Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188551) Drughi válasza FrankMonzano (#188549) üzenetére


Drughi
addikt

Nem az ársávval van a gond.

Ha úgy 1.8M-et tudsz rászánni abból ki lehet hozni elég jó kis városi cirkálókat, DE arra is költeni kellesz.

Átírás + első alap szervíz és máris 100e. És ki tudja mi fog előjönni 500km után. Használt autó, lutri.

Ha hitelbe akarod verni magad, az a Te dolgod, de lesz még tartalék 1-2-3 százezred javíttatni, ha beüt a gond?

(#188552) molnarpeter válasza FrankMonzano (#188549) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Amikor a javítás költsége meghaladja a csere+szerviz költségét, a'la GTK.

(#188553) oliwire


oliwire
őstag

Sziasztok!

Erről mi a véleményetek? [link] Mire kell 2011-es 1.8-as TSI Skoda Superbnél figyelni?

(#188554) dj79 válasza oliwire (#188553) üzenetére


dj79
senior tag

Arra, hogy nem igazán javallott az 1.8tsi. :DDD
Olajfogyasztási problémák, gyakori motorfelújítás.

(#188555) molnarpeter válasza oliwire (#188553) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Pl ne a te neved szerepeljen a forgalmiban ;]

(#188556) Kickass válasza FrankMonzano (#188549) üzenetére


Kickass
őstag

Fel kell merni mennyibe kerulne rendberakni es onnantol te dontod el megeri-e vagy nem.
2 millio kornyeken lehet talalni 2es Priust jo allapotut bar evjaratban nem lenne elorelepes, masban lehet. 1.8M korul esetleg valami Swift vagy hasonlo, evjaratban az elorelepes es szinten nem egy lehullo technika.

(#188557) kisza25 válasza FrankMonzano (#188541) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Hitelre csak új autót mernék venni és maximum olyan hosszú futamra, amíg a garancia tart

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#188558) Drughi válasza oliwire (#188553) üzenetére


Drughi
addikt

Leadott cégautó.

Vagy gazdája volt vagy kitaposták a belét, "mer nem az enyém"

(#188559) oliwire válasza dj79 (#188554) üzenetére


oliwire
őstag

Akkor azért ilyen olcsó? :DDD A 2.0 TSI is ilyen ebben az évjáratban? :F

(#188555) molnarpeter
Nyomós indok :DDD

(#188558) Drughi

Milyen jeleket tud produkálni, ha élőben megnézném? Honnan tudnám megmondani, h ennek "kitaposták a belét"? Vagy ezt csak szervizes átnézés után lehet megmondani?

[ Szerkesztve ]

(#188560) dj79 válasza oliwire (#188559) üzenetére


dj79
senior tag

Meg a futott km is kívül esik a random álmotkereső vásárlójelöltek szűrésén. A 2.0 élhetőbb, de inkább dízelt nézz.

(#188561) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Köszönöm a válaszokat! Átgondolva lehet ésszerűbb ezt rendberakni és akkor venni 1.5-1.8 körül valamit, ha van rá keret. Egyébként maga az autó elég nekem arra, amire használom, ha jó...

[ Szerkesztve ]

(#188562) Qru válasza oliwire (#188559) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, ott még a vezérléssel is lehetnek gondok pluszban. Ugyanilyen 1.8 TSI-nk volt, 100k km-nél gariban generálozták (újkorától nálunk volt), az olajfogyasztása akkor lépte át a gyárilag megadott 1 liter/1000 km-t.

#nincsbennetarcsi

(#188563) Mr X válasza FrankMonzano (#188549) üzenetére


Mr X
veterán

Én azért kicsit játszom az ördög ügyvédjét. Bár reálisan tényleg nem biztos, hogy megéri váltani (kivéve, ha egyszerre kellene motorgenerál és full lakatolás), de ha anyagilag nem vág földhöz a törlesztő, azért 1,5-1,8 millióért minőségi ugrást lehet összehozni a Peugeot-hoz képest. Ha nem egy lerúgott vackot veszel persze.

(#188564) molnarpeter válasza oliwire (#188559) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

1.8-2.0 egy kutya. Harmadik generáció vállalható, de az még drága.

Ilyen autót gyakorlatilag csak cég vett újonnan, vicces lenne kizárni... De biztosan rosszabb vétel szavatossággal egy központilag figyelt autó, ami nem csúszott ki a szervizekből, és igazolt szervizmúlttal rendelkezik, mint egy magánszemélyes, ahol perelheted évekig, ha letérdel valami a vétel másnapján :)

(#188565) oliwire válasza dj79 (#188560) üzenetére


oliwire
őstag

De hát nem km-t veszünk hanem állapotot :DD

(#188562) Qru

Na hát akármennyire szép nagy autó, ha ilyen beteg motoritikusan, nem is nézegetem tovább, marad a Mondeo figyelés :D

(#188564) molnarpeter

Ahogy mondod, eléggé drága még, annyit már nem akarok autóra szánni :B

(#188566) molnarpeter válasza oliwire (#188565) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

2.0 EcoBoost Mondeo-nál is hasonlókat láttam, cserébe legalább a powershift fenntartása is drágább, mint egy DSG szerintem (ha a hibákat nézzük). Faceliftet nézve a 2.0 TDCI mellé is ugyanaz a powershift volt, a 2.2 még hagyományos Aisin.

(#188567) oliwire válasza molnarpeter (#188566) üzenetére


oliwire
őstag

Akkor a benzines turbós Mondeo is nagy kockázat? Dízellel kell ott is próbálkozni?

(#188568) FrankMonzano válasza Mr X (#188563) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Rohadni nem rohad szerencsére, ezek vannak kb amiket leírtam. Megane 3 1.6 benzint néztem, ami tetszik, esetleg valami hasonló 207 méretű, csak újabbat, de azt 1.5 körül nem kapnék. VW csoport és japánból ennyiért nincs nagy ugrás, Suzuki Swift, Honda Jazz nem tetszik, Civic hasonló korú van 1.5-2-ért (ufó), de az se egy mai harcos már. Ezt a 207-et nagyon olcsón vettem a főnököm fiától, így megérte (Golf 4-et váltott, amit rühelltem, sprőd, darabos egy gép volt)

[ Szerkesztve ]

(#188569) Stylewars_kp válasza Drughi (#188558) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ha kulcsos autó, akkor lehet. De amikor egy emberre van bízva az autó azt nem biztos, hogy kitaposták. Üzletkötő ismerősöm szokott szólni amikor 2 évente kap új autót, hogy érdekel-e. Amit Ő használ azt megvenném. Ha van ilyen az nem lehet rossz. Igaz beleteker 250 ezret 2 év alatt, de pályázik vele 90%-ban.

(#188570) zoo8800 válasza oliwire (#188559) üzenetére


zoo8800
veterán

Volt egy széria, amibe gyárilag rossz dugattyúk kerültek, azok zabálták az olajat. A dolog nem motorkód-függő, azonos motorkóddal gyártottak selejtest és jót is. Érdemes rákérdezni az olajfogyasztásra.
+ visszatérő probléma a láncnyúlás, de 290k km-nél ezzel már biztos foglalkoztak.
Apropó, nemrég láttam egy láncos 2.0 TSI-t a fb, épp diószóráson volt 418k km-nél. Van, amelyik nem szarik be 100k-nál :D

rip and tear, until it is done

(#188571) Qru válasza Stylewars_kp (#188569) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ismeretlenül nehéz, de még ismerőstől sem garantált a jó fogás. Erősen felhasználás függő, ahogy írod. Hiába vigyázok a cégesre biztos nem venném meg egyiket sem, mert legalább heti 10x megy ilyen csak 2-3 km-es utakat. Azt meg hosszú távon semmi sem bírja (pláne nem ezekkel a 25-30 ezres olajcserékkel), főleg ezek a TDI motorok... És akkor megy a csodálkozás a flottások részéről, hogy miért eszik 11-12 litert az amúgy takarékos TDI. Adjatok hibridet majd akkor a fele lesz a fogyi.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#188572) dj79 válasza zoo8800 (#188570) üzenetére


dj79
senior tag

Az orosz rulettnél is így van, öt embernek izgalmas, a hatodik meg nem panaszkodik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#188573) zoo8800 válasza dj79 (#188572) üzenetére


zoo8800
veterán

:K :D

rip and tear, until it is done

(#188574) hobizoli válasza Stylewars_kp (#188569) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nemtom, de szerintem a utazo uzletkotok ideje le fog jarni a HomeOffice miatt, ha nem is mindenhol, de sok helyen at fogjak gondolni feltetlenul kell-e az a kotseg, amit az o fenntartasuk kerul az berukkel meg az autoval es annak fenntartasi koltsegeivel

csomo tok felesleges utat tesznek meg, mert a rendelest fel lehet venni online is, es amig vezet innen-oda, addig nem tud "dolgozni", csak egeti a penzt az autoval

nekem is van ismi, aki ilyen utazo ugynok, heti 2000+ km-t megy a cegautoval az orszagban olyan ugyfelekhez, akik 5-6 eve kb szogugyanazt veszik toluk, meg neha evente 2-3x elvisz nekik vmi uj fejlesztest, ledemozni

na pl o egy klimas irodabol vagy home office-bol is tok ugyanugy fel tudna venni a rendelest email-ben vagy HD/4K-s web kameraval felszerelkezve megdumizhatja a ugyfellel mi a csizio, meg YT-ra feltoltenek egy bemutatot a termekrol, ami vedett video, nem listazza ki a kereso sem, es egy ugyfelhez elgurigazos egyetlen Bp-Nagykanizsa-Bp tav bejarasa alatt 8-10 partnert is letudna kenyelmesen

nalunk is a cegnel a rendelesfelvetel ~90%-t nem az autos ugynokok veszik fel, hanem a office-osok, akik most HO-ban dolgoznak
de tovabbmenve egy ugyfelkoddal belepve egy online oldalra sajat maga is ossze tudna dobni rendelest az ugyfel, es akkor meg O/HO sem feltetlenul kell, mert ok is egy sw-be viszik be a rendelest, masnapra a posta vagy mas csomagkuldo ceg altal megkapjak (igy sem ok szallitjak le)

nezd meg a PC-s boltok is hogy eltuntek par ev alatt es online webshop lettek helyettuk
PCX-n leadtam a rendelest 2 hete hetfon, 2 napra ra szerdan mar itt is volt csomagautomataban

több drón kell ;P

(#188575) pècsimunkás válasza kisza25 (#188557) üzenetére


pècsimunkás
addikt

:K
Nekem még van egy év garim (3+2 év) és 8 havi részlet . 40 hónap elment már :) . Rohan az idő.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#188576) kisza25 válasza pècsimunkás (#188575) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én is 5évre vettem fel tipora, ott is 5év a gari, így havi 25eFt volt a hitel. :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#188577) pècsimunkás válasza kisza25 (#188576) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nekem 230 euró a havi részlet, de kb annyi a kamat 10k euróra, mint otthon az előző autómnál volt. Arra kb 1000- 1200 euróra fizettem annyi kamatot, ugyanúgy 4 évre mint most. Vicc.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#188578) parandroid válasza pècsimunkás (#188577) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jaja, évi 2%-os kamatnál kb nem éri meg nem hitelre venni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#188579) pècsimunkás válasza parandroid (#188578) üzenetére


pècsimunkás
addikt

2 vagy 3% a kamat. Nem emlékszem pontosan.
Ha Civicet veszek, akkor 0,9% lett volna a kamat. Döbbenet.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#188580) kisza25 válasza pècsimunkás (#188579) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az a helyzet, hogy itt van infláció, ami miatt sajnos 7-8% a kamat

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#188581) pècsimunkás válasza kisza25 (#188580) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Volt otthon több kamat is, ami nem az infláció miatt volt szerintem. Simán a banki extra profit volt otthon magas kamat. Szerintem.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#188582) olajbogyo


olajbogyo
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap elmentünk asszonykával autómustrára. Meglestük a Honda Jazz-t legalább már élőben is őt: [link]
Az az igazság, hogy bejövős a páromnak(ez a lényeg), és hihetetlen, de még én is el tudnám képzelni. A Mazda el lett vetve, mert csak rohadtat láttunk belőle, és egy szervizes emberke is azt mondta, hogy mazdát azt ne!
No, de ez a jazz olaszból keveredett ide, és így átírással még plusz 100 lenne, amennyiért már majdnem veszek egy ilyen Swiftet [link]
Azért ez mégiscsak magyarországon üz. helyezett, leellenőrizhető, lényegesen fiatalabb stb. Mert persze a kereskedő a jazz-re is azt mondta, hogy megkímélt, hölgy tulajdonos, óra nincs tekergetve, mert azt már nem lehet...szerinte ;) szerintem meg lehet, és csinálják is az tuti, mert gyanúsan sok-sok autó épp 200ekm alatti volt, a maradék meg 100ekm alatti. De mindegy is, csak már azzal zargatlak titeket, hogy ti a két járgány közül melyiket tartjátok jobbnak? Tudom, már sok a kérdés részemről, és nekünk kell eldönteni, de csöpp agyammal én inkább a Swift felé hajlanék. Abból ráadásul hasonló korút, mint a Jazz 1 misi környékén már tudok venni, marad 800eFt, amiből egy komplett "Bugatti" belsőt tetetek a suzukiba.... :DDD

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#188583) vzsryl válasza olajbogyo (#188582) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A Swift azért olcsóbb, mert belül sokkal kisebb, főleg csomagtartóban, és azért is, mert nem Honda. Ha így is megfelel a Swift, akkor értelemszerűen jobb választás.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#188584) kisza25 válasza pècsimunkás (#188581) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem a kamat volt magas, hanem, hogy devizában lettek felvéve a hitelek, amiknek elvileg 4-5% kamatja volt, csak a 140-150-es frank elment 250-300 Ft-ig
A vectrat frank hitellel vettem és végig egyre kevesebbet fizettem, mert éppen ment lefele az árfolyam, ilyen 15eFt kezdtem a végén 13eFt körül fizettem.
Erre felbuzdulva így vettem a fabia-t is, de ott fordult a kocka 24 eFt-al kezdtem és 35 eFt volt havonta a lejárat felénél és akkor inkább kifizettem a maradékot egyben. Utólag számolva így kb 500-600 eFt-al jobban jöttem ki, meg utólag kaptam 350 eFt-ot vissza

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#188585) tboldi válasza olajbogyo (#188582) üzenetére


tboldi
nagyúr

óra nincs tekergetve, mert azt már nem lehet...szerinte ;)

Nem tudom, hogy tényleg lehetetlen-e őket tekergetni, vagy csak nem szokták, de én még nem találkoztam olyan Jazz-zel, amit bizonyítottan átállítottak volna.
Azt tudom csak, hogy a GD-k gyári ECU-ja írhatatlan. Habár Linszter Péter szerint a Keihin gyártmányúakat talán ő tudná módosítani, de saját bevallása szerint még nem csinált egyet sem, úgyhogy ez még nem nyert alátámasztást. Mindenesetre az enyémben Bosch ECU van, szóval nincs más választásom, minthogy elfogadjam a tényt. :D

[ Szerkesztve ]

(#188586) yuing válasza olajbogyo (#188582) üzenetére


yuing
őstag

A hirdetés szerint vezetett szervizkönyves a Jazz, egyszerűen ellenőrizhető, mégha behozott autó is.

Ebben az ársávban én mondjuk a T-Jet-es Bravo felé fordulnék, ha a jobb helykínálatú kompakt autók között keresgélnék. Ha persze nem vagy a sztereotípiák rabja.

(#188587) olajbogyo válasza tboldi (#188585) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!
neked is köszi "vzsryl"

Hát igen, volt most éppen róla szó, hogy sajna tényleg nagy lutri ez a használt piac, főleg a kereskedőknél?! Most is még ott voltunk, megállás nélkül jönnek a külföldi "orvosházaspári női nemdohányzó" autók. Van a telepen vagy 1000 autó, de így is megállás nélkül jönnek a trélerekkel az "új" használtak is, jött még ott voltunk vagy 10......Ennyire viszik ezeket a járgányokat, szinte el sem hiszem..... :F

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#188588) olajbogyo válasza yuing (#188586) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

A T-jet volt képben egy darabig, de a párom ezek mellett döntött, és mivel az övé lesz, így nem terelgetem tovább másfelé őt. Megnézte már mindegyiket, és maradt ez a kettő.....eddig legalábbis így gondoltam, de most éppen mást néz a laposán úgy látom. :K

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#188589) yuing válasza olajbogyo (#188588) üzenetére


yuing
őstag

Jah értem, akkor ez nem lesz egy egyszerű történet. :DDD

(#188590) rbalint88 válasza olajbogyo (#188588) üzenetére


rbalint88
addikt

“de most éppen mást néz a laposán úgy látom. :K
a 2016-os Kőkövön Furmintjuk nagyon jó! ;]
bocs :P

(#188591) Stylewars_kp válasza hobizoli (#188574) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ezt jól látod. Nagy részük valóban kiváltható, ezeket hívom porszívó ügynöknek, de van egy vevőkör egy vevői réteg aki a személyes kontaktot igényli. Vagy pl a szerszám utazó ügynökök értenek a technológiához is. A jobbik fajta. Add supportot, nézi a lapka vagy fúró kopást. Segít a cnc programozásba. Ezeket nem oldod meg online. Jó persze lefotózza 4k telóval. Cnc esztergát meg rádugja a netre és mindent lát...persze szép víziók. Van olyan szerszámos ismerősöm aki 2 nagy céghez jár. 2 napig itt 2 napig a másiknál. Bejött a korona a kliensek megvoltak őrülve nélküle. Amint lehetett menni azonnal hívták supportolni.

(#188592) kisza25 válasza rbalint88 (#188590) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Badacsony? Arra járok nem hagyom ki :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#188593) hobizoli válasza Stylewars_kp (#188591) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nalunk is siman ra tudnak nezni online a gepre a gyari szervizesek, nem kell fizikailag ott lennie mellette, azert ezekre tizenhuszon eve is volt mar mukodo megoldas...

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#188594) rbalint88 válasza hobizoli (#188593) üzenetére


rbalint88
addikt

na ma szétoffolom a topikot. te nagyon nem sales-es vagy, ugye? még mielőtt: én sem. viszont dolgozom olyan emberekkel, akik sales pozícióban vannak és az a dolguk többek között, hogy találkozzanak a partnerekkel. és hidd el, hogy ezeken a találkozókon nekik nem a terméket kell eladni, hanem saját magukat. párom még 10 éve dolgozott egy cégnél, ami mindenféle mezőgazdasági cuccot, meg vegyszert árult. a fő sales akkor sem keresett rosszul, de egy konkurens cég áthívta egy szemmel láthatóan jobb fizuért. ahonnan elment, ott leesett a bevétel a felére. szóval persze, lehet ezt elvinni a személytelenség és online rendelgetés irányába, csak sok kompetitív piacon a személyes ismeretség (úgynevezett kapcsolati tőke) a döntő. lehet ezt szeretni vagy nem szeretni, de ettől még ez van. hogy a topikhoz is kapcsolódjon: ha van Autókereskedő Józsi, akinél vetted az első, meg a második, meg a harmadik új autódat is A márkánál, aztán átmegy B márkához, 80% eséllyel a következő autód B márkájú lesz, ha elégedett vagy Józsi ajánlásaival.

(#188595) CactuS válasza rbalint88 (#188594) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

+1.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#188596) hobizoli válasza rbalint88 (#188594) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nalunk van lehetoseg menni 1-1 napot a teruleti kepviselokkel szezonalisan, neha el szoktam menni
nem hiszed el, de a legfobb versenytars uzletkotojet meg nem lattak tobb boltban sem, mert ok joreszt online meg office csinaljak mar regota ugyanezt - koltsegcsokkentes miatt

kiszallitoik kiviszik a reklam meg promocios cuccokat a boltba a berendelt termekkel egyutt, a boltos oda rakja, ahova neki tetszik, ahol ugy erzi, hogy noveli a eladast
es mukodik

meg mint irtam, a rendeles allomany 90%-t igy sem szemelyes talalkozasokkal veszik fel mar nalunk sem, hanem a boltos telefonal be a ceghez, hogy ezt meg azt szeretne es ennyit meg annyit, ha nem jart fele a teruleti kepviselo kozben
es ugyanaz a tgk fogja kiszallitani neki akkoris ugyanazt, mintha a tabletes furgonos Jucika vette volna fel szemelyesen

vagy nezd meg Kinabol mi minden cuccokat berendelnek emberek mindenfele szemelyes talalkozasok nelkul is

több drón kell ;P

(#188597) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Sziasztok!

Egy ismerős szeretne az új autó mellé egy használt kombit vásárolni amivel lehet pakolászni, fűnyírót cipelni ilyesmi. Amiket kinézett, az a 2006 körüli Ford Focus II 1.4 80 1.6 101 1.6 116 valamint az Opel Astra H 1.4 90 1.6 105le. Melyiket ajánlottabb megvenni? Melyikkel van kevesebb probléma? Astra-ból volt nekünk 1.4 meg 1.6 116 is, de mindegyik új volt, így nehéz adni rá, hogy 13-15 évesen mennyire problémásak pl olajfogyasztás vagy hasonló téren.

(#188598) alázógyík válasza olajbogyo (#188582) üzenetére


alázógyík
őstag

Ne haragudj, de 1.7-ért egy 11 éves kis autót, ami full műanyag bódé?!?! Hát nem tudom...

(#188599) BigBlackDog válasza alázógyík (#188598) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nem tudom, hogy mennyire láttad, de az nem egy átlagos autó, hanem egy Jazz.

;]

(#188600) dj79 válasza alázógyík (#188598) üzenetére


dj79
senior tag

A jazzek túl vannak árazva, mióta az autósmédia rendszeresen felszopja. A 11 éves golfot 1.8m-ért adtam el, az elmúlt pár évben a használt árak elkövették az új autók áremelkedését.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.