Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#154087) Müszi válasza Pici (#154085) üzenetére


Müszi
senior tag

Szia!

Néztem a szétszerelős videókat és látom, hogy ott a kispórolt ODD csatlakozója. Lehet, hogy veszek oda egy keretet 4 euroért bár én egy 500-as SSD-t néztem ki ami szerintem egyenlőre bőven elegendő lesz. Van egy üres USB3-as rack-em amivel mobilizálható lesz a HDD bár ezeknek a notiknak a kevés USB csati az egyik gyengéjük.

Akkor ezek szerint meg tudod erősíteni, hogy az a 4Gb ram az alaplapra van integrálva és van egy üres slot?

Jó lesz ez a célra, a garanciával meg csak nem járok pórul a boltnál. :) Vásároltam már ott párszor és eddig nem volt gondom velük. Lehet olvasni mindegyikről jót és rosszat is. Lehetséges, hogy itt az utóbbiból sok van de azért van jónéhány megelégedett vásárlójuk is.
Neked mióta van meg a noti és mik a tapasztalataid vele? Legfőképp mire érdemes jobban figyelni?

Bocsi a sok kérdésért és köszi.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.