Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44101) Tyer


Tyer
őstag

Izesitetlen fehérjét fogyaszt valaki? Meg lehet azt inni, vagy valahogy izesited??? Hogy?
Köszi.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#44102) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Derekam megint szét ment, hála a döntött törzsű evezésnek, és a guggolásnak. Ezeket nagy ívben szoktam kerülni (illetve ugye kis súllyal megoldom) , de ugye edzőtárs csinálja akkor én is. Jó lecke volt :U :W

(#44103) Morris válasza Tyer (#44101) üzenetére


Morris
veterán

Nem. mindenképpen ízesíteni kell, mert olyan retek íze van!
Én 1 adag szájtek 1 adag ízesítetlent nyomok egyszerre. Így finom és nem annyira intenzív.

God Vazzeg: Kell arcozni...!? ;]

[ Szerkesztve ]

(#44104) KoVee84 válasza Tyer (#44101) üzenetére


KoVee84
senior tag

Kicsivel drágább az ízesített májprotkó, de legalább finom. Az tejkaramellás (toffee) a legfinomabb fehérje amit valaha ittam :K

(#44105) Kleroo válasza Tyer (#44101) üzenetére


Kleroo
veterán

Szerintem egyáltalán nem vészes, meg lehet szokni. Fura tej íze van.
Néha megajánékozom magam, és teszek bele kakaót. :)
Viszont! CH-val keverve muszáj ízesíteni, mert édes-natúr íz már hányadék.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#44106) rwin5


rwin5
őstag

Üdv mindenkinek.
Mióta el lett hagyva az edzés előtti, de a kreatin megy tovább ugyanúgy elmúlt a szurkáló érzés, úgyhogy köszönöm a tippet/segítséget :R
2: Tud valaki ajánlani edzés előttit ami nem tartalmaz béta alanin-t ? :U

(#44107) Tyer


Tyer
őstag

Köszi a válaszokat...
Már cska az az egy bajom van, hogy 5 kilonyit nembiztos, hogybe birnék tolni egy izböl... izesitöt nem tudtok jo áron? Mert létezik, de amit tudok 800 ft, kb 6 kilo izesitetlenhez valo, de 800 a posta rajta...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#44108) 11-oxo válasza hrvp (#44094) üzenetére


11-oxo
csendes tag

Pedig tökmindegy mikor keltél,bizonyos mértékben (kismértékben)változhat,de napszakos mértékeken nem változtat.Többek között ezért is "gyilkos"az éjszakai munka.Magát a "hivatkozást" nem véleményezem.

[ Szerkesztve ]

(#44109) Casanova* válasza Tyer (#44107) üzenetére


Casanova*
veterán

natúr protein + carbo fx CH. így tök fincsi. ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#44110) Kleroo válasza Casanova* (#44109) üzenetére


Kleroo
veterán

Érdekes. Nekem így lesz semleges, semmilyen fura tejízből hányadik cukorlé. :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#44111) shteer válasza Tyer (#44107) üzenetére


shteer
titán

Annal olcsobb izesotot nem.
Ha szereted a keserut, instant kv :) de az se olcsobb

..szerintem jónak tűnik

(#44112) Casanova* válasza Kleroo (#44110) üzenetére


Casanova*
veterán

nekem így nagyon ízlik. imádom! :) pedig ez volna a legjobb ízesítésnek! ez legalább hasznos. vagy,sima szőlőcukor....

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#44113) freaghill válasza Tyer (#44107) üzenetére


freaghill
őstag

Ha myproteint rendelsz akkor valószínűleg tudsz mellé ízesítőt is rendelni.
Pl.

(#44114) God Vazzeg válasza Morris (#44103) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kell bazze :DDD ;]

(#44115) Assdak


Assdak
őstag

Van aki Creatine monohydrate-ot nem kúra szerűen, hanem folyamatosan alkalmazza?
1 hónapja ért véget a kúra, erőben, súlyban semmit nem estem vissza, hála a normális kajának, viszont creatine által biztosított "kenés" hiányzik. Az utolsó 1 hónapban már csak napi 5g ment, és elegendőnek tűnt.
Itt-ott írják, hogy nem szükségszerű a kúra, hanem esetlegesen lehet kisebb adagokban folyamatosan használni.
Van ezzel valakinek érdemi tapasztalata?

(#44116) penene válasza God Vazzeg (#44102) üzenetére


penene
őstag

Jobbulast,szivas.
En a tavalyi inhuvelygyulladasomat erzem a kezemben a huzodzkodas utan,de nem szarok be,bekentem es legkozelebb majd talan kevesebbet terhelem. Igy is a fogas a szuk keresztmetszet,nem a hat.

(#44117) God Vazzeg válasza Assdak (#44115) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Régebben volt hogy 1 évig is ment a kreatin, teljesen megbízható cucc, nem lesz tőle bajod. Megszokod, és nem érzel tőle semmi különöset, csak ha abbahagyod majd, akkor fog hiányozni. Én azt vettem észre minél tovább megy, annál maradandóbb a hatása.

(#44118) God Vazzeg válasza penene (#44116) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Gurtni a barátod :K

(#44119) Assdak válasza God Vazzeg (#44117) üzenetére


Assdak
őstag

Milyen adagokban toltad, mekkora súlyhoz?

(#44120) Casanova* válasza Assdak (#44115) üzenetére


Casanova*
veterán

érdemes 1 hónapot kihagyni,mert a szervezeted hozzászokik és nem hat a kreatin. 1 hónap szünet után megint hat a kreatin,de ekkor már nem kell a feltöltés. kreatin kúra 2 hónap,aztán 1 hónap pihi és újra így tovább.....

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#44121) Woodslave válasza Morris (#44093) üzenetére


Woodslave
nagyúr

úristen :Y :D

mi az hogy az inzulin magas? Legfeljebb az inzulinérzékenység. Ez táplálja azt a tévhitet, hogy reggel gyors ch mehet (de minimum hogy a ch-t itt kell enni). Az a helyzet, hogy ez az érzékenység a zsírsejteket is érinti. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44122) Assdak válasza Casanova* (#44120) üzenetére


Assdak
őstag

Igen, ezt elég sokan mondják, de saját tapasztalataim szerint ez nettó marhaság. Persze ez nem jelenti azt, hogy igazam is van =)
Alapból a 2 hónapos kúra max arra elég, hogy bevizesedj, de értékelhető izomtömeg növelésre kevés.3-4 hónapos kúránál rövidebbet szvsz nem is érdemes tartani.
A másik ez a hozzászokás. Mihez szokik hozzá? Vagy tele van a kreatin raktár, vagy nincs.

(#44123) Morris válasza Woodslave (#44121) üzenetére


Morris
veterán

Nyilván nem orvos írta!
Szerintem inkább az volt a cél, hogy érthető legyen! :U

(#44124) Woodslave válasza Morris (#44123) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R igazad van, mivel én se vagyok orvos ezért lehet tökre igaz amit ír. Megfogadtam már hogy nem okoskodok. Az előbbit se én találtam ki természetesen csak olvastam :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44125) Casanova* válasza Assdak (#44122) üzenetére


Casanova*
veterán

akkor legyen 3 hónapos a kúra. ;) lehet folyamatosan is szedni... kreatin HCL próbáld ki! ezt szokták folyamatosan szedni és elvileg ez a legjobb kreatin. most fogom kipróbálni. :)[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#44126) Yeffy válasza God Vazzeg (#44102) üzenetére


Yeffy
veterán

más szögben/máshogy végrehajtva sem jó?
esetleg övvel?

mi azzal toljuk, kicsit segít, mert nekem is fos a derekam -.-"

kreatint de nem bírom. 10ből 6x megfosat, én konkrétan semmi értelmét nem látom.
de inkább nem mondok semmit, mert kitiltanak ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#44127) Eagl3 válasza Yeffy (#44126) üzenetére


Eagl3
veterán

Én is így vagyok a monohidrát porral, feltöltés nálam kb. kizárt mert szó szerint az összes vizet kinyomja belőlem. Bioteches PH-X kapszula az nem hajtott meg, de túlzott értelmét se láttam.

(#44128) Assdak válasza Casanova* (#44125) üzenetére


Assdak
őstag

Ezt már egyszer betiltották EU területen belül. Újra lehet árulni? Amúgy nekem ez anno pont nem vált be. Monohydrate nálam a favorit, bár lehet régimódi vagyok =)

(#44129) deniro2 válasza Tyer (#44101) üzenetére


deniro2
senior tag

Soha ne használd a keresőt :N
Csak ebben a topikban van 129 találat ízesítetlen májproteinre, az előzőben meg vagy 500...
[link] [link]

(#44130) Assdak válasza Eagl3 (#44127) üzenetére


Assdak
őstag

Akinek nem bírja a gyomra, az 5g-os adagoknál nagyobbat érdemes kerülnie. Illetve nem árt a CH bevitel kicsivel utána. Szőlőcukor kilóra zabálását és egyéb baromságokat én nem javaslom.

(#44131) Casanova* válasza Assdak (#44130) üzenetére


Casanova*
veterán

milyen kreatin HCL-t szedtél? nem baszta a gyomrodat? :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#44132) Assdak válasza Casanova* (#44131) üzenetére


Assdak
őstag

MT CreaCore. Nem baszta a gyomromat, igazából, semmi negatív hatása nem volt, csupán nem éreztem azt a pluszt, amit a mono ad.

(#44133) Casanova* válasza Assdak (#44132) üzenetére


Casanova*
veterán

értem,köszi! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#44134) Yeffy válasza Eagl3 (#44127) üzenetére


Yeffy
veterán

hát igen.
először üres gyomorra ettem egy kanállal (kaptam edzőpajtitól egy fél doboz sítek kreát, ilyen piros dobozosat), kiderült, hülye ötlet, épp hogy betekertem a terembe, azonnal mennem kellett a retyóra.
utána javasolta, hogy kaja után egyek, illetve osszam kétfelé. na már most napközben sosincs időm rá, hogy ilyeneket eszegessek, meg őszintén kb le s tojom, mert semmi értelmét nem látom a kreának, meg hasonló cuccoknak hobbi szinten. profik meg megint nem ilyenekkel szarakodnak. nem ettől nem leszek Brian Shaw, szóval... :))

később kaja után ettem, teli gyomorra, de van, mikor olyankor is megfosat. tököm se érti ezt, de nem fogok ezzel baszakodni. majd apránként megeszem, mert ki nem dobom.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#44135) Assdak válasza Yeffy (#44134) üzenetére


Assdak
őstag

CH-s étkezés előtt kell, nem utána =)

(#44136) Yeffy válasza Assdak (#44135) üzenetére


Yeffy
veterán

tökmindegy, mikor eszem, mikor hogy van kedve bennem maradni.
én meg nem fogok ezzel szórakozni

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#44137) Woodslave válasza #65313280 (#44090) üzenetére


Woodslave
nagyúr

saját súllyal több ismétlés, szép :K Oszt izmos-e vagy :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44138) Kleroo válasza Eagl3 (#44127) üzenetére


Kleroo
veterán

Nekem is pont fordítva működik, többet hugyozok mint iszok... :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#44139) stickrs válasza rwin5 (#44106) üzenetére


stickrs
senior tag

a niacint is figyeld a cimkén,mert az is hasonló tüneteket produkálhat mint a beta alanin. nitrox terapyban pedig mind2 van. egyébként a saw -ba nincs egyik se.

szerk. kreatinhoz annyit,hogy ha iszom,akkor azt legalább fél évig iszom folyamatosan, 5-10g-s adagokban. pihenőnapon csak reggel 5g, edzésnapon 5 reggel, 5 edzés után. Mondjuk normális töltést én se csinálok,mert 20g napi mennyiségnél engem is meghajt,szval 1 hétig iszok 15g-t,utána leveszem a fentebb leirt mennyiségekre.

[ Szerkesztve ]

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#44140) _NCT válasza Yeffy (#44134) üzenetére


_NCT
őstag

Nekem sem használt egy kreatin sem, aztán ráleltem a kreatin HCL-re, Creacore és társai. SEmmi bajom nincs tőle, és múltkor 1 hét kihagyás után is éreztem hiányát, erőben megdob, érezhetően.

(#44141) #65313280 válasza Woodslave (#44137) üzenetére


#65313280
törölt tag

Ne viccelődjünk. :DDD

(#44142) penene válasza God Vazzeg (#44118) üzenetére


penene
őstag

Jelenlegi alapelvem: Gurtni felejtos. :)
Birjam csak el magam. Plane hogy gyulladas is jon emiatt. Ugy gyogyul meg,ha felerosodik. Nem kerek tul sokat tole. :)

(#44143) God Vazzeg válasza Assdak (#44119) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Napi 10-15g-okat, a testsúlyom 100-105kg volt.

(#44144) God Vazzeg válasza Assdak (#44130) üzenetére


God Vazzeg
veterán

5g-osával étkezés előtt 10-15 perccel :K Így nekem elég jó volt :)

(#44145) God Vazzeg válasza stickrs (#44139) üzenetére


God Vazzeg
veterán

SAW-ban van beta-alanin :K Működik is :D

(#44146) stickrs válasza God Vazzeg (#44145) üzenetére


stickrs
senior tag

és tényleg ott van...pedig 3x átnéztem az összetevőket mielőtt linkeltem :DDD

mondjuk én szeretem ha kezd bizseregni az agyam,meg reszketni a kezem,akk tudom h kezd hatni a cucc :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#44147) Yeffy válasza _NCT (#44140) üzenetére


Yeffy
veterán

jó neked, nálam semmi. de nem is rugózom rajta, csak azért tolom, mert ingyé' volt

God?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#44148) _NCT válasza Yeffy (#44147) üzenetére


_NCT
őstag

Kreatin HCL-től is semmi??? Ammán tényleg durva..

(#44149) Woodslave válasza Morris (#44123) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk agyalgatok ezen a cikken (nem olvasom el, nehogy megzavarjon :D ) de az elején valóban azt írja, hogy az éjszakai nem evés miatt a máj adagolja a cukrot, ezért magas az inzulinszint. Komolyan nem hiszem el hogy ez így van. A böjtölésnél mindenhol előnynek az alacsony inzulinszintet írják, hát ez alapján vki qrvára téved.

Egy gyorstalpaló orvosi wikipédia alapján az inzulin szerepe ugye a túl sok cukor eltakarítása a vérből (nem hiszem hogy ennél primitívebben tudna vki fogalmazni mint én :D ). A máj meg biztos nem tol be ennyit. Érdekes lenne ha a máj által adott cukor inzulinkiválasztással járna :U Lehet amúgy így nemtom.

Orvost :C :D (vagy Ogrét :R )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44150) God Vazzeg válasza Yeffy (#44147) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem használok kreatint már vagy egy éve. De most hogy mondtátok lehet elkezdem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.