Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137151) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Sziasztok!

Nem találkozott valaki mostanában wifis asztali routerrel? Sajnos az eddig használt Netgear elkezdett sípolni. :(

Köszönöm szépen előre is.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#137152) tillatrilla válasza Randomized (#137148) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia.
Én az stn 13-at vettem,és igen,ha a vezetéket bedugom,akkor mint egy drótos füles,úgy működik.
Hihetelen,de nagyon hangosan tud szólni,és a mélyeket is nyomja becsülettel.
Nemrég jófogáson is összefutottam ilyen fülessel. Nem fogod megbánni,tutira mondom.

Üdv: Attila

(#137153) tillatrilla válasza Dr.Zoo (#137151) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Neked nem a tápegysége sípol véletlenül? Ha jó a routeted csak egy másik táp kell hozzá,de ha tényleg a router sípol,én Asusra cserélném. Már 4 dolgozik itthon belőle.

Üdv: Attila

(#137154) NORBl válasza ztibor (#137136) üzenetére


NORBl
aktív tag

Lidl, Aldi, csak hát azt ki kell várni. Vagy nézz hátha van jófogin. 8-9 volt, és szerintem faja, igaz nincs viszonyítási alapom.

(#137155) NORBl válasza Jarod1 (#137030) üzenetére


NORBl
aktív tag

Nekem is van, de nem tudom csatizni wifihez. Smart Lifeot feldobtam, de nem jó. Második emelet szeretném használni, kb 3 méterre van routertől, (Telekom) de van közvetlenül a socket mellett egy xiaomi amplifier, más készülékekkel jobb lett a jelerősség, lehet valamiért a socket nem tud csatizni a jelerósítőre?

(#137156) Degeczi válasza Janaboy (#137144) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A Lidiben időnként kaphatókat nagyon tudom ajánlani, utoljára februárban volt 6e Ft ez a típus, hátha rövidesen ismét lesz.

(#137157) MADcat válasza Degeczi (#137156) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Egyszer már kérdeztem, nem kaptam választ rá, a Roltonok nem mennek csak hálóról?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137158) Janaboy válasza MADcat (#137157) üzenetére


Janaboy
veterán

Szerintem nem, eleg fixen van benne az akku, vagy arra gondolsz, ha kiveszed az akkut belőle?

Most ezt néztem, de ez is akkus: [link]
Bar lehet a rolton jobb választás.

@Degecz: koszi

Janaboy

(#137159) MADcat válasza Janaboy (#137158) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Roltont lehet veszek majd én is. De nem szántam el magam rá.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137160) erdey_a válasza MADcat (#137157) üzenetére


erdey_a
őstag

a másfél perccel ezelőtt elvégzett teszt alapján (ami engem is meglepett), ha kiveszem az akkut a rolton w405-ből és úgy dugom be, akkor simán működik.
Tehát igen, megy csak hálózatról. :Y

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#137161) MADcat válasza erdey_a (#137160) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Linkeled nekünk? :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137162) erdey_a válasza MADcat (#137161) üzenetére


erdey_a
őstag

bitte schön [link]

Vérboci

(#137163) MADcat válasza erdey_a (#137162) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Danke. Kosár. 11.11 rendel. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137164) Janaboy válasza erdey_a (#137160) üzenetére


Janaboy
veterán

Vajon az 500as tipusban is?
Ez nem stereo :( :)

Janaboy

(#137165) erdey_a válasza Janaboy (#137164) üzenetére


erdey_a
őstag

egy öklömnyi kisrádiónál amin a petőfi-retro-dankó tengelyen hallgatózik az ember, miért k.o. kritérium a monóság? Kicsit olyan Bang and Olufsen a Trabantba érzés.

Vérboci

(#137166) Janaboy válasza erdey_a (#137165) üzenetére


Janaboy
veterán

Hat ja, jogos, lehet ez marad, legalabb olcsó :)

Janaboy

(#137167) Degeczi válasza Janaboy (#137164) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A konyharádiók is monók. Sok értelme sem lenne a sztereónak, hiszen folyton mászkálsz munka közben, nem hallanád semmi előnyét.

(#137168) UberMutant válasza Degeczi (#137167) üzenetére


UberMutant
őstag

de a tudat

(#137169) AndrewBlase válasza Benhill (#137143) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Én ilyet vettem nem olyan rég. Szerintem tuti darab. Igaz, nem annyira filléres.

(#137164) Janaboy "Vajon az 500as tipusban is?"

Abban beépített akkumulátor van.

Miért mindig én???

(#137170) Degeczi válasza UberMutant (#137168) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha csak az nem, valóban :DDD

(#137171) UberMutant válasza Janaboy (#137164) üzenetére


UberMutant
őstag

szétszedheted az 500-ast és elvágod az akku kábeleit.
az elején a rácsot kell kifeszegetni és alatta vannak a csavarok, amik összetartják

(#137172) Beni2360 válasza UberMutant (#137168) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem van egy henger alakú kis sztereó-nak mondott rádióm. A két oldalában vannak a hangszórók és amikor szétszedtem látom egy azon helyről jönnek a vezetékek a jobb és bal oldalra. Vagyis fake sztereó. :DD
Na de 10-15 cm-n nem nagyon lehet érzékelni a sztereó adás szvsz.
Nem rég én ilyet vettem a fülhallgató kimenet nem müxik, majd szétszedem, de nagyon praktikus a benne levő nagy aksi mert áramszünet esetén is müxik.
És ez is müxi aku nélkül de elveszti a programozott csatornákat.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#137173) Janaboy válasza UberMutant (#137171) üzenetére


Janaboy
veterán

Azt annyira nem akarnám :)

@Breki: az l-288 as megy csak taprol? Akku nelkul.

Janaboy

(#137174) Breki válasza Janaboy (#137173) üzenetére


Breki
veterán

Megy, legalábbis egy valaki akinek rendeltem nem vette le a védőt az aksiról, majd panaszkodott, hogy ha kihúzza nem szól. 😏🤣😁

Úgy emlékszem korábban valakinek teszteltem is itt.

Egyébként most kellett, hogy rendeljek két újabbat, egy hifi ismerősöm meghallotta, hogy szól szabadtéren egyből rendelettel meg neki. Másik meg Hi-fi hangfalat épít meg hangrendszereket tuningolt milliomosok a Pesten az is kért, lehet az övét még jobban feltuningoljuk.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#137175) Sterilzona válasza petipetya (#137108) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Ezek mire jók ?

(#137176) dugesz77 válasza MADcat (#137163) üzenetére


dugesz77
őstag

Éppen tegnap nézelődtem én is Rolton fronton ,mert faternak kéne egy karácsonyra a konyhába is. A W405 azóta is tökéletesen működik neki ,imádja.
Közben kijöttek új szériával is. T50 és a T60 ahogy nézem azt tudják mint az elődök csak BT nélkül. T60 pl. elég jó árban van akinek nem kell a BT az E500-ra a T50 meg 3 sávos rádióval van már szerelve. Illetve a nagy kijelzős W505 is ki kéne próbálni. Az mp3-azni jobbnak tűnik. A gombok nem tudom,hogy csirkelábasak-e mindegyiken.

[ Szerkesztve ]

(#137177) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Valaki tud ajánlani jó/bestbuy balancer töltőt (Li-Po-hoz), lehetőleg EU raktárból? :R

(#137178) dobolan válasza Janaboy (#137173) üzenetére


dobolan
senior tag

De nem kell levagni az akksit rola, akkor is megy kabelrol, kozben tolti.

(#137179) MADcat válasza dobolan (#137178) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Csak akksi kaput lesz...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137180) UberMutant válasza MADcat (#137179) üzenetére


UberMutant
őstag

drága lesz az a rádió, amikor leég a ház

(#137181) Saccco válasza UberMutant (#137180) üzenetére


Saccco
nagyúr

Majd nem otthon használja.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#137182) UberMutant válasza Saccco (#137181) üzenetére


UberMutant
őstag

de azt mondta otthon akarja , most mi lesz?

(#137183) MADcat válasza UberMutant (#137180) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ezt most miért is nekem? :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137184) UberMutant válasza MADcat (#137183) üzenetére


UberMutant
őstag

fűztem tovább a gondolatod... nem volt egyértelmű?

(#137185) Elemental válasza Saccco (#137181) üzenetére


Elemental
addikt

A szomszédnál :)

(#137186) Zola007 válasza Elemental (#137185) üzenetére


Zola007
veterán

bérbe kell adni

tripla haszon, bérleti díj +nem nálad ég + kifizetteted az árát
:D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#137187) Dr.Zoo válasza tillatrilla (#137153) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Szia!

Nem sajnos, maga a router. Szétszedtem, egy kristály zizeg benne, persze semmilyen azonosítója nincs. Kinyomtam ragasztó pisztollyal, ugyanúgy hallom.
Nekem igazából elég lenne egy teljesen no name, a legolcsóbb wifis router. Esetleg van valakinek tapasztalata ilyesmivel? Milyen márkát keressek?

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#137188) Terentius


Terentius
őstag

Sziasztok!
Xiaomi Wifi repeater 2-t hogy lehet működésre bírni pc-n?

Poco F5 12/256 Gb

(#137189) MADcat válasza Terentius (#137188) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Lehet rosszul tudom, de usb-n csak tápot kap. Tehát sehogy. Wifin tudod csak szerintem konfigolni.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137190) Terentius válasza MADcat (#137189) üzenetére


Terentius
őstag

Félreérthető voltam. A pc-n van egy vevő egység az usb portban és a repeateren keresztül szeretnék netezni.

Poco F5 12/256 Gb

(#137191) fecus


fecus
őstag

Kínai utazó adapter.

Tudom már volt szó róla, de olyan siralmas és veszélyes, hogy megerősítem:
Szétszedtem, ha már szóba került.
Tényleg kuka.
- Nincs bekötve a védőföld.
- A két másik pólus is csak az összepattintott műanyagház összetartó erejét felhasználva, két lemez összeérintésével továbbítódik.
Ez nem 10 hanem 1 ampert sem tud biztonságban továbbítani!

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#137192) MADcat válasza Terentius (#137190) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Telefon keresztül tudod beállítani. Appal. Ott a kiterjeszteni kívánt hálózat kap egy plus toldalékot, amihez ugyan azzal a jelszóval tudsz csatlakozni mint ami routeré. Az MI appban a szerver legyen kínaira állítva.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137193) Terentius válasza MADcat (#137192) üzenetére


Terentius
őstag

Igen, ezt nem engedte a windows, hiába írtam be a helyes jelszót. Telón működött, aztán csak annyit csináltam, hogy a MI Home appban beállítottam a Wifi roamingot, azóta megy.

Poco F5 12/256 Gb

(#137194) Beni2360


Beni2360
félisten

Gyerekek, valaki emlékszik, hogy ezt a lámpát honnan lehetett megvenni? Nem találom sehol.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#137195) MADcat válasza Terentius (#137193) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Wow.. nálam ilyen nem volt. Örülök, hogy működik.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#137196) dobolan válasza MADcat (#137179) üzenetére


dobolan
senior tag

Ami benne van az kb. 1 dollaros 18650es cella

(#137197) fecus


fecus
őstag

Valaki használ ilyen poe adaptert? Tényleg megy a gigabites háló rajta és a táp is? Lehet azt passzívan?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#137198) daniel2121


daniel2121
senior tag

Sziasztok a 11.11.-i akció hogyan működik?

(#137199) digitalentum


digitalentum
csendes tag

Ilyen (vagy hasonló) konnektoros jeltovábbítót keresek.
A kínai "piacon" hozzá lehet jutni valami hasonlóhoz, olcsóbban?

[ Szerkesztve ]

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#137200) pajszer91


pajszer91
tag

Sziasztok!
Rendeltem egy Naviforce karórát az Aliexpressről, honnan veszi, hogy már megérkezett a célországba (még emailt is küldött), amikor a posta oldala még csak "Célországba elküldve" státuszt mutat? [kép]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.