) lacafaca válasza szabi__memo (#107160) üzenetére


lacafaca
őstag

oké, nyert a szellemi fölény, föltettem a kezemet ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107162) szabi__memo válasza lacafaca (#107161) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez van ha valaki igazából nem tud érvelni.
Szerintem igazából enélkül ki is lehetne szállni innen a baromságok terjesztésével ami egy éve zajlik

(#107163) lacafaca válasza szabi__memo (#107162) üzenetére


lacafaca
őstag

pedig jót diskuráltunk...de nem fogsz hiányozni személy szerint nekem :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107164) szabi__memo válasza lacafaca (#107163) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nagyon vicces vagy de mivel értelmest sem tavaly nem sikerült hozzászólni sem idén én a helyedben gondolkodnék el azon mit keresek a topikban :)

(#107165) Asbee válasza _Atesz (#107156) üzenetére


Asbee
veterán

Hát ezt nagyon megmondtad. Semmi baj,
neked elnézzük a tárgyi tévedést. Vagy ez a proteázgátlós százalék?

(#107166) lacafaca válasza szabi__memo (#107164) üzenetére


lacafaca
őstag

ha nem bírod a feszültséget, javaslom a tudományos részleget, mert itt ez van...lazulunk tudod...bár látom neked ez nem nagyon megy. :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107167) szabi__memo válasza lacafaca (#107166) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A hazudozás és a hülyeségek terjesztése nem lazulás

[ Szerkesztve ]

(#107168) lacafaca válasza szabi__memo (#107167) üzenetére


lacafaca
őstag

ami neked hazugság, meg hülyeség, az másnak az igazság és versa...ha ezt nem bírod elfogadni, hát így jártál.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107169) szabi__memo válasza lacafaca (#107168) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A hülyéknek biztos
És lehet neked nem tűnt fel de csak ha a mai napot nézzük is többen kifogásolták a ténykedésed

[ Szerkesztve ]

(#107170) lacafaca válasza szabi__memo (#107169) üzenetére


lacafaca
őstag

na előkerül a személyeskedő kártya itt is...elvtársadat már pihire tették emiatt, vigyázz, nehogy belefuss egy atyaiba itt valamelyik modi által...
[link] azoknak itt a helye...vagy csillagocska és lehet ignorálni ;)
azért holnap nézzél vissza, hozok olyan hírt, amitől tutira leteszed a hajad...na jóccakát.

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107171) szabi__memo válasza lacafaca (#107170) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Eddig nem sikerült, csodálnám ha holnap összejönne...
Semmi személyes nincs benne. Tudományos dolgokat kétségbe vonni mindenféle alap, legfőképpen szakmai tudás nélkül és az ellenkezőjét állítani csak hülyék képesek. Nem tudom ennyi direkt félremagyarázással, fake news terjesztéssel mit kereshettek még páran itt.

(#107172) Disk4mat válasza szabi__memo (#107171) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Miért mész bele a trollkodásba?
Ha visszanézed a topicot, mindig ugyan az a 2-3 ember gerjeszti a feszültséget. Mivel ez a "laza" topic a modi szerint ez belefér. Feleslegesen húzod fel magad. Ez itt ilyen mónika show topic hála néhány embernek. Jobb, ha a közönség oldalán maradsz, és nem ülsz le a székbe a szereplők mellé. Ha besokallsz, csak dobj nekik egy smiley-t azt kész. :DDD :DD

(#107173) _Atesz válasza lacafaca (#107170) üzenetére


_Atesz
addikt

Nyugi, csak bedurvultak, mert elvesztették az egyik szurist. :DDD
Várjuk a hírt, és addig is ne menj emberek közé, mert ránk lesz kenve az indiai delta variáns. :K

(#107174) syberia válasza _Atesz (#107173) üzenetére


syberia
veterán

A vakcinára rezisztens variánsok csak a vakcina antitestekkel szemben alakulhatnak ki szerintem.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#107175) t72killer válasza csƵ (#107020) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Vagány, az egykori csúcsszuper-profi járványkezelők lementek dedó alsóba...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107176) t72killer válasza _Atesz (#107156) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hol gyógyulsz fel a covidból 99.97% eséllyel :F? Én is kérhetek egy slukkot a cuccból, amit szívsz?

Ismeretségi-családi körömben 14 eset, ebből 3 halott, 2 tavaly szeptember óta longozik. Az egyik halott 50 alatti, a másik 31éves volt.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107177) _Atesz válasza syberia (#107174) üzenetére


_Atesz
addikt

Persze, meg lett mondva, hogy oltottakban mutálódhat. :K


t72killer

Hagyadmá' milyen ismeretségi kör? Hát itt nem lehet ezzel jönni. Vagy ez a vakcinahívőkre nem vonatkozik?
Amúgy részvétem, de ilyen statisztikával még sehol sem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#107178) t72killer válasza _Atesz (#107177) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Főleg magyarok, nem voltak agyontesztelve - a valós fertőzöttek száma úgy 3x annyi lehetett ebben a körben, de még így is durva. A 31évest csak futólag ismertem, ex-utcabeli volt és tudtommal ugyanúgy nincs a covid-statisztikában, mint Tóth Bendegúz.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107179) _Atesz válasza t72killer (#107175) üzenetére


_Atesz
addikt

Szerintem a háttérhatalom emberei ezen röhögnek. Megvan a vakcinázási terv ( [link] ), sínen van minden, már csak röhögni tudnak az embereken.
Zene tempó korlátozás.. és még mindig nem sejtenek páran semmit, pedig már tényleg fogják a hasukat.. :DDD

(#107180) kolopele válasza szabi__memo (#107171) üzenetére


kolopele
nagyúr

Azért lehetnek itt mert a komolyabb covid topicokból kinézik az ilyeneket. Ez itt a laza, őket máshol nem látják szívesen, legalábbis amelyeket nem a konteósok alkotják. Oda nem kell semmiféle tudományos elmélet, a 6 elemis is ott vagdalkozhat meg a közmunkás is. Ennyi és nem több. Ne is erőlködj velük szemben, totálisan értelmetlen. Megmutattam kíváncsiságból a két tudós rokonomnak miket irkálnak, először elolvasni sem akarták, de addig erőlködtem amíg megtették. Rövid ideig bírták, és nem a röhögéstől, inkább el voltak hűlve, hogy tényleg léteznek ennyire sötét emberek, akiknek fogalmuk sincs erről az egészről. El kell fogadni, a legjobb szóba sem állni velük, mert minél nagyobb hülyeségeket olvas tőlük az ember, annál agresszívebbé válik az értelmes is, és olyat reagál amit normális esetben nem tenne.

[ Szerkesztve ]

(#107181) _Atesz válasza kolopele (#107180) üzenetére


_Atesz
addikt

Na má megen a családi tudósok.
Semmi konkrétum, csak hüledeztek. Lehet mellbecsapta őket a valóság? :D

(#107182) kolopele válasza _Atesz (#107181) üzenetére


kolopele
nagyúr

A valóság valóban elég mellbevágó sajnos, a ti tudatlan hülyeségeiteken már egy komoly ember sem hüledezik, hozzá vannak szokva. Nektek konkrétumokat leírni meg egyébként is olyan, mint megkérni egy tyúkot egy sakkpartira, hiszen úgyis csak a D vitamin létezik meg a káposztalé, ezek fogják megállítani majd a 4. hullámot.

[ Szerkesztve ]

(#107183) lacafaca


lacafaca
őstag

2. Volt-e már járvány, melynek során leállították az egész világot, miközben a mortalitása az 1%-ot sem éri el és teszik ezt újra meg újra, miközben már vakcinázási programot is futtatnak?

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107184) natë válasza lacafaca (#107183) üzenetére


natë
nagyúr

Azért azt ugye sejted, hogy miért nem érte el? Logikai bukfenc.

(#107185) Asbee válasza lacafaca (#107183) üzenetére


Asbee
veterán

1. Nem állították le az egész világot. Csúsztatsz ismét.
2. Egyelőre az ismert esetek alapján 2% a mortalitása. Ami nyilván alacsonyabb, mert sok fertőzöttről nem tudunk, de nem biztos 1% alatt van.
3. A vakcinàzási program nemrég indult, idő kell még neki. Szintén kiforgatás.

Ezek a kérdéseid még rátok nézve is ultragázak. Amúgy a nemzeti konzultációt nem te írtad véletlen? Nagyjából annak a szintjén van, de még azt az alacsonyat sem üti meg. Ennél te többre vagy képes. Reggeli proteázgátló meg káposztalé csusszannyon le és megy ennél jobb is.

(#107186) lacafaca válasza Asbee (#107185) üzenetére


lacafaca
őstag

csak annyira, hogy a kkv-t ellehetetlenítsék
nyilván te is tisztában vagy vele, hogy sokkal többen estek át rajta, mint ahány szerepel a statisztikákban...biztosan 1% alatt vagyunk...de ezek csak kérdések, nem kell tudományos magyarázat utána, meg bizonyítgatás pro és kontra, csak egy sima válasz magadban.
türelem, minden kétséget meg fogok fogalmazni és eldöntheted a végén, hogy minden fasza így ahogy van, vagy tényleg banán van a kezünkben...nem tudom mi az a proteázgátló, de nem hinném, hogy arra nekem szükségem lenne...adsz egy linket róla? :DDD

natë na azért na...az a lezárás nem volt hermetikus, ebben igaza van asbeenek, így ez a logikai bukfenc pláne úgy, hogy jönnek az egyre veszélyesebbek, de már a gazdasági hatalmasság csúcsállamok is megrettentek a normális kontaktmentes járványkezeléstől.

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107187) F.E.K.. válasza lacafaca (#107186) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"türelem, minden kétséget meg fogok fogalmazni "

izé, hogy mit fogsz csinálni?

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#107188) szabi__memo válasza _Atesz (#107179) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nincs háttérhatalom. Ez csak az arra fogékony fogyatékosok között terjedő konteó megint

(#107189) lacafaca válasza F.E.K.. (#107187) üzenetére


lacafaca
őstag

mit nem értesz ezen? az összes kétségem, ami miatt kutyakomédiának tartom ezt az egész bohózatot.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107190) Disk4mat válasza _Atesz (#107179) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

"Szerintem a háttérhatalom emberei ezen röhögnek."
Hát ezen a kommenten nem csak ők... :))
Viszont jó, hogy említetted, megyek is, átdobok egy CV-t a Háttérhatalom ZRt.-nek, meg a Világkormány BT.-nek, hátha felvesznek. Linkedinen már bejelöltem a Sorost, a BillGatest, meg a Bezost, szóval van esély, hogy hamarosan én is a biatorbágyi közmunkásokat tudom irányítani a csipsszel :DDD A sátáni kacajt még gyakorolnom kell, de a tenyérdörzsölés már megy.

[ Szerkesztve ]

(#107191) daneel_hu válasza fatal` (#107109) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Nem mentettek senkit, csak a kurva gazdagok végtörleszthettek szarért-húgyért. Aki meg fizette rendesen az meg fizet és kész."

180-as CHFHUF-on ment a végtörlesztés, a hitelek többsége pedig 130-160-as árfolyamon lettek folyósítva. Még így is nyertek rajta a bankok, mert emögött nem sok valódi svájcifrank volt, csak egyszerű CHFHUF-kontraktusok a tőzsdén mint a nagyválalatoknál általában.
Azok szívtak akik nem tudtak végtörleszteni és esetleg hitelkiváltásra sem volt lehetőség - később az ő hiteleiket forintosították kb 280-as CHFHUF árfolyamon. :U

Mellesleg most sokkal jobb a hitelkörnyezet mint 10-15 éve.
Alacsony a jegybanki alapkamat, devizahitelezés kvázi nincsen, hitelképtelen személyeknek/cégeknek pedig nem adnak kölcsönt.

[ Szerkesztve ]

(#107192) lacafaca


lacafaca
őstag

vigyázó szemetek párizsra vessétek..indul a buli, sárgamellényes randalírozás alert...a mikróba asszem dobott pár lapát szenet a kazánra :DDD..
..miközben a nagy vízen túl a cfaucsi is követelni kezdte a kötelezővé tétet :C

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107193) lacafaca válasza lacafaca (#107192) üzenetére


lacafaca
őstag

#69527 :U csak ennyit arról, hogy én valami álomvilágban élek sokak szerint...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107194) Coyot válasza lacafaca (#107193) üzenetére


Coyot
őstag

Megint nagy újdonságot mondtál. ;]

Má' nem

(#107195) lacafaca válasza Coyot (#107194) üzenetére


lacafaca
őstag

dehogy volt az bő fél évvel ezelőtt nagy újság...max annak, aki még mindig csecsen tengődik ...persze soha nem fogják tudni végigverni a 100%-on, ezt is garantálom ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#107196) Sped válasza Coyot (#107107) üzenetére


Sped
aktív tag

Árnyalnám ezt azért, tavaly a Covid induláskor nem a banki források hiányoztak a hitelezéshez hanem a kereslet tűnt el. Az MNB egy csomót lazított, így kurva könnyen lehetett pótolni a moratórium miatt elmaradt kamatbevételeket, ha hitelezéshez kellett forrás, egyszerűen az ijjedség miatt egy pillanatra befagyott a piac. Azóta viszont akkora rally van, főleg idén tavasz óta, hogy még hétvégi túlórával sem győzzük utolérni magunkat...

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#107197) _Atesz válasza szabi__memo (#107188) üzenetére


_Atesz
addikt


Disk4mat

Dugjátok csak a fejeteket a homokba, attól még a világ nem fog máshogy működni. Ha komolyan gondoljátok, hogy számít a választás, hogy a demokrácia működik, akkor nagy bajok vannak.
Többek közt ez a koronahiszti mutatta meg, hogy mennyire egyszerre lépnek a kormányok, mennyire ugyanarra megy minden.
Korábban csak összeesküvés elmélet volt a Bildergerg csoport találkozója, ma már tény.
A szabadkőműves páholyok is gőzerővel működnek több száz éve, minden fontos gazdasági, politikai, média vezető a tagjuk, máshogy nem is lehet. Itthon is mindig így volt, Pl. Kossuth, Széchenyi 33. fokú kőműves volt.
A nép vezetőit, lásd OV, Gyurcsi, stb. már fiatal koruktól a saját iskoláikban képzik, lásd OV @ Soros iskola USA-ban.
Azt is tudni lehet, kik az úgymond illuminati, akik legfelül helyezkednek el: [link]

A jelenlegi szuris forgatókönyvet is a Chatham House vezényli le, a Brit kőműves páholy legfőbb szervezete: [link]

Szóval el lehetne beszélgetni arról, kik a fogyatékosok, akik nem hajlandóak/nem tudnak az amúgy is elég átlátszó színfalak mögé látni..

[ Szerkesztve ]

(#107198) fatal` válasza daneel_hu (#107191) üzenetére


fatal`
titán

"Azok szívtak akik nem tudtak végtörleszteni és esetleg hitelkiváltásra sem volt lehetőség - később az ő hiteleiket forintosították kb 280-as CHFHUF árfolyamon. :U"

Igen, erről beszéltem. Aki rendesen fizetett, de nem voltak éppen milliói. :) Szerencsére nekünk rendes frank hitelünk volt, CHF számlával, nem is szállt el annyira a törlesztő. Jövőre lejár.

Egyébként most is vannak gondok, lehetett már olvasni, hogy ~20% körül van, aki nem tudja fizetni a hitelét. Egyébként igen, jobb a helyzet. A fő gond az volt amúgy (ha már devizahitel), hogy csak CHF alapú hitelt adtak, EUR alapút nem.

(#107199) natë válasza _Atesz (#107197) üzenetére


natë
nagyúr

Tyű :D
Kihagytad a trogloditákat meg a vurdalakokat.

(#107200) Sped válasza _Atesz (#107197) üzenetére


Sped
aktív tag

Fú bazdmeg, ez a szabadkőműves duma még mindig menő? Azt hittem már a laposföld és kemtrél lenyomta a konteós toplistán. :(

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.