Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#107251) HellGreg válasza Kékes525 (#107247) üzenetére


HellGreg
őstag

Gondolom azért ha sinóval oltott betegek halnak meg vagy kerülnek kórházba, az nem maradhat sokáig titokban, már csak a rokonság miatt sem, aki természetesen tisztában van vele, mivel volt az illető oltva. Plusz gondolom jönnek majd adatok más országokból is. Eddig amit Kínából tudni egy kis mintán végzett vizsgálat alapján az, hogy a delta variáns nem okozott a vizsgáltakon súlyos tüneteket. Link

(#107252) fatal` válasza HellGreg (#107251) üzenetére


fatal`
titán

Csak éppen Kína nem oltott vele 60 felett.

(#107253) t72killer válasza fatal` (#107252) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

ők egyébként mit adnak az időseiknek :F?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107254) _Atesz válasza t72killer (#107249) üzenetére


_Atesz
addikt

Ok, de a lényeg, hogy csak feltételezés, hogy a Covid vitte el őket. Mindegy, ne bolygassuk szegényeket, és részvétem ismét, akármiben is mentek el. Különösen 31 évesen, te jó ég... :(


natë

Majd ec pec lesz. Lassan kellene a terv szerint jöjjenek a mix and match vakcinák.

[ Szerkesztve ]

(#107255) LuckyL válasza t72killer (#107253) üzenetére


LuckyL
őstag

úgy tudom nem oltották az időseket egyáltalán
vagy elgalábbis mintha ezt olvastam volna

cryptot minden termékemért elfogadom

(#107256) fatal` válasza t72killer (#107253) üzenetére


fatal`
titán

Nem biztos, hogy jól emlékszem, de mintha a válasz az lenne, hogy: semmit.

(#107257) t72killer válasza _Atesz (#107254) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az idősebbnél volt több más tétel is, ez tény. A 31éves igen gyanús, hogy tiszta covid komplikáció volt, mert ilyen életkorban tényleg kelleni szokott egy kamion, ami elviszi az embert. Én se nagyon tudtam hova tenni, "papíron" a covid se erről szól.

Egyébként itt van a többlethalálozás korcsoportok szerint lebontva. Ez "hazudik" sztem a legkevésbbé, van rajta egy nagyon "érdekes" megfigyelnivaló: a legtöbb embert a 2020 őszi hullám vitte el, nem az agyondramatizált 2021 tavaszi "brit"!

#107255-56: hmm, érdekes megközelítése ez a nyugdíjkassza egyenesbehozásának.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107258) fatal` válasza t72killer (#107257) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem eze inkább az látszik, hogy kb. ugyanannyi csak a tavaszi "gyorsabban".

Kína: Emlékeim szerint ott fiatalabb a társadalom. Másrészt ha azon múlik akkor karanténba rakják az időseket, míg a fiatalok termelnek és a védettek visznek kaját vagy akármit. Persze nem tökéletesen, de ott el tudom képzelni hogy ez működne, ha beüt a krach. Persze az is benne van, amit írsz, nem nagyon foglalkoznak ezzel arrafele.

[ Szerkesztve ]

(#107259) Kékes525 válasza HellGreg (#107251) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez igaz. "A Sinopharm vakcinával oltottak negatív laboratóriumi eredményekkel" Facebook csoport 6500 létszámú és azok már több mint 25 halálesetről tudnak, ahol az oltások után következett be. Ezt extrapoláld a 2 millió Sinopharmosra.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#107260) FrezeR


FrezeR
senior tag

(#107261) natë válasza _Atesz (#107254) üzenetére


natë
nagyúr

Nekem nem kell csak mrns. Adjanak modernát

(#107262) kolopele válasza natë (#107261) üzenetére


kolopele
nagyúr

Én is azt kaptam, megmondtam a háziorvosomnak, hogy akkor szóljon amikor abból kap. Nejem mint pedagógus a vírust kapta tavaly keményen idén meg a két Pfizert, remélhetőleg a vírus már kimarad neki.

(#107263) natë válasza kolopele (#107262) üzenetére


natë
nagyúr

2 pfizer már bennem van plusz átestem. 3.ra értem

(#107264) LuckyL válasza kolopele (#107262) üzenetére


LuckyL
őstag

azok alapján amiket olvasgatok, amugy is kimaradt volna neki természetes védettség által, jó eséllyel feleslegesen terhelte magát az oltással
persze nem kell hogy igazam legyen, ezt csak a mainstream mediából szemezgettem össze

cryptot minden termékemért elfogadom

(#107265) kolopele válasza natë (#107263) üzenetére


kolopele
nagyúr

Akkor vagy Moderna vagy Pfizer, igazából mindegy melyik lesz a 3.
Luckyl: Így volt a biztos. Neki nem is volt semmilyen oltási reakciója a 2. után sem, nyilván mert már találkozott ezzel az átokkal, nekem a 2. után 1 napig volt minden bajom (láz, hidegrázás, gyengeség).

(#107266) t72killer válasza fatal` (#107258) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igaz, a görbe alatti területek között nem nagy a különbség. A gyorsaság miatt volt "besz.ratós" a tavaszi hullám.

#107265: az oltási reakció (mmint mellékhatások) és az oltás hatékonysága /ellenanyagtermelése között tudtommal nincs összefüggés. Simán lehet, hogy totál kikészülsz az oltástól, mégse csinál benned egy új antitestet sem és az is lehet, hogy meg se érzed, mégis 0-ról az egekbe húzza, úgy, h nem is voltál fertőzött korábban.

A nyerő mix egyébként vektorra mRNS, egyelőre AZ-val próbálták. De mRNS-re AZ is jó, esélyesen jobb, mint még egy mRNS. Ruszkival-kínaival is esélyes, hogy ütősebb lesz a rákevert Pfizerrel mintha csak két Pfizert kapott volna az illető.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107267) fatal` válasza t72killer (#107266) üzenetére


fatal`
titán

"Ruszkival-kínaival is esélyes, hogy ütősebb lesz a rákevert Pfizerrel mintha csak két Pfizert kapott volna az illető."

Jah, csak egyelőre nem látni, hogy lesz erre lehetőség, akár magánban.

(#107268) HellGreg válasza Kékes525 (#107259) üzenetére


HellGreg
őstag

Második oltás után haltak meg?

(#107269) Kékes525 válasza fatal` (#107267) üzenetére


Kékes525
félisten

Az miatt is dönteni kellene a 3. oltásról, mert lejár a vakcinák szabadalma és ennyi vakcina beadásához idő kell, aztán ott van a 4. hullám is.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#107270) Kékes525 válasza HellGreg (#107268) üzenetére


Kékes525
félisten

Akikről írtam igen, de vannak olyanok még pluszban, akik az első után haltak meg.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#107271) lafaty80 válasza _Atesz (#107245) üzenetére


lafaty80
őstag

Sajnos Asbee teljesen jól írta le a mi lehetett akkor a szitu.
Akkor konkrét példa én leszek, bár idei. Február végén kaptuk el ezt a sz@rt. Kedden telefon házi dokihoz, majd metőszolgálatra teszt miatt. Péntekre kaptunk időpontot, ott azonnal pozitív eredmény. Aki ott volt velünk (kb 30 ember, és 8-70 kor között) és pozitív lett az eredménye, mindet hazaküldték, otthon kiheverni. Vasárnap kerestek meg adategyeztetés és karantén miatt, ami csak másnap 00:00-tól élt. Tehát simán kb 1 hetet még mehettünk volna bárhova tudva, hogy fertőzőek voltunk. A rendszer engedte volna....
Én voltam bent másnap covid sbo-n, és mivel az állapotom akkor nem kívánta meg, felajánlották, hogy bent maradhatok, ha akarok favipiravir kezelésre. De semmit sem garantálnak, mert tesztelik csak azt is.... de egyébként menjek haza, és csak akkor hívjak mentőt, ha a véroxigén 90% alá megy.
Senkit sem vettek fel covid osztályra, akinek az állapota nem tette szükségessé (csak súlyos és intenzíves esteket voltak bent), persze saját felelősségre befekhettél...
És sajnos pár embert ismerek, akik nem folyamatosan lettek rosszul covid alatt, hanem 1-2 óra alatt "hirtelen". Telefonon még beszéltünk délután 2-kor, és panaszkodott hogy nem 100-as, de még bírja. Aztán este 9 hívtak, hogy meghalt. (Déltuán 3-kor nem érezte jól magát, fulladt, mentőt hívtak. Délután 4-kor már gépen volt, de 2-3 órán belül meghalt).

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#107272) daneel_hu válasza t72killer (#107266) üzenetére


daneel_hu
addikt

"A nyerő mix egyébként vektorra mRNS, egyelőre AZ-val próbálták. De mRNS-re AZ is jó, esélyesen jobb, mint még egy mRNS. Ruszkival-kínaival is esélyes, hogy ütősebb lesz a rákevert Pfizerrel mintha csak két Pfizert kapott volna az illető."

A Sputnik V eleve kétfajta oltás. ;] :R

(#107273) _Atesz válasza lafaty80 (#107271) üzenetére


_Atesz
addikt

Értem és hihető, de a másik része a dolognak az volt, hogy Covid vagy sem. Mondjuk ennyire súlyos lefolyású eset nem volt ismeretségi körben, olyan viszont igen, akinek az állapota egy hétig folyamatosan csak romlott, de nem ment orvoshoz. (nem tudni miért)
Aztán már későn akart segítségért folyamodni.

(#107274) Asbee válasza lafaty80 (#107271) üzenetére


Asbee
veterán

Covid osztályon lévő főorvos jó ismerősöm, szinte baráti. Sok ilyen esetről mesélt. Egyszerűen annyira telítve voltak, semmire nem volt kapacitás, hogy nem egyszer akinek szépen látszott, hogy már tüdőre ment, de jó volt a szatja, nem volt vészesen rosszul, de haza küldték. Figyelje folyamatosan, és ha romlik azonnal mentő. Csak voltak olyan hirtelen állapotromlások, hogy mire kiért a mentő, már késő volt. Ezt sem értik meg ezek a nagy konteó huszár, járványtagadók, hogy az egy dolog hányan halnak bele, nálunk az amúgy is romokban lévő egészségügyet azonnal megfekteti ez az egész. Aztán sorban állnak le az alapellátások. Aztán olyanból is volt nem egy, aki az utolsó pillanatokban hívta a mentőt, mert félt a géptől, a korháztól, ott úgyis meghal. És igen, olyan halott is, aki lényegében megfulladt, de nem került a statba.
Mindig azt mondta, aki szerint ez az egész egy humbug, nagyon szívesen végigvezeti egy hullám közepén az osztályon.

(#107275) Disk4mat válasza daneel_hu (#107272) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

"A Sputnik V eleve kétfajta oltás."

... helyett egy fajta oltás, két körben de két különböző adeno vírusba csomagolva (Ad5, Ad26), így lényegesen kisebb az esélye, hogy esetleg az immunrendszer ledarálja a hordozót (adeno), mielőtt az átadja az információs RNS darabot a sejtnek.
Ha korábban már találkozott a szervezet az adott adeno-val, esélyes, hogy blokkolja, mielőtt bejut a sejtbe az RNS szelet, viszont így, hogy két különböző adenoban jön a két dózis 50%-al kisebb ennek az esélye. Okos húzás...

[ Szerkesztve ]

(#107276) kolopele válasza t72killer (#107266) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ezeket én is tudom. Ellenben mRNS - re nem bizonyított hogy nem jó még egy mRNS.

(#107277) syberia válasza syberia (#107210) üzenetére


syberia
veterán

[link]

https://howbad.info/

(#107278) _Atesz válasza Asbee (#107274) üzenetére


_Atesz
addikt

Hagyd már ezt a műsort, hol tagadtam pl. én a járványt?


syberia

Az kemény, azt mondja a doki, hogy 1 gyerek halt meg Covid-ban, 50 meg az oltástól?? :Y

[ Szerkesztve ]

(#107279) t72killer válasza kolopele (#107276) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jónak jó, de lehet hogy pl jobb extra sejtes védelmet ad egy vektor. A védelemek különböző komponensei vannak, az a jó, ha több fronton erősít az ember.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107280) syberia válasza _Atesz (#107278) üzenetére


syberia
veterán

Nem akármilyen doki, a covid korai terápia egyik úttörője. :K

https://howbad.info/

(#107281) Disk4mat


Disk4mat
csendes tag

...

[ Szerkesztve ]

(#107282) Disk4mat válasza syberia (#107280) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

:D :DDD

(#107283) kolopele válasza syberia (#107280) üzenetére


kolopele
nagyúr

50 gyerek halt meg az oltástól???? Hol vannak azok az oltott gyerekek? Ez már beteges. Tényleg nem akármilyen doki. A konteó lassan már mindenek felett.

[ Szerkesztve ]

(#107284) Disk4mat válasza kolopele (#107283) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Ne pörögd túl, biztos így van, ha a Saját nevén "csoda covid gyógyszert áruló" , azóta többször bebukott a saját közösségéből a hazugságai miatt elmenekülő antivaxxer háziorvos mondja.
Kb NewYorki gödény az ipse. :D

[ Szerkesztve ]

(#107285) kolopele válasza Disk4mat (#107284) üzenetére


kolopele
nagyúr

De most komolyan, nem elborzasztó hogy az ilyeneknek vannak híveik? Miközben az oltásoktól meg "mindmeghalunk".

[ Szerkesztve ]

(#107286) _Atesz válasza Disk4mat (#107284) üzenetére


_Atesz
addikt

Attól, mert alternatív terápiát próbált, nem biztos, hogy csaló is.
Ő is egy orvos, az ő véleménye is egy vélemény.

(#107287) Disk4mat válasza kolopele (#107285) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Nyilván mindmeghalunk. :DDD
Az oltás után pár órával, vagy pár nappal, vagy pár héttel, vagy hónappal, most már éveket adnak az antivaxxerek, jövőre lehet, hogy már évtizedeket fognak. :DDD
Lassan kellene nyitni egy Covid-homokozó topicot, ezt meg meghagyni azoknak akik a covidtól akarnak a komolynál egy kicsit lazábban beszélni, nem pedig a háttérhatalom / billgéc / nanocsipsz / higanyosvakcina /
/ bildenbergcsoport / 5g / great reset / kukacos maszk .... Konteós hülyeségeket hallgatni a "felvilágosult okosok"-tól.
Akkor talán nem lenne napi feszkó, meg személyeskedés, meg 50 oldal offtopic /nap...
Mi el lennénk itt, ők meg ott, oszt' kész.
Itt eszmecsere folyna, hivatalos statisztikákkal, orvosi dokumentumokkal, ellenőrzött tanulmányokkal saját véleményekkel, tapasztalatokkal, ott meg proteázos káposztalé, facebook linkekkel, az ismerős ismerősének az ismerősének a történeteivel meg kaputelefonnal felvett bitchoute videókkal, amiket a YouTube fact checkere megfog.
Modi, ha megszavazzuk, mehet? :C

[ Szerkesztve ]

(#107288) kolopele válasza Disk4mat (#107287) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az ötlet nem rossz. Azon akadtam ki pl., hogy sógornőm videója alá is képes volt beírni egy-két idióta barom, holott ott lényegében senki nem kommentel, mondjuk nem is válaszolna senkinek, mert ugyan mit is tudna mondani ezekre? Tanult vs konteós párbaj, lényegében értelmetlen. Az alternatív orvoslás nem igazi tudomány, az elsősorban placebo (hozzáteszem, a D vitamint viszont elismeri szinte mindenki, csak az sem csodaszer, hanem jó kiegészítője lehet az orvosi terápiáknak).

[ Szerkesztve ]

(#107289) t72killer válasza kolopele (#107283) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mi? Hol oltanak egyáltalán gyerekeket :F ?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#107290) kolopele válasza t72killer (#107289) üzenetére


kolopele
nagyúr

Szerinted miért kérdeztem azt, hogy hol az az 50 gyerek? Már régen zengenének a sajtók ebben az esetben mindenhol, gondolhatod. Ez is egy élő példa arra, miért is jelentenek veszélyt ezek az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#107291) Cs1csó válasza _Atesz (#107286) üzenetére


Cs1csó
félisten

B.szki ennél álszentebb dumát keveset olvasni! :R

(#107292) kolopele válasza Cs1csó (#107291) üzenetére


kolopele
nagyúr

Pedig tele van velük a topic, de csak "lazán" :D

(#107293) Cs1csó válasza kolopele (#107292) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem itt már meg kell húzni a határt, mint ha azt mondanánk egy lapos föld hívőre, hogy "hagyjuk ez is egy vélemény!" NEM ez egy ordas nagy baromság, és nem szabad hagyni.

(#107294) fatal` válasza t72killer (#107289) üzenetére


fatal`
titán

12 éves kortól nálunk is.

Egyébként 26 gyerek halt meg covidban csak az UK-ban (252 volt intenzíven). De az egész USA-ban biztos csak 1.
A sajtó sem lenne tele vele ha meghalnának az oltástól, elhallgatja a gonosz háttérhatalom. :DDD Teljesen hihető.

[ Szerkesztve ]

(#107295) _Atesz válasza Cs1csó (#107291) üzenetére


_Atesz
addikt

Azért, mert hidroxiklorokin-nal és Cinkkel próbálkozott, már maga a gonosz nem?
Az meg természetes, hogy aki nem áll be a bégető szuris nyájba, azt megpróbálják ellehetetleníteni.


Disk4mat

Lett bőven az orrotok alá tolva hivatalos doksi, amire csak pislogni tudtatok, szóval nem kell ez a duma.

(#107296) kolopele válasza Cs1csó (#107293) üzenetére


kolopele
nagyúr

Magukat teszik már teljesen nevetségessé a konteósok, csak nem veszik észre. Olyan ez, mint amikor egy buta szentül meg van arról győződve, hogy okos.

(#107297) _Atesz


_Atesz
addikt

Tele van a net az új típusú mix and match vakcinákról szóló hírekkel, már nem kell sokat várnotok, kedves oltáspártiak, hamarosan döfethetitek: [link]
Mint írtam ( [link] ) korábban, jönni fog a Wave 2 is jövőre, majd a nanotech. Annyi koktél lesz bennetek, hogy csak na. :K

(#107298) Disk4mat válasza _Atesz (#107295) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

A Covid-homokozóban még csak az sem kell, szavazd meg te is, és nyugodság lesz mindkét oldalon.
Lehetnél ott Topic-házigazda, az itteni munkásságod alapján bőven kiérdemelted. :R Nevet is adhatsz a topicnak , sőt akár moderátor is lehetnél.
Na?

(#107299) _Atesz válasza Disk4mat (#107298) üzenetére


_Atesz
addikt

Inkább vakcinafan oldalt javaslok. Legyen az nagyobb rangban, aki előbb döfetett, többet döfetett és persze minél több embert vett rá a döfetésre. Szerintem egy igen jó közösség lenne a számotokra. :R

(#107300) lacafaca válasza kolopele (#107290) üzenetére


lacafaca
őstag

ja a sajtó...te nem tudom hol élsz :DDD

#107296 bárcsak ez a sok csúnya "konteó" ezzel a szarral kapcsolatban soha ne jönne be...azt mit ad isten...szörnyen nevetségesek valóban..

#107301 ismét szövegértelmezési hiba...ejejjj :N

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.