Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137051) GIJoe válasza Zola007 (#137047) üzenetére


GIJoe
addikt

Engem az "ez miatt" borít ki, még a Maunika Show nyelv újította meg...

(#137052) Beni2360 válasza petipetya (#137041) üzenetére


Beni2360
félisten

Jobb indok nincs a helytelen kifejezésre?
Behúzom a kasszába az még elmegy. szvsz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#137053) gyapo11 válasza GIJoe (#137051) üzenetére


gyapo11
őstag

Ez végett, az végett, így megy a Maunika só szintjén.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#137054) spileraaa


spileraaa
senior tag

update
ujbol benéztem itt sincs eu csatlakozó vagyis mind1

mivel nálunk 10 euró felet kell fizetni áfát innen rendelnem a kapucsengőt mivel van áfa mentes szállítás [link]

de nem lehet választani ezt az opciót külön nem lehetne kérni tőlük?

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#137055) vittorio7 válasza cibere11 (#137035) üzenetére


vittorio7
őstag

Samsung 128 GB Micro SD EVO Plus $ 20.99

[ Szerkesztve ]

(#137056) ANOka válasza quart (#137005) üzenetére


ANOka
őstag

Igen. (Sonoff S20 -at, ami akciósan 10 USD körül szokott lenni)
Szaktopik (mély víz) -> Okos Otthon / Smart Home

(#137057) ANOka válasza quart (#137005) üzenetére


ANOka
őstag

Egy topikban a hozzászólás írása után 2 óraval nem kellene türelmetlenkedni. Lehet, hogy az "illetések" nincs éppen gépnél vagy nem azt lesi éjjel-nappal! :(((

(#137058) tipuka válasza vittorio7 (#137055) üzenetére


tipuka
addikt

remeg a kezem a vételre :DDD - az a baj nincs még teló amibe raknám, de lehet rámegyek így is. :D

(#137059) cibere11 válasza vittorio7 (#137055) üzenetére


cibere11
tag

Köszönöm.Már rendeltem is. :R

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#137060) vittorio7 válasza tipuka (#137058) üzenetére


vittorio7
őstag

Vettem már egy párat, és teszteltem is.
Nyáron még 4-5$ drágább volt. Viszont akkor kb. két hét alatt ideért, és regisztráltan küldték.

Amig nincs telefon, addig vegyél egy ilyen kártyaolvasót. Én nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

(#137061) MADcat válasza dugesz77 (#137050) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Igaz én kezdtem az offot, de dobjuk el a témát, mert a kék mókus engem seggel el... :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137062) vittorio7 válasza MADcat (#137061) üzenetére


vittorio7
őstag

Pedig most sokan berendelték a Samsung Micro SD-t.

Ezt a töltőt szerinted érdemes berendelni? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#137063) Mr.Csizmás válasza vittorio7 (#137062) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jé, pont ilyen formájú a huawei telóm töltője is ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#137064) gorbep válasza KaiotEch (#137026) üzenetére


gorbep
senior tag

Nem tudom.... a plugin-jét nem néztem... de gondolom olyan értesítést küld a MiHome, mint minden más eszköznél... legalább is az lenne logikus...

Real_Necro: Azt a leborult szivarégit.... ha tudtam volna... :W

emre: ez víz ellen jó, nekem tűz elleni kellene :B ... és a TomTop-hoz még nem volt szerencsém...

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#137065) gingerbalm válasza petipetya (#137043) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Szerintem a berendelve az a behúzva/bezsákolva és a megrendelve egybegyúrva. :)

[ Szerkesztve ]

(#137066) anadroid válasza MADcat (#137039) üzenetére


anadroid
senior tag

Már vártam, hogy valakinek rajtam kívül is csípni kezdje ez a nyelvi szemét a szemét. ;) A berendeltnek akkor lenne értelme, ha pl. egy kisker bolt berendeli a külső raktárban levő árut. Magyarul MEGrendeljük az árut. Ez is valami elfajzott média- vagy pártmajomtól eredhet, mint a köznyelvbe nemhogy beszivárgó, hanem azt immár elöntő, elfajzott magyartalanság. Van, amikor az angol formát erőltetik, bár sem angolul, sem magyarul nem tudnak igazán. Volt hozzá épp elég szerencsém, amikor sajtóanyagokkal kellett foglalkoznom.

Berendelni amúgy szabadságról szoktak embereket, esetleg egy lebaltázásra a központba.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#137067) pulutodurumo válasza anadroid (#137066) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Teljesen egyetértek, de ez miatt mindjárt törlődik néhány hsz. Személynevek elé névelő, az igekötők különírása mindig fel bosszant.
Na megyek, mert már így is sok a nyelvtanos off.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#137068) tipuka válasza vittorio7 (#137060) üzenetére


tipuka
addikt

tényleg, van ilyenem itthon, csak Transcend, köszi. :D
a 256GB-s 41.99$, most nézem, elég jó ára van annak is. :Y :C

(#137069) Dr.NX válasza pulutodurumo (#137067) üzenetére


Dr.NX
addikt

És az új sláger az "ugyan az", "ugyan így". :W

Elfogadom a sütiket.

(#137070) DeFranco válasza petipetya (#137037) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szvsz bushcraftolni nem fogsz vele de urbánkemping szinten teljesen ok. nekem csak ilyen dzsunka "szvájci" bicskáim voltak eddig egy esett szét 20 éve egyszer de azt akkor nagyon bántani kellett hozzá. utána is nyitotta a konzervet, stb csak kicsit rá kellett fogni. az összes többi azóta is feszes, minden OK vele

szerk: és ezeknek a nagy előnye az hogy egyszerre sikerült rájuk szerkeszteni a három esszenciális hozzávalót amit tényleg használsz is a konzervnyitó mellett, a kisollót, a csillagcsavarhúzót és a dugóhúzót. a victorinoxnak ez csak a féltéglákon jön össze csilliárd tolárokért.

[ Szerkesztve ]

(#137071) vittorio7 válasza tipuka (#137068) üzenetére


vittorio7
őstag

Én magamnak 256GB-t még nem vennék. Nem sok eszközöm támogatja. Meg 2x128GB egyszerre két helyen is felhasználható. :)

[ Szerkesztve ]

(#137072) Attix70


Attix70
aktív tag

Sziasztok,
Plüss állatot tudnátok ajánlani GB-ről akciósan?

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#137073) spanyoll válasza DeFranco (#137070) üzenetére


spanyoll
addikt

Na jó, de ha valaki tényleg rendesen buschcraftol, akkor az nem ilyet vesz, nem?
Kérdezem csak, nagyon messze vagyok a buschcraftingtól sajna :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#137074) DeFranco válasza spanyoll (#137073) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az nem ilyet vesz.

a bushcraft olyan mint a kopiluak-gleccservíz baráti kör meg a tündérkönnybevonatostápkábeles hitgyüli, mindig van aki tud mondani egy nagyobbat, szóval azt azért ne feszegessük hogy az mit vesz aki vesz :D

én mora 860-at vettem ;]

...meg kínaisvájcit, meg tchibo majdnemleathermant meg ganzo 759-et meg kamu compactscoutot meg mora840-et meg bahco 2444-et :D

(#137075) Donki Hóte válasza Zola007 (#137047) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem a fiatalok által használt "bekövet" szó b....a ki a biztosítékot

Pedig ott van rá mindjárt a rekontra is, amikor azt írják, hogy "kikövet" :W (Ugye ez a "bekövet"-el ellentétes folyamat.)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#137076) Real_Necro válasza Attix70 (#137072) üzenetére


Real_Necro
veterán

Milyen nemnek és korosztálynak? Egyébként ikea... ;)

Lányomnak vettem anno egy ilyet: [link]

Itthon Brendonban 5k felett van, fiamnak még ott vettük a kutyát ugyan ebből a verzióból.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#137077) erdey_a válasza Donki Hóte (#137075) üzenetére


erdey_a
őstag

Öregszetek, az a baj... A nyelv mindig is alakult, nincs olyan hogy kész nyelv. A be igekötő új tartalmi alkalmazása napjaink vívmánya (beájul, bevállal, bekészül...) Ami ma furcsa vagy újszerű, az holnap archaikus. Kár ezen besértődni :)

Vérboci

(#137078) Real_Necro válasza erdey_a (#137077) üzenetére


Real_Necro
veterán

[link] ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#137079) farkas-j válasza Real_Necro (#136999) üzenetére


farkas-j
őstag

Nekem nagyon bevált ez a 6 portos kijelzős töltő. Már a cégnél is ezt a típust használjuk.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#137080) Real_Necro válasza farkas-j (#137079) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az oké, de terhelve mennyit tud? Az nem nyerő, ha összesen csak 6A-t.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#137081) farkas-j válasza Real_Necro (#137080) üzenetére


farkas-j
őstag

6A-rel még nem próbáltuk, nem volt annyi eszköz rajta. A csúcs az 4,8A volt amire kiterheltük. Egyébként most ezzel ill. olcsóbban ezzel szemezek.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#137082) retesz147 válasza petipetya (#137037) üzenetére


retesz147
addikt

Kíváncsi vok a tesztre.

Xiaomi 13 eu dev...

(#137083) petipetya


petipetya
nagyúr

Milyen néven tudnék rákeresni erre a fonott díszre?

Doki16 köszi a gyors választ, ez alapján megvan :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#137084) Doki16 válasza petipetya (#137083) üzenetére


Doki16
addikt

Paracord-ra gondolsz?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#137085) anadroid válasza erdey_a (#137077) üzenetére


anadroid
senior tag

Szerintem jó részük sima anglicizmus, germanizmus, netán p.csizmus eredetű. A nyelv valóban formálódik, de amikor szegényedik, akkor az ellen küzdeni kell.

Beájul? Hová? Az asztal alá, mert olyan részeg? Akkor rögtön be is hány. A sarokba.
Bekészül? Bekészítem a ruhát a mosógépbe, de ezzel nem készültem be (újbunkóul: nem bekészültem) a mosáshoz, hanem előkészültem, hozzákészültem, uram bocsá', rákészültem.
Bevállal? Vállaltam valamit, hogy el fogom végezni (és - remélem - nem fogom bevégezni, mielőtt elkészülök vele). Hacsak ki nem készülök.

Egyszóval, bár ezt nem lehet leírni egy szóval: nem értek egyet a Nádasdy-féle nyelvromboló "nyelvművelőkkel". Nem azzal van bajom, hogy a tájnyelvben más-más formák jelennek meg, hanem azzal, amikor azt jószerével kötelezően előírják, mert aszerint beszélnek a tévében vagy a rádióban (és nem a médiában), azt tolják a méla tekintetű jónép elé, hogy nesze, bökd meg, zabálj!

Ha lehet, legyen ez a zárszó.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#137086) Ciccuka válasza vittorio7 (#137055) üzenetére


Ciccuka
veterán

SanDisk 128GB MicroSDXC Ultra Class 10 A1 UHS-I U1 100MB/s
Kupon: SAVE5
22.70

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#137087) DrBubo77 válasza anadroid (#137085) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én azért még kiegészíteném egy olyannal, aminek értelme van.

Berendel: webáruház egy terméket, ha az külső raktáron van.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#137088) anadroid válasza DrBubo77 (#137087) üzenetére


anadroid
senior tag

Lásd #137066.

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#137089) beg


beg
veterán

Grétsy szakkört megkérem, hogy térjen mára nyugovóra.
Köszönöm.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#137090) HoTaZo válasza beg (#137089) üzenetére


HoTaZo
őstag

Betojás, hogy egyesek mennyire nem tudnak elengedni egy témát.

;]

Bocsánat!
:DDD

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#137091) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

nagyon olcsó webcam kellene

kb 2-3 db. képminőség is kb teljesen mindegy

van valami bevált típus?

(#137092) erdey_a válasza beg (#137089) üzenetére


erdey_a
őstag

Kialudtam magam (na jó felkeltettek a gyerekek). Folytatható? ;]

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#137093) Laza... válasza erdey_a (#137092) üzenetére


Laza...
addikt

Szerintem igen, a tiltás csak tegnapra vonatkozott, azóta meg holnap lett ;] :DDD

Never give up!

(#137094) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok

Keresek valami jó autódiagnosztikát, amivel ki lehet olvasni a hibakódokat, és egy olyan routereden, amin van legalább 4-5 gigabites port és ac1200-as.
Van valami ajánlott akciós?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#137095) vittorio7 válasza Laza... (#137093) üzenetére


vittorio7
őstag

Azt gondolod simán benyeli, hogy ma újraindúl a Grétsy szakkör? Szavazni kellene róla. :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#137096) Elemental


Elemental
addikt

Minden új nap tiszta lap :)

[ Szerkesztve ]

(#137097) petipetya válasza vittorio7 (#137095) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az újraindul szó rövid u-val írandó :p

"nincs rá lezsóidő"

(#137098) azbest


azbest
félisten

Ujjra indul a kasza :)

[ Szerkesztve ]

(#137099) vittorio7 válasza petipetya (#137097) üzenetére


vittorio7
őstag

Csak kíváncsi voltam, hogy figyelsz-e? :DD

(#137100) Siriusb válasza erdey_a (#137092) üzenetére


Siriusb
veterán

Végre valami értelmes téma is van. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.