Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) Rick4 válasza Darko_addict (#5400) üzenetére


Rick4
félisten

És mi történik akkor, ha kábellel dugod ugyanarra a routerre, amin a gép van?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5402) Darko_addict válasza Rick4 (#5401) üzenetére


Darko_addict
őstag

Sajnos nem megoldható, legalább 30 méternyi kábel kellene. :D
Tulajdonképpen két választás volt, vagy a gépemmel kooperál tökéletesen vagy a media playerrel. Utóbbi fontosabb volt, ezért került át; de ez a hiba újdonság. A NAS-ra másolás gyorsasága tökéletesen megfelel, az előző 40-60 MB/s helyett csak 10-12, de még teljesen belefér, tudok adatokat mozgatni, ha kell. Viszont a másik művelet így kritikus.

Szerk.: De, ha jól értem, amire kíváncsi vagy akkor:
A mostani felállás előtt az én routeremre volt dugva, így abból kapta a netet, amibe ment direkt is a net. Akkor mondanom sem kell, tuti volt, de a media playeren akadoztak a HD filmek, lassú volt a megnyitás.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#5403) Rick4 válasza Darko_addict (#5402) üzenetére


Rick4
félisten

Megfogod, kihúzod az adaptert, és arrébb viszed. Ez se megy? :U A 30M kábel kb 4000Ft, és akkor elfelejthetnéd a második routert is.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5404) Darko_addict válasza Rick4 (#5403) üzenetére


Darko_addict
őstag

Ne viccelj, lógjon egy UTP kábel végig a házon?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#5405) jozsi252 válasza Darko_addict (#5404) üzenetére


jozsi252
veterán

A routereden a Wireless Settings-nél a Channel Automatára van rakva? Ha igen, akkor próbálj ki más csatornákat, hátha azzal változik valami. Ha ez nem oldja meg, akkor kérnék kölcsönbe egy jobb minőségű AP-t, mondjuk egy erősebb Asus-t hogy az mit művelne.

Kábel az mindegy hogy Cat5 vagy Cat6 mert ez esetben mivel távol van az AP a routertől, úgy sem tudnád kihasználni a Cat5 által nyújtott 100-200 megabit környéki, másolást szóval azzal nem lehet gond. Én arra gondolok, amit fent is említettem, hogy vagy egy közelbe levő router zavar be, ugyanazon a csatornán üzemelve, vagy pedig szimplán az a AP ennyit tud.

( be kell látni hogy az az AP egy belépőszintű, csodát nem lehet tőle várni, főleg a távolság függvényét figyelembe véve )

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#5406) Rick4 válasza Darko_addict (#5404) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem kölcsönzöl egy ilyet: [link], veszel ilyet: [link], meg ilyet: [link] meg 2 kiló ilyet:[link] , meg még kell ez: [link], meg ez: [link]

És ha elmegy vele egy nap, akkor is jobb megoldás, mint vezeték nélkül. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5407) f8enter


f8enter
aktív tag

Sikerült gyakorlatilag mindent beállítanom, megy a file share, az automatikus foto feltöltés telefonról, a cloud, az automatizált torrent letöltés mobillal, és DLNA szerverként is látszik a kicsike a hálózaton.

Egy dologban azonban szeretnék segítséget kérni:
DLNA/UPnP üzemmódban látszik a /Video könyvtár tartalma, viszont a /download/done könyvtár nem "poblikálódik". Az indexing service be van rá állítva, és jogosultsága is van mindenkinek ehhez. Mi lehet a gond?

DS Video alkalmazással látszik a tartalom.

(#5408) Darko_addict válasza jozsi252 (#5405) üzenetére


Darko_addict
őstag

- A router Channel 6-on van.
- Az AP 10/100-as LAN porton, NAS-on a hálózatnál is 100Mbit-et ír, valamint Duplex-et.

Nagyon sok helyen olvastam, hogy ilyen problémával küzdenek sokféle Synology tulajok, hiába van Gigabites kapcsolatuk. Az egyik oldal kitűnően működik, hozza a várt sebességet, a másik pedig nevetségesen alacsony . 4.x DSM felett kezdődött a probléma tapasztalatok szerint és sehol nincs megoldás a fórumokon. Mindegyik nyitott maradt, egyik végén sem volt solution. :U

Azért vagyok tanácstalan, mert feltöltéskor hozza az AP a képességét és dolgozik azzal a 10 megával, és ugyanezt tudnia kell visszafele is, apelláta nélkül - gondolom én... -, így valahol máshol van a gond. Nem azért panaszkodom, mert nem éri el a 80-120 megát másodpercenként, hanem mert az 1 is nehezen megy neki.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#5409) Rick4 válasza Darko_addict (#5408) üzenetére


Rick4
félisten

A viccet félretéve: Meg tudod cserélni a két routert?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5410) Darko_addict válasza Rick4 (#5409) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nem látom át teljesen, milyen módosításokat igényelne a router és AP beállításain, de ha csak a kábelek átdugdosásán múlik, akkor nem okoz gondot.
Egyébként egy próba erejéig jó lenne, de nem maradhatna úgy úgysem, mert az "okosabb" kell fentre újat pedig a mostani után nem szeretnék venni. Esetleg a jövőben az 1043 menne lentre, és a szobámban lévő helyére kerülne egy új modell.
Az én gépemben is van egy 3TB-os meghajtó, szóval sokat nem oszt-szoroz, ha ideiglenesen néhány fájlt a gépemen kell tartsak, mert letölteni lassú lenne; de ideális lenne kiaknázni a "szett" teljes tudását (10MB/s le/fel)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#5411) Rick4 válasza Darko_addict (#5410) üzenetére


Rick4
félisten

Ha csak belső hálóról beszélünk, és csak az egyikben van bekapcsolva a dhcp szerver, akkor átcserélni nem gond, csak annyi lenne a lényeg, hogy az eszközcserével megfordul-e a lassú irány..,. De mondom, a kábel a tuti.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5412) jozsi252 válasza Darko_addict (#5408) üzenetére


jozsi252
veterán

Át állítottad másik csatornára? Más csatornán is csinálja?

iPhone 13 Pro Max

(#5413) Nyomortanya


Nyomortanya
csendes tag

Sziasztok.

Nem olyan régen használom a NAS-t torrentre és még egy csomó dolgot homály fed...
Hogyan tudom elérni hogy sokkal több legyen a feltöltés, mert nem jók az arányaim. Hiába van 50torrent futtatva mindíg csak 2-400kb/s a feltöltésem. Tudna valaki esetleg vmi megoldást erre a problémára?
Köszi

(#5414) Möhe válasza Nyomortanya (#5413) üzenetére


Möhe
addikt

A gyári DS-t használod?
Nincs korlátozva a feltöltés sebessége? Seed idő nincs korlátozva?

(#5415) Nyomortanya válasza Möhe (#5414) üzenetére


Nyomortanya
csendes tag

Igen a gyárit.
Korlátozva a feltöltés nincs. A seed időt bár nem tudom hogy kell, de minden torrent mellett a "Megosztás" szó áll. Lehet nem túl népszerűek a torrentek amik meg vannak osztva? :-)
Fogalmam sincs mi lehet a gond. Jelenleg is 30kb/s körül megy a feltöltés és 30 trt fut.

(#5416) Möhe válasza Nyomortanya (#5415) üzenetére


Möhe
addikt

Speedtest mit mutat? Teljes sebességgel megy a feltöltés? A "nem túl népszerű" torrentre az a válaszom,hogy: nézzed meg van e leech-er. Nem tudom melyik oldalról szedtél le torrentet,de pár tracker jelzi azt hogy aktív/passzív vagy. Nézzél rá erre is.

(#5417) Nyomortanya válasza Möhe (#5416) üzenetére


Nyomortanya
csendes tag

A feltöltés bőven elég. Ncore-ról. Csak olyanokat raktam be egy csomót direkt (amire egyébként szükségem sem volt) amit sokan töltöttek le, tehát van rá igény. És olyanokat is raktam be aminek sok a seed illetve leech-e. De így sem megy. Lehet feladom...már 3 napja nézegetem és nem jöttem rá semmire.

(#5418) poirot válasza Nyomortanya (#5417) üzenetére


poirot
senior tag

Az NCore-on, ha jól tudom, vagy minimum 1:1 -es feltöltési arány, vagy minimum 48 óra seedelési idő szükséges. A NAS-od had dolgozzon, azért van. A "kiszabott" idő-limit, illetve a feltöltési arány mindenképpen teljesül, hiszen a NAS-od és az idő neked dolgozik.... :)

(#5419) Möhe válasza Nyomortanya (#5417) üzenetére


Möhe
addikt

Küldj pár linket hol nem akar menni a seed.
Többen sincsenek megelégedve a DS-el itt, és inkább letöltötték a synocommunity-ből a Transmission-t. (én is)

poirot: a sebességen van a hangsúly

(#5420) Proxy2 válasza Nyomortanya (#5415) üzenetére


Proxy2
aktív tag

Hali, gondolom az alap dolgok mint a port átirányítások rendben vannak
TCP és UDP is?

Én szintén core-ról, szintén gyári DS-es nyomom, és elégedett vagyok.
240-es UPC netet ki használom.

Igaz a routert is rendbe kellet rakni, nállam egy mikrotik a router.

Proxy5

(#5421) Nyomortanya válasza Proxy2 (#5420) üzenetére


Nyomortanya
csendes tag

Hello.

Nekem is mikrotikem van. A port forwarding nálad hogy van beállítva és melyik portokra. Milyen mikrotik?
Az baj lenne ha nálam a sávszélt ki tudnám használni, de már 10-15Mbit feltöltésnek is örülnék.

A

(#5422) Nyomortanya válasza Möhe (#5419) üzenetére


Nyomortanya
csendes tag

Nemtudom őket már kiszedni a DS-ből illetve lehet hogy csak nemtudom hogy kell. Be van állítva, hogy sikeres letöltés után töröli a linket, hogy ne legyen annyi fölösleges marhaság a könyvtárakban.

(#5423) Ghoost válasza Darko_addict (#5400) üzenetére


Ghoost
tag

Szia!

Próbáltad a TP-Link 841ND-n a wireless settings-nél, hogy a módon változtatsz és nem 11bgn mixed lesz hanem 11bg mixed. Esetleg még a titkosítást is megváltoztathatod WPA-PSK-ról "sima" WEP-re.

Én is találkoztam ilyen problémával két TP-Link router között amikor WDS Bridging volt de áthidaltam egy 15m-es kábellel. Csak akkor jött elő a hiba ha a lenti TV-n a fenti gépről játszottam HD filmet, folyamatosan megszakadt a lejátszás és volt hogy akadt is.

Ha nem megy akkor itt lehet van megoldás a problémádra:
WDS beállítása

Üdv,
Dani

Battle.net: Mcghoost#1381

(#5424) Proxy2 válasza Nyomortanya (#5421) üzenetére


Proxy2
aktív tag

Üdv!

A router [RB2011UiAS-2HnD-IN]
A beálítások pedig:

;;; DS Download
chain=dstnat action=dst-nat to-addresses=192.168.1.130 to-ports=16882
protocol=tcp dst-address-list=current_IP dst-port=16882
;;; DS Download
chain=dstnat action=dst-nat to-addresses=192.168.1.130 to-ports=6882
protocol=udp dst-address-list=current_IP dst-port=6882
;;; DS Download
chain=dstnat action=dst-nat to-addresses=192.168.1.130 to-ports=16882
protocol=udp dst-address-list=current_IP dst-port=16882

Természetesen a DS-ben ezek a portok vannak beállítva, ja és van egy scriptem ami az Adress Listben létre hozza a current_IP bejegyzést az ip címemmel.

Proxy5

(#5425) Nyomortanya válasza Darko_addict (#5400) üzenetére


Nyomortanya
csendes tag

Ne gondold, hogy okoskodni akarok, de le kellene szokni a Tp-Link-ről. Azért valljuk be őszintén egy 7e Ft-os eszköztől sokat nem várhatunk el.
Wifi helyett ilyen célra inkább a Powerline adapter , ha nem akarsz kábelezni...

(#5426) Darko_addict válasza Nyomortanya (#5425) üzenetére


Darko_addict
őstag

@Ghoost:
A "n"-et nem szeretném kizárni a sorból.
A-tól Z-ig ugyanígy van konfigurálva az AP és a Routerem is, erről az oldalról nincs gond.

@Nyomortanya:
Sokan teljesen elterelik a témát, és a végén nem is arról beszélnek, amire a kérdésem vonatkozott.
Az AP megfelelő,... ehhez megfelelő. A 10MB/s-es másolás nekem elég, de visszafele csak 1-gyel megy. Mint mondtam, drága routerrel rendelkezők is szenvednek ilyenben. A NAS-AP-Media Player kombináció a jelenlegi felállásában gond nélkül - értsd: azonnal - játszik 20GB-os filmeket is, úgy lehet benne tekerni, mintha gépen játszanád le... Amiért be lett iktatva, arra a célra kiválóan alkalmas. Az, hogy a gépemmel nem úgy kommunikál, mint ahogy kellene, egy anomália, amire megoldás keresek.

A NAS csak itthoni használatra van; a képek és zenék lejátszásán, valamint kicsi divx filmeken kívül (~1.4GB) másik hálózatról hatékonyan nem elérhető, 240kbps-es feltöltés mellett ez érthető is, pont ezért nincs minden sarokban egy 35 ezres router.

Köszönöm az eddigieket: jozsi252, Rick4, Ghoost

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#5427) gyeniko


gyeniko
őstag

Sziasztok, már 3 napja ban Synology DS413j NAS-om, 2 napja beüzemeltem. A cél az volt a vásárlásával, hogy itthon hálózatban tudjam nézni a filmeket az összes TV-n. Minden TV egy AV erősítőre van akasztva, minden erősítőbe bele van dugva egy-egy bluray játszó és/vagy média lejátszó. A bluray lejátszók hálózatban nagyon ügyetlenek, nem látják a külső feliratokat, egyikük szinte semmilyen MKV-t nem játszik le a hálózatról. Másik - bluray - fórumon azt tanácsolták, hogy próbáljam meg alkalmazni ezt:
Universal Media Server (Multi-OS DLNA-compliant UPnP Media Server). Mit gondoltok, hogy a NAS-ra ezt fel lehet/szabad telepíteni? Ha igen, akkor mi lesz a Synology feltelepített saját alkalmazásával?

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#5428) Patice válasza gyeniko (#5427) üzenetére


Patice
Topikgazda

A nas saját médiaszervere fut?
Azzal próbáltad a hálózatos lejátszást a blu-ray lejátszókon?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#5429) gyeniko válasza Patice (#5428) üzenetére


gyeniko
őstag

Igen.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#5430) Doky586 válasza gyeniko (#5427) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ezért jobbak a média lejátszók a dvd/br vagy tv lejátszóihoz képest.
Nem DLNA/upnp/SMB -t hanem NFS-t kell használni és a médialajátszó tudását használni..

(#5431) Elemental válasza gyeniko (#5427) üzenetére


Elemental
addikt

Sima hálózati megosztással nem működnek a lejátszóid? Nem médiaszerver, hanem samba, vagy nfs?

(#5432) gyeniko válasza Elemental (#5431) üzenetére


gyeniko
őstag

Ezt nem tudom... Ha belenézek a br játszókba, akkor a NAS-t látják azon DiskStation néven. A Pioneer a DLNA menüben látja, a Sony - bár nem írja - is valószínűleg szintén DLNA szerverként képes látni. Fel lehet tenni a NAS-ra más DLNA kliens programot?

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#5433) gyeniko válasza Elemental (#5431) üzenetére


gyeniko
őstag

Az előző válaszom a br játszókról szól. A média lejátszóim rendben működnek, UPnP alatt látják a NAS-t és a tartalmát, SMB alatt üresnek látják.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#5434) Proxy2 válasza gyeniko (#5432) üzenetére


Proxy2
aktív tag

Esetleg egy Plex-et?

Bár az a Plex klienssel (Plex Home Theater) az igazi, de egyben egy DLNA szerver is.
Próbáld ki, ha időd engedi.

Plex Downloads

Doky586:
Ha csak TV melleti média lejátszás a cél akkor értem, de ha esetleg mobil eszköz is szóba jön,
akkor egy jó media szerver is kell.
Szerintem
:R

[ Szerkesztve ]

Proxy5

(#5435) Ispy


Ispy
veterán

Ide is berakom, van benne nas is, hogy ne legyen teljesen off, hátha valakinek van ötlete mit lehetne még tenni (tesztelni).

Sebesség teszt.

Még azt is kipróbáltam, hogy kikapcsoltam a wifit és lehúztam a modemet a routerről, de így is akadozott a film.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#5436) Multibit válasza Ispy (#5435) üzenetére


Multibit
veterán

Szerintem ez router gond lesz, de nem úgy értem, hogy rossz a készülék! Mi a pontos típusa? Gigabies porton lóg a WD?

(#5437) Ispy válasza Multibit (#5436) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, erre gondoltam én is csak azt nem tudom mi :(

Ez egy Asus RT-N15U, Tomato firmware-el (1.28-as).

A gigabites portot hogy érted? Nem csak olyan van rajta?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#5438) Mezga Aladár válasza Ispy (#5437) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#5439) Multibit válasza Ispy (#5437) üzenetére


Multibit
veterán

Régebbi mediaplayerek nem mindig szeretik a gigabites portot. Erről volt már post itt a PH-n is. Ezek a készülékek sajnos csak 100 Mbites porton lógva működnek jól. Kérj kölcsön egy 100 Mbites routert tesztelés céljából!

(#5440) Multibit válasza Ispy (#5437) üzenetére


Multibit
veterán

Lehet, hogy nálad is EZ a helyzet.
Szerk.:
krealon kollága tanácsa rád vonatkoztatva: "Ha fennt van a Tomato, akkor meg kene probalni a WD portjat fix 100Mbit full duplex-re korlatozni."

[ Szerkesztve ]

(#5441) Doky586 válasza Ispy (#5435) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Egyszerű: NAS-on az MTU-t 1500-ra állítani (=Jumbo frame ki); és legfőképp a médialejátszón a nagysebességű SMB-t engedélyezni!, enélkül nálam is ugyanezt művelte.
(alapértelmezésben tiltva van a nagysebességű smb, sőt a hivatalos supportjuk se tudta mi a gond)

De ha lehet inkább NFS-t használj (smb helyett médialejátszóhoz).

(#5442) fgo


fgo
tag

Használ valaki My Movies a Synologyval?

(#5443) Ispy válasza Multibit (#5440) üzenetére


Ispy
veterán

Köszi, ez jól hangzik, csak sajnos nem jöttem rá, hogyan kéne a router egy portját visszakorlátozni :( De még googlizom egy kicsit, persze ha valaki tudja, elmondhatja azért :K

(#5441) Doky586

NAS-on az MTU-t 1500-ra állítani

Igen, ezen van.

legfőképp a médialejátszón a nagysebességű SMB-t engedélyezni

Nos ezt már próbáltam, engedélyeztem a nason az NFS-t, a WD-ben rácsatlakoztam a linux megosztásra, de ez kb. 10x lassabb volt, mint a samba (gondolom akkor ez nem a nagy sebességű változat, de a MP configban nincs ilyen opció, csak az, hogy linux megosztás).

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#5444) Mezga Aladár válasza Ispy (#5443) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Azért lassú valószínűleg mert az az NFS-UDP. Ha a mp-ben nem tudsz nfs-tcp re váltani akkor próbáld meg, mountolod az nfs megosztást, majd a nas tüzfal, a 2049 udp portot tiltod minden felhasználónak. Ilyenkor ha az mp tudja, átvált nfs-tcpre.
Azonkívül, ha egyetlen kliensnél is engedélyezve van a jumbo frame akkor az nálam teljesen megvadította a hálózatot.
Ilyenkor nekem a mtu visszaállítása után az összes hálózati eszköz újraindítása segített.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#5445) Doky586 válasza Ispy (#5443) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ne keverd össze magad. Az SMB és a NFS két különböző dolog, semmi közük egymáshoz.
Csak az SMB-nél van ez a kapcsoló a normál és a magas sebességhez.
NFS-nél tényleg lehet még a tcp vagy udp-vel kisérletezni..

(#5446) Ispy válasza Mezga Aladár (#5444) üzenetére


Ispy
veterán

Köszönöm, király vagy!

Most csináltam egy teszt mappát, engedélyeztem rajta a WD-t, tiltottam a 2049-es portot és most zsírul megy a teszt filmem (ez kb. 2 percenként megakadt), beállítom majd a komplett film mappát és még nézegetem, de szerintem nem lesz gond.

Köszi!

(#5445) Doky586

Az SMB és a NFS két különböző dolog, semmi közük egymáshoz.

Igen, ezt tudom.

Csak az SMB-nél van ez a kapcsoló a normál és a magas sebességhez.

Nem tudtam, hogy ott is van ilyen kapcsoló, azt tudtam, hogy NFS-nél van lassú és gyors változat (csak a WD-ben nem volt ilyen opció, automatikusan állította be, de az ip tiltás megoldotta).

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#5447) Nyomortanya válasza Proxy2 (#5424) üzenetére


Nyomortanya
csendes tag

Ránéztem és elvileg jól volt beállítva. Leszámítva a portot, de kijavítottam. Csak azt nem tudom mitől működött eddig, mert ugye elvileg még csiga módon sem mehetett volna. Mostmár jól megy; akad hogy 50Mega körülire is felugrik a feltöltés. Így már lesznek jó arányaim. :-)

Köszi

(#5448) Volu


Volu
tag

Sziasztok!

Használ valaki Webdav alapú elérést HTTPS kapcsolattal?

Két dolog lenne a probléma:

1. Nálam egyszerűen nem megy a fájlmozgatás sebessége 200 KB/s fölé, holott a vonal sebessége lehetővé tenné. Ezt több modellnél is tapasztaltam, tehát egyedi hiba kizárva. Mi a tapasztalatotok?

2. A Synology a netdrive klienst ajánlja, viszont ez a szoftver nem tudja a lock-unlock funkciót, azaz egy éppen szerkesztés alatt álló fájlomra simán rámenthet egy másik személy. A másik alternatíva, a webdrive, amivel éppen kísérletezem. Nektek melyik alkalmazás vált be?

A válaszokat előre is köszi!

''A számítógépező csajok strasszkövekkel díszített iPodot akarnak és macska formájú USB-memóriát, ami bedugáskor nyávog''

(#5449) Ghost84


Ghost84
aktív tag

Van egy régebbi DS109-es nas-om erre ha ráteszek az usb-jére egy webkamerát azt nem kezeli el? És ha igen akkor hogyan?

(#5450) Doky586 válasza Volu (#5448) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Én használom, de teljesen másra mint te..

Mobiltelefonon a Davi nevezetű programmal, laptopon pedig a TotalCommander pluginjével.
Sebességet sosem mértem, mivel LAN-on még nem jutott eszembe használni, Egy ingyenes hotspoton (pl. Mekiben vagy hipermarketben) meg kitudja mekkora a sávszélesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.