Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#948) Eperfa válasza commanDOS (#946) üzenetére


Eperfa
tag

hát, eheh, legalább nem csak én szégyellem magam, h a hi-fi témába jövök az 50e ftos keretemmel, de énis majdnem pont uezt keresem :) itthoni zenehallgatásra, nem nagy hangerőre, hasonló áron, használtan, vmi használható használt erősítő-hangfal párosra szeretnék ötletet kérni. ha épp van, konkrét ajánlatokat is mondhattok (ha véletlen szembejön vkivel a neten egy jobb fogás)
illetve lehet h a hangfalat megspórolom, mert a kezem ügyébe került egy szarulszóló régi nagy videoton hangfal (éppen egy nagyon rossz erősítőre tudtam ráköteni, tehát azse segít szegényen.. :) ), amiről még ki kell derítenem, h lehet-e és érdemes-e foglalkozni vele (nem túl bíztató mondjuk..).
pontosabban, hamár itt járok, megkérdezem hátha: tehát típust nem találtam rajta (azt viszont igen h újkorában a maximált fogyasztói ára 1660 ft volt :)) ), így képpel szolgálnék: [link]
igencsak csúnyán szólnak amúgy, nem tudom mik a legmegfelelőbb szavak rá, már egy párhangnyi zongora is olyan zajos, kásás lesz... tehát a kérdés h a képek alapján esetleg tudtok-e vmit mondani rá, h érdemes-e egyáltalán megmozdítani, ill h kb mi lehet a baja és mennyiért orvosolható, v inkább nézzek használtan mást
előre is köszi (és bocs a nem teljesen témábavágásért..)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.