Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80701) szőröscica válasza trassher (#80700) üzenetére


szőröscica
addikt

Mit csinálsz a csikkel, ha nem nyomod el? :F

(#80702) neduddki válasza tomiii. (#80699) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

vasarnap du 13:35 perckor flenk se szokott seki jarnia sarkob a balesettr okoz szerint, valoszinuleg nagyon csunyan nehettem ra mert tobbet nemszolat meg, eredmeny 2 sujjos serult a vetlen otoban, az a barom meg a bal hatso ablakon esett ki a kocsibbol, termeszetesen nem vot bekotve

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#80703) tomiii. válasza neduddki (#80702) üzenetére


tomiii.
aktív tag

amit én említettem az nem egy sarok, egy mező közepén, egy egyenes út, ahova meg a kutya se sétál ki, sőt, a rendor se szolit meg soha ha ott raccsingolnak paran, mert mégcsak a közelben sincs "civilizáció", de mégis a "városban" van, szóval még nem írta, hogy rendes közúton baromkodtak, ha meg a semmi közepén szorakoznak es csak maguknak artanak azzal nincs baj, így en is osszetortem mar a kocsit ezerszer.
bár ilyen helyre két idegen véletlenul egyszerre ritkan keveredik

(#80704) #10726912 válasza trassher (#80700) üzenetére


#10726912
törölt tag

Lassan egy éve nem bagózok, már azt is érzem, ha a kabátomat felveszem és előző nap szívták nálunk egy páran a cigit (pl rokonok), szóval attól, mert nem mondják, attól még van szaga. A cigicsikk rosszabb, de azt töményebben érzed, ennyi a különbség.
Ha a kocsiban nyomod el a csikket, oda hamuzol a hamusba és bezárod, semmivel nem lesz büdösebb. De ha minden kocsiból kifricskázzák a csikket...ott virít mindenfelé, ronda látvány. Ne tedd. :B
Az mindenkinek megvan, hogy műanyag szögvas? ;]

(#80705) bitpork válasza neduddki (#80702) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

:DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#80706) lsc válasza neduddki (#80667) üzenetére


lsc
nagyúr

Jó kép, lassan ide is eljutunk.

Az élet kegyetlen .

(#80707) tope


tope
addikt

Rendszám ellenőrzés ügyében érdeklődnék : HHZ-578
Mit lehet róla tudni
Előre is köszi aki segítene.

(#80708) Gergőke88 válasza neduddki (#80702) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nem ertem miert nem tudsz normalisan irni. Kb 4x olvastam el, mire megertettem.

(#80709) BlacKSouL válasza tope (#80707) üzenetére


BlacKSouL
addikt

HHZ-578 - Suzuki Swift (2000)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#80710) neduddki válasza Gergőke88 (#80708) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ha nem vigyazon npt leszleeobb utobbm nekm 10x se sikerul:- )
segityek: nomesztomen

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#80711) trassher válasza #10726912 (#80704) üzenetére


trassher
addikt

Nem hamuzok a kocsiba szóval az sem marad bent. Mellesleg anyám utálja a cigit de érdekes módon még egyszer sem szólt érte. Ha érezné szólna, nem olyan fajta aki ne mondaná ki amit gondol. :D

Redmi Note 7

(#80712) tope válasza BlacKSouL (#80709) üzenetére


tope
addikt

Ez az oldal megvan, de ezzel nem sokra megyek :B
Egyébként köszi Ufóbéka :)

(#80713) BlacKSouL válasza tope (#80712) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Neeem? Hát ott van, hogy milyen autón van, évjárat, és hogy hol volt zöldkártyáztatva
Mit akarsz még tudni? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#80714) tope válasza BlacKSouL (#80713) üzenetére


tope
addikt

Mindentttttttttttt :D
Annyit sikerült kideríteni telefonon, hogy cégautónak használták (szóval hajtották, nem előny ez alapján), de jó áron van, 1-2 horpadás van rajta, karcolások (élőben még nem láttam), holnap megnézetem, és kiderül, hogy érdemes-e vele foglalkozni.

(#80715) BlacKSouL válasza tope (#80714) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ajjajjaj.. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#80716) bitpork válasza tope (#80714) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ennyivel is mákod volt. Publikus infó nem van több. Magyarország hu kb.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#80717) molnarpeter válasza tope (#80714) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Márkaszervizben megtudhatod esetleg az előéletének töredékét, nem sok más lehetőség van az említetteken kívül. Esetleg megkérdezed, hol volt szerelőnél.

[ Szerkesztve ]

(#80718) gaborbol válasza #10726912 (#80704) üzenetére


gaborbol
őstag

Az melletr hogy ronda, kivancsi vagyok tud e erdotuzet okozni, vagy nem.
szerintem ha van szel es szaraz fu, level akkor siman.

[ Szerkesztve ]

(#80719) vogelzsig válasza tope (#80707) üzenetére


vogelzsig
újonc

tope: mi lett végül a "helyesírós" suzukival ? Megnézted ?

(#80720) runner 125


runner 125
nagyúr

Baszki, 2 nap alatt elvitték a HR-V-t amit kinéztem ismét. Beszarok komolyan, így képtelenség vásárolni, jó vételekre le kell csapni, nincs mese.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#80721) Qru válasza runner 125 (#80720) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sajnos a jó árú normális állapotú verdákra sec-perc alatt lecsapnak. :(

#nincsbennetarcsi

(#80722) hobizoli válasza runner 125 (#80720) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mit gondoltal, majd honapokig hirdetni kell, ha "jo" az auto es "jo" az ara is...? :U

több drón kell ;P

(#80723) neduddki válasza Qru (#80721) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a honda aszem 6 ora volt a totoya ellenebn hetek mert terra volt

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#80724) Qru válasza neduddki (#80723) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

No senki nem értékelt egy felesleges extráktól mentes ótót?! :N

#nincsbennetarcsi

(#80725) neduddki válasza Qru (#80724) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a legolcsobb volt a piacon a 06-07esek kozul elosszor sol-kent hrdettek be is nyelte az elmondask szerint 2 ember, akkor mondtak el nekik hogy ez csak terra, amugy az oto rendben volt nagyon ,szerencsee azota is:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#80726) Goblin12 válasza szőröscica (#80701) üzenetére


Goblin12
őstag

Megeszi. :D :D Így is a szájában ázott végig, akkor már mind1, hogy kicsit meg is rágja vagy sem. :D

(#80691) Laraxior: :W

[ Szerkesztve ]

(#80727) runner 125 válasza hobizoli (#80722) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez konkrétan a hahu legdrágább HR-V-je volt. Ki gondolta volna, h pont azt a kategóriát keresik és veszik meg rögtön.
Kecskemét tőlem vagy 280km, 1-2 nap alatt ezt nem tudom leszervezni sajnos.
Noh mindegy, most bújom a hahu-t ismét, illetve beállítottam az autóvadászt is, meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#80728) tope válasza vogelzsig (#80719) üzenetére


tope
addikt

Hello
Megnéztem, de odaérve jött a feketeleves, majdhogynem egy putri helyen, a kocsi festése az eléggé ramaty állapotban volt (legalábbis nekem, a képek után mást vártam, de ezek szerint a képnek nem lehet hinni), a lökhárítók újrafestve, de ahogy az kinézett, hát, azt hagyjuk, meg 1-2 apróbb hiba, hogy az ablakemelő se volt 100-as meg ...
Ehhez képest ez a mostani, helyben van (igaz a másik is kb 20km-re volt), fiatalabb, a képek alapján jobban néz ki, a fejleményekről éppen most intéződik, megnézik nekem, aztán majd szólnak, hogy mi van vele.

(#80729) tope válasza tope (#80728) üzenetére


tope
addikt

Na meg lett nézetve a mostani, hát röviden annyi, hogy újra kellene fényeztetni (lehet 1-2 idomot cserélni is kellene), úgy meg már nem éri meg, szóval ma is spóroltam :D .

(#80730) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Annyira bírom az év autója díj nyertesének tesztjeit, főleg, ha az év autója zsűritag írja. Ugya nem kicsit nyert a 308, azóta is minden iromány, ami előkerül róla, folyamatos mosakodás, meg önigazolási kényszer. Itt van ez a mai teszt is.

Az írás felépítése nagyjából a következő:

1. Jó, jó, az év autója teszten részt vevő 5 ajtós az tényleg szar volt, de mi már vezettük ezt a kombit, igaz, szigoróan titkosan, és ez azért jobb.
2. Bizonygatjuk, hogy tényleg jó kocsi.
3. Ok, rendben, hely az nincs benne, főleg nem hátul, de hát ez csak egy kombi, végülis családok veszik, ott úgyis kicsik még a gyerekek, minek is oda hely?
4. Viszont a csomagtartó h a t a l m a s. Ja, persze, az utastér rovására, de akkor is. Nagyobb, mint egy golfé. Jó, persze, csaltak a méréssel, de akkor is 5 liter plusz!
5. Na jó, az Octaviában jobban el is lehet férni, és a csomagtartó is nagyobb, de ez akkor is kurva nagy.
6. Van ám benne hátul sín is meg rekesz, meg kampó (mint minden kortárs kombiban, sőt, újabban már nem csak azokban), na persze a pótkerék helyett, de az manapság úgysincs sehol.
7. Na jó, igazából tényleg kicsi, hiába mégiscsak kombi.
8. Az ülés is kurvajó, igaz, már mindenhol ilyen, de ezeknek is sikerült lekoppintani a mazdát, so forradalmi, such kreatív, ouch, az első ülést nem lehet előredönteni, wow.
9. 12V-os dugasz a csomagtérben! Úúú, de menő, oh, wait, ez már mindenhol van...
10. De a motor az aztán! Egykettő, meg turbó, húha, ebben is ugyanazt hozza, mint amit a fókcvágen vagy 8 éve kitalált, viszont euróhat! Na jó, manapság már még egy csoffadt kétliteres ötös béemvé is az.
11. Jó, hát nem gyors, de hát ugye nem is arra kell, mégiscsak családi autó (ja, kicsit kicsi ugyan, nem baj, egy apró gyerekkel is család a család), de 10 sec alatt van százon, öcsém, érted? És kétszázzal is tud menni!
12. Na jó, a design nem nagy szám, de pont ezért szép, mert nincs benne semmi kreatív, meg szokatlan, igazából egyszerűen csak csúnya... ööö, izé, francia. Évmilliók csiszolták gömbölyűre, meg kisfaszom, mert a nyolcvanas években is ez volt a szép, vundersőn, meg nem olyan csúnya kocka, mint egy vókcvágen, vagy audi, meg az új oktávia is olyan ocsmány, hogy bloáh, meg szögek és egyenes vonalak vannak benne hátul...
13. Vezetni megintcsak kurvajó, na jó, kicsit billeg, kicsit alulkormányzott, hátul mintha páholyban ülnénk, igaz, az ötajtósból egyáltalán nem lehet kilátni, a kombiból már egy kicsit igen, bár a lábad ott sem fér el, de akkor is majdnem olyan kényelmes, mint egy... ööö, mint egy pözsó?
14. Persze kritikusak voltunk ám, és megkérdeztük a tervezőt, hogy hátul miért kicsi, mert ez akkora gáz, hogy muszáj, különben ránk ég, meg különben is, ha ezt emlegetjük, akkor hátha nem veszik észre, hogy minden másban is legfeljebb középszerű, vagy még az sem, és akkkkkora jó fejek, válaszoltak, még nekünk, kis oszteuropéer suttyóknak is. De hiszen tudhattuk volna megunktól is, hogy aki a hátsó ülésre ül, az sikeres ember nem lehet, menjen inkább vonattal. Különben is, kellett a nagyobb szám a csomagtartóliterhez, azért is csaltunk azzal is. Amúgy meg, ha nagyobb hely kell, vegyél 508-ast, tudjátok egyáltalán ott a balkánon, hogy az milyen? Na, ha jók lesztek, küldünk abból is tesztautót.

Komolyan, legalább annyira kínos, mint egy óbersovszki-interjú, eszem-faszom megáll... És a slusszpoén az, hogy a német sajtó ugyanezzel van tele. Fogalmam sincs, hogy mivel fizették le, vagy bódították el, vagy zsarolták meg az újságírókat, de hogy minden cikk még itt nyugaton is ezzel a szánalmas magyarázkodással van tele, az nagyon lol.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#80731) Typhoon47 válasza parandroid (#80730) üzenetére


Typhoon47
őstag

Mint mindennek az autós újságírásnak is megvan a maga politikája. Valamiért, valakiknek ilyen cikkeket kell gyártani, ők csak végrehajtják. Bár én Csikós írásainál csak a használtautó teszteinél értem, hogy mit is akar mondani, ott fogalmaz egyenesen és őszintén.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#80732) TaaT válasza parandroid (#80730) üzenetére


TaaT
veterán

Mondjuk a tavalyi év autója díj után ilyenre nem emlékszem, ott egyértelmű volt a golf. :)

Give them hell Ukraine!

(#80733) parandroid válasza TaaT (#80732) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jaja, konkrétan erre az évre gondoltam én is, bár biztos voltak korábban is elhajlások, akkor még nem figyeltem, de most hetek óta azon röhögök, ahogy védik a védhetetlent.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#80734) -v- válasza TaaT (#80732) üzenetére


-v-
addikt

Itt is egyértelmű, hogy nem ez az év autója :) Hogy miért ez nyerte az rejtély számomra is.

(#80735) #76385920


#76385920
törölt tag

Porche 928 is volt év autója....
;]

(#80736) runner 125


runner 125
nagyúr

A Toyota 116 lovas 2.0 D-4D motorok milyenek? Valamelyik ebből emlékeim szerint kevésbé javasolt.

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#80737) footy válasza runner 125 (#80736) üzenetére


footy
addikt

Denso befecskendezovel van es a kettomegu a legtobbnel cseres 150ezrenkent.

[ Szerkesztve ]

(#80738) TaaT válasza -v- (#80734) üzenetére


TaaT
veterán

Már nem emlékszek, csikós mikre szavazott idén?

Give them hell Ukraine!

(#80739) runner 125 válasza footy (#80737) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ok, köszi.

..és a 2.0 benzin?
Fogyasztást tekintve mekkora különbség lehet a 3 ajtós és az 5 ajtós RAV4 között?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#80740) -v- válasza TaaT (#80738) üzenetére


-v-
addikt

(#80741) DZs válasza TaaT (#80738) üzenetére


DZs
senior tag

Csikósnál a Tesla és a Mazda 3 volt az első háromban. A harmadikat azért nem jegyeztem meg, mert az nekem nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#80742) Laraxior


Laraxior
titán

Itt a bűnös...
Ugyanilyen volt, csak fehérben :DDD Legalábbis motorikusan.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#80743) -v- válasza Laraxior (#80742) üzenetére


-v-
addikt

Kell neked púposkodni olyannal aki nem a te kategóriád ;]

(#80744) !Overdose!: a gyári sem az ő kategóriája ;)

[ Szerkesztve ]

(#80744) !Overdose! válasza parandroid (#80730) üzenetére


!Overdose!
őstag

Igazából annyira egyet értek, hogy már az 5 ajtós 308-as tesztjénél is megfogalmaztam valami hasonlót, be is pötyögtem, de végül valamiért nem küldtem el a kommentet. Talán azért, mert Csikós a kedvenc autósújságírom, de valahogy az újautó tesztelés tényleg nem az ő világa. A másik pedig, hogy nem akarok ítélkezni addig, amíg nem próbáltam a 308-ast. Ennek ellenére azok alapján, amit eddig olvastam róla sokkal inkább kéne japán vonalon egy M3 vagy Civic, német vonalon pedig egy G7 vagy egy Octavia. Ez a 308 igazából csak az elődjéhez képest tűnik nagy ugrásnak, a konkurenciához képest egyszerűen nem találok benne semmi kimagaslót. Egyébként a bemutató előtt a híres csomagtartójukról is azt állították, hogy kategóriaelső lesz. Ehhez képest nemhogy a Civic Tourer-t, de még az Octavia kombit sem sikerült megverni. :DDD

Laraxior: Azt hiszem őt ismerem. Hát, azaz az autó nagyon nem a te kategóriád, mert nem teljesen gyári a motorháztető alatt sem. ;]

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#80745) TaaT


TaaT
veterán

Köszi.

Egy Teslát azért én is kipróbálnék. :)

Give them hell Ukraine!

(#80746) Laraxior válasza -v- (#80743) üzenetére


Laraxior
titán

Aszittem ugyanolyan mint a Tiéd, 170-es, azt hazavágom, (talán) de egyből kifogni majdnem a legnagyobbat, még szerencse, hogy az RS-eket megismerni a kasznijukról....

Ez volt a hátulján, csak színesben:

(#80744) !Overdose!: Igen, köszi, már megérdeklődtem.... meg tegnap már rájöttem... :DDD

Szerintem a sima V6-os 3ezres Mondeo is jobban megy mint az enyém, pedig az is szívó benzin. (ST220)

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#80747) -v- válasza Laraxior (#80746) üzenetére


-v-
addikt

Aszittem ugyanolyan mint a Tiéd, 170-es, azt hazavágom

:O

(#80748) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Nem tudja valaki, hogy a Ford 1.6 90 lovas TDCI motorja szíjas vagy láncos vezérlésű? Illetve hány km-nél kell vezérlést cserélni rajta? :U

(#80749) !Overdose! válasza Bull Boss (#80748) üzenetére


!Overdose!
őstag

Az első kérdésedre az unix.hu megadja a választ. :K

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#80750) Goblin12


Goblin12
őstag

Ilyet még lehet kapni valahol: Neoplan Jumbocruizer :D

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.