Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#189034) molnarpeter válasza inf3rno (#189017) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Céges/magán témára akartam reflektálni, de tovább gondoltam :D tulajdonos természetes/jogi személy mivolta is árnyalt téma, antitálentum a saját autóján is lerúgja a kuplungot meg a cégesen is, stb. Új autó eladások nagy része cégre megy, a magánszemélyek meg szerintem nem mindig engedhetik meg maguknak, hogy néhány év után el is adják az autójukat. Mindig a konkrét példányt kell nézni, mellé a kínálat többi részét, nameg az árcédulát :R lehet jó vétel egy fáradtabb darab is, ha elég olcsó, stb... a piac pedig elég nagy, a reális értékelésben szoktak az átvizsgáló szakemberek segíteni. A jobb állapotú autó sem jelenti azt, hogy mindig is az volt és sosem esett baja, de van olyan jó, ha minőségi munkát végeztek rajta, gondolok itt akár a karosszéria javításra is, de érthető az általános karbantartás elvégzésére éppúgy. Némi túlzással gondolom nem ellenkeznél, ha neked megfelelő autót fél áron adnék, viszont kéne rá parkolási sérülés miatt néhány csavarozással cserélhető elem, vagy mondjuk magasabb a futása, ellenben végig autópályán duruzsolt.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.