Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71901) havri1 válasza Peet91 (#71900) üzenetére


havri1
félisten

Ilyen egyiken sincs. :F

[ Szerkesztve ]

havri

(#71902) havri1


havri1
félisten

Win updateról leszedett valamit, és most az is csinálja.

havri

(#71903) Chaser válasza havri1 (#71902) üzenetére


Chaser
titán

Felrakod a drivereket SU alól, de powermanegert, a driverét és a hotkeyt nem. Azokból keress régebbieket és a legvégén rakd fel. Elsz@rták, a legújabbaknál nincs osd. Régen csak pipálgatni kellett és a végén minden tökéletesen működött, de már nem...Ha felrakod ezt a 3 s akkor is van osd, amíg fel nem települ a vga driver, mert az elsz@rja az egészet.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71904) sutszi válasza rgeorge (#71898) üzenetére


sutszi
veterán

Köszi. Hát érdekes egy jelenség az biztos...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#71905) havri1 válasza Chaser (#71903) üzenetére


havri1
félisten

Így van. Updateról leszedte a maga drivereit amit jónak látott (SystemUpdate után), és most jó.

havri

(#71906) Bélabácsi


Bélabácsi
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni: az elmúlt hetekben sikerült hozzájutnom jó áron egy használt T61 notebook-hoz, amelyben szeretném a jelenlegi 2 GB memóriát 4-re bővíteni +2GB-os modul vásárlásával. Lehetőség szerint szeretnék pontosan ugyanolyan márkát és típust beszerezni mint a jelenlegi, de sajnos viszont a gép nincs most nálam, így nincs lehetőségem szétszedni és ellenőrizni a memória márkáját. (szükség esetén távolról el tudom érni a rajta futó Windows-t, de nem vagyok a gép mellett)

Azt meg tudná valaki írni, hogy gyárilag milyen márkájú (és típusú) memóriákkal érkeznek a T61-es notebook-ok? (feltételezve, hogy nem cserélték azóta)

Sajnos nem találtam semmilyen programot, amely ezeknek a régebbi memóriamoduloknak a márkáját elárulná. Azt megmondja, hogy

DDR2 SDRAM
Total / Free Memory Sockets 2 / 1
Maximum Memory Module Size 4096 MB
Memory Slots 2

Max. Memory Capacity 4 GB
Memory Devices 2

Form Factor SODIMM
Type DDR2
Type Detail Synchronous
Size 2 GB
Max. Clock Speed 667 MHz

de a gyártót nem árulja el :)
Esetleg a BIOS megmondhatja?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv,

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: Bélabácsi

(#71907) azbest válasza Bélabácsi (#71906) üzenetére


azbest
félisten

gyanítom a lenovo weblapján felsorolják, hogy milyen fru-s memóriákkal szokott lenni.

Nekem FRU 40Y8404 jelű, mt16htf25664hy-667e1 volt az egyikben.

(#71908) Chaser válasza Bélabácsi (#71906) üzenetére


Chaser
titán

Mindenfelevel, de nagy esellyel jo lesz barni amit melleraksz, nem kell uo.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71909) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Lehet még valahol olyan jó árú X220-at venni? :B

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#71910) Tikakukac válasza Tomi_Sci (#71909) üzenetére


Tikakukac
titán

És milyen jó árút gondolsz? Csoda mindig van. Mondjuk úgy ezerből 1. Ha mákod van.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#71911) Peet91 válasza Tomi_Sci (#71909) üzenetére


Peet91
aktív tag

Szerintem most elég durván áron alul lehet aprón is megkapni őket...

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#71912) Chaser válasza Tomi_Sci (#71909) üzenetére


Chaser
titán

115-ért kapsz alfánál fél év garral, nem jó?

szerk: 130-ért meg 2570p-t magyar billzettel, semmivel nem rosszabb mint a rivális x230, sőt

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71913) Tikakukac válasza Chaser (#71912) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát azért a lógós akksi, msata és IPS hiány nem egészen tűnik jobb választásnak.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#71914) Bélabácsi válasza Chaser (#71908) üzenetére


Bélabácsi
tag

@azbest, @Chaser
Köszi gyors válaszokat! Tulajdonképpen azért merült fel bennem a két ugyanolyan típusú RAM modul használata a T61-ben, mert gondoltam így fog biztonsággal működni a symmetric dual channel. Tudomásom szerint maga a funkció támogatott. Ezt meg tudnátok erősíteni vagy cáfolni?

Üdv,

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: Bélabácsi

(#71915) Tomi_Sci válasza Tikakukac (#71910) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Hárman is hirdettek 75-80 körül, de most elfogyott náluk. Arra gondoltam, hogy hátha tudtok valaki mást ;)
Igen, Alfánál is néztem, vásároltam is tőle, de most nincs szükségem garanciára.

Tikakukac: Az alap X220 sem IPS, nem?
Egyébként ha leglább olyan betekintési szöge van mint egy a 8560p-mnek akkor jóban leszünk.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#71916) Tikakukac válasza Tomi_Sci (#71915) üzenetére


Tikakukac
titán

80k-ért mikor lesz, nem tudom. Azt sem tudom honnan voltak, amit láttam az inglish volt, gondolom gyorsan pörgették ki a készletet.

Nem IPS. Éppen ezért nem bírtam addig a véremmel míg nem raktam bele azt.

8560P-m nem volt. Az viszont biztos, hogy ez a kijelző is ott lohol a T430 sarkában a fos kijelzők evör versenyben. Ott a galéria megnézheted neked megfelel-e.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#71917) Chaser válasza Tikakukac (#71913) üzenetére


Chaser
titán

3 v 4 cellás akkuval vannak, nem kilógós, msata lehet nincs, azért túlélhető. Maga a gép minőségben van olyan jó ha nem jobb, kb ennyi.

Bélabácsi Működhet, és jobb lesz tőle valami?:) nálam 4+1GB-tal is ment a dual

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71918) Tikakukac válasza Chaser (#71917) üzenetére


Tikakukac
titán

Elég baj az szegénynek, hogy akksit kell felezni, hogy bemenjen. Msata is túlélhető, IPS is meg ilyen alapon bármi. Na az ilyen felfoghatatlan dolgok miatt nem lett sem HP sem Dell a tatyimban. De ugye ez vagyok én, mindenki eldönti mit akar :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#71919) Chaser válasza Tikakukac (#71918) üzenetére


Chaser
titán

msata nincs az x200-amban,élek. IPS-t raktam bele. Ha x230-ba lehet 2570p-be is. Biztos sok x230-at láttál magyar lokalizációsat w7-tel meg garosat 130-ért, én nem. Akkut úgy oldották meg ahogy, 3 órát kis akkuval is elmegy. Járt már a kezemben, nekem a szigetes bill miatt nem jön be, de x230-on is az van. Maga a minőség az ott van, szerelni is nagyon könnyű. Sw-ben, driverben butább, de a TP lassan visszafejlődik olyan szintre hogy már ott se lesz különbség.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71920) Tikakukac válasza Chaser (#71919) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem lehet rakni. Időt spórolok ismét, nem tudja kezelni a HP, vezérlés gond lesz. Dell igen, ott kicsit a kereten kell csiszolni, de megoldható, ha olyat vesz az ember

Hát ha a magyar lokalizáció billzetet jelent, megoldjuk. Minden másban belül ugyanolyan mint az angol, noszahát hozatok azt is (illetve hozatnék, de mindig megállom, nem kell több kacat).

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#71921) Taoharcos válasza Bélabácsi (#71914) üzenetére


Taoharcos
aktív tag

Nekem az R61-ben egy 667 és egy 800-as 2gb-os modulok mentek dualba simán.

(#71922) oliverthomas válasza Tikakukac (#71916) üzenetére


oliverthomas
csendes tag

Tikakukac T430s tulajdonosa vagyok és egyetértek a kijelző tekintetében, hogy nem a legjobb.
Nekem HD (1366 x 768) (200 NITS) a kijelzőm és eléggé bántja a szemem.
A nagyobb felbontású HD+ (1600 x 900) (250 NITS) is ennyire sz@r ennél a modellnél?
Elgondolkodtam a cserén, csak nem tudom megéri-e...

(#71923) Tikakukac válasza oliverthomas (#71922) üzenetére


Tikakukac
titán

Ótvar a HD+ is, megnyugtatlak. Én is azt hittem, hogy valami rohadt vicc lesz, mert ilyen nincs. De tök komolyan ennyit tudtak berakni, hát egészségükre.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#71924) Chaser válasza Tikakukac (#71920) üzenetére


Chaser
titán

Ok, ezt nem tudtam. De akinek nem kell ips annak jó:) billzet cserét megoldod, vagy matricázod, de ezek itthoni gépek itthoni garival. Ha két uo. konfig azonos áron lenne uo. feltételekkel akkor esetleg választanám az x230-at. De csak a zöld ledek és piros pöcök miatt:) most osztottam-szoroztam, x200-nál erősebb gépbe nem rakok ips-t, komoly munkára karcsú lenne x240 is, a mindennapi rutinhoz meg c2d is elég, 8GB ram, SSD, örömbódógsá':) jövőre asztali mellé és letudva. Részemről ezért nem releváns már x230-2570p kategóriánál ips van-e nincs-e. Ha kijelzőre gyúrnék akkor Mac, ott legalább nincs pwm villogás.

szerk: oliverthomas kávzi sz@r minden 14" kijelző, ami még élhető volt a 16:10-es LG-P néhány T400-ban, de már elvileg van 14" IPS FHD ha minden igaz

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71925) Tikakukac válasza Chaser (#71924) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem itthoni gépet nem itthoni garival is ugyanúgy gariztam, most emiatt nem adok ki pénzt :N

Egyszer már letolom ezt a gépet eléd, mert panelt még nem láttad de villog. Nyugi, a CCFL-es Dellemben is van annyi villogás mint ebben, tehát úgy semmi. Pedig én is kiszúrom, nyugi.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#71926) Bélabácsi


Bélabácsi
tag

Köszi mindenkinek a RAM-al kapcsolatos válaszokat :R
Még egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban: van esetleg preferált, ajánlott márka DDR-2 memóriákat tekintve?
Kb ezekre gondoltam, mint lehetőség: Micron, Hynix, Kingston.

Üdvözlettel: Bélabácsi

(#71927) HSM válasza Tikakukac (#71916) üzenetére


HSM
félisten

Amúgy igazából nem teljesen értem, miért olyan jó ezekbe a gépekbe az IPS, meg egyéb jó panelok. Bevallom, először engem is felváltva a sírás és a hányás kerülgetett az asztali kalibrált Dell Ultrasharp IPS monitorom után a T410-esem ha jól emlékszem, Samsung paneles 1440*900-as paneljén, de hamar meg lehetett szokni. Nyilván, a fotós munkák kizárva (nem is erre való egy sima üzleti 14"-os gép), de irodai feladatokra, meg úgy bármire okés, ami nem kívánja a precíz színeket. Érdekes mód, csak az agyam zavarja, amúgy teljesen jól lehet rajta dolgozni, a szemem se folyatja ki, a fényerő tartomány is megfelelő, a felbontás is kellemes, és a PWM se túlzottan zavaró mértékű a praktikusan használt fényerőkön. :)

Persze, én is örülnék egy kellemes IPS-es panelnak, szó se róla, de ha már rá kell fizetni, inkább másért fizetek egy notebookba. Otthon úgyis a rendes nagy monitorommal használom...

(#71928) Tikakukac válasza HSM (#71927) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát első sorban azért jó az IPS, mert akkor van esélyem arra, hogy egy ágyban lehúzott 2 órában nem nő 2 centit a bicepszem a sok kijelzőhajtástól. Továbbá annál idegesítőbbet mikor lehetetlen megállapítani arról a qrva képről, hogy ez most sötét zöld? Fekete? Szürke? Mi lehet? Na ez nagyon felhúz. Nem akarok én fotós munkákat csinálni Isten őrizzen. De könyörgöm, ne legyen már akkora kérés, hogy ne olyan képet adjon egy kijelző, mint amilyet zsírkrétával színezek egy 6-os csomagból. Én Excel alatt is képes vagyok piros fejűre idegelni magamat, oké, ne legyen akkora szög. Ne legyen akkora színtér. De legalább fix 1 szögből 2 centit mozdítva ne változzon már amit nézek. Ha már lassan 10 éve lehetett ilyet csinálni ne mondja nekem senki, hogy nem fér bele most már mindenbe.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#71929) Tomi_Sci válasza Tikakukac (#71916) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Itt Aprón is hirdet egy NonStopSale1 nevű felhasználó, a honlapjuk alapján úgy tűnik mintha leglábbis végkiárusítanának. :DD Gondolom itt a gari elég szubjektív dolog..

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#71930) FoxiestFox válasza Tomi_Sci (#71929) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Linkeld már be :D

(#71931) HSM válasza Tikakukac (#71928) üzenetére


HSM
félisten

Na igen... Néha nem árt állítgatni, de utána jó. :D Én már nem idegelem magam, látom, hogy két szín különböző, és az általában már elég. :D

Sanszosan nem szakadtak volna bele, ha IPS panellel szerelik, de tényleg meg lehet szokni a gagyi TN panelt is. :R

(#71932) Chaser válasza Tikakukac (#71925) üzenetére


Chaser
titán

Na az meglepne:) De ha úgy is lenne már lesz@rom a fentebbiek miatt. Érdemi munkához kevés ahova hw kell,x230 meg 240 is. Többire jó az x200 is.

HSM Nekem speciel nagyon hülye agyam van, ha nem ért valamit megpróbálja kitalálni. Nos, TN panelnél nem érti a színeket, mivel folyamatosan terhelve van meg is fájdul:D Még egy egyszerű excelnél is elég durva, hogy ha legörgetem a sort ugyanaz a szín ami fenn volt lenn már más...ne én állítsam már be magam a géphez, hanem fordítva:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71933) Tikakukac válasza HSM (#71931) üzenetére


Tikakukac
titán

10 évig szoktam. Nem tudtam. Ez már szerintem csak elég volt, adtam neki esélyt szerintem.

Chaser: Lep vagy sem, nem 1-2 helyen PWM mentesként írják. Nem ok nélkül. :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#71934) HSM válasza Chaser (#71932) üzenetére


HSM
félisten

No igen... Amúgy mindig mikor notin kell dolgozzam, először mindig elszörnyedek a mai napig mikor bebootol a win, hogy atyaég, ez meg miféle szörnyűség, hogy néz ez ki? :DD
A standard kék win7 háttér ahogy mutat rajta, amíg "bekalibrálom" a betekintési szöget, az egy vicc, sőt, kalibrálás után is egy vicc marad. Az az érdekes, engem csak a tudat zavar, hogy atom gagyi. De net, olvasás, programozás, meg hasonlók esetén meglepő mód nem volt vele gondom, sőt, a tudat fárasztó hatását leszámítva kifejezetten kellemesnek bizonyult rajta dolgozni, amin meg is lepődtem. :B Azt tudom javasolni (ha még aktuális a dolog), próbálj ne a kijelző hülyeségeire fókuszálni, és egy rövid idő után fel sem fog tűnni. :N

(#71933) Tikakukac: Akkor ez nem rajtad múlt. :D :R

[ Szerkesztve ]

(#71935) ABE


ABE
őstag

Haligali,

T430-ba keresek SSD-t, az alábbit néztem ki: Kingston SV300S37A/240G Van ilyennel tapasztalata valakinek? Semmi nagy igényű program nem futna a gépen, netezős, videós, stb. (na, tudjátok :) ) használatra lenne. Kb. árban ez a plafon, de ha nagyon nem ajánlott a típus, eggyel kisebb méretet néznék.

előre is köszi,

(#71936) barnam_ válasza ABE (#71935) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én ilyet vettem 120GB változatban, tökéletes.

(#71937) Chaser válasza Tikakukac (#71933) üzenetére


Chaser
titán

Hiszem ha látom :P

HSM Túl vagyok már elég sok gépen, kijelzőn, mindegy mit csinálok rajta, hányok a TN--től. Evvan':) kis x200 IPS-sel tökéletes mobil gépnek, strapát is bírja. Tegnap pl ráléptem szegényre:D volt hogy álmomban lerúgtam, agyonütni se lehet:) amíg él él, ha utána is kell mobil gép valami macet fogok venni sztem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71938) Tikakukac válasza Chaser (#71937) üzenetére


Tikakukac
titán

Rajtam nem múlik 2IPS-t adtam el, a 3. van nálam, meg lehet őket nézni nyugodtan :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#71939) xcds válasza Chaser (#71937) üzenetére


xcds
őstag

"Tegnap pl ráléptem szegényre"

Ezt megjegyzem arra az esetre, ha majd meghirdeted. ;]

(#71940) Peet91 válasza ABE (#71935) üzenetére


Peet91
aktív tag

Az a mondás, hogy nem igazán ajánlott, ezért is nem szerepel a milyen ssd-t vegyek topic ajánlottjai között, mégpedig azért, mert elvileg amikor kijött a V300-as széria, akkor még egy frankó vezérlőt kapott, viszont nagyjából idén nyár elején átváltottak egy gyengébb minőségűre, ami hosszú távon lassulást, és rövidebb élettartamot jelent. Aztán mivel volt nagy hurr-durr azzal kapcsolatban, hogy mi az már hogy ugyanazon a néven adnak ki egy szarabb verziót, lett belőle SV300.

Dióhéjban ennyi a történet, nekem régi V300-am van, arra abszolút nincs panasz, de újabból már nem vennék. samsung 840 evo nem sokkal drágább, én azt választanám, vagy valamilyen intel-t. Nálam ez a 2 befutó, ezekkel szerelem a gépeket. Részletesebb infóért pedig a fent említett topic meglátogatását javaslom.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#71941) scream válasza xcds (#71939) üzenetére


scream
veterán

"Nem dohányzó, garázsban tartott, női tulajtól" ;]

(#71942) Tikakukac


Tikakukac
titán

Úgy tűnik ennyi volt az élete az x220-nak, holnap viszi a futár. Szép volt, jó volt, ennyi volt.

Innentől jön a matek, hogy na vajon mi lesz a kövi gép. Ha lesz. De szerintem inkább anyci kap hűtőt az árából. Azzal nem tudok buherálni szerencsére :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#71943) Chaser válasza xcds (#71939) üzenetére


Chaser
titán

nem fogom eladni:) max ha meghal alkatrésznek, de ne haljon meg mert agyonütöm, a főmunkatársam:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71944) soldi3r válasza Peet91 (#71940) üzenetére


soldi3r
veterán

Cricialt es Liteont is melle lehet irni.

E30 (oo=[][]=oo)

(#71945) #01758976


#01758976
törölt tag

Mé nem szótá, h eladó?

Ips vs tn x220 vs 2570p, mindkettő van az elite tn-je jóval jobb a tp kejelzőénél, bár így is szar. Viszont a tp kijelzője olyan gyatra, h abba már egy ips csücsül. Mondjuk az ips bevilágítása meg napról napra nő :F De a tn-hez képest már ez is áldás. Asztalin meg spva az eizotól, oszt jónapot.

Lenne kedved belemenni egy msata megosztási buherábe? ssd-3g-hdd

(#71946) Tikakukac válasza #01758976 (#71945) üzenetére


Tikakukac
titán

Elég látványosan ki volt rakva aprón :B

msata buhera az elviekben csak annyiból áll, hogy a wifi karit cserélik 3G képesre és akkor msata lehet SSD-s. De a kari 20k legalább.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#71947) #01758976 válasza Tikakukac (#71946) üzenetére


#01758976
törölt tag

Mostanában nem figyeltem az aprót. 20k sok a wifi, 3g-re. Megoldom másképp. Meg ha már, akkor legyen 4g :U

(#71948) Tikakukac válasza #01758976 (#71947) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez az egyetlen megoldás amiről tudok. Sebességben passz, lehet tud gyorsabbat is, nekem minden 3G ami mobilnetet ad, majd átszokom a specek elolvasására is lassan.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#71949) Vegha válasza Vegha (#70981) üzenetére


Vegha
senior tag

No, Pana cellás akku témában azt a választ kaptam a váci úti szakboltból, hogy mivel a Pana cellák 2300 mAh-sak, így a 4600-as és a 6900-as akkuk vannak Panával szerelve. Ha valakinek van eltérő infója, akkor szóljon most vagy hallgasson örökre !

(#71950) HSM válasza Chaser (#71937) üzenetére


HSM
félisten

Na igen, az X200-ak remek masinák, elpusztíthatatlanok... :D Nekem is megfordult a fejemben egy X201 beszerzése a T410 helyett, bár aggódom, hogy pl. programozni túl kicsi lenne nekem az a display.... :( Egy T420 lenne a legtutibb, de azt meg alig lehet találni szépet jó áron, pláne nagyfelbontásút.
Amúgy félreértés ne essék, én is ki nem állhatom a TN kijelzőket a betekintési tulajdonságaik miatt. :R

(#71941) babicsbalu: :C

(#71945) hárásó:"az elite tn-je jóval jobb a tp kejelzőénél, bár így is szar"
Akkor meg nem tök mindegy? :D

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.