Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48689) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Úgy néz ki én is a Thinkpad x201 tulaja leszek.Megnéztem a garit Dániába lett véve és 2014.02 garanciás a lenovó szerint csak az a gond,hogy cseréltek a lcd panelt mert az eredeti eltört,de megvan.A csere nem szervizbe történt,most nem ugrik a garancia?Nekem egy HP2530p notebookot használok hordozásra. De a Thinkpad x201 ahogy a kezembe vettem nem tűnt erősebbnek és masszívabbak a HP notebookhoz képest.Igaz,hogy könnyebbnek is éreztem ebbe meglepődtem mert úgy gondoltam,hogy ez a széria a robusztusabb :F.Win 7 van rajta és ott az alján a seria,így annyiszor rakhatom újra ahányszor akarom kell aktiválnom a windowst?Nem volt olyan lenovó program feltéve amellyel a web kamerát letudtam volna elellenőrizni lelehet valahogy a windows saját programjával.Próbáltam a fent levő VLC media player programmal de valahogy nem volt az igazi.Ha megvettem szeretnék,hozzá venni dokkolót itt vagy az ebay érdemes keresgélni,és hol lehet hozzá normális nem feltűnő hanem masszív hátizsákot venni?Bocsi,hogy ennyit kérdezzek :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.