Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62436) rwin5 válasza Zola007 (#62435) üzenetére


rwin5
őstag

:D ez mindenhol így van a magyar termelőknél nem csak a tejtermékeknél, ugyanilyen a hús is. Külföldi szar meg azért olcsóbb mert kb köze sincs se a tejhez és se húshoz egyiknek sem. Vagy a görögdinnye méretű barackok mennyire lehetnek egészségesek..?

(#62437) Zola007: nem épp arra gondoltam, hanem az olyanra amiket Kínától hoznak be stb, meg mennyire lehet egészséges az a tej aminek a szavatossága 20 évig eláll hűtő nélkül? A forralt tej termelőtől átvéve meg kb eláll pár napig. A barack csak most egy példa volt mert voltam zöldségesnél és ilyen fél kilós barackokat láttam, de nem is volt kisebb.. A zöld táplálkozásnak szerintem már köze sincs az egészséghez, a bio cuccok meg 10x drágábbak. Nekünk üzleti alapon sok bio cucc jön be rokontól össze se lehet hasonlítani a teszkós meg egyéb cuccokkal..

Na léptem fürdeni, erről lehetne regélni reggelig de úgyis tudja mindenki, csak szemet huny felette max. jóccakát, jó mellezést holnapra mindenkinek ;] (mondjuk én vállazok)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.