Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28138) Gabbo86


Gabbo86
újonc

Sziasztok,
most vásároltam egy DS216-ot és az a problémám vele, hogy a torrentezés kicsit lassú :(
Ami adott: DIGI 1000mbit-es net CAT5E kábel mindenhol TP-LINK WDR4300 router DS216 benne 2TB WD RED (Próba alatt semmi nem vette le a netet)
Ha a laptopot rádugom a kábellel a netre (wifin 300mbps-en lassú és még így sem használom ki a széllessávot mert nem SSD-s) mivel normál winyó van benne 50-55 MB/s-el töltök seed pedig átlagosan 10-20MB/s között van. A NAS-on érdekes mód nagyon más az egész torrent kezelés mint ha le lenne butítva vagy alapból egy 0 az egész kliens :( már minden beállítást megnéztem le és fel töltési korlátok 0 - azaz korlátlan és mégis 30MB/s-nél nem tölt gyorsabban. Ezt még talán el is tudom fogadni, de az hogy a feltöltés nagyjából maximum 350KB/s az kritikán aluli :(
Van esetleg vmi ötletetek? Utána olvastam neten és nem én lennék az első ilyen problémával küzdő tulaj, de sajnos mind külföldi oldal és hát nem vagyok olyan jó angolból, hogy megértsem a javaslatokat :(
Ha van vkinek vmi ötlete, javaslata azt megköszönném.
Amúgy nagyon tetszik és szimpatikus az egész gép, de ezzel napok óta küzdők és nem tudom megoldani :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.