Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137201) Saccco válasza pajszer91 (#137200) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ide üsd be a kódot.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#137203) Mr.Csizmás válasza pajszer91 (#137200) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

99% hogy ferihegyen az előszobában van a pakkod, csak a gyász posta képtelen bevételezni (ahhoz dolgozó kéne, azt meg meg kellene fizetni, hogy ne menjen el mekisnek meg pénztárosnak a diszkontláncokhoz)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#137204) kenand válasza digitalentum (#137199) üzenetére


kenand
veterán

Powerline adaptert írj be pl aliexpress:

(#137205) pulutodurumo válasza pajszer91 (#137200) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Mert lerakták a repcsiről, csak a magyar postás néni / bácsi még nem csipogta be a vonalkódot. Majd frissül az itthoni is. Aggódni nem kell.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#137206) spileraaa válasza Beni2360 (#137132) üzenetére


spileraaa
senior tag

koszi de szerintem Erdélybe nem szállítanak

gyufa helyet mit használtok ami esetleg jó és kínai?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#137207) HoTaZo válasza kenand (#137204) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ezt jól értem? Adaptrbe csak a routerből jövő LAN vezetéket dugom, azt egy tetszőleges konnektorba és egy másik szobában konnektorba be a párját és abba vezeték és mehet a gépbe? Semmi adatveszteség, zavarás? :Y

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#137208) kcsa válasza HoTaZo (#137207) üzenetére


kcsa
veterán

Nem vadiúj technológia, jópár éve van már.

És igen, kb ahogy írod, úgy működik.

(#137209) kenand válasza HoTaZo (#137207) üzenetére


kenand
veterán

Elméletben...... azért legyen egy fázison a kettő. Nem szereti az elosztót, és 2 egymás mellett lévő konnektornál tudtam összehangolni, aztán már lehetett távolabbra vinni. Régi házban a födémen csak így tudtam átvinni a net-et film nézéshez. (Újabb házban inkább mindent bekábeleztem). 5-6 éve volt azóta már fejlődött is a powerline
Szintes házban vasbeton födémnél jobban megy mint a wifi

[ Szerkesztve ]

(#137210) pulutodurumo válasza HoTaZo (#137207) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Itt Ph-n is volt már nem egy teszt ilyen powerline cuccokról. Igen, ilyen egyszerű, és igen szed össze zavart. De működik teljesen jól.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#137211) molnartom válasza HoTaZo (#137207) üzenetére


molnartom
aktív tag

Igen, de ha ugyanazon a fázison van mind a két adapter.

[ Szerkesztve ]

(#137212) beg válasza spileraaa (#137206) üzenetére


beg
veterán

Bármelyik öngyújtó vagy gázgyújtó.
Mindegyik made in China.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#137213) pajszer91 válasza pulutodurumo (#137205) üzenetére


pajszer91
tag

Köszi mindenkinek a választ!

(#137214) HoTaZo válasza kcsa (#137208) üzenetére


HoTaZo
őstag

kcsa, kenand, pulutodurumo, molnartom
Köszönöm a válaszokat! :R

Régebben már láttam ilyen konnektoron át vivő ketyerét, de hogy internetet is megoldották már azt nem tudtam.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#137215) GIJoe válasza fecus (#137197) üzenetére


GIJoe
addikt

Én ilyet használok, inkább jobb minőségi tápot vettem, Level VIost, és nincs gondom..

(#137216) Zola007


Zola007
veterán

Ez a kártyaolvasó / OTG kütyüt ismeri valaki?
Esetleg jobb alternatíva hurcibálós mindenesnek?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#137217) TheProb válasza fecus (#137197) üzenetére


TheProb
veterán

Én nem biztos, hogy rá mernék kötni bármit is, ilyen kínai vacakra. Nem sokkal drágábban kapsz pl. mikortik feladót is. Persze ezekből is belefutottam már párba, ami gyárilag szar volt...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#137218) D0zeR


D0zeR
tag

Valaki rendelt már ilyen kést? [link]
Vélemény?

(#137219) Real_Necro válasza D0zeR (#137218) üzenetére


Real_Necro
veterán

A Qing már szerepelt itt mint javasolt tipus.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#137220) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ilyen cuccra tudtok olcsóbb alternatívát?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#137221) HornedReaper válasza D0zeR (#137218) üzenetére


HornedReaper
senior tag

A "valódi" damaszt penge (most már kémiai úton vagy gagyi kovácsolással készítik az olcsóbb darabokat) úgy tudom nagyon hamar rozsdásodik, erre készülj fel :D Minden vagdosás után mosás, tisztítás, olajozás... Még az ujjlenyomatod is berozsdálhat rajta tested zsírjától, és ez tapasztalat, több kést vettem régebben eBay-ről, vadászkéseket és egyebeket, mind rozsdás lett :(

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#137222) erdey_a válasza HornedReaper (#137221) üzenetére


erdey_a
őstag

a szalvéta damaszt, az acél meg damaszk(uszi) :P

Vérboci

(#137223) HornedReaper válasza erdey_a (#137222) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Akkor a damaszt legyen itt egy kicsinyítő képző a gagyi fémekre ;)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#137224) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Ilyen vasalódeszkára rakható kábeltartót tudtok emberibb áron?

Miért mindig én???

(#137225) finest


finest
őstag

DDR3 Ram van valahol akcióban?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#137226) Zola007 válasza AndrewBlase (#137224) üzenetére


Zola007
veterán

Sehol
Ez már az emberibb ár.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#137227) PainKiller13 válasza AndrewBlase (#137224) üzenetére


PainKiller13
őstag

Vileda deszkánkon alapból van.

(#137228) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Naviforce órák mennyire jók ár/érték arányban? Ajándékba lenne ( Nem karácsony ).

(#137229) AndrewBlase válasza Zola007 (#137226) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

:Y :Y Ennyi pénzt nem áldozok rá! A vasalódeszka került nagyjából ennyibe! :B

(#137227) PainKiller13

Tudom, hogy van olyan vasalódeszka, amin alapból van, de annyi pénzt nem akartam/akarok rááldozni, annyit nem vasalok. :N

***
Más. Olyan vezetékes headsettel találkoztatok már, aminek a jack csatija derékszögű? Külön bónuszpont, ha a mikrofonja a bal oldali madzagon lóg. :D

Miért mindig én???

(#137230) UberMutant válasza AndrewBlase (#137229) üzenetére


UberMutant
őstag

(#137231) pulutodurumo válasza EXIEZ (#137228) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Normális márka. Amolyan olcsóbb Casio féle. Figyelj a méretre, ezek általában jó nagyok. Valamint a tok nem acél, hanem általában réz-cink ötvözet (= sárgaréz). De ez ilyen áron rendben van.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#137232) Breki válasza EXIEZ (#137228) üzenetére


Breki
veterán

[link]

Van órás fórum.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#137233) Degeczi válasza EXIEZ (#137228) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A robosztusnak tűnő kialakítás ne tévesszen meg: amit eddig láttam tőlük, egyik sem volt vízálló, csak kézmosás/eső erejéig, már zuhanyozáshoz vagy fürdéshez is le kell venni ezeket.

(#137234) gyapo11 válasza HornedReaper (#137221) üzenetére


gyapo11
őstag

Nem tudom a Qing mennyire valódi damaszk, de jól látszik rajta, és egy szem rozsda nincs rajta fél éve napi használatban, 0 mosogatással és 0 olajozással. Alma, paradicsom és mindenféle savas cuccok vagdosása sem tudja rozsdásítani. Ez az.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#137235) Timyyy


Timyyy
őstag

BP-n a Xiaomi Store-ban fényképeztem ezt a fejhallgatót, meg akarnám rendelni, de se GB-n, se BG-n nincs, akkor ezek honnan szedték?? Ötlet?

(#137236) Tibko8 válasza Timyyy (#137235) üzenetére


Tibko8
senior tag

Eustock ;] :P

Nekem is innen van nagyjából július óta.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#137237) Jarod1 válasza Timyyy (#137235) üzenetére


Jarod1
addikt

Lehet hogy még újdonság...

(#137238) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Milyen bluetooth hangszórót javasoltok Aliexpresszről, ami jól szól, elég nagy... pl. teraszra ki lehet rakni vagy nappaliba átlagos zenehallgatásra úgy ahogy megfelel?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#137239) Flexy90 válasza Timyyy (#137235) üzenetére


Flexy90
senior tag

Fent van ez GB-n, de $51...
Joybuyon most $38, ami kb annyi mint itthon..
[link]

Xiaomi Fan

(#137240) Timyyy válasza Tibko8 (#137236) üzenetére


Timyyy
őstag

Ez van akkora, hogy nem nyomja le a fület ugye?

(#137241) Degeczi válasza Timyyy (#137240) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez olyan, mintha egy cipőről kérdeznéd mástól, h nem nyomja-e a lábat...
Mindenkinek más a füle, magadnak kell kipróbálnod.

(#137242) spileraaa válasza beg (#137212) üzenetére


spileraaa
senior tag

öngyújtó nem jó amúgy az van de nem dohányzok és tűzet gyújtani vele elég bajos

a másik az mar jobb lenne de konkrét típusra lettem volna kíváncsi ami úgymond bevált

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#137243) Tibko8 válasza Timyyy (#137240) üzenetére


Tibko8
senior tag

Xiaomi storeban kitudod próbálni.
De igazából nagyon kényelmes. Nyáron a melegben is teljesen elviselheto 4-6 órán keresztül is akár.
Nekem nem nyomja fülemet. De érdemes kiprobalni neked milyen.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#137244) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Erre lenne kupon?Kékre és feketére.
Alin 35 dolcsi korul mar van.
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#137245) Beni2360 válasza spileraaa (#137242) üzenetére


Beni2360
félisten

Tűzgyújtásra bármelyik gázzal tölthető gáztűzhely gyújtó jó. Én a cserépkályhában is ilyennel gyújtom meg a tüzet. Múltkor a Sparban a kasszánál leemeltem egyet kb 300 Ft volt de tudom te Romániában élsz de gondolom ott sem gond ilyet venni.
Ui: Bográcsnál is ezt használom.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#137246) Timyyy válasza Tibko8 (#137243) üzenetére


Timyyy
őstag

300 km-re van a bolt, úgyhogy ha ki tudnám próbálni, nem kérdeztem volna. :U
A fotó 2 hónapja kb futva készült... na mindegy, akkor megrendelem, mivel nincsenek dumbó füleim, szerintem jó lesz.

(#137247) Balinov


Balinov
félisten

Srácok, 11.11 akciokbol mi az ajánlott drón 30eur körül most? Dji klón eachine e58 apropóján kérdezem.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#137248) vittorio7 válasza Tibko8 (#137236) üzenetére


vittorio7
őstag

Érdekes pont annyiba kerül az Eustockon is mint a Mi Storeban. Pedig Szlovákiában kevesebb az áfa.

Mi is voltunk a Mi storeban.
Asszony kinézett egy hátizsákot, meg egy stressz kockát. Úgy emlékeztem, hogy ezek olcsóbbak szoktak lenni Kínában, és most úgy néz ki, hogy nem. :F :Y

3990Ft a hátizsák, de most Kínában is csak 14 dollár körül látom.

[ Szerkesztve ]

(#137249) Tibko8 válasza vittorio7 (#137248) üzenetére


Tibko8
senior tag

Én ott voltam a megnyiton és azt néztem hogy nem sokkal drágábbak vagy egyáltalán nem kerül többe a dolgok mintha Kínából venném.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#137250) Tibko8 válasza Timyyy (#137246) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ott van a 14 nap elállási jogod is ha még sem jó.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.