Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43151) Bogyó bá' válasza Laraxior (#43150) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Állítható hangtompító.... :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#43152) kcsa válasza Bogyó bá' (#43151) üzenetére


kcsa
veterán

Hang és fojtás is fokozatmentesen szabályozható :D

(#43153) Pocee válasza harcikoca (#43141) üzenetére


Pocee
senior tag

milyen motorra lenne?

Mr.Brightside

(#43154) Xaels válasza DigitXT (#43147) üzenetére


Xaels
félisten

Igen jól hangzik, de miért érzem azt, hogy ez megint csak egy papíron létező szervezet lesz akikről csak szökőévente fogunk hallani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43155) canniball válasza DigitXT (#43147) üzenetére


canniball
nagyúr

Látom neked is már elvonási tüneteid vannak. ;] Persze megértem, én is koptatnám már inkább a kilométereket, mint a klaviatúrát...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#43156) Bogyó bá' válasza canniball (#43155) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Miért, Ti nem voltatok a hétvégén motorozni? Szombaton verőfény és 11 fok volt...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#43157) Xaels válasza Bogyó bá' (#43156) üzenetére


Xaels
félisten

Pedig ahogy nézem az Időképet, lesz még Decemberben jó idő :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43158) canniball válasza Bogyó bá' (#43156) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálatok lehet, itt 5-6 foknál több nem nagyon volt mostanában, napsütést alig látni. :(

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#43159) DigitXT válasza canniball (#43155) üzenetére


DigitXT
félisten

Én a mai nap is lenyomtam 25 kilit a 250-essel, teljesen jó volt.:D
Csak a "nagyvas" áll a sarokban parlagon, műszaki matrica híján.

(#43160) KaiotEch válasza canniball (#43110) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ezen átfutottam, hogy válaszoltál. Köszönöm, mégvalaki esetleg?

(#43161) Laraxior válasza DigitXT (#43159) üzenetére


Laraxior
titán

Ma vegre en is motoroztam egy kicsit, hazafele delutan ha minden igaz akkor ~10°C lesz... :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43162) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Srácok!

2005-ös SV1000S-ről mik a vélemények, tapasztalatok? Valóban olyan szar a futómű?
Láttam, hogy eléggé fent van a láb. Bár én csak 174cm vagyok, nem lehet zavaró?

Aki nem lenne rest írni pár sort, róla, annak megköszönném.

(#43163) KoVee84 válasza AndrewTdi (#43162) üzenetére


KoVee84
senior tag

Valóban olyan szar a futómű? igen
nem lehet zavaró? nem

Viszonylag olcsó, igénytelen motor, botrányos futóművel és középszar fékekkel, de nem rossz V2-es blokkal.Ha már mindenképpen V2, akkor inkább VTR SP1 v. SP2.

[ Szerkesztve ]

(#43164) 30z.Samu válasza zsoltee10 (#43105) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez nagyon vagány gép! :R

Sic Parvis Magna

(#43165) Kolondrum

Akkut ki hogyan tartja karban? Ilyenem van. Én hetente 1x (vasárnap) felrakom motor üzemmódba és 2 percen belül azt mondja feltöltve. Azon gondolkodom, hogy non stop rajta tartom, mert átáll fenntartó töltésre. A lassan 1 éve álló régi most nyekkent meg kb, elég jól húzta, senkinek nem kellett. Vihetem leadni a kínai robogó akkuval együtt.

(#43166) tboldi válasza Kolondrum (#43165) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én ilyet használok. Havi 1-2x rádugom néhány órára, amíg teljesen fel nem tölti.

(#43167) KaiotEch válasza tboldi (#43166) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez jó minőségű, de ez "csak" 6 lépcsős, vagy belőle 8-cas.

(#43168) tboldi válasza KaiotEch (#43167) üzenetére


tboldi
nagyúr

Direkt egyszerűbbet akartam, nehogy a különböző módokkal/funkciókkal és az esetleges odanemfigyeléssel elrontsak valamit. :D

(#43169) Bogyó bá' válasza Kolondrum (#43165) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A múlt télen különösebben nem kellett karbantartani, mert egy-két hetenként szerencsére volt olyan jó idő, hogy lehetett egy-két órákat motorozni az országúton. Ha idén nem lehetne, akkor persze van az Aldi-s automata töltőm, azt a kocsihoz szoktam főleg használni, mert annak mióta megvettem, rossz az akkuja. Most cserélni kellett, bízom benne hogy nem kell vele évekig bíbelődni...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#43171) Laraxior válasza Kolondrum (#43170) üzenetére


Laraxior
titán

:DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43172) 30z.Samu válasza Kolondrum (#43170) üzenetére


30z.Samu
félisten

Biztos, hogy utána lerángatnám a motorjáról... :DDD Bár nem értettem, hogy miután meghúzta a féket a srác, hova indult így meg. Rajta maradt a keze a gáz karon?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#43173) Bogyó bá' válasza Kolondrum (#43170) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ezt autóból kinyúlva is meg lehetne csinálni.... :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#43174) Kolondrum válasza Bogyó bá' (#43173) üzenetére

Robogóval. A motor más téma. Sztem.

Tegnap nagyon sok road rage vidit néztem meg motoros vs autós között. Hát vannak kemény dolgok külföldön, amik itt még a TV-ben is benne lennének, de egy normál érzésű emberből is előhozná az állatot ez fix. Mondom nem linkelem, mert csak vita meg feszkó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#43175) Archer válasza Kolondrum (#43165) üzenetére


Archer
őstag

Nekem is ilyen van csak még a kijelző nélküli. Kb. 2 hetente egyszer felrakom tölteni, pár perc alatt zöld lesz, utána még rajt hagyom egy fél órát aztán kész. Biztosan vannak ennél komolyabb töltők de az akksi előbb-utóbb úgyis besz@rik, akármivel töltögeti az ember. Folyamatosan rajt hagyni szerintem tök felesleges, nekem így két hetente felrakva is alig tölt rajta valamit, akkor meg minek. Ha meg két hét alatt lemerülne állásában, akkor úgyis erősen kuka gyanús.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#43176) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Gondolkodom egy drz 400 e vásárlásán. Volt valakinek tapasztalata vele? Kereső által kidobott hsz-ban valaki írta,hogy elnyűhetetlen a blokkja,ez mennyire lehet igaz? Mennyire szervíz igényes? Másik alternatíva egy gasgas ec 300 factory,de gyanús nekem,hogy egy éves motort közel fél áron hírdetnek,ennyire szarok?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#43177) .mf válasza FIREBLADE78 (#43176) üzenetére


.mf
veterán

Remélem vágod, hogy mindkét motor üzemórás versenykivitel? Az "elnyűhetetlen blokk" legfeljebb a visszafogottabb teljesítményű utcai változatra vonatkozik.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#43178) harcikoca válasza Pocee (#43153) üzenetére


harcikoca
senior tag

dominator 650

AMD+Ati powee'R

(#43179) Pocee válasza FIREBLADE78 (#43176) üzenetére


Pocee
senior tag

Inkább a suzuki ha kettő közül kell választani,az alkatrészellátás szempontjából szerintem jobb vétel.
A gasgas igen ritka darab.A suzuki azért nincs annyira meghegyezve szerintem,hogy aggódni kellene az üzemórákon,olaj csere légszűrő csere legyen meg és a világból kivisz.

harcikoca: az egy nehéz enduro,nem is tennék rá crossgumit mert kövön lerázza mindened,de ha csak homokon mész akkor sem tennék túl vastagot,ugyan úgy romlik a kormányozhatóság mint egy utcai motornál,fékezz hátsóval,a crossgumi nagyon gyorsan elkopik már kis aszfalttól is!

Mr.Brightside

(#43180) dellfanboy


dellfanboy
őstag

a gasgas nem kétütemű? én 2014-ben nem vennék már kétütemű vasat

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#43181) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Urak! Egy "elméleti" kérdés: használt motoros csizmát / cipőt keresek kifejezetten túrázáshoz (egész napi használatra, gyalogolni is lehessen benne). Szerintetek egy vízálló bőr magas szárú csizma, vagy egy szellőző-vízálló béléses textil cipő lenne a jobb választás? Melyik lehet a tartósabb/kényelmesebb? Nagyjából ennyi a keret, többet nemigen tudok vagy szeretnék áldozni rá. Felpróbálni nem tudom, a lában elvileg 42-es, de most is egy 43-as méretű, tizenéves, fűzős túrabakancsban motorozgatok, csak már kezd teljesen széthullani elemeire... (meg a csatos-fűzős megoldását is rühellem motoron).
Lehet vitatkozni, minden véleményért hálás vagyok. :R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#43182) Pocee válasza dellfanboy (#43180) üzenetére


Pocee
senior tag

mi a baj vele?oké hogy nem környezettudatos,de még mindig olcsóbb mint egy 4 ütemű.

Mr.Brightside

(#43183) 30z.Samu válasza Bogyó bá' (#43181) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szubjektív, de motoros ruhából én nem vennék használtat. :B

Sic Parvis Magna

(#43184) Bogyó bá' válasza 30z.Samu (#43183) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

15 éve turiból öltözünk az asszonnyal, megszoktuk, én meg kocsit / motort leszámítva semmilyen műszaki cikket nem veszek használtan... ...én arra vagyok kényes. :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#43185) 30z.Samu válasza Bogyó bá' (#43184) üzenetére


30z.Samu
félisten

A turi relative más, de a motoros ruhának az a feladata, hogy védjen. Bár Huszi is fogott ki jó használt ruhát olcsón. :R

Sic Parvis Magna

(#43186) kcsa válasza 30z.Samu (#43183) üzenetére


kcsa
veterán

Ez szerintem nem az a kategória, bőrcsizmán látszana ha már történt volna vele valami, textilen meg pláne. Nem rajongok sem a csizmáért, sem a magasszárú cipőkért, de a kettő közül én a csizmát választanám.

(#43187) 30z.Samu válasza kcsa (#43186) üzenetére


30z.Samu
félisten

Majd nekem is kell nézni valamit, ha megyek jogsizni. :) Edző cipővel szerintem nem engednek fel a motorra. :D

Sic Parvis Magna

(#43188) Bogyó bá' válasza kcsa (#43186) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A bőrcsizmát megvettem...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#43189) Kolondrum válasza Archer (#43175) üzenetére

Én hetente 1x. Nyáron lesz 1 éves.

(#43190) polimorf válasza Bogyó bá' (#43188) üzenetére


polimorf
tag

Hasonló csizmám van de készülök a munkaruházatiba venni egy kényelmes magasszárút mert az én csizmám minden csak nem kényelmes egész napos használatra. Nyáron nem is hordom mert hamar belerohad a lábam, csak tavasszal meg ősszel mikor hüvösebb van. De legyen szerencséd vele :R

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#43191) FIREBLADE78 válasza dellfanboy (#43180) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Természetesen azért írtam,hogy factory,mert az 4 ütemű. Sima ec-k a 2 üteműek. OK,hogy több törődést igényel,de fejlettebb technológia is. Illetve alkatrész hiány sincs,mivel van hivatalos importőrük,gerecse motor. 450-es endurójuk az yahama wr blokkos,az már jobb vétel lehetne,de nem akarnék 1,5 millát kiadni,igaz csak 1 éves motor
itt a gas gas amit nézegetek

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#43192) Pocee válasza FIREBLADE78 (#43191) üzenetére


Pocee
senior tag

és miért gasgas? attól,hogy van magyar importőr tudod mibe kerül itthon gyári alkatrészt venni Te gyerek:D?
Komolyra fordítva...nézzél 250es japán négyüteműt krosszt,már ha ez a cél.a haverom most cserél hengert a crf450en,itthon két honda szalon is 280-290ezret mondott neki...megvettük 70ért Amerikából a zsír új gyári! nem utángyártott hengert.Hidd el a gasgas importőr nem fog téged szponzorálni,ráadásul nem egy pörgős márka így lehet még inkább profitot kell termelnie,nem tudom.
A másik hogy ez tényleg üzemórás a suzukival szemben,dugó,hajtókar,főtengelycsapágy,szelepek,olajcserék 10-15 óránként,nem turkálok a zsebedben,de ha ilyet veszel erre locsolnod kell a pénzt mert összeomlik,vagy eladod szupermegkíméltként :)

Mr.Brightside

(#43193) FIREBLADE78 válasza Pocee (#43192) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Értem,éreztem,hogy ennyire éhes a kicsike,de ez már túlzás. Igazából inkább supermotózás lenne a vágyam,néha endurózás. Tehát crossz kizárva. Kár,hogy rmx 450-et nem találok

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#43194) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Mennyit érhet? 900?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#43195) engine88


engine88
aktív tag

Udv
Ma vettem egy 125os crossmotort. Angliaban elek es itt eleg nepszeru ez a kinai motor. Jobbnak mondjak mint az atlagos kinai gepeket.

Pulse Adrenaline 125 Adatlap

Hallottatok mar rola?

(#43196) Pocee válasza engine88 (#43195) üzenetére


Pocee
senior tag

nem,de ez nem cross,inkább enduro vagy funbike.sok sikert hozzá,reméljük jobban bírja mint a többi kínai "motor"

Mr.Brightside

(#43197) polimorf válasza engine88 (#43195) üzenetére


polimorf
tag

Nekem sajnos van egy kínai szemetem, remélem a Tieddel nem lesz gondod :)

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#43198) vlevi válasza engine88 (#43195) üzenetére


vlevi
nagyúr

A 17"-es első kereke miatt inkább Supermoto kategóriába sorolnám.
De én sem hallottam még róla.

"Nekem sajnos van egy kínai szemetem"
Minden feltörekvő gyár így kezdi. Nézd meg az elektronikai dolgokat, a 60-as évekbeli japán, majd később a koreai, aztán most akínai dolgokat. Elsőként gyártanak valami szuperolcsó hulladékot, aztán javul a minsőég, de sajnos ezzel együtt az ára is közelít a "nyugathoz".
Aztán mostmár ott tartunk, hogy a japán cuccoknak már lehet, hogy leáldozóban van, vagy csak még tartják magukat (pl. sony, izé, többi), a koreai az a trendi, marhadrága (samsung), és mostmár a kínai telefonok sem azok az übergagyi hulladékok, de még olcsóbbak. Habár abból sem mindegy, pl. Oppo, Xiaomi.

[ Szerkesztve ]

(#43199) 30z.Samu válasza engine88 (#43195) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szép motor. :) Sok boldog kilométert vele!

Sic Parvis Magna

(#43200) Kolondrum válasza 30z.Samu (#43199) üzenetére

Vétek összesarazni. Ezért nem vagyok kibékülve a crossal meg társaival. Eldobják, földhöz vágják. Rossz nézni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.