Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75501) hdman


hdman
őstag

SKX007K1 megrendelve DFIpromotól, a szijat meg rögtön lecserélem valami faintos bőrre :)

Lassan a Nighthawk és az óratartó doboz is megjön, alig várom.

Több szép órát ne linkeljetek, mert elkap a birtoklási vágy:)

u.i. most volt a szomszédom, van egy 11 darabos poljot gyűjteménye, most akar tőle megválni ;)

Sopron city :)

(#75502) tankraid válasza condy (#75500) üzenetére


tankraid
aktív tag

ez a szomszéd Marika néni én ismerem! :))

(#75503) Ra3 válasza hdman (#75501) üzenetére


Ra3
őstag

Ez az ebay-es dutyfreeislandpromo? Csak mert nála nem láttam egy darab Seiko-t sem.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#75504) Wg5113 válasza condy (#75498) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Nekem is dobogtatja a szívem! :C

(#75505) spanyoll válasza tankraid (#75433) üzenetére


spanyoll
addikt

Remélem tudod, hogy rohadtul haragszom.
Ez a bauhaus kísért azóta is az árával együtt :( Ez kell :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#75506) tankraid válasza spanyoll (#75505) üzenetére


tankraid
aktív tag

tudom tudom én erre vagyok rákattanva:

https://shop.junkers.de/image/cache/data/uhren/Junkers/6056-5/junkers-uhr-watch-6056-5-front-view-690x690.png

csak kicsit feszélyez az üveg meg hogy quarz nem tudom megéri a majd 70et de ha tényleg kibír egy emberöltőt akkor meg nem is annyira vész az ára......

....annyira tiszta annyira zen nézem és kiürül az agyam. beránt teljesen. az a tiszta minimalitás. jaj istenem. feljutok bp.re egyet tuti felpróbálok.....

((6 napja túrom az órákat és csak ezt meg egy zeppelint találtam ami tetszik meg egy másikat ami amiatt esett ki mert valami 45mm vagy legalábbis nagyobb mint 42...)

[ Szerkesztve ]

(#75507) Zozzer888 válasza tankraid (#75506) üzenetére


Zozzer888
addikt

"....annyira tiszta annyira zen nézem és kiürül az agyam. beránt teljesen. az a tiszta minimalitás. jaj istenem. feljutok bp.re egyet tuti felpróbálok....."

Ha így van, és kézen is tetszetős, akkor vedd meg. Ne érdekeljen, hogy kvarc, hogy milyen keménységű üveg van rajta, vedd meg.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#75508) spanyoll válasza tankraid (#75506) üzenetére


spanyoll
addikt

Na igen, ez a design engem is nagyon elkapott, de basszus, kétszer annyi mint amennyit rá tudnék szánni :(

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#75509) tankraid


tankraid
aktív tag

(#75507) Zozzer888 Igen tudom. Akarom. :)

(#75508) spanyoll Ja hát igen. Én is pontosan a felét szántam rá és karácsonyra akartam meglepni vele magam de szerintem áttolom jövő év elejére és akkor veszem meg. Addig meg hátha lesz akciós - nah jó vicceltem tudom, hogy soha... :D - karira meg veszek egy Spyderco Szabo foldert :D :D :D :D ;]

(#75510) spanyoll válasza tankraid (#75509) üzenetére


spanyoll
addikt

No meg német gyártmány, ahhoz is vonzódok valahogy :D
A kis "kávája" ami nekem nagyon tetszik amúgy meg tényleg a minimalizmusa.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#75511) hdman válasza Ra3 (#75503) üzenetére


hdman
őstag

[link]

Sopron city :)

(#75512) belan válasza trassher (#74020) üzenetére


belan
addikt

egyszer én is igy jártam :((

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#75513) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Hdman, Tankraid, Spanyoll
És még hány óra fog nektek még meg tetszeni. Mindennap egy :DDD Majd meglátjátok

(#75514) condy válasza vadászcsiga (#75513) üzenetére


condy
senior tag

Hosszú a lista, rövid az élet, ezért azokra koncentráljunk ami bejön.
Nekem itt is hosszú a lista. :DD

Tankraid: Hol laksz te? Mordorban? :DDD

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#75515) tankraid


tankraid
aktív tag

vadászcsiga: ezért is gondolkodom rajta, hogy vegyek-e órát 70ért a mostanit is eluntam nem egészen egy év alatt.... :/
condy: majdnem...... :D

[ Szerkesztve ]

(#75516) hdman válasza vadászcsiga (#75513) üzenetére


hdman
őstag

Fúúú, tudod hányszor gondolkoztam, hogy kitörlöm ezt a totyikot a kedvencekből? :DDD

Minden nap olyan szép órákat linkeltek, hogy besírok a gyönyörtől :B

Mondjuk én ugy vagyok ezzel, hogy inkább veszek pár ~50 ezres órát, hála égnek nem olyan körökben mozgok, ahol az embert az órája alapján itélnék meg. Nálam az elméleti plafon max 150k lenne egy órára, annál többet nem szánnék rá. Bár egy Hamilton Pilot Khaki lehet elcsábítana ~220 környékén :)

Sopron city :)

(#75517) KelemenUhr válasza vadászcsiga (#75479) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

A kettő közül az Espritet választotta volna nem a Fossilt. Az Orient zafíros és stopper is van rajta, szóval egy leheletnyit komolyabb a szerkezet. Meg az előbbiek élőben, nem is tudom, olyan gagyi hatást keltettek (összeszerelés, meg a kövek is), ráadásul ha meghibásodik a garancián túl, egy ilyen Orienttel hamarabb lehet kezdeni valamit, mint egy ilyen Esprit márkájú valamivel . Kíváncsi leszek az Orientre, két hét múlva járunk Pesten, elzarándokolunk a Tutuba, meglátjuk. (Lehet, még én is beleszeretek valamibe... :D ) Automata szerintem neki nem való, illetve ha mégis arra vágyna, a neki tetsző változatok bőven túllépnék a keretet.

Egyébként a Fossil órákkal nekem sincs problémám, csak sokkal többért adják őket, mint amennyi méltányos lenne érte. (fogtam már kézben, minőségben kb. egy jobb Q&Q szintjén van a legtöbb) Meg hát ugye a hivalkodó, abszolút divatóra dizájn.

csabulaxi: Nekem tetszik, de erre már én sem biztos, hogy rá tudnám beszélni. :D

rtivi: Ameddig nem súlyosabb, mint az enyém, nincs probléma. :DDD

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#75518) stewe780 válasza spanyoll (#75505) üzenetére


stewe780
őstag

Olvasd végig!
Üveg: plexi / műanyag
130kHUF-ért!

:Y

Na elmennek a bánatosba már.

Remélem segítettem ellenállni a kísértésnek...

;)

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#75519) spanyoll válasza stewe780 (#75518) üzenetére


spanyoll
addikt

Segítettél, köszi :R

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#75520) tankraid válasza stewe780 (#75518) üzenetére


tankraid
aktív tag

Igen én is ezt mondom/írtam nem egy hsz. - be de senki nem ajánl egy jó alternatívát.... :D

(#75521) condy válasza stewe780 (#75518) üzenetére


condy
senior tag

Volt erről anno egy kellemetlen beszėlgetésem. Mondom az illetőnek, hogy ennyi pénzért illene nėmi zafír, vagy valami. Asszongya az agyas, hogy ez tradícionális, meg aki "ilyet" tud (???) venni, az úgy sem karcolja össze, mert nem mozog "olyan" helyen...
Na én meg mondtam neki, hogy valóban, a gumiszobában nincs ami megkarcolja, persze ha a karodon hagyja az ápolód.
Azóta nem beszéltünk. :D

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#75522) KelemenUhr válasza stewe780 (#75518) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Én sem választanék plexis órát, de ugyanaz teljesen másképp mutat plexivel, mint zafírral. (Nagyon sok ilyen bauhaus stílusú órát plexivel szerelnek és tényleg valahogy szebben mutat élőben, még ha sérülékenyebb is) Meg azt hiszem, ilyen nagyon domború íveket nem tudnak zafírból elkészíteni, de ebben nem vagyok biztos.

condy: Szerintem azt akarta mondani az illető (ha nem is egészen sikerült rendesen lekommunikálnia :D ) hogy ezek azért nagyrészt alkalmi órák, és öltönyóraként nem igazán leszek ütve-vágva.

[ Szerkesztve ]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#75523) #45302528


#45302528
törölt tag

Omega Aqua Terra olcsóbban:

(#75524) condy válasza KelemenUhr (#75522) üzenetére


condy
senior tag

Tudom én! :DD Persze! Nem is ez a gond. Inkãbb az, ha öltönyben odakened a kezed a ház sarkãhoz, vagy tėlen a jegen csapsz egy szimpla cukaharãt az opera lėpcsőjén, esetleg az Anna bálon az aszú kinyitása közben bevered az asztalba. Ezért a pénzért én várnék némi zafirt. :DD

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#75525) vadászcsiga válasza stewe780 (#75518) üzenetére


vadászcsiga
félisten

10 perc újrapolírozni, míg az ásványi üvegest megb.szhatod. Zafir sok nagyon drága órában sincs.

(#75526) KelemenUhr válasza condy (#75524) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Szemléletes felvetések, jót röhögtem. :DDD

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#75527) Zozzer888 válasza condy (#75521) üzenetére


Zozzer888
addikt

Butaság. Nekem is plexi van az Omegán is, meg a Doxán is. Az Omegán viseltesebb, de szerintem az a plexi nem hogy nálam, de nálad is idősebb :DDD Barátnőm is plexis Doxát használ már lassan 2,5 éve...

Nem mondom, ha választhatnék, inkább zafir...de emiatt biztos nem zárnék ki egy órát. Mondjuk egy 130 ezresnél már lehet nem tetszene, de kizárni...emiatt? Mikor tetszik az az óra? Biztos nem.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#75528) vadászcsiga válasza Zozzer888 (#75527) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Erről van szó

intruder77
Orient. Mindenre van alternatívája. Ezért komáljuk :)

[ Szerkesztve ]

(#75529) tacto


tacto
aktív tag

En anno direkt a plexis modellt vettem az Oris Pointer Date-bol, egesz egyszeruen ez tunt nemileg "korhunek", ha egyaltaln ilyesmi megallja a helyet egy ilyesmi visszautalasnal. De ez esetemben is kirivo eset, egyertelmuen probalok zafirosat venni uj orabol, ha lehet. Nem is esszerusitem, ez van.

(#75530) Dzsana válasza Zozzer888 (#75527) üzenetére


Dzsana
senior tag

Nem beszélve arról, hogy a plexit ki is lehet polírozni, de a cseréje is 1500 Ft.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#75531) WiZARD


WiZARD
addikt

Omega Speedmaster van plexis és zafíros.
Gondolkodás nélkül a plexiset választanám. Akkor is ha az lenne a drágább.

Nem kell félni a plexitől, igenis jó az, és nem negatívum.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#75532) spanyoll


spanyoll
addikt

Ennyit a lebeszélésről :( :D
Dilettánsként könnyű befolyásolni a fene mindeneteket. Mindegy, úgysem aktuális, vadászok valami hasonló kinézetűt vagy simán csak nézelődök és úgyis beleszerelmesedek egy másikba ami óccóbb.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#75533) Zozzer888 válasza WiZARD (#75531) üzenetére


Zozzer888
addikt

Speedmasterből van valami gyorstalpaló a neten? Imádom, de a kinézet és a sztori fogott meg, sokat (ilyeneket pl) nem tudok róla.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#75534) László88


László88
újonc

Sziasztok.
7-8 éve kezdtem el karórákat hordani. Most viszont felmerült bennem egy kérdés. Egy hónappal ezelőtt vettem egy Certina DS-4-et. Imádom. Egyetlen komoly bajom van vele, ami nagyon zavar... A másodpercmutató pontossága. Gyakran pontatlannak tűnik, mert nem mindig a megjelölt másodperc-egységekre mutat. Néha igen, néha nem. Pár másodpercen belül is képes ezt a pontosságot és pontatlanságot bemutatni. Ez normális, vagy vigyem vissza és cseréltessem ki? Mégis csak 100 ezer forintot fizettem érte. (Kvarcóra, a gyártó garantálja, hogy a valódi időhöz képest az eltérés évente 10 másodperc alatt van, magyarul elég pontosnak kell lennie). Nos?

(#75535) Szabikaa20 válasza Zozzer888 (#75527) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Egyetértek!A plexit pedig fogod és 5 perc alatt kipolírozod! :K

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#75536) Dzsana válasza László88 (#75534) üzenetére


Dzsana
senior tag

Teljesen normális, a fogaskerekek fogai nem illeszkedhetnek szorosan, a foghézag miatt van az, hogy ide-oda esik a másodperc mutató.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#75537) condy


condy
senior tag

:R Meghajlok érveitek előtt. Mindent összevetve igazatok is van!
De nekem akkor is az a véleményem, hogy a "krumpli leves az legyen krumpli leves". Én fontosnak tartom a zafirt, de minimum a kristályt. Ez van! :)

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#75538) fiktív1 válasza László88 (#75534) üzenetére


fiktív1
tag

László88!

Pár napja beszéltünk erről, semmi baja, "normális" a kvarcoknál. Ha kíváncsi vagy, olvass vissza! Attól még nayon pontos.

(#75539) Dzsana válasza fiktív1 (#75538) üzenetére


Dzsana
senior tag

Egyrészt honnan tudod, hogy kvarc óráról beszél? A DS-4-es lehet kvarc is, és mechanikus is. Másrészt mind a mechanikus, mind a kvarc órákra igaz ez, hiszen mindkettőben fogaskerék hajtás van a mutatószettnél, tehát mindkettő esetében fellép a foghézag kérdése.

[ Szerkesztve ]

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#75540) condy válasza Dzsana (#75539) üzenetére


condy
senior tag

100-at adott érte, van rajta gari, tehãt kvarc. :D
Ja! És le is írta! :)

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#75541) Dzsana válasza condy (#75540) üzenetére


Dzsana
senior tag

Na igen, ez elég nyomós érv! :DDD

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#75542) condy válasza Dzsana (#75541) üzenetére


condy
senior tag

Figyelek ám! :DDD

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#75543) Dzsana válasza condy (#75542) üzenetére


Dzsana
senior tag

Én meg nem, épp resetelek, már a negyedik sörikénél tartok :D

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#75544) condy válasza Dzsana (#75543) üzenetére


condy
senior tag

:R Akkor egészségedre! :R

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#75545) Dzsana válasza condy (#75544) üzenetére


Dzsana
senior tag

Kösz, muszáj, mert eddig-eddig-eddig-eddig... :D

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#75546) condy válasza Dzsana (#75545) üzenetére


condy
senior tag

Bár én a sört nem szeretem: gyümölcs pãrti vagyok, mert amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is. :DD
De a relax az relax, akár komló, akár barack. :DD

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#75547) fagyalllo


fagyalllo
őstag

Egy újabb Parnis átépítést tervezgetek, mit szóltok ehhez a számlap-mutató összeállításhoz?

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#75548) BAti77 válasza #45302528 (#75523) üzenetére


BAti77
aktív tag

...és drágábban, de az eredeti ára alatt, COSC minősítéssel...

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#75549) vadászcsiga válasza fagyalllo (#75547) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Valentin napra? :D

(#75550) Dzsana válasza fagyalllo (#75547) üzenetére


Dzsana
senior tag

Ez az a mutatószett, amit visszaküldtem Neked a legutóbb. Ezt mondtam, hogy ez jó lenne hozzá.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.