Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75951) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Hi everybody!
Ha netrisken kötöttem az előző kötelezőmet, akkor most, évközi biztosítóváltásnál is fel kell mondanom a réginél, és megkötni az újnál? Vagy a kiadott ajánlatok közül katt a MEGKÖTÖM gombra és kész?

(#75952) TaaT válasza bitpork (#75948) üzenetére


TaaT
veterán

:C

Give them hell Ukraine!

(#75953) Kornel válasza bitpork (#75948) üzenetére


Kornel
veterán

gyönyörű verda! :C :R

ha rendbe raktál rajta mindent, és eladó lesz, akkor szólj, tőled bármikor vennék autót, ha már nem tudsz rajta mit megcsinálni :R

bocs, ezt muszáj volt ;]

(#75954) Bdanyy válasza bitpork (#75948) üzenetére


Bdanyy
addikt

Grat :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#75955) zolikaDB válasza bitpork (#75948) üzenetére


zolikaDB
veterán

Gratula! És kértem engedélyt google-ön Gazsi albumához, ha nem baj!

(#75956) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Köszönöm mindenkinek! Sajnos állambácsi rendesen belémnyúlt a tranzakciós adóval meg az árfolyam ugrálással. Buktam vagy 160k-t ami jól jönne a kocsiba. Ha minden jól megy akkor kedd magasságában kapom meg a jaószágot.

(#75955) zolikaDB: Aztat én hun látom? Hun adom mög?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#75958) zolikaDB válasza bitpork (#75956) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hát a blogodon rákattintottam a képgalériára, ami google-ös, és aszonta, h nem láthatom, igényeljek hozzáférést.
Valszeg kapsz levelet róla majd.

(#75959) bitpork válasza zolikaDB (#75958) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

https://picasaweb.google.com/116646640306296851454/Gazsi02?authkey=Gv1sRgCPuxr6jzmofxxAE

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#75960) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

(#75961) zolikaDB válasza bitpork (#75960) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszönöm! És a 3.0TDI mellett az miféle Allroad?
Az autó amúgy olaszból jött? Ott volt most 23 fok?

[ Szerkesztve ]

(#75962) bitpork válasza zolikaDB (#75961) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Eladó fajta, a kereskedőé.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#75963) Damage401 válasza bitpork (#75960) üzenetére


Damage401
senior tag

Grat hozzá :) :DD

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#75964) runner 125 válasza bitpork (#75956) üzenetére


runner 125
nagyúr

Faxa, gratula hozzá.

De fotót tolj még, csak h a sittszállítási index pontosabban belőhető legyen. ;] :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#75965) zsolt19900 válasza bitpork (#75960) üzenetére


zsolt19900
őstag

szép otó :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#75966) bitpork válasza runner 125 (#75964) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

sittszállítás?! Mit akarómán béletuszkóni?! :Y

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#75967) #10726912 válasza bitpork (#75962) üzenetére


#10726912
törölt tag

Grat hozzá!:)
(ki mert bele ülni cipőben? :O Mond meg és megyünk, letörjük a lábát :W )
Ja, nekem is van itt vagy 5 köbméter kazán salakom, majd add már össze, mennyi a pakolhatósága, ha az anyósülésbe is rakok és lefalazok mindent a vezető üléstől... ;]

[ Szerkesztve ]

(#75968) hdman válasza bitpork (#75966) üzenetére


hdman
őstag

Drakulálok, ha eladó lesz, szólj :)

Sopron city :)

(#75969) MunezXBK válasza hdman (#75968) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én vagyok a kedvezményezett, ne nedvesedjetek! :DD

(#75970) bitpork válasza #10726912 (#75967) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Gazsi csomagtartója elméletileg 455 liter volt, és ha lehajtottam az ülést volt 1560. Dominak alapból 565, döntve meg 1660.

hdman: már most is eladó. Az ára 4.6 milla :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#75971) hdman válasza bitpork (#75970) üzenetére


hdman
őstag

Most nem kell verda, max ha beszámolod a flottámat :))

Domiból van manuális, vagy csak ótómata?

Én most ezt nézegetem, de asszony megöl, ha megtudja :) AUDI A4 Avant 3.0 V6 TDI DPF quattro S-LINE

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#75972) #10726912 válasza bitpork (#75970) üzenetére


#10726912
törölt tag

:) hatalmas dög. :R
Használd egészséggel!
Gazsi emlékére ittál már sok alkoholt?

(#75973) Kornel válasza hdman (#75971) üzenetére


Kornel
veterán

szép, csak nem értem miért tekerik vissza ennyire, semmi értelme.

(#75974) bitpork válasza #10726912 (#75972) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Még nem. De szerintem ha Dánban leszek, akkor ott nem engednek napi 8 óránál többet dolgozni és esténként bé fogok baszni :D Segíteni fog az önkontroll megtartásában hogy egy normálisabb ser 800 ftnál kezdődik.

hdman: van belőle manual, de ritkább.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#75975) #10726912 válasza hdman (#75971) üzenetére


#10726912
törölt tag

Tekerj lejjebb...a hírdetés alatt van írva:
AUTÓNAVIGÁTOR.HU - Vételi tanácsadó
http://www.autonavigator.hu/audi_a4-163?utm_source=hasznaltauto&utm_medium=site&utm_campaign=vt_ajanlo Középkategória: AUDI A4 (2000-2008)

Pozitív: Szinte tökéletesre csiszolt minőségérzetű, igazi technokrata kisugárzású beltér. Remek quattro hajtás, 2005-ös facelifttől jobb hangolású futómű, takarékos és erős dízelek.

Negatív: Nem annyira élvezetesen vezethető, mint a 3-as BMW, drága szervizelni, a tolvajok is kedvelik. Kemény járású PD TDI-k, sok a karambol után helyreállított példány.
A tolvajok is kedvelik :F sok a karambol után helyreállított példány. :F :Y
Ezek aztán az ellen érvek :DDD :DDD Ne vegyé, ellopják! ezeket össze törték már mindet, úgy kalapálták ki!! ;] :C
Igaza is van az asszonykádnak, a szemed is vedd le erről a fertelemrűl :K
bitpork: Szólj, és megyek veled, megiszom a sör felét, s akkor biztosan nem leszel másnapos :)) :D

[ Szerkesztve ]

(#75976) !Overdose! válasza bitpork (#75960) üzenetére


!Overdose!
őstag

Grat! Sok balesetmentest! :R

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#75977) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok,

Segítségetekre lenne szükségem, úgy veszem észre itt azért már jóval tapasztaltabbak vannak mint én.
Mi a véleményetek róluk első blikkre? Foglalkozzak velük? Max keret 950.000 Ft lenne. Nekem megbízható dög kell. Benzin, Dízel mindegy. Nem vagyok bojrészer nem fontos. Engem elvigyen A-ból B-be. Mellesleg nagyon szeretem a FORD-ot.

Ford Mondeo
Ford Kokusz
Ford Fiesta
Ford Focus,ez tetszik legjobban

Miket nézegessek még? Mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#75978) bitpork válasza !Overdose! (#75976) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Köszönöm neked is. Bár kicsit ellőre rohantok ,mert még nincs a nevemen :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#75979) Kornel válasza Damage401 (#75977) üzenetére


Kornel
veterán

én mondeo-ból a tddi-t venném, pl. egy ilyet, az erősebbik verziót.
én konkrétan egy ilyet fogok a suzuki mellé venni, ha szükség lesz rá :K

(#75980) runner 125 válasza bitpork (#75978) üzenetére


runner 125
nagyúr

Vidd el üzembentartóival, így visszaspórolod a banki veszteségeid. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#75981) -v- válasza Damage401 (#75977) üzenetére


-v-
addikt

Én annyit tudok hozzátenni, hogy focus 2-t és mk3 mondeot ennyiért ne... és 1.8 tdci-t se, mert problémás motor (adagoló és lendkerék). A fiestáról nem tudok nyilatkozni, de kizárásos alapon - meg mert az benzines - én azt tartanám csak bent a 4-esből.

A focus amúgy csak trend, nem ghia, és a fényszóró túl szép - vagy polírozva vagy cserélve volt (utóbbi esetben érdemes megtudni nem első kocc miatt-e. Km a kormány alapján stimmelhet .. ha esetleg nem olyan rég volt orvosolva az összes problémás dízel nyűgje, és számlával bizonyítható pl. akkor az megint bírja egy ideig.

[ Szerkesztve ]

(#75982) neduddki válasza bitpork (#75966) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Me Te is beleulsz Te Feltegla:- ) remlem hoszab eletu esz mint amasik:- )

udv

neduddki

mod: annyij ema oto is adnak:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#75983) bitpork válasza neduddki (#75982) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez direktben a nevemen van kedden és slussz. Még egyszer nem szopom be.

(#75980) runner 125: Ez nem jó 5let, de ígérem a következőt bepróbálom :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#75984) #10726912 válasza Damage401 (#75977) üzenetére


#10726912
törölt tag

Ha A-ból B-be akarsz eljutni és megbízható dög kell, akkor vegyél Ford Swiftet IME, vagy Ford Logan-t ehune! esetleg Ford Megane-t...Pahancsolj kéhlek
(bocsánat, pardon, csak vicceltem, még a behajtott tükrös cng-st be se linkeltem, pardon! :R :B :B

Ezekből a Mondeo, nem az a legmegbízhatóbb és valószínűleg nem is a legjobb állagú, de cserében szép meg nagy is, meg kinyalingatja a hátsód a többihez képest (mindegy mekkora, csak jó nagy legyem, meg legyen benne sok minden, meg luxusos legyen).
Szerk: inkább mindent offba :D

[ Szerkesztve ]

(#75985) Kornel válasza -v- (#75981) üzenetére


Kornel
veterán

németországból egész szép mk3-as mondeokat lehet lőni ennyiért, regisztrációval együtt.
ebay-en elég sok megy, kint semmi áruk sincs, a focus-ok drágábbak.

(#75986) -v- válasza Kornel (#75985) üzenetére


-v-
addikt

Lehet passz, én itthon sokáig néztem őket amikor autót kerestem, de ennyiért csak szutykok voltak.

(#75987) Kornel válasza -v- (#75986) üzenetére


Kornel
veterán

így van, sőt, itthon alig van pl. tddi.
pedig nem egy rossz konstrukció, utánaolvastam.
annyi baja van, hogy szeretnek rohadni még ezek is, azt meg le lehet csekkolni.
nekem tervbe van egy ilyen, de csak is ebay-ről.

(#75988) hdman


hdman
őstag

Bazz, most tudtam meg, hogy apám kapott egy dácsia dokker 1,5 dcit :DDD Pár nap alatt belement ~2800 km :)

Sopron city :)

(#75989) Damage401 válasza #10726912 (#75984) üzenetére


Damage401
senior tag

Köszönöm a segítséget. SZÖR tájger.
Ezek közül a FORD Stift tetszik a legjobban. Azt se zárom ki, csak valaki előttem linkelte a faintos 1.3 motorban széthulló váltót amitől megrengett a bizalom a Suzuki fele. :)

Rá fordított ár 400.000 Ft legyen, mivel talán ezen felül lehet még használható, nembeázós talicskát kapni. Mondeo csak a nagysága tetszik. Slussz.

Szerk.: Toyota Corolla 2004 évjárat? Láttam pár szép példányt. Yaris szűk számomra :)

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#75990) Kornel válasza Damage401 (#75989) üzenetére


Kornel
veterán

ha a yaris szűk, akkor a fiesta is az lenne. szerintem.
de a suzuki se sokkal nagyobb...
de próbáld ki mindenképpen mindegyik jelöltet.

mod: amúgy a suzuki váltóhiba biztos létezik, mert rengeteg bontottat adnak el, de az itteni suzuki fórumban még senkinek se jött elő. facelift-nél sok mindent javítottak, szerintem a váltóra is rájöttek addigra.

(#75991) Damage401: próbáld ki... nekem az egyel újabb fiesta elég passzentos. hosszú lábam van, nem tudom hova tenni :)

[ Szerkesztve ]

(#75991) Damage401 válasza Kornel (#75990) üzenetére


Damage401
senior tag

A bódéja kívülről egész tágnak néz ki, mármint a Fiestának

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#75992) Balupapa válasza hdman (#75971) üzenetére


Balupapa
senior tag


nagyon baba :K

_-=*WheelWhores*=-_

(#75993) zsolt19900


zsolt19900
őstag

őőő emberek, már sokadjára látom, mert indexen, vagy hol a búbánatban elterjedt a hír, hogy xy csapágy, vagy bármi kis vacak a suzuki egyes vátójaiban gázos, akkor már mindenkinek megrezzen a bizalma a márka felé? teszem hozzá, hogy ezt egy állítólagos szerelő mondta....

kérdem én, ha ilyesmi lenne, akkor nem lenne tömeges visszahívás? mint szokott példa lenni BÁRMI NEMŰ -még akár egy kis vacak kapcsoló meghibásodásával kapcsolatos gyanúja- meghibásodásból....

a másik meg látok egy-két swift hirdetést: én, én kicserétettem eztet a rossz csapágyat... jam valószínűleg egy indexes internethír hallatán fogta, bevitte egy márkaszervízbe és mondta a srácoknak, hogy kapjátok mán' széjjel a váltót mert olvastam a neten, hogy gázos a cucc, na azémáhagyjuk :D

és most ezt nem vitakeltés vagy bármi miatt írtam be, csak valahogy picit tényleg furcsa, hogy láttam sokszor az újságokba, szaklapokba, hogy egy bárminemű kis érzékelő, kapcsoló bármi biszenbasz miatt azonnal behívják autók tömegeit

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#75994) Kornel válasza zsolt19900 (#75993) üzenetére


Kornel
veterán

nem rémhír, a bontókban sláger a bontott felújított váltó.
nem gáz, mert ha időben észreveszed, akkor csak a csapágyat kell cserélni, nem vészes.
inkább a munkadíj, mert senki se szed ki ingyen egy váltót.
a visszahívásról meg annyit, hogy szerintem csődbe is mennének, ha az összes swift mk4-et visszahívnák a váltó miatt. :K
saját példám, splash (mindkét) gyári rúgója eltört (4,5 évesen :W ), ske fórumon is volt már, akinek szintén. ott utánanéztek, mivel a márkaszervizek nem tudják miről van szó, nem is láttak még ilyet (persze...), és a gyárban tudnak róla, van is róla hibaleírás a szervizek részére, de visszahívás nem lesz. ja és a gagyi magyar kisipari beszállító azóta nem szállít már be... hát kösz, ezzel megnyugtatott. szerencsére a motor nem itt készül, az kéne még :Y

[ Szerkesztve ]

(#75995) zsolt19900 válasza Kornel (#75994) üzenetére


zsolt19900
őstag

mindenesetre csodálkozom, hogy a suzuki ilyent megenged magának

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#75996) Dluinet válasza zsolt19900 (#75995) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem csak ők, az európai gyártóknál szokás a lapítás

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#75997) Kornel válasza zsolt19900 (#75995) üzenetére


Kornel
veterán

pedig igen.

mondjuk a lianaval semmi hasonlo gond nem volt, made in japan.
ennyit a magyar minsegrol.

[ Szerkesztve ]

(#75998) szőröscica válasza Kornel (#75997) üzenetére


szőröscica
addikt

Egy rossz beszállító alapján a magyar minőséget leírni.... :U

(#75999) Kornel válasza szőröscica (#75998) üzenetére


Kornel
veterán

akkor mondjam a regi swift lengescsillapitoi miatti visszahibast.
made in hungary, berva eger.
az osszes elrohadt, es ki is tort volna.
veletlenul az is magyar volt.
az enyem 2003-as volt, akkor mar nem letezett a ceg, ihy japan kyb kerult bele, 9 evesen hibatlan volt.
no comment.

(#76000) szőröscica válasza Kornel (#75999) üzenetére


szőröscica
addikt

Ilyet kértek, ha ez megfelelt a gyártói előírásoknak, ezt kapták. Ezek szerint a gyár minőségellenőrzése sem lehetett a toppon.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.