Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152034) travis84


travis84
csendes tag

Köszi a válaszokat!

rbalint88: én is megtartanám, mert szeretem, de sajnos a 600 csak a váratlan javításokra ment el. Tavaly nyáron pl Balatonra indultunk, mikor 20km után elfolyt a hűtővíz, ennek átvizsgálása, javítása volt 60 ezer, szeptemberben az adagoló ment tönkre, bontott alkatrészből is 80 ezer volt, télen a rozsdás küszöb cseréje volt szintén 80. Februárban a hőfok elektronika romlott el, 30 ezer. Most esedékes lenne a hátsó híd felújítása is, ami megint egy százas. És ezek nagy részénél hetekig nincs autó, volt olyan eset is, ahol másfél hónapig volt a szerelőnél. Ezek mellett voltak apróbb hibák is, de azok nem kerültek sokba, és volt hogy helyben javítottak. És ki tudja még mi jön elő...

Pumma: igazából nem csak ezek a megbízhatók, de a többi más okból esett ki a rostán. Toyotából néztem Avensist, de drága, Yaris,auris kicsi, Priussal sokat szemeztem, de a lopás és az inverteres hiba miatt elvetettem, pedig sokáig befutó volt. Opel nem tetszik, Citroen sokat veszít értékéből, Fordokból pedig sok a céges, tekert órás, nehéz találni értelmeset.
Persze Honda és Kia is lehet pénz temető, de kisebb eséllyel az itt és más fórumon olvasottak alapján.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.