Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106101) szabi__memo válasza _Atesz (#106100) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

India, Oroszország, Irán
Szóval mindenhol. Szívesen

(#106102) Micsurin válasza _Atesz (#106100) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az nem zavarja a logikát, hogy az angolok mindig az eu előtt járnak pár fázis/szekcióval a Kent variáns óta ugye? :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#106103) kolopele válasza _Atesz (#106089) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem erőlködöm tovább, van akivel nincs értelme. Ez már Szövetkezet Tv szint.

[ Szerkesztve ]

(#106104) _Atesz válasza Micsurin (#106102) üzenetére


_Atesz
addikt

Nem. Magas az átoltottság, mégis tombol a vírus. Bullshit az egész. Ennyit ér az oltás. Nyomassátok csak, cipeljétek oda a kölyköt is...


kolopele

Eddig se kellett volna erőlködj, bizonyítani semmit sem tudtál.

[ Szerkesztve ]

(#106105) Micsurin válasza _Atesz (#106104) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mert te tudtál bizonyítani bármit is tényszerűen? Mondom tényszerűen nem egy kicsavart logikát követve egydimenziós következtetést levonva.

laca legalább érvelt korábban a maga módján te viszont csak izzadtságszagúan erőlködsz, nagyon kevés ez így...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#106106) kolopele válasza _Atesz (#106104) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az elején némileg komolyan tudtalak venni, de ez már elmúlt. Ezzel a "nem bizonyítottam semmit-tel" meg végleg. Bezzeg te mindent bizonyítottál egészen idáig. Kiollóztad a neked tetsző cikkeket valahonnan, és idemásoltad. Ennyi és nem több.

(#106107) _Atesz válasza Micsurin (#106105) üzenetére


_Atesz
addikt

Tudtam, csak nem voltál itt vagy nem figyeltél.

Pl.:
Természetes védekezés, (kedvezőtlen) mellékhatások nélkül: [link]
Ivermectinről volt elég bizonyítás.
5 éves világoltási terv: [link]


kolopele

Mert te talán saját szakvéleményt írtál, vagy mi a fax? Virológus vagy?

[ Szerkesztve ]

(#106108) pjen válasza kolopele (#106080) üzenetére


pjen
félisten

Ez nem biztos.Én tavaly összel lettem allergiás virág porra pedig semmi nem változott.

(#106109) radi8tor válasza pjen (#106108) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Dehogynem változott. A hozzáállásod a virágokhoz. Akarsz beszélni róla? :D

⭐ Stella

(#106110) kolopele válasza _Atesz (#106107) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem, csak nekem van két családtagom akiktől meg tudok bármit kérdezni ezzel kapcsolatban. Neked van?

(#106111) _Atesz válasza kolopele (#106110) üzenetére


_Atesz
addikt

.. és akkor mi van? Ők talán mRNS vakcinák fejlesztésében vesznek részt? Vagy csak azt az anyagot adják le, amit eléjük tesznek?

(#106112) csapee válasza _Atesz (#106092) üzenetére


csapee
senior tag

Beoltottak de bárcsak megmondta volna valaki hogy nem szabad. Azóta nőtt 3.-ik kezem és pöpös sem áll fel.

Ja bocs összekevertem, duplájára nőtt a Jancsika azért hittem hogy az a 3.-ik kezem. Minden rendben van.

Csapee

(#106113) kolopele válasza _Atesz (#106111) üzenetére


kolopele
nagyúr

"Vagy csak azt az anyagot adják le, amit eléjük tesznek?" Megnézted a videót amit még belinkeltem anno? Már ne haragudj, de ha csak negyede volna meg benned abból a tudásból, akár büszke is lehetnél magadra. Úgy látom már csak a személyeskedés maradt, be is fejezhetjük. Viszont ha netalán elkapod a vírust, ne itt sírj majd.

[ Szerkesztve ]

(#106114) _Atesz válasza csapee (#106112) üzenetére


_Atesz
addikt

:C :D


kolopele

Tehát nem vesznek aktívan részt az új vakcinák kifejlesztésében. Ennyi érdekelt.
Nem kérdőjelezem meg a szakmai hozzáértésüket, nem erről szól a dolog.
Elkapni bárki elkaphatja, a lefolyása a kérdés. Mivel természetes proteázgátlókat szedek, ezek mellett C és D vitamint, így nem lesz gond, 2 max. 3 nap alatt, komolyabb szövődmények nélkül fog átfutni rajtam.

[ Szerkesztve ]

(#106115) csapee


csapee
senior tag

Amúgy ez a 95 helyett 65 százalék tudod mit jelent a delta variáns ellen? Hogy ennyien vannak akik tünetmentesen kihordjak a vírust. Akinek van tünetei azok is enyhébb es kisebb beavatkozást igényel. Nézd az angol halálozási adatokat is.
Ha itthon nem tudunk az 50-60 százalék fölé menni az azt fogja jelenteni hogy nem napi 300 hanem 150 halott lesz. Ezek nagy része a nem oltott kategóriában, ergo akár te is felhetsz tőle. Te tudod....

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#106116) pjen válasza radi8tor (#106109) üzenetére


pjen
félisten

Kösz, majd szerzek egy agy kovácsot.

(#106117) _Atesz válasza csapee (#106115) üzenetére


_Atesz
addikt

Ez spekuláció. Majd kiderül mi lesz.
Mint írtam nekem megvan a természetes védekezésem, és ez mellett Ivermectin is akad itthon. Nekem nincs mitől félnem, köszönöm, jól vagyok. :K

(#106118) kolopele válasza _Atesz (#106114) üzenetére


kolopele
nagyúr

"Mivel természetes proteázgátlókat szedek, ezek mellett C és D vitamint, így nem lesz gond, 2 max. 3 nap alatt, komolyabb szövődmények nélkül fog átfutni rajtam."
Kérlek, fejezd be :( Nem oltatod be magadat, nem kötelező, a te életed. Szerencsére a beoltottakat talán ez nem fogja veszélyeztetni, a saját életeddel meg azt csinálsz amit akarsz.
" nekem megvan a természetes védekezésem"
Az mindenkinek megvan általában, és jól is működhet egy normál nátha mellett, viszont mennyire nem működött a spanyol nátha idején.

[ Szerkesztve ]

(#106120) t72killer válasza _Atesz (#106014) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Ahol magas az oltottság, ott fog tombolni a delta variáns."

Pl indiában se volt magas az oltottság és a halottszámot a folyók vízszintjéből kell megsaccolni... Oroszországban se valami nagy az oltottság (vmi 30% rémlik), ott is a delta a sláger.

#106100: jah.. UK-ben totál "tombol" a delta: egy ideje már napi 20-30ezer(!) esetük van, és 30 alatti halott, ezt egy ütősebb influenza-kiadásnál is meg lehetne süvegelni. Az oroszok, akik inkább szájon át "oltogatják" magukat, már nem ilyen szerencsések. Házi feladat: hogy is viszonyul a mostani brit halottszám az egy évvel ezelőtti, oltatlan állapotokhoz?

A mutáns mutánsával lesz gond, ami az oltottakban alakul ki. <- Jótanács...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#106121) lacafaca válasza kolopele (#106118) üzenetére


lacafaca
őstag

jajj, csak ezt ne...tudod hol vagyunk attól? teret kellene hajlítani :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106122) kolopele válasza lacafaca (#106121) üzenetére


kolopele
nagyúr

Még. Sokkal súlyosabb lesz a helyzet mint most, az állatról emberre terjedő vírusok kora jön, a covid csak a kezdet.

(#106123) pjen válasza kolopele (#106122) üzenetére


pjen
félisten

Mi lesz,ha emberről állatra terjedők lesznek?Megdöglik az összes füstölt csülök és rántott csirke. :F

(#106124) t72killer válasza kolopele (#106122) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A covidot is vissza fogjuk kapni az állatoktól, marhára remélem, hogy nem a tevéktől...

(#106120: a Mutáns mutánsa rész idézet volt a #106015-ből)

#106123: az influenzát a madarakkal csereberéljük, szóval ja, a csiripöri nokival mínusz csirke esete elő-előfordul alkalmanként.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#106125) lacafaca válasza kolopele (#106122) üzenetére


lacafaca
őstag

aha...akkor pláne nincs mit tenni, mindenki nyugodjon le a csába, bele a sorsába, ha egy ilyen kis biszbasz vírus szétcseszett mindent és jön a valódi dögvész...így jártunk (teszem hozzá teljesen megérdemelten) ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106127) lacafaca válasza FrezeR (#106126) üzenetére


lacafaca
őstag

[link]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106128) kolopele válasza FrezeR (#106126) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem tűnik fel, milyen szolid és kedves a cikkben az egész család? Ha az én családomban történne valóban ilyen, akkora patáliát csapnék hogy a föld is beleremegne. Nem tudni igazából mi is történt itt.

(#106129) FrezeR válasza kolopele (#106128) üzenetére


FrezeR
senior tag

Úgy hihetőbb lenne ha zaklatottabb hangnemben írják le szavait? Én úgy láttam nem az egész család, hanem csak a nagynéni nyilatkozott. Amúgy meg amikor ilyen tragédiák történnek gyakran a tv riportokban is "nyugodtan" beszélnek a hozzátartozók, aminek oka lehet akár a nyugtató hatása, vagy simán a sokk a beletörődés. Ez meg egy cikk, amit egy újságíró közöl ahogy ő jónak látta. Honnan tudjuk, hogy milyen állapotban nyilatkoztak élőben? Ezt egy szöveg nem feltétlenül adja vissza. Amúgy is most pont ez a lényeg ebben a hírben?

(#106130) _Atesz válasza t72killer (#106124) üzenetére


_Atesz
addikt

[link]
Ha a delta variáns mutálódik az oltottakban, akkor az a mutáns mutánsa lesz ugye? Akkor meg mi nem világos?

(#106131) kolopele válasza FrezeR (#106129) üzenetére


kolopele
nagyúr

Igen, mivel érdekes módon ha van is egy ilyen eset semmi nem történik soha, még az sem biztos hogy igaz ez az egész. Miért nincs soha komolyabb visszhangja az ilyen eseteknek amennyiben léteznek?

(#106132) kolopele válasza _Atesz (#106130) üzenetére


kolopele
nagyúr

Benned nem lehet csalódni ha linkekről van szó :DDD

(#106133) FrezeR válasza kolopele (#106131) üzenetére


FrezeR
senior tag

Erre nem tudom a választ, de gyanítom, hogy ott helyben nagyobb a visszhangja, mint nálunk. Mindig ott "érdekesebb" ahol történik. Ne adj isten, hogy több legyen majd, de ha lenne, akkor már nem lehet ennyivel elintézni.

(#106134) lacafaca válasza kolopele (#106132) üzenetére


lacafaca
őstag

tudok én is érdekessel szolgálni a kedves modernásoknak...érdekes összetevő...há nem egy desztvíz az mán tuti :DDD ...eggsss

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106135) Disk4mat


Disk4mat
csendes tag

Látom itt délelőtt óta pöfög a retardvonat. :D
Nem kell már sok, és mindemhalunkazoltásoktól....
Btw itt ebben a topicban hány ember vesztett el közvetlen családtagot covidtól, és hány vakcinától?
Gondolom 1/ 999999 az arány ...

[ Szerkesztve ]

(#106136) radi8tor válasza lacafaca (#106134) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt tudod, hogy a vanília aromát miből állítják elő? Meg fogsz lepődni. :D [link]

⭐ Stella

(#106137) _Atesz válasza lacafaca (#106134) üzenetére


_Atesz
addikt

Nyugi, 2 válasz lehetséges:
1:
2: nincs akkora mennyiség a vakcinában, hogy gondot okozna.

Itt minden sz*r el van simítva, még spakli sem kell hozzá. :DDD :C

(#106138) fatal` válasza lacafaca (#106134) üzenetére


fatal`
titán

Mi van a lipid burokkal? SM-102, eddig is lehetett tudni. Mi baj van vele :F

Ugye nem azt gondoltad, hogy kloroform van benne? Csak mert ide az van írva, hogy ezt a vegyületet (SM-102, C44H87NO5) a kloroform oldja.

A kloroform elég sok mindent old, lévén oldószer, az egyik legelterjedtebb.

[ Szerkesztve ]

(#106139) lacafaca válasza radi8tor (#106136) üzenetére


lacafaca
őstag

nem hiszek a guminőben...csakis eredetit mindenből :P

fatal` nekem aztán az ég világon semmi...de nem is kívánnék az ereimben csörgedezni ilyen csodacuccot, bármi is az :D

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106140) Micsurin válasza _Atesz (#106137) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Helyedben kezdeném magam görcsösen vakarni és szárítani amennyi lipid természetes módon is van a szervezetemben... :))

[link]
However, the Cayman Chemical product information sheet explains here that they supply SM-102 as “a solution in chloroform”. The Cayman Chemical safety fact sheet which lists the hazards explains here that the product (labelled “item No. 33474”) is therefore made up of 90% chloroform and 10% SM-102. The only product listed as a “dangerous component” and “hazard-determining component of labelling” (here , here) is chloroform. SM-102 is simply listed under “other ingredients”.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#106142) lacafaca válasza Disk4mat (#106135) üzenetére


lacafaca
őstag

tessék :D

0/0 (eddig)

szabi__memo most trollkodsz, vagy tényleg idelinkelsz egy cikket, amiben a szent és mindenható jenki Ccecire hivatkoznak?...nanemá..elöbb hiszek a sarki hírlapárusnak :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106143) Disk4mat válasza lacafaca (#106142) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Köszi, jöhet a többiektől is.

(#106144) _Atesz válasza Micsurin (#106140) üzenetére


_Atesz
addikt

Ok, ha ez igaz, akkor elfogadom magyarázatként.


Disk4mat

Garantálom, hogy meg fogsz halni. #mindmeghalunk

[ Szerkesztve ]

(#106145) Disk4mat válasza _Atesz (#106144) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Biztonyára, de azért kutass utána, hátha van már mindent IS gyógyító MedBed ágy (természetesen eltitkolva) amivel a háttérhatalom már örökéletű. :DD

(#106146) lacafaca


lacafaca
őstag

Sir Pocok >>#105929

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106147) lacafaca válasza Disk4mat (#106143) üzenetére


lacafaca
őstag

ja hogy közvetlent? hát én mégcsak nem is ismerek olyant, akit a kovid vitt el, oltás után itt tavasszal viszont hullottak az idősek, jött a hír, ez is az is, sőt egy korombeli is leadta a szerelést/embólia...persze senki nem a zótástól, mind az oltóponton (sicc) fertőződtek ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#106148) Sir Pocok válasza lacafaca (#106146) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Az alvó ügynök figyel úgy látom... :D

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#106150) Micsurin válasza #20749568 (#106149) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:DDD :DDD :DDD
Ez még illik is az eredetihez vehemenciában.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.