Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72201) Dhampir válasza Sanya (#72184) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez a megjelenés a szexepilje. Nekem jobban tetszik, mint a cukormázas küllemű, egy ránézéstől is beroggyanó hardverek.

[ Szerkesztve ]

(#72202) Peet91 válasza tototos (#72197) üzenetére


Peet91
aktív tag

Szerintem ott nem a 12" vs 13" lesz a hangsúlyos, hanem a 4:3-as képarány a 16:10-el szemben. Mindenesetre jó gép mind a kettő.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#72203) ivana válasza Dhampir (#72201) üzenetére


ivana
Ármester

A sima TP szerintem szép, de a linkelt fém valami elég csúnya, ahogy a z61 se tetszik, nagyon vastag a gép, ok, hogy nem a vékonyság a lényeg, hanem a súly, de ez mégis túlzás.

(#72204) Dhampir válasza ivana (#72203) üzenetére


Dhampir
félisten

Pedig a titán fedlap nagyot üt, főleg, ha lábadra ejted. :D

(#72205) Tikakukac


Tikakukac
titán

Napi kaland: T400-ból egy kispók kiszaladt.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#72206) Tense válasza Tikakukac (#72205) üzenetére


Tense
őstag

:D

(#72207) rgeorge válasza Tikakukac (#72205) üzenetére


rgeorge
addikt

Egy ilyen?

Akkor ez lenne a 15"-os változat? A 14"-esbe sehogy se fér el egy ilyen.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#72208) barnam_ válasza Tikakukac (#72205) üzenetére


barnam_
nagyúr

gyakrabban kéne ott takarítani!!! :DDD

(#72209) Tikakukac válasza rgeorge (#72207) üzenetére


Tikakukac
titán

Sajnos nem, ez egy valami durván poros helyen tartott gép volt, amiben megindult az élet, a 15"-os T400 szerintem makulátlan lehet...

Aggregátor: Inkább ez legyen, mint az a K52 amit hoztak. Tengernyi por és mocsok, valamint a gép szó szerint a kukába való, nem tudom lehet-e ebből bármit összerakni. Elporladt kb. ahogy van.

Itt az említett T400 egyébként.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#72210) Poo válasza Tikakukac (#72209) üzenetére


Poo
aktív tag

Azért az a lenovo adapter hirdetése is említésre méltó :-) főleg a kompatibilis rész :-)

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#72211) Sanya válasza FoxiestFox (#72185) üzenetére


Sanya
nagyúr

a koncepciógép.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#72212) tototos


tototos
őstag

Barkóba ki mit lát a képen :)

(#72213) Tikakukac válasza tototos (#72212) üzenetére


Tikakukac
titán

Balon tabletes valami fent, ami 4:3-as és X ennyiből többet nem lehet.
Ja írtad, akkor nem X60 hanem x61s.

Lent balon még régi T ami már wide, T60 14" talán.

Másikat nincs kedvem megnézni, T az is, T400-ak maybe.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#72214) tototos válasza Tikakukac (#72213) üzenetére


tototos
őstag

Később rakok fel oldalról képeket úgy szerintem könnyebb lesz :)
A szériák stimmelnek a típusok hellyel közzel.

(#72215) Tense válasza tototos (#72212) üzenetére


Tense
őstag

Kemény feladat! :D

(#72216) Tikakukac válasza tototos (#72214) üzenetére


Tikakukac
titán

T annyira sohasem érdekelt, csak a T60 IPS, azt ismerem, az ebben nincs, a többit csak úgy nagyjából rálőttem :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#72217) Tim82 válasza Tikakukac (#72213) üzenetére


Tim82
nagyúr

T60-ból nem volt 14" wide. :)

Bal felső X61s, ha tablet lenne, középen lenne fekete zsanér, nem pedig két fémzsanér jobbra és balra.

Szerintem:

felül: X61s, T400 (X301-nek picit nagynak tűnik legalábbis)
alul: 14" T61 (ha jól emlékszem, abból volt utoljára még néha-néha IBM stickeres fedlapú), T400.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72218) Tikakukac válasza Tim82 (#72217) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor problem solved, T61 :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#72219) ivana válasza Tim82 (#72217) üzenetére


ivana
Ármester

Szerintem a jobb alsó T61, mert nincs rajta lenovo felirat, viszont nem ibm. A t400 van lenovo felirat. Akkor viszont mi lehet a bal alsó? T61 van mindkét stickerrel?

[ Szerkesztve ]

(#72220) tototos válasza Tim82 (#72217) üzenetére


tototos
őstag

A képen összesen 2 T61, 1 T400 és egy X61s látható. A felső sor x61s és t400, alul 2 T61.
A bal alsó egy 2007 áprilisi darab, szinte 0 km-sen vásároltam, szerintem az első T61 szériák egyike, és talán az utolsó IBM matricásaké is.

(#72221) Tim82 válasza tototos (#72220) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na, akkor egészen jó vagyok. :)

Oké, a jobb alsót benéztem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72222) kraftxld


kraftxld
nagyúr

T420 switchable graphics ügyben kérdeznék.
A Lenovo oldaláról felraktam a legfrissebb Win7 64-bites driver pakkot, szépen látszódik is mindkét kártya az eszközkezelőben:

De hogy a fenébe állítom be, hogy mikor melyiket használja? :)
Meg ha pl a Civ5-el szeretnék játszani, az hogy fogja kiválasztani, hogy ő most melyiken fut?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#72223) Sanya válasza kraftxld (#72222) üzenetére


Sanya
nagyúr

nvidia vezérlőpultban állítod be.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#72224) kraftxld válasza Sanya (#72223) üzenetére


kraftxld
nagyúr

És tényleg, keni mint a fene :) Köszi!

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#72225) hito


hito
nagyúr

Sziasztok!

Megint rég jártam erre :) Még mindig TP Tablet 2-m van, úgy látszik, ez most tényleg hosszú szerelem. Kérdésem az lenne, hogy vajon a benne lévő C5621gw Ericsson modemet valahogy rá lehet-e bírni GSM alapú hanghívásra win8.1 alatt.

Elvileg a modem fel van készítve a GSM hálózatra is, "már csak" egy GSM hívás kezelésére alkalmas szoftver kéne. Valaki telefonált már TP-del? :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#72226) Poo válasza hito (#72225) üzenetére


Poo
aktív tag

Szerintem felejtős amit szeretnél abban a formában ahogy szeretnéd :)) Nálunk pl a kifejezetten a 3g-s simeken a hanghívás le is van tiltva.A viber szerintem működhet de az hogy telefonként használod az szerintem nem, ha működne akkor lenne hozzá lenovos szoftware úgy gondolom.De ha sikerül akkor írd meg :) Külföldi forumokon sincs erről sok bejegyzés.

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#72227) Chaser válasza hito (#72225) üzenetére


Chaser
titán

Elméletben igen, volt egy prestigio multipad tabom. Nem írták sehol de alapból tudott gsm-et is.

szerk: jah igen, az droidos volt

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#72228) btudos válasza Poo (#72226) üzenetére


btudos
veterán

A SIM-en nem mulik, a hanghivas opciot egyszeru bekapcsoltatni, vagy ha csak adatkartya, akkor lecserelni. Ettol fuggetlenul azon tul, hogy nem latom ertelmet, szerintem megfelelo megoldas sincs Windowsos tableten telefonalasra.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#72229) hito válasza Poo (#72226) üzenetére


hito
nagyúr

Nekem aktív a GSM is a mobilnet kártyámon, nem véletlenül.

Chaser: erről írhatnál egy picit bővebben. Melyik tabod van? Visconte? Alapból tudtál róla hanghívást kezdeményezni? Milyen programmal?

Szerk.: jaaaaa :O :P Igen, azon könnyű.

btudos: igen, elég neccesnek tűnik a dolog, de elvileg megoldható.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#72230) Tikakukac válasza hito (#72229) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez is olyan, mint az FHD paneles x200 meg a többi szent grál. Elméletben van, gyakorlatilag 1 példa talán, esetleg, netalántán létezik, de inkább el kell tolni ezt az időt az asszonyra vagy melóra, mint agyalni rajta.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#72231) hito válasza Tikakukac (#72230) üzenetére


hito
nagyúr

Bölcs meglátás :))

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#72232) Tense válasza Tense (#72153) üzenetére


Tense
őstag

Sajnos, nem akar összejönni, már kipróbáltam, voda, meg telenor kártyával is, de mind a két esetben azt írja a kapcsolat korlátozott, és nincs net! Valakinek ötlet?

(#72233) barnam_ válasza Tense (#72232) üzenetére


barnam_
nagyúr

Az általam írt megoldás biztos nem működik? Milyen hibát ír ki?
Nekem eddig mindig fel sikerült telepítenem azzal.

(#72234) Tense válasza barnam_ (#72233) üzenetére


Tense
őstag

Nincs hiba, megjelenik a kapcsolatoknál, rámegyek hogy kapcsolódjon, és amikor kapcsol, kiírja hogy a kapcsolat korlátozott! Mármint a kapcsolatoknál pl.. Vodafona és alá zárójelben (korlátozott) és nincs net!

[ Szerkesztve ]

(#72235) Tim82


Tim82
nagyúr

X220-nál totálisan csíkos kijelző, amin a csíkokon kívül semmi más nem vehető ki, gondolom, panelhiba, nem pedig kijelzőkábel, ugye?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72236) Tikakukac válasza Tim82 (#72235) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát inkább kijelző. Vagy épp pár napja tudott ilyesmit laphibás x201 is. Bár ezt egy boltos mondta, erre nem adok 2 tonna szenet.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#72237) Tim82 válasza Tikakukac (#72236) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszi. :R Ez nem jó hír sajnos, mert amúgy a kijelző (ez az, amiről privátban beszéltünk) valóban IPS lenne.

A bevilágító csillárt leszámítva így néz ki, de amúgy váltogatja a csíkokat, azok színeit:

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72238) Tikakukac válasza Tim82 (#72237) üzenetére


Tikakukac
titán

Mondtam én vadász, hogy ebből szopás lesz :B

Most azért drukkolok enyém jöjjön meg időben, mert ha ideér az x230 abban is meg akarom nézni, elvben most ez lesz a 3. féle :K

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#72239) Tim82 válasza Tikakukac (#72238) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, én meg mondtam, hogy bevállalom úgy, hogy az eladó letette a nagyesküt, hogy működik, tesztelt és engem véd a Buyer's Protection. :) Amúgy a panel kapcsán igazat írt, SL(B3), tök jó betekintési szögekkel - amivel persze semmit sem érek így csíkokkal.

Ebből refund lesz, mint a szél.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72240) Tikakukac válasza Tim82 (#72239) üzenetére


Tikakukac
titán

Csak plusz egy kör a semmiért, ez sajnos mindig így megy...

Ezzel az a baj, hogy tényleg tabletből van cibálva és nem 1-2 volt ilyen hibával. Én megúsztam, de szenvedtem is vele rendesen. Na, hát ők nem voltak ennyire alaposak :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#72241) Tim82 válasza Tikakukac (#72240) üzenetére


Tim82
nagyúr

Normális forrásból származó panelre sajnos így is, úgy is csak januárban lesz pénzem. :) Ezért is vállaltam be ezt, vagy bejön, vagy nem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72242) Tikakukac válasza Tim82 (#72241) üzenetére


Tikakukac
titán

Jha, hát az zsebes tétel, bár lassan jön a mennyiségi kedvezmény, már csak 2 kell :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#72243) Tim82 válasza Tikakukac (#72242) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megírtam neki, kaptam full refundot. Az valóban kár, hogy nem vagyok beljebb, de nem is ért kár.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72244) Tikakukac válasza Tim82 (#72243) üzenetére


Tikakukac
titán

Csak miért adja el a gyökér, anyám. Mintha nem derülne ki basszuskulcs.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#72245) Tim82 válasza Tikakukac (#72244) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tartja magát ahhoz, hogy tesztelt és jó volt, szóval lehet akár szállítási sérült is, de nem láttam semmi erre utaló nyomot a dobozon. GLS hozta ma amúgy, pénteken már jártak egyszer erre napközben.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#72246) Tikakukac válasza Tim82 (#72245) üzenetére


Tikakukac
titán

Nyugi, nem sérült. Ilyen alapon minden elromló x230 tablet ami csíkoz is sérült lett...Nem :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#72247) btudos válasza Tikakukac (#72244) üzenetére


btudos
veterán

Vannak akik elkonyvelik az ilyet is tanulopenznek, gondolom van, amikor bejon egy balek, mar megerte.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#72248) Tikakukac válasza btudos (#72247) üzenetére


Tikakukac
titán

Nyilván van metszet ahonnan megéri. Csak nekem ennyi értékelés után fájna átqrni valakit.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.