Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148285) Winchester95


Winchester95
őstag

Sziasztok!
Először is BUÉK Mindenkinek!

Másodszor is lenne egy dilemmám.
Szerintetek a két autó közül melyiket választanátok?
Seat Toledo 1.9tdi
Hibák: beázik valahol, minimális felületi rozsda a küszöbnél bal oldalt alul a gumiborításnál. (szerintem csak felületi). Valószínű ezért légzsákproblémát is jelez. Valamint egr csere (alkatrész meg van), + valószínű rövid időn belül kettőstömegű lendkereket is kell cserélni. (hidegindításkor kicsit erőteljesebb hang és rázza a kasztnit, talán leálláskor is). bal első sárvédő volt javítva ütközés miatt. (talán a lökös is de nem biztos). Jobb első küszöbön emelési pont kicsit meghajlítva. (nem nagy szám, de azért még is...) valamint a csomagtéret felhajtva kicsi felületi rozsda van, mert a víz be jött alul egy kis lyukon (gyári lyuk, csak a gumitömítés ki volt szedve és csak később pótolták).

Nem tudom a szőnyeg alatt mi várna rám, de szerintem tuti mindenhol korrózió.:/ bár ez kérdéses.
Fixen nem tekert km. Mindig is 1.9tdi t akartam, nincs alternatíva a használtautón.

Második:

Audi A4 B6Teljesen korrózió és javításmentes, azon kívül hogy volt rögtön a vétel után egy évre rá egy (gondolom csak koccanás) kár biztosító szerint 2002 ben 75000Ft volt. Abszolút korróziómentes, külső, belső szép állapotban van, (korához képest is), fix km nem tekergetett, valamint semmi hibája nincs.

Szerintetek? Audi után visszalépésnek számít? Motor téren biztos nem.

Árakat ne nézzétek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.