Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127166) Buci21 válasza Gergőke88 (#127150) üzenetére


Buci21
addikt

Köszi a választ :R A repüléssel nem a kényelem és társai a bajom, hanem elismerem, fóbiásan félek a magasságtól és a zárt terektől, pláne ha kilátok... (üveglift stb). És amúgy is gyerekkorom óta autózik a család, szicília, horvátország, franciao, stb... Mindenhol ott volt velünk a jó öreg kinyírhatatlan 626-osunk. Mennyit kell rápattintanom a keretre, hogy megbízható öreg prémiumot kapjak? Az automata váltóssal igazad van, azt nem igazán gondoltam végig én sem :W :DD

@kornelka: Ennyire megbízhatóak ezek a renault-k? Nagyfaterom franciafóbiája átragadt rám, de ha azt mondod, ezek kinyírhatatlanok, akkor körülnézek.

@Integrale: Fentebb írtam, miért egyértelmű az autó számomra... Plusz megadja azt a szabadságot itt kint és otthon is, hogy azt csinálok, amit akarok, nem függök sem tömegközlekedéstől, sem más autójától. És a
"jó túra" faktor is benne van a döntésben, lebuktattál, elismerem :C

@Satan_Claus: Csihajj, ez tetszik is... Ez olyasmi technika, mint az undorítóan csúnya békalámpás totalcarkedvenc corolla? A környezetvédelmi dolgoknak szerintem még éppen megfelelne, forgalomba helyeztetnem amúgy sem kéne itt, mert egyetemistaként tarthatom otthoni forgalmival is fix ideig (a tanulmányaim idejére).

@kenguru99: A nyaraim itthon töltöm, kint kevesebbet vezetnék (heti 1-2x kerülne elő az autó), míg otthon nyaranta menne balatonra, akárhova... Szóval a magyar kocsi sem igazán kérdés már, ezt 896x átrágtam már magamban és ismerősökkel is, de köszi a véleményt :R

@ALL: Volvo v70 2.5D. Ezzel pl mi a zsákbamacsek? Ennél még olcsóbban is találtam ilyen kocsit, de azok nem voltak valami bizalomgerjesztőek... Vagy ez: ugyanaz a típus, másik darab... Mi lehet az árkülönbség oka? Ha 700k-ig kitolom a keretet egy kis kemény pluszmunkával, bentebb vagyok? És egy utolsó kérdés: az elnyűhetetlen békacorollában mennyire kibírhatatlan napi 10 óra vezetés? :R Sry, hogy a hülyeségeimmel fárasztalak titeket...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.